Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (4 μέλη και 30 επισκέπτες)

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.911
Πόντοι
2.356
Σωστός. Το πάει το γραμμα??
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26
[/img]
Που μενεις ρε μαγκα; Να κλείσουμε ενα ραντεβου σημερα το απογευμα;

 

Συνημμένα

  • monomaxia-1.jpg
    monomaxia-1.jpg
    44,9 KB · Εμφανίσεις: 24

Matakiasthess

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2018
Μηνύματα
37
Like
32
Πόντοι
0
@Matakiasthess...έχω διαβάσει τα πάντα όσο αφορά το συγκεκριμένο θέμα στο Forum...
Δεν με ενδοιαφέρει να μάθω, για το συγκεκριμένο μαγαζί κάτι, γιατί δεν με κεντρίζει το ενδοιαφέρον να παρουσιαστώ μόνο για εκτόνωση. Το θεωρώ κοροϊδία να σε αντιμετωπίζουν έτσι, αλλά και μεγαλύτερη κοροϊδία να πηγαίνω από μόνος μου!!!

Στο παραπάνω δεν απάντησες ποτέ...!!!
Μην μας πεις πάνε να δεις (και λέω "μας" διότι διαβάζουν όλοι), διότι 2-3 φορές που πήγα, μόνο μια νταρτάνα ήταν ξανθιά και την τελευταία φορά μια ακόμα ξανθιά μαζί της, πολύ αδιάφορη!!
Για πες μου ποιος διαβάζει το Forum και ποιος όχι!!!
Ράνια, Βαλερια, Ντινα, Ευα, μια αλλα καινουρια δεν θυμαμαι ονομα.
 

Arximidis_3

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2018
Μηνύματα
15
Like
5
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας παιδιά, από ότι προσπαθώ να διαβάσω δεν βρήκα αυτό που με ενδιαφέρει και εξηγώ... Υπάρχει κάποιος που να έχει επισκεφτεί κάποιο μασατζίδικο στην Θεσσαλονίκη οπού θα μπορέσεις να γαμήσεις κιόλας? όχι χάπι εντ και χαζομάρες. Σας ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας και την βοήθεια σας.
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Καλησπέρα σας παιδιά, από ότι προσπαθώ να διαβάσω δεν βρήκα αυτό που με ενδιαφέρει και εξηγώ... Υπάρχει κάποιος που να έχει επισκεφτεί κάποιο μασατζίδικο στην Θεσσαλονίκη οπού θα μπορέσεις να γαμήσεις κιόλας? όχι χάπι εντ και χαζομάρες. Σας ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας και την βοήθεια σας.
Μάλλον δεν έχετε μελετήσει ενδελεχώς και επισταμένως τις προηγούμενες σελίδες αγαπητέ.
Την επόμενη φορά , με τον κηδεμόνα σας (και καλύτερα διαβασμένος).
ΥΓ. Πέρα από την πλάκα , αν διαβάσεις μερικές σελίδες πίσω, έχω αναρτήσει κατάλογο με 8, συνολικά, "ελαιοτριβεία", 7 πριβέ και 1 ανοικτό.
 

Arximidis_3

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2018
Μηνύματα
15
Like
5
Πόντοι
0
Το μελέτησα για τα καλά, από αυτά που αναφέρεις διάβασα μόνο καλα λογια για το Angels αλλα είναι από οτι κατάλαβα πριβε, ειδα οτι ειναι Όλγας αλλά από οτι κατάλαβα δεν θα βρω την διεύθυνση, ένα άλλο που βρηκα είναι το dames .Εχουμε κάποια ενημέρωση για αυτο απο θέμα κοριτσιών, γιατι η σελιδα του ειναι τουλαχιστον για γελια..Ευχαριστώ πολύ
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Το μελέτησα για τα καλά, από αυτά που αναφέρεις διάβασα μόνο καλα λογια για το Angels αλλα είναι από οτι κατάλαβα πριβε, ειδα οτι ειναι Όλγας αλλά από οτι κατάλαβα δεν θα βρω την διεύθυνση, ένα άλλο που βρηκα είναι το dames .Εχουμε κάποια ενημέρωση για αυτο απο θέμα κοριτσιών, γιατι η σελιδα του ειναι τουλαχιστον για γελια..Ευχαριστώ πολύ
Σελίδα 2767, απάντηση 41499. Αν διαβάσεις και πιο πίσω έχει και για τα άλλα μαγαζιά πληροφορίες. Είπαμε... ενδελεχής και επισταμένη μελέτη.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Το μελέτησα για τα καλά, από αυτά που αναφέρεις διάβασα μόνο καλα λογια για το Angels αλλα είναι από οτι κατάλαβα πριβε, ειδα οτι ειναι Όλγας αλλά από οτι κατάλαβα δεν θα βρω την διεύθυνση, ένα άλλο που βρηκα είναι το dames .Εχουμε κάποια ενημέρωση για αυτο απο θέμα κοριτσιών, γιατι η σελιδα του ειναι τουλαχιστον για γελια..Ευχαριστώ πολύ
Φιλε μου στο Νταμες γαμας.Το κοστος στα 80 ευρώ
Το μελέτησα για τα καλά, από αυτά που αναφέρεις διάβασα μόνο καλα λογια για το Angels αλλα είναι από οτι κατάλαβα πριβε, ειδα οτι ειναι Όλγας αλλά από οτι κατάλαβα δεν θα βρω την διεύθυνση, ένα άλλο που βρηκα είναι το dames .Εχουμε κάποια ενημέρωση για αυτο απο θέμα κοριτσιών, γιατι η σελιδα του ειναι τουλαχιστον για γελια..Ευχαριστώ πολύ
Φιλε μου στο Νταμες γαμας.Το κοστος στα 80 ευρώ.
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
837
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
86
Επειδή έχω μπερδευτεί το μασατζίδικο πάνω από το Inspot στην Β. Όλγας (Περιοχή Μπότσαρη) ποιό είναι ;
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
663
Like
1.008
Πόντοι
206
Μπορεί κάποιος φίλος να μου στείλει το τηλέφωνο από το ρελαξ
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
ΣΣΣΣΣ....ωραιος !!!!

Ωραίος είναι, δεν αντιλέγει κανείς, αλλά θα ήταν ακόμη πιο ωραίος (για GNTM) αν μπορούσε να δώσει και πληροφορίες για τα πριβέ... Προφανώς και σε pm...

Καλό μεσημέρι, καλή συνέχεια.
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Ωραίος είναι, δεν αντιλέγει κανείς, αλλά θα ήταν ακόμη πιο ωραίος (για GNTM) αν μπορούσε να δώσει και πληροφορίες για τα πριβέ... Προφανώς και σε pm...

Καλό μεσημέρι, καλή συνέχεια.
Ακόμη και να έδινα πληροφορίες για τα ένα λόγω ευαγή ιδρύματα, θα έπρεπε να σε συστήσει κάποιος παλιός πελάτης αυτών, προκειμένου να αποκτήσεις πρόσβαση.
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Ακόμη και να έδινα πληροφορίες για τα ένα λόγω ευαγή ιδρύματα, θα έπρεπε να σε συστήσει κάποιος παλιός πελάτης αυτών, προκειμένου να αποκτήσεις πρόσβαση.

Κατά το κοινώς λεγόμενο, φέξε μου και γλίστρησα...
 

Passenger1980

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2017
Μηνύματα
66
Like
56
Πόντοι
0
Στην κλίμακα μασάζ - εκτόνωση, η καλύτερη στην Θεσσαλονίκη πρέπει να είναι η Βερόνια, στην Βάνα. Τόσο από εμφάνιση, όσο και από μασάζ. Η προσωπική μου άποψη.
 
  • Like
Αντιδράσεις: thesp

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Η Βερόνικα δουλεύει ακόμα στο σπα Βάνα ;
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
51
Like
6.277
Πόντοι
7.636
Βάνα σπα έχει ψωμάκι φουλ παιδιά?
ΠΜ όποιος ξέρει!!

 
  • Like
Αντιδράσεις: thesp

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom