Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

piatsovios51

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2018
Μηνύματα
29
Like
6
Πόντοι
0
Επίσκεψη σήμερα Βενους μασαζ με γιώτα το κοριτσάκι πρέπει λίγο να σφυραει μέσα μέτριο χωρίς αίσθηση δεν θα ξανά προτιμηθεί 30€ το κόστος

Καρντάι μαλακία έκανες,με 30 ευρώ γαμούσες στον Μύλο
 

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Δεν είναι καλή η Κατερίνα ;
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.155
Κριτικές
10
Like
6.128
Πόντοι
7.095
Καρντάι μαλακία έκανες,με 30 ευρώ γαμούσες στον Μύλο
αδερφε μαλακια..αν ησουν σουπερ γκομενος γαμουσες τζαμπα. εχεις καταλαβει οτι πετας ακυρες απαντησεις σε ασχετα thread? εδω λεει μασαζ, εσυ απαντας για μπουρδελα. Θα ερθει ο αλλος θα πει για πιατσες. Μετα ο αλλος για μια γκομενα που εχει. Μπορεις να εισαι εντος θεματος?
 

ficman

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα αλάνια! Μια ερώτηση...πως γράφω πριβέ σε κάποιον? Γιατί έχω μηνύματα στο πριβέ και δεν μπορώ να απαντήσω... Ζητάω συγγνώμη για άκυρο ποστ σε σχέση με την κατηγορία " δωματίου "
 

ficman

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Επίσης πως παίρνεις τα αστέρια ως χρήστης εδώ? Βλέπω κάποιους με 1,2,3,4 και αστέρια,  από τι εξαρτάτε. Οφείλω να πω πως είμαι παλιός στο χώρο του μασαζ και καινουργιος στο σαιτ
 

ficman

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
επισκεψεις τον προηγουμενο μηνα
επισκεψη νο1
στην τυπισα στον ευοσμο με το σκυλι  με το  που μπηκα και την ειδα μου ηρθε να ξερασω ηταν εντελως μαστουρομενη εκανα μεταβολη και εφυγα αυτο που προσεξα ειναι οτι στο θυροτηλεφωνο της εγραφε  ΑΡΣΙΣ πουειναι μια Μ.Κ.Ο που βοηθαει πρωην εκδιδομενες η φορεις του AIDS οποτε προσοχη αδερφια
επισκεψη νο 2
στο aqua spa πηρα την ιωαννα  γυρω στο 1,65 μαυρομαλα πολυ αδυνατη  με απαραδεκτη συμπεριφορα οποτε μακρια μην τους  δινουμε αλλα λεφτα  στα παρταλια μεχρι να τα εκτιμησουν
επισκεψη νο 3
στο βενους σπα  περασα με την  στελλα  1,70 περιπου με πολυ ωραιο κορμι  αλλα πολυ ξενερωτη και ξινη στα 40 λεπτα με γυρναει μπροστα παω να την ακουμπησω μου λεει για ποια με περασες μου κανει 5 λεπτα μασαζ και παει να φυγει την λεω εκτονωση μου  λεει εγω δεν κανω τετοια πραγματα
Καλησπέρα! Πολύ καλή ενημέρωση! Ευχαριστω
Στην κοπέλα στον Εύοσμο έχω πάει και Εγώ αρκετό καιρό πριν .Το ίδιο χαλι όπως το περιέγραψες. Μακριά
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Επίσκεψη σήμερα Βενους μασαζ με γιώτα το κοριτσάκι πρέπει λίγο να σφυραει μέσα μέτριο χωρίς αίσθηση δεν θα ξανά προτιμηθεί 30€ το κόστος
Εκτονωση ειχε;
 

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Όχι  χωρίς εκτόνωσης απλό μασαζ
 

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
eyesblue_23  στο Skype βγαίνει την ξέρει κανείς ; Λέει ότι κάνει μασαζ κ αλλά κολπα
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
eyesblue_23  στο Skype βγαίνει την ξέρει κανείς ; Λέει ότι κάνει μασαζ κ αλλά κολπα
οτι ναναι εισαι μας εχεις ταραξει στις παπαριες

για cybersex λενε οι αγγελιες που το ειδες το μασαζ
 

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Αυτήν την αγγελία την ξέρει κανείς ;


Κοπελίτσα για μασάζΘεσσαλονίκη, Δημοσιεύθηκε Πρίν απο 38 λεπτά
Αν είστε κουρασμένος και θέλετε να χαλαρώσετε προσφέρω μυοχαλαρωτικό μασάζ στο χώρο σας Είμαι κοπέλα με ευγένεια και χαρούμενη διάθεση. Τηλέφωνο επικοινωνίας 6942966482 αν και παρακαλώ χωρίς απόκρυψη
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ VOL2
Επίσκεψη προ μηνός, περίπου, σε Ζέτα -Αγάπη. Ο χώρος στην Τούμπα, λίγο κάτω από το γήπεδο του επόμενου πρωταθλητή Ελλάδος. Παρουσίες 2, η Αγάπη, που δεν την είχα ξαναδεί και δεν μου έκανε καμία απολύτως εντύπωση οπτικά, και η Ζέτα, για την οποία και είχα πάει. Η κοπέλα γνωστή και από άλλα μαγαζιά της πόλης (Άγγελος στην Ίωνος Δραγούμη, μαζί με Μαρία Παοκσού το 2011,  και Συνδίκα με Δελφών το 2012-2013). Ο χώρος, αξιοπρεπής.
Η Ζέτα με 10 κιλά λιγότερα απ' ότι την θυμόμουν, αλλά ακόμα μπαμπάτσικη - όπως ακριβώς μ' αρέσει, 27 χρονών πλέον (όταν την είχα πρωτογνωρίσει ήταν 19 χρονών τρυφερούδι), στήθος 3,5, αλλά πλέον λίγο πεσμένο, λόγω ίσως και των κιλών που έχασε. Ευχάριστος χαρακτήρας και αρκετά ομιλητική.
Πίπα πολύ καλή, υγρή και βαθιά (8.5/10), και σεξ αρκετά καλό επίσης (8/10). Δέχεται ευχαρίστως το γλύψιμο και δάχτυλο μπροστά αδιαμαρτύρητα, και τελειώνεις στο στόμα της αν θέλεις , αν και για τα δυο τελευταία δεν μπορώ να γνωρίζω αν τα κάνει σε όλους. Δεν δουλεύει την πίσω κίνηση. Καθαρός "αγωνιστικός" χρόνος, αφαιρουμένου του μπάνιου και της αναμονής στο δωμάτιο μέχρι να έρθει η κοπέλα, 45 λεπτά, ίσως και κάτι παραπάνω.
Κόστος 80 ευρώ για 1 ώρα.
Αυτά...
ΥΓ. Το μαγαζί είναι πριβέ, οπότε μην ζητάτε τηλέφωνο. Αν σας ξέρουν ή αν σας βάλει κάποιος γνωστός, έχει καλώς, αλλιώς... υπομονή.
ΥΓ2. Παίζει και 2η φορά στην ώρα, αν και δεν ξέρω το - πιθανό - επιπλέον κόστος, καθόσον, ενώ είχε ήδη ξεκινήσει την πίπα, η τσατσά χτύπησε την πόρτα και μας έκοψε.
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
51
Like
6.277
Πόντοι
7.636
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ VOL2
Επίσκεψη προ μηνός, περίπου, σε Ζέτα -Αγάπη. Ο χώρος στην Τούμπα, λίγο κάτω από το γήπεδο του επόμενου πρωταθλητή Ελλάδος. Παρουσίες 2, η Αγάπη, που δεν την είχα ξαναδεί και δεν μου έκανε καμία απολύτως εντύπωση οπτικά, και η Ζέτα, για την οποία και είχα πάει. Η κοπέλα γνωστή και από άλλα μαγαζιά της πόλης (Άγγελος στην Ίωνος Δραγούμη, μαζί με Μαρία Παοκσού το 2011,  και Συνδίκα με Δελφών το 2012-2013). Ο χώρος, αξιοπρεπής.
Η Ζέτα με 10 κιλά λιγότερα απ' ότι την θυμόμουν, αλλά ακόμα μπαμπάτσικη - όπως ακριβώς μ' αρέσει, 27 χρονών πλέον (όταν την είχα πρωτογνωρίσει ήταν 19 χρονών τρυφερούδι), στήθος 3,5, αλλά πλέον λίγο πεσμένο, λόγω ίσως και των κιλών που έχασε. Ευχάριστος χαρακτήρας και αρκετά ομιλητική.
Πίπα πολύ καλή, υγρή και βαθιά (8.5/10), και σεξ αρκετά καλό επίσης (8/10). Δέχεται ευχαρίστως το γλύψιμο και δάχτυλο μπροστά αδιαμαρτύρητα, και τελειώνεις στο στόμα της αν θέλεις , αν και για τα δυο τελευταία δεν μπορώ να γνωρίζω αν τα κάνει σε όλους. Δεν δουλεύει την πίσω κίνηση. Καθαρός "αγωνιστικός" χρόνος, αφαιρουμένου του μπάνιου και της αναμονής στο δωμάτιο μέχρι να έρθει η κοπέλα, 45 λεπτά, ίσως και κάτι παραπάνω.
Κόστος 80 ευρώ για 1 ώρα.
Αυτά...
ΥΓ. Το μαγαζί είναι πριβέ, οπότε μην ζητάτε τηλέφωνο. Αν σας ξέρουν ή αν σας βάλει κάποιος γνωστός, έχει καλώς, αλλιώς... υπομονή.
ΥΓ2. Παίζει και 2η φορά στην ώρα, αν και δεν ξέρω το - πιθανό - επιπλέον κόστος, καθόσον, ενώ είχε ήδη ξεκινήσει την πίπα, η τσατσά χτύπησε την πόρτα και μας έκοψε.

Άξιος κύριε ΑΙΔΟΙΟΛΕΙΧΕ...!
Άλλη μια φορά ωραία κριτική!!!
:hi:
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346

Συνημμένα

  • 46414686_271568756877007_7630237219294281728_n.png
    46414686_271568756877007_7630237219294281728_n.png
    159,8 KB · Εμφανίσεις: 69

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Σωστός ο παίκτης, αυτή είναι η αγγελία τους, αλλά είναι 2 ετών. Πλέον το μαγαζί είναι πριβέ, και αν δεν σε ξέρουν ή δεν είσαι συστημένος, θα φας πόρτα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom