Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 53 άτομα (2 μέλη και 51 επισκέπτες)

Leo pal.

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
128
Like
393
Πόντοι
21
Κανονικά έπρεπε απο αυτό και μόνο να μην πατήσεις καν......Αι σιχτίρ εμείς φταίμε που η αγορά μας είναι κατάντια......

Ναι φίλε έχεις δίκιο ... αλλά πήγα από περιέργεια και τελικά η περιέργεια σκότωσε και την γάτα  :(
 

Matakiasthess

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2018
Μηνύματα
37
Like
32
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους τους αγωνιστές, είμαι καινούριος στο forum αλλά έχω μια μικρή προϋπηρεσία στο χώρο. Τον τελευταίο καιρό ήμουν τακτικός πελάτης στο ντάμες και συγκεκριμένα της Εβελίνας. Μετά από μια μικρή παύση επανηλθα αλλά δεν την ξαναπετυχα. Αν κάποιος έχει πληροφορίες για το που βρίσκεται...
Η κοπελα δεν δουλευει αλλο εκεί. Αλλα υπαρχουν και αλλες να δεις, εχει 2-3 καινουριες.
 

Matakiasthess

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2018
Μηνύματα
37
Like
32
Πόντοι
0
Σωστοι και οι δυο σας ευχαριστω πολυ.

Φυσικα εγω δεν εχασα χρονο και πηγα σημερα Εγναντιας 112.
Ειδα βεβαια στην εισοδο δυο πινακιδες με μασαζ, η μια για τον 3. οροφο και
μια στον ημηοροφο. Δεν πηγα σε κανενα απο τα δυο τελικα γιατι εχω παθει ενα ρεζιλικι
παλαιοτερα δεν ηθελα να παθω και τωρα δευτερο.

Παρακαλω τα φωτα σας .....
Όντως δεν εχασες τιποτα φιλε...
 

Matakiasthess

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2018
Μηνύματα
37
Like
32
Πόντοι
0
Επισκεψη χθες στο Βανα...και τελευταια φορά!! Αλλα λενε εξω αλλα μέσα ...!!
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
376
Κριτικές
1
Like
535
Πόντοι
81
Επισκεψη χθες στο Βανα...και τελευταια φορά!! Αλλα λενε εξω αλλα μέσα ...!!
Τ πάμε 10000 φορές κοροϊδεύουν στις υπηρεσιες...
Όλα τ κάνουν αγγαρεία μ ελάχιστο τ 50.... βρε δ γαμιεστε βρωμιαρες
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
51
Like
6.277
Πόντοι
7.636
Τ πάμε 10000 φορές κοροϊδεύουν στις υπηρεσιες...
Όλα τ κάνουν αγγαρεία μ ελάχιστο τ 50.... βρε δ γαμιεστε βρωμιαρες

Εμένα πάντως, κάτι μου βρωμάει με τα ματάκιαθες... :undecided:
 

giorgioSS7

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2010
Μηνύματα
148
Like
90
Πόντοι
1
Μάγκες παίζει να έχω κανένα κονέ για το angel spa?
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
376
Κριτικές
1
Like
535
Πόντοι
81
Εμένα πάντως, κάτι μου βρωμάει με τα ματάκιαθες... :undecided:
Εκεί μπορεί ν βρωμάει.. σ αυτά που λέω αμφιβάλλεις.;;
Πληρώνεις αρκετά χρήματα γ τ τίποτα... στο παίζουν κ γκομενες
 

giorgioSS7

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2010
Μηνύματα
148
Like
90
Πόντοι
1
Ξαναρωτάω. Μπορεί κάποιος να βοηθήσει με το angel spa? Έχω ανεβάσει κριτικές, έχω δημοσιεύσει μέχρι και σελίδες εφημερίδας  και όσες ελαχιστες φορές έχω ζητήσει κάτι δεν πήρα απάντηση. Καταλαβαίνω ότι δε με ξέρει κανείς για να με εμπιστευτεί αλλά νομίζω με τόσα χρόνια που είμαι στο site δεν θεωρουμαι στρουμφάκι...
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.154
Κριτικές
10
Like
6.128
Πόντοι
7.095
Επισκεψη προ ημερών στο angels (ευχαριστώ τον συμφορουμιτη που μου έδωσε το τηλ).  Η συνεννοηση δια τηλεφώνου ευκολη αν και ψιλομασουσε τα λογια της καθως υπαρχει ο φοβος των στρουμφς. Οταν εφτασα στο χώρο με υποδεχτηκε η Εύη που ηταν και η μονη εκει μεσα εκεινη την ωρα. Περασμα στο  δωμάτιο οπου μετα απο μασαζ ειπα να προχωρησουμε σε full pack. 70€.  Η τυπισσα το κατεχει το αθλημα πολυ καλά χαλαλι τα λεφτα της αλλα ξενερωσα με τα παραπανισια κιλα.αλλη φορά θα προτιμησω μονο στοματικό οπου δινει ρεσιταλ. Οταν εφευγα εμφανίστηκαν στο χωρο 2 αλλες. Η μια (μαλλον η τσατσα) δεν ειναι για να περιγραφεί, αλλα η δεύτερη (κοκκινομαλλα αδυνατη)αν και φατσα δεν μπορεσα να δω μαλλον θα προτιμηθει την επόμενη φορά. Γενικα ευχαριστημένος απο το εν λογω Ίδρυμα.

Ξαναρωτάω. Μπορεί κάποιος να βοηθήσει με το angel spa? Έχω ανεβάσει κριτικές, έχω δημοσιεύσει μέχρι και σελίδες εφημερίδας  και όσες ελαχιστες φορές έχω ζητήσει κάτι δεν πήρα απάντηση. Καταλαβαίνω ότι δε με ξέρει κανείς για να με εμπιστευτεί αλλά νομίζω με τόσα χρόνια που είμαι στο site δεν θεωρουμαι στρουμφάκι...

Το πρωτο ειναι στη σελιδα 2319 του thread.
Τελικα πηγες ή δεν πήγες?
 

giorgioSS7

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2010
Μηνύματα
148
Like
90
Πόντοι
1
Για να έχω αναφορά προφανώς και πήγα. Ωστόσο αν διάβασα καλά κάπου άλλαξε τοποθεσία.Για αυτό ρωτάω. Ούτε τηλ έχω ούτε τιποτα.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.911
Πόντοι
2.356
Ξαναρωτάω. Μπορεί κάποιος να βοηθήσει με το angel spa? Έχω ανεβάσει κριτικές, έχω δημοσιεύσει μέχρι και σελίδες εφημερίδας  και όσες ελαχιστες φορές έχω ζητήσει κάτι δεν πήρα απάντηση. Καταλαβαίνω ότι δε με ξέρει κανείς για να με εμπιστευτεί αλλά νομίζω με τόσα χρόνια που είμαι στο site δεν θεωρουμαι στρουμφάκι...
είσαι σχεδόν 10 χρονιά κ δεν έχεις συμπληρώσει ούτε 100 ποστ???

Για να σε πάει κάποιος πρέπει να σε γνωρίζει κ όχι επειδή είσαι εδώ μέσα πολλά χρόνια
 

giorgioSS7

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2010
Μηνύματα
148
Like
90
Πόντοι
1
Τι πάει να πει δεν έχω 100 ποστ; Αν δεν έχω τι να γράψω γιατί να γράψω κάτι;

Καταλαβαίνω την έλλειψη εμπιστοσύνης για κάποιον που δεν γνωρίζετε αλλά κάπως κι εμείς πρέπει να μπούμε στα πριβε
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.911
Πόντοι
2.356
Τι πάει να πει δεν έχω 100 ποστ; Αν δεν έχω τι να γράψω γιατί να γράψω κάτι;

Καταλαβαίνω την έλλειψη εμπιστοσύνης για κάποιον που δεν γνωρίζετε αλλά κάπως κι εμείς πρέπει να μπούμε στα πριβε
αυτο ακριβως σε λεω εμας για να μας εμπιστευουν τρωγαμε πετσετες στα πριβε, πηγαιναμε στα ελευθερα κ ανεβαζαμε κριτικες για ολα που σημαινει οτι ασχολουμασταν εσυ στα 10 χρονια εχεις μονο 100 ποστ που σημαινει οτι δεν ασχολεισαι η ασχολεισαι κ δε γραφεις οποτε για να σε παει καποιος σε πριβε που δε σε ξερει το θεωρω αδυνατο
 

Πανοπλος

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2017
Μηνύματα
217
Like
90
Πόντοι
1
Τι πάει να πει δεν έχω 100 ποστ; Αν δεν έχω τι να γράψω γιατί να γράψω κάτι;

Καταλαβαίνω την έλλειψη εμπιστοσύνης για κάποιον που δεν γνωρίζετε αλλά κάπως κι εμείς πρέπει να μπούμε στα πριβε
To Αngel spa  για αρκετα χρονια ειχε αγγελιες πριν περιπου δυο χρονια εγινε πριβε  πριν απο δεκα και δεκα πεντε χρονια και τα αλλα πριβε ειχαν και αυτα αγγελιες εγω ετσι τα γνωρισα εσυ τοσα χρονια τι εκανες τωρα ζητας καποιον να σε βελει κατι δεν μας λες καλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom