Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (4 μέλη και 22 επισκέπτες)

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26
Χρονια πολλα  καλα Χριστουγεννα και ο νεος χρονος να μας βρει στις αγκαλιές των κοριτσιών
:knockinb: :fuck2: :pipa2: :boobies: :takethis:
 
  • Like
Αντιδράσεις: thesp

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Καλά Χριστούγεννα σε όλους. Εύχομαι σε όλους αυτό που επιθυμούνε να το αποκτήσουν
 

Manolis6969

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2018
Μηνύματα
328
Like
63
Πόντοι
1
Εχει πιο δυνατά κομμάτια η Θεσσαλονίκη απο Αθήνα?
 

jimgusto

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
379
Like
280
Πόντοι
21
καλησπερα στην παρεα..επισκεψη σημερα στο vana spa στην Σταυρουπολη..παρουσιες 4 οι οποιες εχουν δοκιμαστει ολες μιας και ειμαι τακτικος πελατης εκει..συνεβη λοιπον σημερα το εξης τραγελαφικο..δεν θα αποκαλυψω με ποια κορασιδα περασα μιας και θελω να καταληξω αλλου και οχι να καψω την κοπελα..την στιγμη λοιπον που μπηκα στο σαλονι και περιμενα μα αδειασει το δωματιο για να περασω,ο χρονος μου ειχε αρχισει να μετραει ηδη χωρις εγω να το ξερω φυσικα..απλα με ενημερωσε μετα η υπευθυνη κοπελα..δηλαδη 5 λεπτα αναμονη και 10 λεπτα στο ντουζ  τα μετρανε μεσα στον χρονο..ακουσον ακουσον..εκτος οτι ειναι ασχετες απο μασαζ.. την 1 ωρα μασαζ που ειναι 30 ευρω και πεταμενα λεφτα γιατι απλα σε χαιδευουν μονο στα ποδια..και την εκτονωση την εχουν ολες σαν αγγαρεια..καταληξανε την 1 ωρα να την κανουνε 45 λεπτα..εννοειται οτι δεν τους ξαναδινω τα 30 και τα 50 ευρω μου..προτιμω να τα καψω και να τα πεταξω παρα σε αυτους..!!!καλες γιορτες!!!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.911
Πόντοι
2.356
Μετά διαμαρτύρονται ότι δεν έχει Δουλειά

Η βάνα κ η Ελισάβετ μας διαβάζουν ας ελπίσουμε πως θα βάλουν μυαλό

Είχε τίποτε καινούργιο η μία από τα ίδια

 

jimgusto

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
379
Like
280
Πόντοι
21
Μετά διαμαρτύρονται ότι δεν έχει Δουλειά

Η βάνα κ η Ελισάβετ μας διαβάζουν ας ελπίσουμε πως θα βάλουν μυαλό

Είχε τίποτε καινούργιο η μία από τα ίδια


οι ιδιες ητανε απλα την Βανα την νοιαζει αλλα η Ελισσαβετ στο τετοιο της υπαλληλος ειναι..
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.911
Πόντοι
2.356
οι ιδιες ητανε απλα την Βανα την νοιαζει αλλα η Ελισσαβετ στο τετοιο της υπαλληλος ειναι..
και κουμπάρα ;)



ΥΓ...RELAX (Εγνατίας 112)πήγε κανείς τελευταία να μας πει τι έχει κ αν αξίζει κάτι???
 
  • Like
Αντιδράσεις: thesp

jimgusto

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
379
Like
280
Πόντοι
21
και κουμπάρα ;)



ΥΓ...RELAX (Εγνατίας 112)πήγε κανείς τελευταία να μας πει τι έχει κ αν αξίζει κάτι???

πηγα ναι οι ιδιες ειναι Αννα Σοφια Ευα Μαρια Κορινα..απλα δουλευουν 2 μονο
 
  • Like
Αντιδράσεις: thesp

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Άννα κορυφή στο ρελαξ μουναρος!!!!!
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.311
Κριτικές
4
Like
1.439
Πόντοι
216
Το relax είναι το eve spa?
 

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Iσιγεί ο είναι το εβε είναι 3 όροφος
 

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Το πληκτρολογείο μου τα εφτυσε
 

Kauliaris27

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2014
Μηνύματα
151
Like
70
Πόντοι
1
καλησπερα στην παρεα..επισκεψη σημερα στο vana spa στην Σταυρουπολη..παρουσιες 4 οι οποιες εχουν δοκιμαστει ολες μιας και ειμαι τακτικος πελατης εκει..συνεβη λοιπον σημερα το εξης τραγελαφικο..δεν θα αποκαλυψω με ποια κορασιδα περασα μιας και θελω να καταληξω αλλου και οχι να καψω την κοπελα..την στιγμη λοιπον που μπηκα στο σαλονι και περιμενα μα αδειασει το δωματιο για να περασω,ο χρονος μου ειχε αρχισει να μετραει ηδη χωρις εγω να το ξερω φυσικα..απλα με ενημερωσε μετα η υπευθυνη κοπελα..δηλαδη 5 λεπτα αναμονη και 10 λεπτα στο ντουζ  τα μετρανε μεσα στον χρονο..ακουσον ακουσον..εκτος οτι ειναι ασχετες απο μασαζ.. την 1 ωρα μασαζ που ειναι 30 ευρω και πεταμενα λεφτα γιατι απλα σε χαιδευουν μονο στα ποδια..και την εκτονωση την εχουν ολες σαν αγγαρεια..καταληξανε την 1 ωρα να την κανουνε 45 λεπτα..εννοειται οτι δεν τους ξαναδινω τα 30 και τα 50 ευρω μου..προτιμω να τα καψω και να τα πεταξω παρα σε αυτους..!!!καλες γιορτες!!!

Στο Vana  νομιζω οτι ειναι 45λεπτο το μασαζ ενω στο Venus ειναι 1 ωρα αν και στο δευτερο δεν το τηρουν ολες...
 

jimgusto

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
379
Like
280
Πόντοι
21
Στο Vana  νομιζω οτι ειναι 45λεπτο το μασαζ ενω στο Venus ειναι 1 ωρα αν και στο δευτερο δεν το τηρουν ολες...

φιλε μου οπως ειπα και πιο πριν ημουν τακτικος πελατης κ παντοτε καθομουν 1 ωρα και πληρωνα 30ε και αν εκανα εκτονωση 50.Οταν λεω τακτικος εννοω 2 με 3 φορες το μηνα.Ξαφνικα ομως φαινεται οτι σηκωσανε πολυ τον αμανε και την εκτονωση την κανουνε σαν αγγαρεια ολες οι κοπελες εκει και την 1 ωρα την κανανε 40 με 45 λεπτα.Θεωρω οτι ειναι τεραστια κοροιδια γι αυτο που προσφερουνε!
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Επίσκεψη χθες κατα της μια το μεσημέρι απο το Νταμες.Παρουσες δυο Ελληνίδες 21και 23 χρονών αντιστοιχα.Ριτα η πρώτη και Ρανια η δεύτερη. Περασμα με την Ριτα στο στοματικο των 60 ευρω.Τα πρόγραμματα ειναι φραπε στα 40 ευρω στοματικο με καποτα στα 60 ευρω στοματικο γυμνο στα 80 ευρω και φουλ στα 80 ευρω.Η Ριτα ειναι καινούργια στο εν λογο μαγαζι κοντουλα λεπτη απο την μεση και πανω με γλυκο πρόσωπο και φαρδενει αρκετα απο την λεκανη και κατω.Ειναι μια κοπελα που αγαπαει αυτο που κανει μια και της αρεσει πολυ το πηδημα κατα την δήλωση της.Το μασαζ μετριο αλλα το κομμάτι της εκτωνοσης πολυ καλο με πολυ καλη συμμετοχή. Ειναι μια κοπελα που γουσταρει αυτο που κανει και δεν το κανει αγγαρεια.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Ξεχασα να αναφερω οτι η διάρκεια ολων των προγραμματων ειναι 30 λεπτα και οχι 45 οπως ηξερα παλια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom