Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (0 μέλη και 39 επισκέπτες)

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Σωστοι και οι δυο σας ευχαριστω πολυ.

Φυσικα εγω δεν εχασα χρονο και πηγα σημερα Εγναντιας 112.
Ειδα βεβαια στην εισοδο δυο πινακιδες με μασαζ, η μια για τον 3. οροφο και
μια στον ημηοροφο. Δεν πηγα σε κανενα απο τα δυο τελικα γιατι εχω παθει ενα ρεζιλικι
παλαιοτερα δεν ηθελα να παθω και τωρα δευτερο.

Παρακαλω τα φωτα σας .....
Δεν εχασες και τιποτα σπουδαιο φιλε μου
 

paranomos68

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2009
Μηνύματα
707
Like
14
Πόντοι
6
Μαρια Λαδαδικα.....

Παλια ιστορια, καποτε ειχε πολυ καλες κοπελες, τωρα μετα απο αρκετο καιρο δεν ηξερα καν οτι λειτουργει.
Να φανταστω οτι ειναι το παλιο spa in the city...???
 

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Black Friday θα έχει κανένα ίδρυμα ;;;;
 
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
177
Like
176
Πόντοι
1
Καλημερα σας κυριοι

Επισκεψη σε ιρινα επειτα απο τηλεφωνικη συνομιλια,50 το μισαωρο 70 η ωρα,δεν αναφερθηκε για μασαζ τιποτα στο τηλεφωνο

Στα του αγωνα στο χωρο της οπου λογικα ειναι και το σπιτι της,υπαρχει ενα σαλονι οπου στρωνει ενα σεντονι για την καθαριοτητα χαχαχα

50 ευρω μου λεει γαμησακι μιση ωρα και 70 η ωρα
Μασαζ δεν επαιξε ποτε οποτε τιμησα το 50ικο

Η γκομενα λεει πολλα το βυζι ειναι τουμπανο και φυσικο,το μουνακι τις πολυ στενο για το καλουπι τις,η τσιμπουκαρα ακαπωτη και τιμια μιας που τα χειλια τις ειναι ξεχειλωμενα απ τις πλαστικες

με αριστα το 10 βαζω ενα 8 αλλα κακως βρισκεται στην κατηγορια μασαζ η συγκεκριμενη ,ακομα και η αγγελιες τις λενε για ανεξαρτητη

 
  • Like
Αντιδράσεις: thesp

Leo pal.

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
128
Like
393
Πόντοι
21
    Καλησπέρα κύριοι.
  Επισκέφτηκα πρόσφατα τον χώρο της παρακάτω αγγελίας και λέω να γράψω μερικά πράγματα.


  Τηλεφώνησα για λεπτομέρειες και μου απάντησε μια ευγενική οπωσδήποτε κοπέλα λέγοντας μου πως προσφέρει μασάζ  και ερωτικες υπηρεσιες μιας ωρας για 80 €...στην αγγελία λέει για 70 €...αν θέλεις και 2η φορά sex +20€ .... Δυο φάουλ με το καλημέρα , τέλος πάντων ο χώρος μου είπε Μποτσαρη αλλά είναι πολύ κοντά  στη Βασ.Όλγας το οποίο μαρτυρησα μέχρι να το βρω και μέχρι να παρκάρω.
  Είναι στο στυλ Ζετας-Αγάπης ο χώρος αλλά όχι τόσο καθαρός και προσεγμενος , η κοπέλα όμορφη και γύρω στα 25 με καλό σώμα ονόματι Βίκυ , δυστυχώς όμως με εμφανή τα σημάδια από τις τομες στο στήθος της λόγω πλαστικης επεμβασης- σιλικόνη πράγμα που με ξενέρωσε.
Ξεκίνησε καλά  για ένα 2λεπτο και από κει και πέρα...τελείωνε να φεύγουμε:( ...καθαρή ξεπετα.
  Συμπέρασμα μάλλον αρνητικό ίσως ξαναπάω για να δω και την άλλη κοπέλα που εργάζεται εκεί αλλά απουσιαζε την ώρα που πήγα εγώ. Προσωπικά δεν με ενθουσίασε ούτε η κοπέλα ούτε ο χώρος , ο χώρος της Ζετας-Αγάπης που ανέφερα παραπάνω είναι πολύ ανώτερος και σε υπηρεσίες και σε συμπεριφορά- συμμετοχή της κοπέλας. Και αυτό με την τιμή είναι απαράδεκτο .. 70 στην αγγελία 80 στο τηλέφωνο?? WTF!!!
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
894
Κριτικές
20
Like
1.273
Πόντοι
1.076
Καλημερα σας κυριοι

Επισκεψη σε ιρινα επειτα απο τηλεφωνικη συνομιλια,50 το μισαωρο 70 η ωρα,δεν αναφερθηκε για μασαζ τιποτα στο τηλεφωνο

Στα του αγωνα στο χωρο της οπου λογικα ειναι και το σπιτι της,υπαρχει ενα σαλονι οπου στρωνει ενα σεντονι για την καθαριοτητα χαχαχα

50 ευρω μου λεει γαμησακι μιση ωρα και 70 η ωρα ολα καλα φιλε αλα το βυζι της οχι και φυσικο πριν απο λιγους μηνες εκανε την επεμβαση το καλοκαιρι.
Μασαζ δεν επαιξε ποτε οποτε τιμησα το 50ικο

Η γκομενα λεει πολλα το βυζι ειναι τουμπανο και φυσικο,το μουνακι τις πολυ στενο για το καλουπι τις,η τσιμπουκαρα ακαπωτη και τιμια μιας που τα χειλια τις ειναι ξεχειλωμενα απ τις πλαστικες

με αριστα το 10 βαζω ενα 8 αλλα κακως βρισκεται στην κατηγορια μασαζ η συγκεκριμενη ,ακομα και η αγγελιες τις λενε για ανεξαρτητη
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
894
Κριτικές
20
Like
1.273
Πόντοι
1.076
επειδη το διατυπωσα λαθος για να διορθωσω το συναγωνιστη το βυζι της ιρινας δεν ειναι φυσικο εχει αναφερθει παρολα αυτα ειναι πολυ καλο σε μεγεθος και σε αφη.  :tits:
 

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Ποδολαγνεια. Τέλεια με ιρινα
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
51
Like
6.277
Πόντοι
7.636
    Καλησπέρα κύριοι.
  Επισκέφτηκα πρόσφατα τον χώρο της παρακάτω αγγελίας και λέω να γράψω μερικά πράγματα.


  Τηλεφώνησα για λεπτομέρειες και μου απάντησε μια ευγενική οπωσδήποτε κοπέλα λέγοντας μου πως προσφέρει μασάζ  και ερωτικες υπηρεσιες μιας ωρας για 80 €...στην αγγελία λέει για 70 €...αν θέλεις και 2η φορά sex +20€ .... Δυο φάουλ με το καλημέρα , τέλος πάντων ο χώρος μου είπε Μποτσαρη αλλά είναι πολύ κοντά  στη Βασ.Όλγας το οποίο μαρτυρησα μέχρι να το βρω και μέχρι να παρκάρω.
  Είναι στο στυλ Ζετας-Αγάπης ο χώρος αλλά όχι τόσο καθαρός και προσεγμενος , η κοπέλα όμορφη και γύρω στα 25 με καλό σώμα ονόματι Βίκυ , δυστυχώς όμως με εμφανή τα σημάδια από τις τομες στο στήθος της λόγω πλαστικης επεμβασης- σιλικόνη πράγμα που με ξενέρωσε.
Ξεκίνησε καλά  για ένα 2λεπτο και από κει και πέρα...τελείωνε να φεύγουμε:( ...καθαρή ξεπετα.
  Συμπέρασμα μάλλον αρνητικό ίσως ξαναπάω για να δω και την άλλη κοπέλα που εργάζεται εκεί αλλά απουσιαζε την ώρα που πήγα εγώ. Προσωπικά δεν με ενθουσίασε ούτε η κοπέλα ούτε ο χώρος , ο χώρος της Ζετας-Αγάπης που ανέφερα παραπάνω είναι πολύ ανώτερος και σε υπηρεσίες και σε συμπεριφορά- συμμετοχή της κοπέλας. Και αυτό με την τιμή είναι απαράδεκτο .. 70 στην αγγελία 80 στο τηλέφωνο?? WTF!!!

Δε νομίζω να υπάρχει 2η κοπέλα. Μάλλον για προφανείς λόγους το αναφέρει, για να τσιμπάει πελατεία!!!

Κάπου πιο πίσω, νομίζω έχει αναφερθεί η αρχοντιά της!!!(Κάπου στη Μπότσαρη, αλλά θέλει κανένα 10λεπτο περπάτημα).
Και το όνομα της Βίκη.

 
  • Like
Αντιδράσεις: thesp

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
    Καλησπέρα κύριοι.
  Επισκέφτηκα πρόσφατα τον χώρο της παρακάτω αγγελίας και λέω να γράψω μερικά πράγματα.


  Τηλεφώνησα για λεπτομέρειες και μου απάντησε μια ευγενική οπωσδήποτε κοπέλα λέγοντας μου πως προσφέρει μασάζ  και ερωτικες υπηρεσιες μιας ωρας για 80 €...στην αγγελία λέει για 70 €...αν θέλεις και 2η φορά sex +20€ .... Δυο φάουλ με το καλημέρα , τέλος πάντων ο χώρος μου είπε Μποτσαρη αλλά είναι πολύ κοντά  στη Βασ.Όλγας το οποίο μαρτυρησα μέχρι να το βρω και μέχρι να παρκάρω.
  Είναι στο στυλ Ζετας-Αγάπης ο χώρος αλλά όχι τόσο καθαρός και προσεγμενος , η κοπέλα όμορφη και γύρω στα 25 με καλό σώμα ονόματι Βίκυ , δυστυχώς όμως με εμφανή τα σημάδια από τις τομες στο στήθος της λόγω πλαστικης επεμβασης- σιλικόνη πράγμα που με ξενέρωσε.
Ξεκίνησε καλά  για ένα 2λεπτο και από κει και πέρα...τελείωνε να φεύγουμε:( ...καθαρή ξεπετα.
  Συμπέρασμα μάλλον αρνητικό ίσως ξαναπάω για να δω και την άλλη κοπέλα που εργάζεται εκεί αλλά απουσιαζε την ώρα που πήγα εγώ. Προσωπικά δεν με ενθουσίασε ούτε η κοπέλα ούτε ο χώρος , ο χώρος της Ζετας-Αγάπης που ανέφερα παραπάνω είναι πολύ ανώτερος και σε υπηρεσίες και σε συμπεριφορά- συμμετοχή της κοπέλας. Και αυτό με την τιμή είναι απαράδεκτο .. 70 στην αγγελία 80 στο τηλέφωνο?? WTF!!!

Κανονικά έπρεπε απο αυτό και μόνο να μην πατήσεις καν......Αι σιχτίρ εμείς φταίμε που η αγορά μας είναι κατάντια......
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
51
Like
6.277
Πόντοι
7.636
Θέλω να καλησπερίσω τη τρελοπαρέα με το καλύτερο χόμπι ever!!! :fuck2:
Οφείλω ενημέρωση, παρακαλώ παρακάτω:

*Ευχαριστώ πολύ το κοπέλι που με έμπασε στα λημέρια του... :respect:

Επισκεψη στο angel...
Χώρος καθαρός με ευγενικές παρουσίες :kissass: (Εύα, Άννυ παχουλό,βυζάρες και αν θυμάμαι καλά μια Φαίη(ψηλό αδύνατο,μιλφακι,στοματάρα, καθαρό φαινόταν με βυζάρες δυνατές-θα τιμηθεί δεόντος την επόμενη φορά-όποιος ξέρει κάτι ας με ενημερώσει).
Πέρασμα με Εύα φουλ,  :rockon:(δεν είμαστε εμείς για χαιδέματα και φραπεδιές...για φραπεδιές και καπουτσίνους πάμε σε καφετέριες, άιντε μάθανε όλα τα λαμόγια τώρα δε κανουμε εδώ τέτοια και μαλακίες...αν τους χώσεις το 80αρι ή το κατοστάρι στη κολότρυπα ζαλίζονται, αλλα εντάξει κάποιοι κρατάν αρχές...χαχαχα)Τεσπα!
καλούτσικο μασαζάκι αρκετής ώρας, πολύ δυνατό γλύψιμο με τη γλωσσάρα της σε όλο μου το κορμί και πιπάρα μετέπειτα...μια γκαυλιάρα γυναίκα που ξεσκίστηκε το μουνάκι της στο φινάλε όπως επιβαλλόταν...
Έφυγα άδειος όπως έπρεπε! :coolcondom:
Χρόνος 45 λεπτα, κόστος 80αρι.
Καλα γαμήσια σε όλους μας!! :takethis:

Θέλω να καλησπερίσω τη τρελοπαρέα με το καλύτερο χόμπι ever ξανά!!! :fuck2:
Οφείλω άλλη μία ενημέρωση:

Όπως προείπα (και παραθέτω και τα παλαιότερα γραφόμενά μου παραπάνω) επίσκεψη στο Angels Spa προ ημερών με σκοπό και κανονισμένο ραντεβού, να καπακώσω την πολλά υποσχόμενη Φαίη (επιβεβαιώθηκε το ένστικτο μου αλλά και πληροφορίες που πήρα απο συναγωνιστές εδώ μέσα για το πλάσμα αυτό). RESPECT & THANKS σε όλους!!

Πάμε:
Κουδουνάκι, ασανσέρ, άνοιγμα πόρτας και υποδοχή άψογη απο τις 3 κυρίες μέσα.
(Εύα,Φαίη,Άννυ).

Χωρίς να ειπωθούν πολλά, οδεύω προς το δώμα!

Συνοδευόμενος από το τούμπανο και καθώς έχω νιώσει-καταλάβει τι θα επακολουθήσει μαζί της, με το που μπαίνω τη γραπώνω και την αρχίζω στα χαμουρέματα, στα οποία ανταποκρίνονταν.

Δόσιμο πετσέτας και επιστροφή σε λίγο!

Μπανάκι το πουλάκι(να είναι καθαρό) και πριν τελειώσω, το τούμπανο είχε εισέλθει.

Μερικές μαλακίτσες στην αρχή, τα οποία επιβάλλονται για να σπάσει ο πάγος και ξεκίνημα με γλωσσόφιλα κάνα 5λεπτο...
Σταμάτημα απο μέρους της για να γευτώ το μασάζ της όπως ήθελε(και καλά που το έκανε γτ θα είχαμε έκρηξη όλιγων δευτερολέπτων).

Θα παίξουμε και θα περάσουμε όμορφα μου ανέφερε, Ξάπλωσε!!!(μου λέει).
Yes my lady, της λέω!!!

Ωραίο σχετικά μασαζάκι όχι τίποτα τρελό(αλλά τι να το κάνεις όταν έχεις αυτές τις βυζάρες απο πάνω σου, μαζί με την υπέροχη αυτή αύρα της ακολασίας!!!).

Τη κορασίδα κάποιοι την ξέρετε (με το όνομα Αλεξάδρα, κάποιοι με το όνομα Φαίη, κάποιοι και με τα 2, κάποιοι καθόλου).
Όποτε οφείλω να πω για όσους δε γνωρίζουν τίποτα για τη κορασίδα, ότι είναι μία γυναίκα 40-45 Μιλφάρα, με βυζιά φτιαγμένα 3-4 , στοματάρα με γλωσσάρα και καλοδιατηρημένο σώμα (καθώς κάθε μέρα κάνει gym όπως είπε).
Για να μην κουράσω και περιαυτολογώ, παρακάτω παραθέτω λιτά και συνοπτικά:
Μασάζ: Καλούτσικο.
Στήθια: Ωραία, τούμπανα.
Πεοθηλασμός: Δυνατός, με αρκετό σάλιο, προσπάθεια για deep, περιποίηση περιοχής & ρούφηγμα @@ .
Σεξ: Άρκετές στάσεις, είναι φαν της εναλλαγής, θέλει να περάσεις καλά.
Διάρκεια στο δώμα: 50 λεπτά μαζί με το μασάζ που ήταν κάνα 15-20λεπτο & 5λεπτο ντουζάκι στο ξείνημα.
Κόστος: 80,00€

Θα την ξαναδώ άλλη μία φορά, γτ πέρασα όμορφα και με τρέλα, μετά δε ξέρω γτ μαρέσει να αλλάζω φάτσες και κορμιά...

Καλά γαμήσια σε όλους μας και καλά να περνάτε!! :takethis:




 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Θέλω να καλησπερίσω τη τρελοπαρέα με το καλύτερο χόμπι ever ξανά!!! :fuck2:
Οφείλω άλλη μία ενημέρωση:

Όπως προείπα (και παραθέτω και τα παλαιότερα γραφόμενά μου παραπάνω) επίσκεψη στο Angels Spa προ ημερών με σκοπό και κανονισμένο ραντεβού, να καπακώσω την πολλά υποσχόμενη Φαίη (επιβεβαιώθηκε το ένστικτο μου αλλά και πληροφορίες που πήρα απο συναγωνιστές εδώ μέσα για το πλάσμα αυτό). RESPECT & THANKS σε όλους!!

Πάμε:
Κουδουνάκι, ασανσέρ, άνοιγμα πόρτας και υποδοχή άψογη απο τις 3 κυρίες μέσα.
(Εύα,Φαίη,Άννυ).

Χωρίς να ειπωθούν πολλά, οδεύω προς το δώμα!

Συνοδευόμενος από το τούμπανο και καθώς έχω νιώσει-καταλάβει τι θα επακολουθήσει μαζί της, με το που μπαίνω τη γραπώνω και την αρχίζω στα χαμουρέματα, στα οποία ανταποκρίνονταν.

Δόσιμο πετσέτας και επιστροφή σε λίγο!

Μπανάκι το πουλάκι(να είναι καθαρό) και πριν τελειώσω, το τούμπανο είχε εισέλθει.

Μερικές μαλακίτσες στην αρχή, τα οποία επιβάλλονται για να σπάσει ο πάγος και ξεκίνημα με γλωσσόφιλα κάνα 5λεπτο...
Σταμάτημα απο μέρους της για να γευτώ το μασάζ της όπως ήθελε(και καλά που το έκανε γτ θα είχαμε έκρηξη όλιγων δευτερολέπτων).

Θα παίξουμε και θα περάσουμε όμορφα μου ανέφερε, Ξάπλωσε!!!(μου λέει).
Yes my lady, της λέω!!!

Ωραίο σχετικά μασαζάκι όχι τίποτα τρελό(αλλά τι να το κάνεις όταν έχεις αυτές τις βυζάρες απο πάνω σου, μαζί με την υπέροχη αυτή αύρα της ακολασίας!!!).

Τη κορασίδα κάποιοι την ξέρετε (με το όνομα Αλεξάδρα, κάποιοι με το όνομα Φαίη, κάποιοι και με τα 2, κάποιοι καθόλου).
Όποτε οφείλω να πω για όσους δε γνωρίζουν τίποτα για τη κορασίδα, ότι είναι μία γυναίκα 40-45 Μιλφάρα, με βυζιά φτιαγμένα 3-4 , στοματάρα με γλωσσάρα και καλοδιατηρημένο σώμα (καθώς κάθε μέρα κάνει gym όπως είπε).
Για να μην κουράσω και περιαυτολογώ, παρακάτω παραθέτω λιτά και συνοπτικά:
Μασάζ: Καλούτσικο.
Στήθια: Ωραία, τούμπανα.
Πεοθηλασμός: Δυνατός, με αρκετό σάλιο, προσπάθεια για deep, περιποίηση περιοχής & ρούφηγμα @@ .
Σεξ: Άρκετές στάσεις, είναι φαν της εναλλαγής, θέλει να περάσεις καλά.
Διάρκεια στο δώμα: 50 λεπτά μαζί με το μασάζ που ήταν κάνα 15-20λεπτο & 5λεπτο ντουζάκι στο ξείνημα.
Κόστος: 80,00€

Θα την ξαναδώ άλλη μία φορά, γτ πέρασα όμορφα και με τρέλα, μετά δε ξέρω γτ μαρέσει να αλλάζω φάτσες και κορμιά...

Καλά γαμήσια σε όλους μας και καλά να περνάτε!! :takethis:
Ωραίος ο παίκτης !!!
Γνώμη μου όμως ότι έπρεπε να δοκιμάσεις και την πίσω κίνηση του οχήματος.
 
  • Like
Αντιδράσεις: GALLAS

Joker_Real

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2018
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Αυτο το Angels spa προς τα που πεφτει?? εχει αλλο ονομα η αλλαξε? καμια βοηθεια παιδες?
 

Leo pal.

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
128
Like
393
Πόντοι
21
Σας ευχαριστώ!

Θα γίνει και αυτό, στο επόμενο meeting!!!

+20€ θα σου ζητήσει για λοκω , πράγματι κάνει τρελό πηδημα και βάζει κάτω πολλές νεαρες που μας βλέπουν ως ξεπέτα τουλάχιστον με την Φαιη , πρώην Αλεξάνδρα στης Μαριανας , δεν κλαις τα λεφτά σου...ζήτα της και το πρόγραμμα με τη βοτκα-λεμοναδα αν το κάνει ακόμη Wink
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
51
Like
6.277
Πόντοι
7.636
+20€ θα σου ζητήσει για λοκω , πράγματι κάνει τρελό πηδημα και βάζει κάτω πολλές νεαρες που μας βλέπουν ως ξεπέτα τουλάχιστον με την Φαιη , πρώην Αλεξάνδρα στης Μαριανας , δεν κλαις τα λεφτά σου...ζήτα της και το πρόγραμμα με τη βοτκα-λεμοναδα αν το κάνει ακόμη Wink

Έτσι δώσε μου τροφή και θα διαβάσεις και άλλα...θα δεις!!!
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
837
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
86
Αποκάλεσέ την Δανάη (Την Φαίη - Αλεξάνδρα) να γουστάρει περισσότερο. Είναι και πολύ καλό παιδί - εγκρίνω και επαυξάνω όλα τα παραπάνω αλλά τα πλαστικά της βυζιά με χαλάσαν εμένα που την πρόλαβα με μικρό βυζάκι και μάλιστα στα «γεράματα» !
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
51
Like
6.277
Πόντοι
7.636
Αποκάλεσέ την Δανάη (Την Φαίη - Αλεξάνδρα) να γουστάρει περισσότερο. Είναι και πολύ καλό παιδί - εγκρίνω και επαυξάνω όλα τα παραπάνω αλλά τα πλαστικά της βυζιά με χαλάσαν εμένα που την πρόλαβα με μικρό βυζάκι και μάλιστα στα «γεράματα» !

Έγινε φίλτατε...
Εδώ θα διαφωνήσω μαζί σου, για τα στήθια της...νομίζω έγινε καλή δουλίτσα...και δίνουν μια άλλη ματιά επάνω στο σύνολο της!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom