Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

nikolontas

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2018
Μηνύματα
11
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπέρα στο φόρουμ. Πέρασμα χθες από ντάμες στην Τσιμισκή. Παρούσες 2 γυναίκες ελληνίδες η μια πολυ όμορφη η άλλη υπέρβαρη. Μας ζήτησαν 80 ευρώ για 35 λεπτά πρόγραμμα με 1 εκτόνωση. Εννοείται πως φύγαμε τρέχοντας. Περασμα μετα απο βιλκα πρόγραμμα 2 εκτονωσεων με γυμνό στοματικό και στο ενδιάμεσο 15 λεπτα μασαζ 50 ευρω. Σύνολο προγράμματος 40 λεπτα. Μακρυά απο τις μασατζουδες συντροφοι είναι όλες λαμογια...
 

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
2.111
Κριτικές
10
Like
1.544
Πόντοι
506
Καλησπέρα στο φόρουμ. Πέρασμα χθες από ντάμες στην Τσιμισκή. Παρούσες 2 γυναίκες ελληνίδες η μια πολυ όμορφη η άλλη υπέρβαρη. Μας ζήτησαν 80 ευρώ για 35 λεπτά πρόγραμμα με 1 εκτόνωση. Εννοείται πως φύγαμε τρέχοντας. Περασμα μετα απο βιλκα πρόγραμμα 2 εκτονωσεων με γυμνό στοματικό και στο ενδιάμεσο 15 λεπτα μασαζ 50 ευρω. Σύνολο προγράμματος 40 λεπτα. Μακρυά απο τις μασατζουδες συντροφοι είναι όλες λαμογια...

ποια βιλκα ειναι αυτη συναγωνιστη; εγω αυτη που ξερω δεν ειναι μασατζιδικο 
 

Πανοπλος

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2017
Μηνύματα
217
Like
90
Πόντοι
1
Μαριάννα νέες αφίξεις

Δάφνη 19 χρονών στρουμπουλουλα τριάρι στήθος σε γενικές γραμμές καλό

Μαριλια το πολύ τριάντα καλό σώματακι μέτρια εμφάνιση
Γνωριζετε πολυ καλα οτι η Μαριαννα δεν θελει να γραφουν εδω για το μαγαζι της εχει τους λογους της χρονια πηγαινω στο μαγαζι της αλλα ποτε δεν εγραψα κατι εδω γιατι σεβομαι την επιθυμια της υπαρχουν καποιοι που δεν ξερω πως να τους χαρακτηρισω που το κανουν παιδια ελεος μην γραφετε
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Γνωριζετε πολυ καλα οτι η Μαριαννα δεν θελει να γραφουν εδω για το μαγαζι της εχει τους λογους της χρονια πηγαινω στο μαγαζι της αλλα ποτε δεν εγραψα κατι εδω γιατι σεβομαι την επιθυμια της υπαρχουν καποιοι που δεν ξερω πως να τους χαρακτηρισω που το κανουν παιδια ελεος μην γραφετε
Αδερφέ, πολύ φόρα πήρες. Τι πάει να πει δηλαδή δεν θέλει να γράφουμε και γι αυτό δεν πρέπει να γράφουμε; Αν όλα τα μαγαζιά και όλα τα κορίτσια έχουν αυτή την απαίτηση, τότε να το κλείσουμε εδώ πέρα, κι ο καθένας να κάνει καταδρομικές κι όποιον πάρει ο χάρος.
Το ότι τόσα χρόνια πηγαίνεις στο μαγαζί της, αλλά ποτέ δεν έγραψες τίποτα για την Μαριάννα, είναι κάτι που αφορά αποκλειστικά εσένα.
Και για να χουμε το καλό ρώτημα, εμένα πχ που γράφω για την Μαριάννα, πως θα με χαρακτηρίσεις; Για πες μου;
Τροχονόμους εδώ μέσα δεν νομίζω να ζητήσαμε...
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Πες τα ληξιαρχε, πες τα , αντι για forum ενημέρωσης, κατηντησε πεδίο αντιπαραθεσης,κατινιάς(συγνώμη Κατίνα ξερεις εσύ) κσι ρουφιανιάς.
Δεν θέλω νσ πω τιποτε παρσπάνω, παρα μόνο μια παραίνεση:
Κύριοι, τα ατομικά οφέλη ενος free fuck δημιουργούν δυσαναλογες ζημίες σε ποιότητα κσι τιμολόγηση υπηρεσιων.
Οι παλιοί καταλαβαίνουν, οι νέοι ας μαθαίνουν!
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Πες τα ληξιαρχε, πες τα , αντι για forum ενημέρωσης, κατηντησε πεδίο αντιπαραθεσης,κατινιάς(συγνώμη Κατίνα ξερεις εσύ) κσι ρουφιανιάς.
Δεν θέλω νσ πω τιποτε παρσπάνω, παρα μόνο μια παραίνεση:
Κύριοι, τα ατομικά οφέλη ενος free fuck δημιουργούν δυσαναλογες ζημίες σε ποιότητα κσι τιμολόγηση υπηρεσιων.
Οι παλιοί καταλαβαίνουν, οι νέοι ας μαθαίνουν!
Merci Monsignor !!!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Γνωριζετε πολυ καλα οτι η Μαριαννα δεν θελει να γραφουν εδω για το μαγαζι της εχει τους λογους της χρονια πηγαινω στο μαγαζι της αλλα ποτε δεν εγραψα κατι εδω γιατι σεβομαι την επιθυμια της υπαρχουν καποιοι που δεν ξερω πως να τους χαρακτηρισω που το κανουν παιδια ελεος μην γραφετε
το τι θα γράφω εδώ μέσα δε θα ρωτήσω ούτε εσένα ούτε τι μαριάννα

Γιαυτό είναι το site για να ενημερώνουμε κ να εξημερωνόμαστε

Κεχαγιά δε θα βάλω τοχω ξαναπεί μη επαναλαμβάνομαι
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
51
Like
6.277
Πόντοι
7.636
Γνωριζετε πολυ καλα οτι η Μαριαννα δεν θελει να γραφουν εδω για το μαγαζι της εχει τους λογους της χρονια πηγαινω στο μαγαζι της αλλα ποτε δεν εγραψα κατι εδω γιατι σεβομαι την επιθυμια της υπαρχουν καποιοι που δεν ξερω πως να τους χαρακτηρισω που το κανουν παιδια ελεος μην γραφετε

Τα είπαν οι ανώτεροι μου και χαίρομαι...
Οπότε αυτό που θα σου πω αδερφέ είναι το εξής:
να μη μασάς και να μην σε σέρνει το μουνί,
δηλαδή αν πεις τη κρητική σου και το μάθει η λεγάμενη τιιιι θα σε κλείσει τη πόρτα?
Έλα να συνέλθουμε λιγάκι άιντε...

 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
51
Like
6.277
Πόντοι
7.636
Καλησπέρα στο φόρουμ. Πέρασμα χθες από ντάμες στην Τσιμισκή. Παρούσες 2 γυναίκες ελληνίδες η μια πολυ όμορφη η άλλη υπέρβαρη. Μας ζήτησαν 80 ευρώ για 35 λεπτά πρόγραμμα με 1 εκτόνωση. Εννοείται πως φύγαμε τρέχοντας. Περασμα μετα απο βιλκα πρόγραμμα 2 εκτονωσεων με γυμνό στοματικό και στο ενδιάμεσο 15 λεπτα μασαζ 50 ευρω. Σύνολο προγράμματος 40 λεπτα. Μακρυά απο τις μασατζουδες συντροφοι είναι όλες λαμογια...

Που είναι αυτό ρε παίχτη το μαγαζί????
Ή κάποιο λάθος έκανες ή τα φουσκώνεις ή είναι τελείως μπάζο αυτό το κορίτσι που κάνει το πρόγραμμα που ανέφερες!!!
Εξηγήσου, αυθαίρετα μην μηλάς!!!
 

Professoras

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
400
Κριτικές
11
Like
1.034
Πόντοι
1.011
Καλησπέρα στο φόρουμ. Πέρασμα χθες από ντάμες στην Τσιμισκή. Παρούσες 2 γυναίκες ελληνίδες η μια πολυ όμορφη η άλλη υπέρβαρη. Μας ζήτησαν 80 ευρώ για 35 λεπτά πρόγραμμα με 1 εκτόνωση. Εννοείται πως φύγαμε τρέχοντας. Περασμα μετα απο βιλκα πρόγραμμα 2 εκτονωσεων με γυμνό στοματικό και στο ενδιάμεσο 15 λεπτα μασαζ 50 ευρω. Σύνολο προγράμματος 40 λεπτα. Μακρυά απο τις μασατζουδες συντροφοι είναι όλες λαμογια...
1ον καλό θα ήταν να μην γενικεύεις και να μην βάζεις όλα τα κορίτσια στο ίδιο τσουβάλι. Προσωπικά, ναι έχω φάει κι εγώ φόλες, όπως και άλλοι συναγωνιστές εδώ, αλλά έχω περάσει και πολύ καλύτερα από άλλες ψωνισμένες ντίβες του αγοραίου έρωτα.
2ον γίνε πιο συγκεκριμένος, όπως αναφέρουν κι άλλοι παραπάνω, γιατί με 2 εκτονώσεις, γυμνό και 50άρι... κάτι δεν πάει καλά...
 

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.667
Πόντοι
491
Ερώτηση: έχει πάρει κανείς τη Τζένη (με πιασίματα...) από venus spa - vana; Τι παρέχει; Καλό μασάζ;;
 

nikolontas

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2018
Μηνύματα
11
Like
10
Πόντοι
0
1ον καλό θα ήταν να μην γενικεύεις και να μην βάζεις όλα τα κορίτσια στο ίδιο τσουβάλι. Προσωπικά, ναι έχω φάει κι εγώ φόλες, όπως και άλλοι συναγωνιστές εδώ, αλλά έχω περάσει και πολύ καλύτερα από άλλες ψωνισμένες ντίβες του αγοραίου έρωτα.
2ον γίνε πιο συγκεκριμένος, όπως αναφέρουν κι άλλοι παραπάνω, γιατί με 2 εκτονώσεις, γυμνό και 50άρι... κάτι δεν πάει καλά...
Καλησπέρα και παλι η επίσκεψη έγινε ημερα τέταρτη και ωρα 14.00! Μέτρια κινητικότητα. Η κοπελα που περασα λεγόταν Μόνικα απο Ρωσία δεν ηταν στούντιο. Απλό σπιτακι. Σε όλα αυτά επαιζε αυτή η τιμή... Στα στούντιο αλλη τιμή και πιο ποιοτικα κορίτσια (μοντελα). Η Μόνικα μελαχρινή ρωσίδα γύρω στα 30 με πιασιματα αλλα οι υπηρεσιες πολυ τιμιες. Ο φίλος πέρασε με αλλη κοπελα ελληνίδα απο Χαλκίδα με την ίδια τιμή. Δεν ρώτησε όνομα.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Καλησπέρα και παλι η επίσκεψη έγινε ημερα τέταρτη και ωρα 14.00! Μέτρια κινητικότητα. Η κοπελα που περασα λεγόταν Μόνικα απο Ρωσία δεν ηταν στούντιο. Απλό σπιτακι. Σε όλα αυτά επαιζε αυτή η τιμή... Στα στούντιο αλλη τιμή και πιο ποιοτικα κορίτσια (μοντελα). Η Μόνικα μελαχρινή ρωσίδα γύρω στα 30 με πιασιματα αλλα οι υπηρεσιες πολυ τιμιες. Ο φίλος πέρασε με αλλη κοπελα ελληνίδα απο Χαλκίδα με την ίδια τιμή. Δεν ρώτησε όνομα.
Οπότε δεν αφορά αυτό το νήμα αλλά τους οίκους ανοχής

Καλύτερα να το αναφέρεις εκεί
 

nikolontas

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2018
Μηνύματα
11
Like
10
Πόντοι
0
Οπότε δεν αφορά αυτό το νήμα αλλά τους οίκους ανοχής

Καλύτερα να το αναφέρεις εκεί
Το έγραψα σε αντιδιαστολή με τις τιμες που άκουσα στο ντάμες που επισκέφτηκα πριν
 

matakias1977

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2018
Μηνύματα
17
Like
4
Πόντοι
0
vana spa μαγκι μεγάλη γκομενάρα πολύ καλό ερεθιστικό μασάζ και τέλια εκτόνωση ρούχα δεν βγάζει . Εύα μασάζ χάλια εκτόνωση μέτρια το μόνο καλό που έχει είναι η βυζάρες της που τα πετά έξω βερονικα ωραίο μασάζ ωραία εκτόνωση καλό στήθος στητό και ωραίο σόμα τζουλια βγαλμένη από πορνοταινία μασάζ αισθησιακό εκτόνωση μέτρια σώμα μέτριο .
 

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Επίσκεψη σήμερα Βενους μασαζ με γιώτα το κοριτσάκι πρέπει λίγο να σφυραει μέσα μέτριο χωρίς αίσθηση δεν θα ξανά προτιμηθεί 30€ το κόστος
 

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Παίδες καλημερα κάποια Κατερίνα λανπρουδακη κάνει λέει μασαζ κ ποδολαγνεια την  ξέρει κανείς ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom