Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

netronios

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
129
Κριτικές
1
Like
64
Πόντοι
1
εχω δοκιμάσει φαιδρα, δανάη και γιάννα . Και οι τρεις πολύ καλές.
Αδύνατες με σχετικά μικρό βυζί, αλλά πολύ καλές στο κρεβάτι.
Η φαίδρα είναι η πιο μικρή μετά η Δανάη και λίγο μεγαλύτερη η γιάννα, εξίσου καλή όμως.
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Η μαριαννα έχει τώρα καμία milf?
 

popyouuuuuuuuuuup

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2015
Μηνύματα
73
Like
38
Πόντοι
0
Καλησπέρα θα μπορούσατε να μου δώσετε πληροφορία για κάποια κοπέλα από τα free που να ξέρει να κάνει και καλό μασάζ!!!

Όπως για παράδειγμα για τους παλαιότερους η Νίνα στο aqua spa!! (Προσωπική άποψη)

Ευχαριστώ εκ των προτέρων..

 

frank zane

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
386
Like
47
Πόντοι
1
επισκεψεις τον προηγουμενο μηνα
επισκεψη νο1
στην τυπισα στον ευοσμο με το σκυλι  με το  που μπηκα και την ειδα μου ηρθε να ξερασω ηταν εντελως μαστουρομενη εκανα μεταβολη και εφυγα αυτο που προσεξα ειναι οτι στο θυροτηλεφωνο της εγραφε  ΑΡΣΙΣ πουειναι μια Μ.Κ.Ο που βοηθαει πρωην εκδιδομενες η φορεις του AIDS οποτε προσοχη αδερφια
επισκεψη νο 2
στο aqua spa πηρα την ιωαννα  γυρω στο 1,65 μαυρομαλα πολυ αδυνατη  με απαραδεκτη συμπεριφορα οποτε μακρια μην τους  δινουμε αλλα λεφτα  στα παρταλια μεχρι να τα εκτιμησουν
επισκεψη νο 3
στο βενους σπα  περασα με την  στελλα  1,70 περιπου με πολυ ωραιο κορμι  αλλα πολυ ξενερωτη και ξινη στα 40 λεπτα με γυρναει μπροστα παω να την ακουμπησω μου λεει για ποια με περασες μου κανει 5 λεπτα μασαζ και παει να φυγει την λεω εκτονωση μου  λεει εγω δεν κανω τετοια πραγματα
επισκεψεις τον προηγουμενο μηνα
επισκεψη νο1
στην τυπισα στον ευοσμο με το σκυλι  με το  που μπηκα και την ειδα μου ηρθε να ξερασω ηταν εντελως μαστουρομενη εκανα μεταβολη και εφυγα αυτο που προσεξα ειναι οτι στο θυροτηλεφωνο της εγραφε  ΑΡΣΙΣ πουειναι μια Μ.Κ.Ο που βοηθαει πρωην εκδιδομενες η φορεις του AIDS οποτε προσοχη αδερφια
επισκεψη νο 2
στο aqua spa πηρα την ιωαννα  γυρω στο 1,65 μαυρομαλα πολυ αδυνατη  με απαραδεκτη συμπεριφορα οποτε μακρια μην τους  δινουμε αλλα λεφτα  στα παρταλια μεχρι να τα εκτιμησουν
επισκεψη νο 3
στο βενους σπα  περασα με την  στελλα  1,70 περιπου με πολυ ωραιο κορμι  αλλα πολυ ξενερωτη και ξινη στα 40 λεπτα με γυρναει μπροστα παω να την ακουμπησω μου λεει για ποια με περασες μου κανει 5 λεπτα μασαζ και παει να φυγει την λεω εκτονωση μου  λεει εγω δεν κανω τετοια πραγματα

[/quoteμπραβο φιλε μου μια καλη ενημερωση καποιο παλληκαρι ειχε γραψει για ιωαννα aqua spa οτι δηθεν ειναι καλη,πηγα δοκιμασα και εφαγα φολα,μεγαλο παλτο.Μην δινετε λαθος πληροφοριες παιδια τα χρηματα ειναι πολυτιμα σημερα για να τα μοιραζουμε στις ανοητες ξυνες και στα αφεντικα που δεν προσεχουν .Αφεντικα των λαδοτριβειων σε σας μιλαω το προχειρο πεθανε ΤΕΛΟΣ μην περιμενετε φραγκα ευκολα πια προσεχετε για να εχετε. Ευγενεια και τιμια συμπεριφορα μας κερδιζουν,προσεχετε συνεχεια τις λαδοκορες σας και αν δεν κανουν διωξιμο εργαζομενες να θελετε
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Καλησπέρα, σύντροφοι.
Επίσκεψη προ ημερών στο Angels, και πέρασμα με Φαίη. Ελληνίδα, μελαχροινή, 42-43 ετών, 1.68 - 1.69 ύψος, ωραίο σώμα, στήθος "ενισχυμένο", 3+, ελαφρώς αξύριστη στην επίμαχη περιοχή, δέχεται αδιαμαρτύρητα δάχτυλο. Γνωστή και από άλλα ευαγή ιδρύματα της πόλης  μας.
Συμπαθητικό μασάζ, πίπα αρκετά καλή με φτυσίματα και (σχετικό) deep throat, καλή στο σεξ, σε ότι στάση θέλεις, δουλεύει και την όπισθεν.
Συμπαθητική και χαμογελαστή, αλλά με ψεύτικα εμφανώς επιφωνήματα κατά την πράξη, και ατάκες του στυλ "έλα ψωλαρά μου", "σκίσε την μουνάρα μου" κλπ, που εμένα τουλάχιστον μου προκαλούν γέλιο.
Κόστος θεωρώ αρκετά υψηλό (80 + 20 ο κώλος, για μια φορά), αλλά από την στιγμή που δεν έχουμε C/G της προκοπής σε αυτήν την πόλη, βολευόμαστε με ότι βρούμε. Συνολικός χρόνος παραμονής στο δωμάτιο, σχεδόν, 40 λεπτά, από τα οποία 20 και κάτι μασάζ, και τα υπόλοιπα "αγώνας".
Αυτά...
 

csl

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
92
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα το angels ειναι πριβε κατασταση?ευχαριστω.
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Τι σημαίνει αρχηγέ μου πριβέ κατάσταση...; Πρέπει να πας συστημένος για να σε βάλουν μέσα;
Ακριβώς φίλε μου. Ή συστημένος από κάποιον παλιό πελάτη του μαγαζιού ή να σε ξέρουν.
 

IanAlderson

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.603
Like
128
Πόντοι
16

Hathor

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
117
Κριτικές
1
Like
114
Πόντοι
1
Καλησπέρα, σύντροφοι.
Επίσκεψη προ ημερών στο Angels, και πέρασμα με Φαίη. Ελληνίδα, μελαχροινή, 42-43 ετών, 1.68 - 1.69 ύψος, ωραίο σώμα, στήθος "ενισχυμένο", 3+, ελαφρώς αξύριστη στην επίμαχη περιοχή, δέχεται αδιαμαρτύρητα δάχτυλο. Γνωστή και από άλλα ευαγή ιδρύματα της πόλης  μας.
Συμπαθητικό μασάζ, πίπα αρκετά καλή με φτυσίματα και (σχετικό) deep throat, καλή στο σεξ, σε ότι στάση θέλεις, δουλεύει και την όπισθεν.
Συμπαθητική και χαμογελαστή, αλλά με ψεύτικα εμφανώς επιφωνήματα κατά την πράξη, και ατάκες του στυλ "έλα ψωλαρά μου", "σκίσε την μουνάρα μου" κλπ, που εμένα τουλάχιστον μου προκαλούν γέλιο.
Κόστος θεωρώ αρκετά υψηλό (80 + 20 ο κώλος, για μια φορά), αλλά από την στιγμή που δεν έχουμε C/G της προκοπής σε αυτήν την πόλη, βολευόμαστε με ότι βρούμε. Συνολικός χρόνος παραμονής στο δωμάτιο, σχεδόν, 40 λεπτά, από τα οποία 20 και κάτι μασάζ, και τα υπόλοιπα "αγώνας".
Αυτά...
Επιστρεψαμε στην ενεργο δραση;
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
Το κενό της Αφροδίτης καλύφθηκε;
Προέκυψαν δύο καινούριες:
Μια petite ξανθιά με ωραίο σωματάκι και καλή συμμετοχή γύρω στα 30 (Μαριαλένα ή κάτι τετοιο) και μια μικρή (γυρω στα 20) καινούρια στο χώρο την οποία δεν πρόλαβα να δώ!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Μαριάννα νέες αφίξεις

Δάφνη 19 χρονών στρουμπουλουλα τριάρι στήθος σε γενικές γραμμές καλό

Μαριλια το πολύ τριάντα καλό σώματακι μέτρια εμφάνιση
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
51
Like
6.277
Πόντοι
7.636
εχω δοκιμάσει φαιδρα, δανάη και γιάννα . Και οι τρεις πολύ καλές.
Αδύνατες με σχετικά μικρό βυζί, αλλά πολύ καλές στο κρεβάτι.
Η φαίδρα είναι η πιο μικρή μετά η Δανάη και λίγο μεγαλύτερη η γιάννα, εξίσου καλή όμως.

Πως θα παω εκει στη μαριαννα αδέρφια να παιξω μπαλα...
μπορεί να δώσει καποιος φως?
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
51
Like
6.277
Πόντοι
7.636
Καλησπέρα, σύντροφοι.
Επίσκεψη προ ημερών στο Angels, και πέρασμα με Φαίη. Ελληνίδα, μελαχροινή, 42-43 ετών, 1.68 - 1.69 ύψος, ωραίο σώμα, στήθος "ενισχυμένο", 3+, ελαφρώς αξύριστη στην επίμαχη περιοχή, δέχεται αδιαμαρτύρητα δάχτυλο. Γνωστή και από άλλα ευαγή ιδρύματα της πόλης  μας.
Συμπαθητικό μασάζ, πίπα αρκετά καλή με φτυσίματα και (σχετικό) deep throat, καλή στο σεξ, σε ότι στάση θέλεις, δουλεύει και την όπισθεν.
Συμπαθητική και χαμογελαστή, αλλά με ψεύτικα εμφανώς επιφωνήματα κατά την πράξη, και ατάκες του στυλ "έλα ψωλαρά μου", "σκίσε την μουνάρα μου" κλπ, που εμένα τουλάχιστον μου προκαλούν γέλιο.
Κόστος θεωρώ αρκετά υψηλό (80 + 20 ο κώλος, για μια φορά), αλλά από την στιγμή που δεν έχουμε C/G της προκοπής σε αυτήν την πόλη, βολευόμαστε με ότι βρούμε. Συνολικός χρόνος παραμονής στο δωμάτιο, σχεδόν, 40 λεπτά, από τα οποία 20 και κάτι μασάζ, και τα υπόλοιπα "αγώνας".
Αυτά...

Γεια σου Αιδοιολειχε παιχταρα...
Φαίη πρέπει να εξεταστεί...ακόμα δεν έτυχε όμως...πολύ καλή η κριτική σου!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom