Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 53 άτομα (5 μέλη και 48 επισκέπτες)

xaris4

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
14
Like
6
Πόντοι
0
Για καμιά Ταϊλάνδη ειμαστε Αζα.
Ναι πανε ταυλανδη να κολλησεις aids υπατίτιδα και αν πεσεις σε κανα μπλόκο απο μπάτσους γτ γινονται συχνότερα πλεον να σε μαζέψουν γτ ολες ειναι ανήλικες.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Για καμιά Ταϊλάνδη ειμαστε Αζα.
Ναι πανε ταυλανδη να κολλησεις aids υπατίτιδα και αν πεσεις σε κανα μπλόκο απο μπάτσους γτ γινονται συχνότερα πλεον να σε μαζέψουν γτ ολες ειναι ανήλικες.

Κόψε την τηλεοραση(Μέσα Μαζικής Επιρροής)και το Facebook γιατι δεν θα μάθεις ποτέ την πραγματική αλήθεια και τι συμβαίνει στον κόσμο,ο εγκέφαλος σου έχει γίνει πουρες και αναπαράγεις τις μαλακιες που σου λένε στα καφενεία.
Βγες από την Ελλάδα μπας και μπορέσεις να καταλάβεις τι πραγματικά συμβαίνει στον κόσμο...
 

xaris4

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
14
Like
6
Πόντοι
0
Τι εγινε λεει; Αμφιβάλλω αν ξερεις που πεφτει η Νιγρίτα βρε ασχετε. Εχω παει στην μιση Ευρώπη Τσεχία Ολλανδία Βερολίνο sent Pauli αμβουργο. Τι να μου πεις εσυ; Ελα να βρεθουμε απο κοντα να τα πεις αυτα μπαγλαμά
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Τι εγινε λεει; Αμφιβάλλω αν ξερεις που πεφτει η Νιγρίτα βρε ασχετε. Εχω παει στην μιση Ευρώπη Τσεχία Ολλανδία Βερολίνο sent Pauli αμβουργο. Τι να μου πεις εσυ; Ελα να βρεθουμε απο κοντα να τα πεις αυτα μπαγλαμά

Τι σχέση έχει η Νιγηρία και η Ευρώπη με την Ταϋλάνδη που έγραψες πριν ρε μπουφο?
Συνέχισε να μας λες μπούρδες για μέρη που δεν ξέρεις ούτε στον χάρτη που είναι και γω θα σε ξεμπροστιαζω άσχετε
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.911
Πόντοι
2.356
Τι εγινε λεει; Αμφιβάλλω αν ξερεις που πεφτει η Νιγρίτα βρε ασχετε. Εχω παει στην μιση Ευρώπη Τσεχία Ολλανδία Βερολίνο sent Pauli αμβουργο. Τι να μου πεις εσυ; Ελα να βρεθουμε απο κοντα να τα πεις αυτα μπαγλαμά

από τι στιγμή πού στις χώρες πού ανέφερες δεν υπάρχει η ταυλανδη αρα ο αζαζελ έχει δίκιο αναπαράγεις ότι ακούς
Με τις ανταλλαγές πως τα πήγες είχαν απόδοσή??
 

xaris4

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
14
Like
6
Πόντοι
0
από τι στιγμή πού στις χώρες πού ανέφερες δεν υπάρχει η ταυλανδη αρα ο αζαζελ έχει δίκιο αναπαράγεις ότι ακούς
Με τις ανταλλαγές πως τα πήγες είχαν απόδοσή??

Θες να σε παρω μαζι μου;
 

xaris4

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
14
Like
6
Πόντοι
0
Τι σχέση έχει η Νιγηρία και η Ευρώπη με την Ταϋλάνδη που έγραψες πριν ρε μπουφο?
Συνέχισε να μας λες μπούρδες για μέρη που δεν ξέρεις ούτε στον χάρτη που είναι και γω θα σε ξεμπροστιαζω άσχετε

Που μενεις ρε μαγκα; Να κλείσουμε ενα ραντεβου σημερα το απογευμα;
 

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Έχετε ξεφύγει ωραία ενημέρωση !!!!!!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.911
Πόντοι
2.356
από τι στιγμή πού στις χώρες πού ανέφερες δεν υπάρχει η ταυλανδη αρα ο αζαζελ έχει δίκιο αναπαράγεις ότι ακούς
Με τις ανταλλαγές πως τα πήγες είχαν απόδοσή??

Θες να σε παρω μαζι μου;
μπααα θα ζητάς αντάλλαγμα μετά
 

thegun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
13
Like
646
Πόντοι
991
Παλικαρια, για να σπασω την "πολυ χρησιμη" συζητηση,  υπαρχει καποιο στoyntio η καποια μασερ που να κανει nuru massage? Aν και εχω παει αρκετες φορες δεν ετυχε να ρωτησω, γιατι εχω δεδομενο οτι δεν προσφερει κανεις και ετσι κατεβαινω Αθηνα αναγκαστικα.
 

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Η κορινα τελικά τι μασαζ κάνει ; Ξέρει κανένας να μας πει
 

cool-va

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2018
Μηνύματα
144
Like
104
Πόντοι
1
Που μενεις ρε μαγκα; Να κλείσουμε ενα ραντεβου σημερα το απογευμα;
Ξέρω εγώ που μένει αν θες να σου πω.Εκεί που γράφει ΔΕΗ στην Αισώπου.Αυτός που κάθεται στην πόρτα είναι , ένας με δύο δόντια και τρία πόδια.
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
519
Like
476
Πόντοι
26
Επίσκεψη ρελαξ στο ισόγειο 112 Εγνατία παρουσία 3 κοπέλες κορινα Μαρία και μια άλλη όνομα δεν θυμάμαι επέλεξα κορινα στα του αγώνα 30€’ε έδωσα και με έκανε ένα αισθησιακό μασαζ τίποτα παράπανω δεν θα ξανά προτιμηθεί
Η κορινα τελικά τι μασαζ κάνει ; Ξέρει κανένας να μας πει
:think:
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.911
Πόντοι
2.356
γιατί απορείς επέλεξε κορινα τον έκανε αισθησιακό μασάζ αλλά δε ξέρει τι είδους μασάζ τον έκανε. Τι δεν καταλαβαίνεις  :think:
Τώρα αν ξέρει κανένας τι μασάζ τον έκανε ας το πει να το μάθει κ αυτός κ εμείς
Κάτι σαν τον πρόεδρο του εδεσσαϊκού ένα πράμα  
 

koker5616

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2014
Μηνύματα
132
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
1
Επίσκεψη élit spa, ισόγειο Εγνατίας 112, Άννα αστέριπολυ καλη
 
  • Like
Αντιδράσεις: thesp

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom