Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (2 μέλη και 31 επισκέπτες)

giorgioSS7

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2010
Μηνύματα
148
Like
90
Πόντοι
1
Δεν υπάρχει τίποτα που να μη σας λέω καλά. Η ζωή δεν ειναι πάντα ίδια. Ειτε λόγω οικονομικών είτε λόγω άλλων καταστάσεων δε συμμετείχα από την αρχή ενεργά. Και πάλι κατά καιρούς λόγω οικονομικών κυρίως ασχολούμαι ή όχι.
Δεν καταλαβαίνω προς τι η επίθεση. Δεν έχουμε να χωρίσουμε τίποτα. Αν δε θέλετε να απαντήσετε καλώς. Λόγος για αντιπαράθεση δεν υπάρχει.
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Πέρασμα την προηγούμενη εβδομάδα από Relax Spa, το γνωστό στο 112. Όταν πήρα τηλέφωνο, μου είπαν πως ήταν διαθέσιμες Κορίνα, Ρία και Μαρία. Όταν έφτασα εκεί, βρήκα 2 κοπέλες. Πήρα αυτή που φορούσε ένα κόκκινο μπουστάκι και μίνι φουστίτσα - ξεκολλάκι φαινόταν - τι το ήθελα;

Μπήκα μέσα στο δωμάτιο - δεύτερη πόρτα από αριστερά - μπαίνω για ντουζ, χαλασμένη η πόρτα της ντουζιέρας. Ξεπλένομαι, ξαπλώνω, έρχεται η κοπέλα (η Ρία τελικά ήταν) και λέει πως δούλευε και σε ένα Elit, τάχα μου καινούριο αλλά δεν ρώτησα παραπάνω λεπτομέρειες.

Άρχισε να πασαλείβει, για μασάζ ούτε λόγος, στο τέταρτο μου λέει να γυρίσω, συνεχίζει να πασαλείβει, μια στο τόσο περνούσε και από την ευαίσθητη περιοχή αλλά όταν της είπα να πάμε στο παρασύνθημα η απάντηση ήταν: "Αααααα, εγώ είμαι εδώ για να κάνω μασάζ". Με τα πολλά, την έπαιξα μόνος, τελείωσα, μου έκανε λίγο πασάλειμμα ακόμη στην πλάτη και έφυγε - δεν είχαν περάσει ΟΎΤΕ 45 λεπτά.

Μπαίνω για ντουζ, ΠΑΓΩΜΈΝΟ το νερό.

Βγήκα, έδωσα τα 30 και έφυγα απογοητευμένος. Σίγουρα ΔΕΝ θα πάρω ξανά τη συγκεκριμένη κοπέλα (Ρία).

Καλό απόγευμα, καλή εβδομάδα.
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
789
Πόντοι
96
Για να έχω αναφορά προφανώς και πήγα. Ωστόσο αν διάβασα καλά κάπου άλλαξε τοποθεσία.Για αυτό ρωτάω. Ούτε τηλ έχω ούτε τιποτα.
Η Εύη είναι εκεί που ήταν και το 2016 οπότε και επισκευθηκες το εν λόγω μαγαζί. Ελπίζω να βοήθησα.
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
789
Πόντοι
96
Αν κατάλαβα καλά η εύη είναι εκεί αλλά το angels μεταφέρθηκε?
Μάλον δε θες να καταλάβεις!
Δεν θα γράψω τη διευθυνση, αν αυτό θες.
Ημουν σαφής: εκεί που πήγες πριν 2 χρόνια, μπορείς να πας και σήμερα και να βρεις αυτό που θες. Δεν αλαξε διευθυνση, ούτε η Ευη ούτε το μαγαζί!!
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.154
Κριτικές
10
Like
6.128
Πόντοι
7.095
Μάλον δε θες να καταλάβεις!
Δεν θα γράψω τη διευθυνση, αν αυτό θες.
Ημουν σαφής: εκεί που πήγες πριν 2 χρόνια, μπορείς να πας και σήμερα και να βρεις αυτό που θες. Δεν αλαξε διευθυνση, ούτε η Ευη ούτε το μαγαζί!!
αυτο ακριβως...τιποτα αλλο
 

giorgioSS7

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2010
Μηνύματα
148
Like
90
Πόντοι
1
Μάλον δε θες να καταλάβεις!
Δεν θα γράψω τη διευθυνση, αν αυτό θες.
Ημουν σαφής: εκεί που πήγες πριν 2 χρόνια, μπορείς να πας και σήμερα και να βρεις αυτό που θες. Δεν αλαξε διευθυνση, ούτε η Ευη ούτε το μαγαζί!!



Για επιβεβαίωση ρώτησα. Νόμιζα ότι άλλαξε διεύθυνση. Σ' ευχαριστώ πολύ
 

Matakiasthess

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2018
Μηνύματα
37
Like
32
Πόντοι
0
δε δίνει, λέει να τις κρατήσει για παρτάκι του!!

:thubsdown:
Μπορεις να πας να δεις. Εξω σου λεει ρο ελαχιστο ...μεσα για να ανοιξει το ματι σου πρεπει να βαλεις + . Ρωτα και τον Zipas που συμφωνεί .
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.911
Πόντοι
2.356
Εσυ μαλλον δεν εχεις διαβάσει και παλιοτερα σχόλια για το μαγαζί αυτο αλλα και μαλλον δεν εχεις παει...
αυτο δε σημαινει πως λεμε κατι χωρις να το δικαιολογησουμε

εγω αυτο που ξερω ειναι πως δινεις 30 εξω +20 μεσα για εκτονωση

εσυ ξερεις κατι διαφορετικο? αν ναι πεστο να το μαθουμε κ μεις
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
51
Like
6.277
Πόντοι
7.636
Εσυ μαλλον δεν εχεις διαβάσει και παλιοτερα σχόλια για το μαγαζί αυτο αλλα και μαλλον δεν εχεις παει...

@Matakiasthess...έχω διαβάσει τα πάντα όσο αφορά το συγκεκριμένο θέμα στο Forum...
Δεν με ενδοιαφέρει να μάθω, για το συγκεκριμένο μαγαζί κάτι, γιατί δεν με κεντρίζει το ενδοιαφέρον να παρουσιαστώ μόνο για εκτόνωση. Το θεωρώ κοροϊδία να σε αντιμετωπίζουν έτσι, αλλά και μεγαλύτερη κοροϊδία να πηγαίνω από μόνος μου!!!

Η κοπελα δεν δουλευει αλλο εκεί. Αλλα υπαρχουν και αλλες να δεις, εχει 2-3 καινουριες.
Και ποιες είναι αυτές φίλε?
Όνοματα, σουλούπια, κτλ!!!

Στο παραπάνω δεν απάντησες ποτέ...!!!
Μην μας πεις πάνε να δεις (και λέω "μας" διότι διαβάζουν όλοι), διότι 2-3 φορές που πήγα, μόνο μια νταρτάνα ήταν ξανθιά και την τελευταία φορά μια ακόμα ξανθιά μαζί της, πολύ αδιάφορη!!
Για πες μου ποιος διαβάζει το Forum και ποιος όχι!!!

 

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Πήγε κανείς στο ρελαξ να μας πει εάν είναι ακόμα η Σοφία εκεί ;
 

nickthegreek7777

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2013
Μηνύματα
32
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα,

Πέρασμα από Εγνατία 112 (ανώγειο) τις προάλλες. Κοπέλα χοντρούλα 25άρα μέτρια, πρόγραμμα 30 + 20. Μασάζ ανύπαρκτο, φραπές βαρεμένος αδιάφορος. Δοκίμασα μεν, κλαίω τα λεφτά μου δε

Είπα να το πω μπας και γλιτώσετε κανένα φράγκο οι υπόλοιποι.. ;-)

Καλή συνέχεια παίδες
 

xaris4

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
14
Like
6
Πόντοι
0
Καλημερα παιδια .Ανταλλάζω το τηλεφωνο απο μαριαννα παπαναστασιου με angel spa (βας ολγας).
Υ.Γ εχω πρόσβαση σε μαριαννα κ ζετα-αγάπη
 

DimitrisEyth

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2016
Μηνύματα
34
Like
24
Πόντοι
0
Παρακολουθώ αρκετό καιρό τις συνομιλίες στο φόρουμ γενικότερα αλλά σπάνια γράφω γιατί όπως συμβαίνει σε όλα τα ιντερνετικά μέρη,έτσι και εδώ μέσα είναι γεμάτο απίστευτα κομπλεξικούς ανθρώπους. Ωστόσο συμμετέχουν και ώριμοι άνθρωποι και γι αυτούς γράφω.
Έχω επισκεφτεί studio body free, το μεταξά, το vana spa και την "MILF" γυμνάστρια από Καλαμαριά. Έχω επισκεφτεί και μασατζίδικα με ασιάτισσες σε χώρες του εξωτερικού.
Προσωπικά δεν είχα επαφή με ερωτικές υπηρεσίες και με τον αγοραίο έρωτα γενικότερα μέχρι τα 28 μου. Αποφάσισα να αρχίσω να το δοκιμάζω για να γίνει η ερωτική μου ζωή λίγο πιο πλούσια σε εμπειρίες. Εν συντομία αυτό που κατάλαβα είναι ότι από αυτή την ιστορία, είτε μιλάμε για Θεσσαλονίκη είτε για εξωτερικό είτε για Αθήνα, τις περισσότερες φορές ως λήπτης - αγοραστής τέτοιων υπηρεσιών δεν παίρνεις αυτό που προσδοκάς. Το ξέρω ότι είναι μπανάλ συζήτηση και ξεφεύγει του θέματος απλά προσωπικά πήρα μια απόφαση μέσα στο 2017 να σταματήσω αυτό το χόμπυ που έτσι κι αλλιώς το ασκούσα σπάνια για τον λόγο ότι δεν θέλω από αυτοσεβασμό και μόνο να χτυπάω την πόρτα σε μέρη όπου με αντιμετωπίζουν σαν καθίκι. Είναι προτιμότερο εκείνα τα λιγοστά χρήματα να τα χρησιμοποιώ για κάτι που μου αρέσει περισσότερο. Ο λόγος που τα γράφω είναι όλα αυτά γιατί πιστεύω ότι αν κάποιος άλλος διαβάζει αυτά που γράφω και νιώθει ότι ταυτίζεται ίσως πάρει παράδειγμα και κάνει κάτι καλύτερο για τον εαυτό του. 

Υ.Γ Πιστεύω ότι είναι η φύση του επαγγέλματος τέτοια που πραγματικά δεν το βρίσκω δυνατόν να καταφεύγει κανείς στον αγοραίο έρωτα ή σε πληρωμένες ερωτικές υπηρεσίες και να είναι ικανοποιημένος. Πάντα με εξαιρέσεις βέβαια και ανάλογα τι ταιριάζει στον καθένα.  Δίνω πολλά ελαφρυντικά στις γυναίκες που εργάζονται κατ αυτό τον τρόπο αλλά σε αυτή την ιστορία τελικά το θύμα είναι και ο λήπτης. Εργάζομαι σε κατάστημα λιανικής και καταλαβαίνω τι θα πει να έχεις να κάνεις με πολύ κόσμο που πολλές φορές θα σε εκνευρίζει και θα σε φέρνει στα όρια σου, πόσο μάλλον όταν αυτές οι γυναίκες πρέπει να δώσουν και το σώμα τους σε κάποιον που είναι κουραστικός, αγενής κ.λ.π αλλά το να δέχομαι να πληρώνω για κάτι και να με αντιμετωπίζουν και άσχημα από πάνω είναι διπλή αδικία προς το εαυτό μου και γι αυτό τον λόγο από μένα τέλος.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.911
Πόντοι
2.356
Καλημερα παιδια .Ανταλλάζω το τηλεφωνο απο μαριαννα παπαναστασιου με angel spa (βας ολγας).
Υ.Γ εχω πρόσβαση σε μαριαννα κ ζετα-αγάπη
δίνω τυρόπιτα για το τηλ της Μαριάννας

Τι άλλο θ ακούσω εδώ μέσα για Άνταλλακτηριο το πέρασες
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.911
Πόντοι
2.356
Παρακολουθώ αρκετό καιρό τις συνομιλίες στο φόρουμ γενικότερα αλλά σπάνια γράφω γιατί όπως συμβαίνει σε όλα τα ιντερνετικά μέρη,έτσι και εδώ μέσα είναι γεμάτο απίστευτα κομπλεξικούς ανθρώπους. Ωστόσο συμμετέχουν και ώριμοι άνθρωποι και γι αυτούς γράφω.
Έχω επισκεφτεί studio body free, το μεταξά, το vana spa και την "MILF" γυμνάστρια από Καλαμαριά. Έχω επισκεφτεί και μασατζίδικα με ασιάτισσες σε χώρες του εξωτερικού.
Προσωπικά δεν είχα επαφή με ερωτικές υπηρεσίες και με τον αγοραίο έρωτα γενικότερα μέχρι τα 28 μου. Αποφάσισα να αρχίσω να το δοκιμάζω για να γίνει η ερωτική μου ζωή λίγο πιο πλούσια σε εμπειρίες. Εν συντομία αυτό που κατάλαβα είναι ότι από αυτή την ιστορία, είτε μιλάμε για Θεσσαλονίκη είτε για εξωτερικό είτε για Αθήνα, τις περισσότερες φορές ως λήπτης - αγοραστής τέτοιων υπηρεσιών δεν παίρνεις αυτό που προσδοκάς. Το ξέρω ότι είναι μπανάλ συζήτηση και ξεφεύγει του θέματος απλά προσωπικά πήρα μια απόφαση μέσα στο 2017 να σταματήσω αυτό το χόμπυ που έτσι κι αλλιώς το ασκούσα σπάνια για τον λόγο ότι δεν θέλω από αυτοσεβασμό και μόνο να χτυπάω την πόρτα σε μέρη όπου με αντιμετωπίζουν σαν καθίκι. Είναι προτιμότερο εκείνα τα λιγοστά χρήματα να τα χρησιμοποιώ για κάτι που μου αρέσει περισσότερο. Ο λόγος που τα γράφω είναι όλα αυτά γιατί πιστεύω ότι αν κάποιος άλλος διαβάζει αυτά που γράφω και νιώθει ότι ταυτίζεται ίσως πάρει παράδειγμα και κάνει κάτι καλύτερο για τον εαυτό του. 

Υ.Γ Πιστεύω ότι είναι η φύση του επαγγέλματος τέτοια που πραγματικά δεν το βρίσκω δυνατόν να καταφεύγει κανείς στον αγοραίο έρωτα ή σε πληρωμένες ερωτικές υπηρεσίες και να είναι ικανοποιημένος. Πάντα με εξαιρέσεις βέβαια και ανάλογα τι ταιριάζει στον καθένα.  Δίνω πολλά ελαφρυντικά στις γυναίκες που εργάζονται κατ αυτό τον τρόπο αλλά σε αυτή την ιστορία τελικά το θύμα είναι και ο λήπτης. Εργάζομαι σε κατάστημα λιανικής και καταλαβαίνω τι θα πει να έχεις να κάνεις με πολύ κόσμο που πολλές φορές θα σε εκνευρίζει και θα σε φέρνει στα όρια σου, πόσο μάλλον όταν αυτές οι γυναίκες πρέπει να δώσουν και το σώμα τους σε κάποιον που είναι κουραστικός, αγενής κ.λ.π αλλά το να δέχομαι να πληρώνω για κάτι και να με αντιμετωπίζουν και άσχημα από πάνω είναι διπλή αδικία προς το εαυτό μου και γι αυτό τον λόγο από μένα τέλος.
ένα δίκιο το έχεις αλλά αν είχες βρει 2/3 στάνταρακια κ περνούσες καλά ίσως να τα έβλεπες διαφορετικά τα πράγματά
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Καλημερα παιδια .Ανταλλάζω το τηλεφωνο απο μαριαννα παπαναστασιου με angel spa (βας ολγας).
Υ.Γ εχω πρόσβαση σε μαριαννα κ ζετα-αγάπη

Ριχάρδο εσύ είσαι?  :think:
Πώς τα περνάς στον Κορυδαλλό?  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom