Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 54 άτομα (5 μέλη και 49 επισκέπτες)

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346

Συνημμένα

  • 47149149_2077322272289954_2525109327421767680_n.jpg
    47149149_2077322272289954_2525109327421767680_n.jpg
    70,4 KB · Εμφανίσεις: 17

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346

xaris4

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
14
Like
6
Πόντοι
0
Nikoselekidis Κατσε να συμπληρώσω τα ποστ κ θα σε στειλω μνμ
 

xaris4

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
14
Like
6
Πόντοι
0
δίνω τυρόπιτα για το τηλ της Μαριάννας

Τι άλλο θ ακούσω εδώ μέσα για Άνταλλακτηριο το πέρασες

Τι τυρόπιτα; Στρογγυλή; Η τετράγωνη; Αν δωσεις κ κακαο μαζι αξιζει η προαφορα
 

xaris4

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
14
Like
6
Πόντοι
0
Για τους φιλους που μου έστειλαν message θα απαντησω οταν συμπληρωθούν τα ποστ τσακαλακια
 

mel123456

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2011
Μηνύματα
158
Like
153
Πόντοι
1
Κασκαντεριλίκη Νο 1204838/23

Μετά από παρότρυνση του φίλτατου stallion41 επίσκεψη στην αγγελία με τηλ 697.....557.
Ήθελα να ήξερα γιατί σε άκουσα αφού δεν πήγες.

Χώρος καλός και καθαρός. Η κορασίδα αρκετά καλή μπορώ να πω, σαν την γειτόνισσα που θέλεις να στριμώξεις, αλλα μέχρι εκεί.
Πέρασμα απευθείας στο δωμάτιο, χωρίς ντουζ και τα πολλά πολλά. Μια ελαφριά επάλειψη με κρεμούλα, πιασμένος όταν είμαι η κόρη μου με τρίβει πιο δυνατά και περισσότερη ώρα, πάντως είχα την επιλογή λαδιού ή κρέμας  :2funny:
Στα του αγώνα, πέρασμα λαστίχου απευθείας, αδιάφορη  :pipa2: 1 λεπτού.
Πρώτη στάση η κορασής επάνω αλλά την αλλάξαμε γρήγορα διότι εκτός από ελαφριά μάλαξη στο στήθος δεν δεχόταν τπτ άλλο.
Δεύτερη στάση στα  :fuck2: να είμαστε σίγουροι ότι δεν θα πει ή κάνει κάτι που θα μου την σπάσει. Ωραίο θέαμα, μέχρι εκεί όμως, γιατί όταν είπα να σφυροκοπήσω αντέδρασε. Οπότε κατέθεσα έτσι απλά και λιτά.
Κόστος 80 ευρώπουλα για 15 λεπτά συνεύρεσης.
Στο μπουρδέλο απέναντι να πήγαινα ακριβώς θα ίδια θα μου πρόσφεραν με τα μισά χρήματα. ΑΑΑ sorry δεν θα είχα την επιλογή λαδιού - κρέμας.

Δεν θα ξαναπροτιμηθεί η κορασής είναι σίγουρο.
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Κασκαντεριλίκη Νο 1204838/23

Μετά από παρότρυνση του φίλτατου stallion41 επίσκεψη στην αγγελία με τηλ 697.....557.
Ήθελα να ήξερα γιατί σε άκουσα αφού δεν πήγες.

Χώρος καλός και καθαρός. Η κορασίδα αρκετά καλή μπορώ να πω, σαν την γειτόνισσα που θέλεις να στριμώξεις, αλλα μέχρι εκεί.
Πέρασμα απευθείας στο δωμάτιο, χωρίς ντουζ και τα πολλά πολλά. Μια ελαφριά επάλειψη με κρεμούλα, πιασμένος όταν είμαι η κόρη μου με τρίβει πιο δυνατά και περισσότερη ώρα, πάντως είχα την επιλογή λαδιού ή κρέμας  :2funny:
Στα του αγώνα, πέρασμα λαστίχου απευθείας, αδιάφορη  :pipa2: 1 λεπτού.
Πρώτη στάση η κορασής επάνω αλλά την αλλάξαμε γρήγορα διότι εκτός από ελαφριά μάλαξη στο στήθος δεν δεχόταν τπτ άλλο.
Δεύτερη στάση στα  :fuck2: να είμαστε σίγουροι ότι δεν θα πει ή κάνει κάτι που θα μου την σπάσει. Ωραίο θέαμα, μέχρι εκεί όμως, γιατί όταν είπα να σφυροκοπήσω αντέδρασε. Οπότε κατέθεσα έτσι απλά και λιτά.
Κόστος 80 ευρώπουλα για 15 λεπτά συνεύρεσης.
Στο μπουρδέλο απέναντι να πήγαινα ακριβώς θα ίδια θα μου πρόσφεραν με τα μισά χρήματα. ΑΑΑ sorry δεν θα είχα την επιλογή λαδιού - κρέμας.

Δεν θα ξαναπροτιμηθεί η κορασής είναι σίγουρο.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Επικό review! Τα σπάει!
 

popyouuuuuuuuuuup

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2015
Μηνύματα
73
Like
38
Πόντοι
0
Καλησπέρα επίσκεψη χθες Vana Spa με σκοπό να επιλέγει από το συγκεκριμένο ίδρυμα η Βερόνικα μετά από συστάσεις....!

Στο χώρο ήταν τρεις κοπέλες Βερόνικα η εν λόγο, Νατάσσα καλό μωρό είχε δοκιμαστεί παλαιότερα στο venus, χαλαρά πράγματα τίποτα το ιδιαίτερο, και η Μάγκυ.

Τελικά επιλογή με Μάγκυ καθώς ξενέρωσα με το στυλ της Βερόνικας!!

Φιλότιμο κορίτσι, καλό μασάζ με εκτόνωση, δεν υπήρχε βιασύνη τα δούλεψε τα 50 ευρώ.

Για κάποιον του μέχρι εκεί και λίγο καλό μασαζ προτείνεται.

Αυτά.

 

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Πως είναι από εμφάνιση ; Σε αφήνει να την Πιάσεις ;
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Μετά από καιρό πέρασμα από Dames (Μεταξά) στην Τσιμισκή. Απογευματάκι, τρεις κοπέλες παρούσες, οι Ρετζίνα, Βλάντα και Εύα (νομίζω, ήταν αυτή που έκανε την παρουσίαση).
Τα προγράμματα, για μια κοπέλα ξεχωριστά: 40 (μασάζ-φραπές), 60 (μασάζ-πίτα), 80 (μασάζ-σεξ).
Για δυο κοπέλες μαζί: 60 (μασάζ-φραπές), 90 (μασάζ-πίτα), 120 (μασάζ-σεξ).

Προτίμησα το 60άρι με τις Ρετζίνα-Βλάντα. Για το μασάζ δεν το συζητάω, ελάχιστα πράγματα, κοντά στο 10λεπτο. Γύρισμα από την ανάποδη, η Ρετζίνα κατευθείαν στο εργαλείο, η Βλάντα πιο πάνω. Γενικώς, η Βλάντα μου φάνηκε πιο ομιλητική, πιο ορεξάτη, πιο τσαχπίνα. Η άλλη σαν να...μαγείρευε φακές. Συνολικά, μαζί με το ντουζ πριν και μετά, κοντά στη μισή ώρα.

Στα μείον, ότι τα κορίτσια μιλούσαν ρώσικα μεταξύ τους και δεν με ενθουσίασε το γεγονός. Στα συν, η καθαριότητα, το ζεστό νερό στο ντουζ και η Βλάντα. Χωρίς να είναι κάτι το ιδιαίτερο, φαίνεται πως παιχνιδιάρα.
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
51
Like
6.277
Πόντοι
7.636
Μετά από καιρό πέρασμα από Dames (Μεταξά) στην Τσιμισκή. Απογευματάκι, τρεις κοπέλες παρούσες, οι Ρετζίνα, Βλάντα και Εύα (νομίζω, ήταν αυτή που έκανε την παρουσίαση).
Τα προγράμματα, για μια κοπέλα ξεχωριστά: 40 (μασάζ-φραπές), 60 (μασάζ-πίτα), 80 (μασάζ-σεξ).
Για δυο κοπέλες μαζί: 60 (μασάζ-φραπές), 90 (μασάζ-πίτα), 120 (μασάζ-σεξ).

Προτίμησα το 60άρι με τις Ρετζίνα-Βλάντα. Για το μασάζ δεν το συζητάω, ελάχιστα πράγματα, κοντά στο 10λεπτο. Γύρισμα από την ανάποδη, η Ρετζίνα κατευθείαν στο εργαλείο, η Βλάντα πιο πάνω. Γενικώς, η Βλάντα μου φάνηκε πιο ομιλητική, πιο ορεξάτη, πιο τσαχπίνα. Η άλλη σαν να...μαγείρευε φακές. Συνολικά, μαζί με το ντουζ πριν και μετά, κοντά στη μισή ώρα.

Στα μείον, ότι τα κορίτσια μιλούσαν ρώσικα μεταξύ τους και δεν με ενθουσίασε το γεγονός. Στα συν, η καθαριότητα, το ζεστό νερό στο ντουζ και η Βλάντα. Χωρίς να είναι κάτι το ιδιαίτερο, φαίνεται πως παιχνιδιάρα.

Την Εύα την έχουμε δει...
Τα άλλα 2...δώσε στοιχεία-φως αρχηγέ!!
 

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Επίσκεψη ρελαξ στο ισόγειο 112 Εγνατία παρουσία 3 κοπέλες κορινα Μαρία και μια άλλη όνομα δεν θυμάμαι επέλεξα κορινα στα του αγώνα 30€’ε έδωσα και με έκανε ένα αισθησιακό μασαζ τίποτα παράπανω δεν θα ξανά προτιμηθεί
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Την Εύα την έχουμε δει...
Τα άλλα 2...δώσε στοιχεία-φως αρχηγέ!!

Στάνταρ Ρετζίνα+Βλάντα κοντά στα 35 και εκ Ρωσίας θρέμματα. Η Ρετζίνα μακρύ μαλλί προς το ξανθό, γεματούλα σε στυλ που θύμιζε λίγο παλαιστή - ΟΚ, όχι στο υπερβολικό. Η Βλάντα πιο λεπτεπίλεπτη, πιο γυναίκα. Αλλά με στήθος 2άρι που εκπροσωπούσε την ηλικία της. Ωστόσο, ήταν η πιο πρόθυμη, η πιο συνεργάσιμη, η πιο θηλυκή.
 

giorgioSS7

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2010
Μηνύματα
148
Like
90
Πόντοι
1
Επίσκεψη προ ολίγων ημερών στο angel spa ύστερα από επιβεβαίωση κάποιων στοιχείων που είχα. Πήγα με σκοπό να πάρω τη Φαίη. Πέρνω τηλέφωνο κανονίζω να πάω από εκεί και φτάνω...

Πέρασα μια (στα όρια του ενοχλητικού) ανάκριση μέχρι να επιβεβαιωθεί ότι δεν είμαι στρουμφ (δε με θυμόταν καθόλου, άλλωστε πέρασαν 2 χρόνια από την τελευταία μου επίσκεψη). 
Παρούσες εκείνη τη στιγμή η Εύη (καλό κομματάκι και σαν να αδυνάτισε απ΄ότι πριν 2 χρόνια) , μια μελαχρινή που μου θύμισε τη μαφάλντα... και η Φαίη (μιλφ με πολύ καλό σώμα αλλά μέτρια φάτσα)
Πέρασα με φαίη.
Μασάζ μέτριο παρόλο που κοκορευόταν ότι είναι πολύ καλή.
Στα του αγώνα τώρα. Πολύ καλή συμμετοχή, γουστάρει αυτό που κάνει και θέλει να περάσεις καλά. Δε σ αφήνει παραπονούμενο.
Το αρνητικό ότι μιλάει πάρα πολύ. Επίσης δε γουστάρει να της δαγκώσεις βυζιά. Κάποια στιγμή που της τα δάγκωσα πόνεσε και πετάχτηκε.


Δεν ξέρω αν θα ξαναεπισκεφθώ το εν λόγω μαγαζί. Περίμενα καλύτερη τη Φαίη ως προς το πρόσωπο και ψιλοαπαγοητεύτηκα. Αν και το σεξ ήταν καλό. Δεν ξέρω. Θα δω.
Κόστος 80ευρώ
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
498
Like
1.135
Πόντοι
201
Καμιά ελληνίδα παίζει πλέον σε αυτά τα μαγαζιά ή άδικος κόπος......; Για γνήσια ελληνίδα μιλάω...........
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
498
Like
1.135
Πόντοι
201
Καλά κάνω και δεν πάω δηλαδή......
Δεν τις μπορώ τις ξένες που δουλεύουν στα μασάζ....... Ρατσιστής δεν είμαι καθόλου αλλά οι αλλοδαπές μασατζούδες είναι όλες τους αγενέστατες.......
Αντί να κάνουν τεμενάδες που τις πληρώνουμε αδρά και τις έχουμε μη βρέξει και μη στάξει........είναι όλο τρελίτσα και ειρωνεία......
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Καλά κάνω και δεν πάω δηλαδή......
Δεν τις μπορώ τις ξένες που δουλεύουν στα μασάζ....... Ρατσιστής δεν είμαι καθόλου αλλά οι αλλοδαπές μασατζούδες είναι όλες τους αγενέστατες.......
Αντί να κάνουν τεμενάδες που τις πληρώνουμε αδρά και τις έχουμε μη βρέξει και μη στάξει........είναι όλο τρελίτσα και ειρωνεία......

Ενώ οι ελλεεινιδες είναι καλύτερες...
Πουτσα ξύλο και σκούπα θέλουν όλες!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom