Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
Μήπως θες να γράψω κ ip για να πεισθείς ποιος είναι τίνος
Δεν θέλω διευθύνσεις!
Μόνο τα ονόματα!
Αν δεν μπορείς να απαντήσεις, άλλη φορά, να μην ξανααναφερθεις με υπονοούμενα!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Δεν θέλω διευθύνσεις!
Μόνο τα ονόματα!
Αν δεν μπορείς να απαντήσεις, άλλη φορά, να μην ξανααναφερθεις με υπονοούμενα!
σιγά μη πεις εσύ τι θα κάνω κεχαγιά στα αρχίδια μου δε θα σε βάλω ότι θέλω θα γράφω δε θα ρωτήσω ούτε εσένα ούτε κανένα άλλο αν εσύ έχεις τη μύγα δε με νοιάζει είπα τέλος κ μη με αναγκάζεις να το συνεχίσω
Υγ είμαι πάνω από 10 χρόνια ήμουνα με άλλο νίκ κ σε βοήθησα σε κάτι πού με ρώτησές αν ψάξεις θα βρεις ποιος είμαι κ πρώτη φορά αναγκάζομαι να μιλήσω έτσι συγνώμη από τους άλλους συνάδελφους
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Αν το συνεχισεις ναι...εισαι παλιος παιχτης εδω μεσα, οπως και ο stallion41. Σταματηστε το.
Δεν βγαζει καπου...Με το που ηρεμει ο ενας αρχιζει ο αλλος. Εσυ ειδικα εχεις την εκτιμηση πολυ κοσμου εδω μεσα. Μη τη γαμας. Ουτε ο stallion41 που ειναι 10+ χρονια.
Και ντομπρα, επειδη δεν ειμαι καμια πουστρα που μασαει τα λογια της, ο Θοδωρης κι εμενα μου φαινεται καποιες φορες και υπερβολικος και αγαπουλης και πολλα αλλα, αλλα προφανως αυτο ειναι το στυλ του. Τι θα γινει τωρα, θα ξεκατινιαζεστε για αιωνες?
Κι εσυ κι αυτος κανατε μια αρχη με τα ποστ για τα "οχι πριβε" ωστε να ωντανεψει το thread.
Στην τελικη υπαρχουν και τα pm.
Αν ξανααναφερθειτε στα μεταξυ σας πατε και...φατε πετσετα.
Φτανει πια.
Τιμια, το λεω καλοπροαιρετα...
παντα μιλας σωστα και με σεβασμο κι εκτιμηση προς τα αλλα προσωπα τοου φορουμ κυριε γκαγκαριν..δεν μπορω να καταλαβω γτ ομως με χαρακτηρισες φιλε μ? το υπερβολικος και το πολλα αλλα? ανευ λογου και αιτιας..καλοπροαιρετα κι εγω στο λεω..μονο καλο θελω να κανω δεν εχω πειραξει ποτε ανθρωπο..η ολη κοντρα ξεκινησε απο τισ παραθεσεισ που εκανε ο κυριοσ ακαρναν ωστε να μου την λεει χωρισ να του χω κανει κατι η να με ξερει προσωπικα...μην αναζηταμε τισ αιτιες στον σταλιον εναν ανθρωπο που κι εκεινου η καρδια μονο καλοσυνη εχει μεσα του.ηταν η τελευταια φορα που σχολιαζω.αλλαξετε ολοι ροτα εγω το ξεκινω πρωτος παμε μονο ενημερωσεισ κσι συζητησεισ περι μασαζ απο δω και περα .μονο ομως.προσ ολους αναφερομαι.
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.163
Κριτικές
10
Like
6.200
Πόντοι
7.095
Δεν το ειπα για κακο ρε Θοδωρη...εισαι απλα πιο γλυκος ανθρωπος απο οτι εγω. Και τα βλεπεις ολα πιο ροζ απο οτι εγω. Αυτο ειπα. Μπορει να ληξει εδω και να ζωντανεψει ξανα το thread? Στην τελικη, εσεις ολοι στο συγκεκριμενο thread ειστε πιο ενεργοι απο εμενα. Αλλα μεινετε στην ενημερωση και οχι στις αψιμαχιες η στις φιλοφρονησεις. Αλλιως, εχει και αλλα thread το site.
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Δεν το ειπα για κακο ρε Θοδωρη...εισαι απλα πιο γλυκος ανθρωπος απο οτι εγω. Και τα βλεπεις ολα πιο ροζ απο οτι εγω. Αυτο ειπα. Μπορει να ληξει εδω και να ζωντανεψει ξανα το thread? Στην τελικη, εσεις ολοι στο συγκεκριμενο thread ειστε πιο ενεργοι απο εμενα. Αλλα μεινετε στην ενημερωση και οχι στις αψιμαχιες η στις φιλοφρονησεις. Αλλιως, εχει και αλλα thread το site.
εχεις πολυ δικιο φιλε μου ! κι εσυ εισαι ενας ωραιος ανθρωπος που ισως τα βλεπει πιο λογικα ολα! μερικες φορεσ τελικα αυτο ειναι καλυτερο στη  ζωη γτ ετσι δε παρεξηγιεσαι και ευκολα ..με πειραξε ολο αυτο που συνεβη γτ δε το ξεκινησα εγω..και δεν ειχα ενοχλησει κανεναν..ας τα αφησουμε ολα στο παρελθον..αλλλωστε εγω κατι παραθεσεις πιο κατω το εγραψα και στον ιδιο τον ακαρναν πως συναδελφοι ειμαστε δεν εχουμε κατι να χωρισουμε ομως εκεινος ειχε συνεχισει το βιολι του..τι αλλο να μπορουσα να χα κανει....ευχομαι ολοι μα ολοι να επανελθουμε μονο σε ενημερωσεις και μονο!! ζητω συγνωμη κι εγω απο μερους μ στην αναστατωση που ισωσ προκαλεσαμε στα υπολοιπα μελη με την ολη ατυπη αυτη κοντρα..
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
σιγά μη πεις εσύ τι θα κάνω κεχαγιά στα αρχίδια μου δε θα σε βάλω ότι θέλω θα γράφω δε θα ρωτήσω ούτε εσένα ούτε κανένα άλλο αν εσύ έχεις τη μύγα δε με νοιάζει είπα τέλος κ μη με αναγκάζεις να το συνεχίσω
Υγ είμαι πάνω από 10 χρόνια ήμουνα με άλλο νίκ κ σε βοήθησα σε κάτι πού με ρώτησές αν ψάξεις θα βρεις ποιος είμαι κ πρώτη φορά αναγκάζομαι να μιλήσω έτσι συγνώμη από τους άλλους συνάδελφους
Όπως προανέφερα "καλόκαρδε άνθρωπε" όλα τα θυμάμαι!  Θυμάμαι οτι με βοήθησες προ 6ετίας(Edelweiss) όπως και θυμάμαι οτι σε βοήθησα προ 5ετίας(Ευ ζην)! Απ οτι φαινεται όμως ξεχνας τα προσφατα!
Φυσικα και δεν μπορω να σου πω τι θα γραψεις εδώ μεσα! Μπορεις άνετα να συνεχίσεις να γραφεις τα υπονοούμενα και τις εξυπναδες σου και οταν σε ρωτάνε κατι συγκεκριμενο να κανεις τον ανήξερο. Απέδειξες οτι δεν έχεις προβλημα να το κάνεις και αυτο μου αρκεί για να σταματησω. Θα μπορουσες να πεις οτι δεν αναφερόσουν σε μενα εξαρχης ή να μου απαντουσες με πμ σε αυτο που σε ρώτησα.
Υ.Γ. Αν δεν ειχε προηγηθεί αυτή η αλληλοβοήθεια ενδεχομενως να μην ασχολιομουν με το να σου ζητάω εξηγήσεις για τα υπονοουμενά σου!!
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Όπως προανέφερα "καλόκαρδε άνθρωπε" όλα τα θυμάμαι!  Θυμάμαι οτι με βοήθησες προ 6ετίας(Edelweiss) όπως και θυμάμαι οτι σε βοήθησα προ 5ετίας(Ευ ζην)! Απ οτι φαινεται όμως ξεχνας τα προσφατα!
Φυσικα και δεν μπορω να σου πω τι θα γραψεις εδώ μεσα! Μπορεις άνετα να συνεχίσεις να γραφεις τα υπονοούμενα και τις εξυπναδες σου και οταν σε ρωτάνε κατι συγκεκριμενο να κανεις τον ανήξερο. Απέδειξες οτι δεν έχεις προβλημα να το κάνεις και αυτο μου αρκεί για να σταματησω. Θα μπορουσες να πεις οτι δεν αναφερόσουν σε μενα εξαρχης ή να μου απαντουσες με πμ σε αυτο που σε ρώτησα.
Υ.Γ. Αν δεν ειχε προηγηθεί αυτή η αλληλοβοήθεια ενδεχομενως να μην ασχολιομουν με το να σου ζητάω εξηγήσεις για τα υπονοουμενά σου!!
ρε συ ακαρναν ασε το σταλιον ησυχο..κι ασε κατα μερος τους κλωνους..ψαξε το πως ξεκινησε ολο αυτο? ψαξε το γτ αρχισες σε οτι ποσταρω να βρισκεις κατι μονο και μονο για να μου την πεις..αντι να αλληλοβοηθιομαστε να κοντραριζομαστε..ειλικρινα δεν καταλαβαινω το γιατι...θα ηθελα πολυ να χα μια ουσιαστικη απαντηση...μιλω για μας τουσ παλιους που κατι ολοι μας εχουμε προσφερει σε αυτο εδω το σαιτ και θελουμε να συνεχιζοθμε να το κανουμε..ομορφοτερα δε θα ταν να μασταν ολοι ενωμενοι παρα διχασμενοι? ελπιζω να κατανοεισ την γλωσσα που μιλαω και να μη σου φαινονται γαλλικα τα οσα λεω...
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Επειδή είμαι αρκετά μεγάλος για να κάνω τον παιδονόμο, εγώ την κάνω από το νήμα. Όταν καταλαγιάσει το θέμα και βρείτε την άκρη, στείλτε πμ να επιστρέψω (αν θέλετε, φυσικά).
Hasta la vista, babies....
α ρε αιδοιολειχε με το χιουμορ σ παντα ! μετρημενος και σωστος !!ασ ελπισουμε να επανελθουμε μιας και κατι ακουγεται για ανοιγμα νεου σπα στην πολη απο κλειστο κυκλο φιλων..εαν μαθω κατι και επιβεβαιωθει θα το ποσταρω..να επαναφερω το κλιμα στα κανονικα για το φορουμ επιπεδα!!!
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26
Τι θα λεγατε να βγαιναμε ολοι για εναν καφε?
Ετσι θα μπορουμε να γνωριστούμε καλύτερα και να  ανταλαξουμε και καποιες πληροφοριες για τα ..κοριτσια μας.. :think:
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
Τι θα λεγατε να βγαιναμε ολοι για εναν καφε?
Ετσι θα μπορουμε να γνωριστούμε καλύτερα και να  ανταλαξουμε και καποιες πληροφοριες για τα ..κοριτσια μας.. :think:

αν ακολουθήσει τσιπουράκι και μεζές να με υπολογίζεις...
 
  • Like
Αντιδράσεις: P1

Mulaomerovic

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
239
Κριτικές
2
Like
270
Πόντοι
21
Πέρασμα στο aqua με Ξενια.Αρκετα καλά.Επιδεχεται βελτίωσης.Γενικα ξανθο χαμογελαστό,boobs,καλό μασάζ,δεν λέει πολλά.Γενικα θέλω να πιστεύω φερθηκα εντάξει μέσα κ πήρα ανάλογες υπηρεσίες.25 λεπτά μασαζακι αξιοπρεπέστατο κλπ
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.163
Κριτικές
10
Like
6.200
Πόντοι
7.095
Πέρασμα στο aqua με Ξενια.Αρκετα καλά.Επιδεχεται βελτίωσης.Γενικα ξανθο χαμογελαστό,boobs,καλό μασάζ,δεν λέει πολλά.Γενικα θέλω να πιστεύω φερθηκα εντάξει μέσα κ πήρα ανάλογες υπηρεσίες.25 λεπτά μασαζακι αξιοπρεπέστατο κλπ
ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΟ?????????
 

Kauliaris27

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2014
Μηνύματα
151
Like
70
Πόντοι
1
Πέρασμα στο aqua με Ξενια.Αρκετα καλά.Επιδεχεται βελτίωσης.Γενικα ξανθο χαμογελαστό,boobs,καλό μασάζ,δεν λέει πολλά.Γενικα θέλω να πιστεύω φερθηκα εντάξει μέσα κ πήρα ανάλογες υπηρεσίες.25 λεπτά μασαζακι αξιοπρεπέστατο κλπ
Τελικα τι υπηρεσιες πηρες, τοσο ενταξει που φερθηκες μεσα?
 

Mulaomerovic

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
239
Κριτικές
2
Like
270
Πόντοι
21
Τελικα τι υπηρεσιες πηρες, τοσο ενταξει που φερθηκες μεσα?
Διακρίνω μια ειρωνία;το απλό με εκτόνωση ρε μάν.τπτ εξτριμ,απλώς δεν την πίεσα την κοπέλα κ ήταν πρόσχαρη μαζι μου.μια χαρά
 
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
47
Like
159
Πόντοι
0
καλημερα παιδες απο μενα!νεο μελος διαβαζω εδω και λιγο καιρο και αποφασισα να γραφτω :) μπραβο για τη κοινοτητα και την ενημερωση ειναι υπεροχο που υπαρχει.
σε μασατζιδικα δε πολυσυχναζω μονο απο μποντι φρι περασα πριν 2-3 χρονια και τελευταια 2-3 φορες απο νταμες.νταμες ενημερωση για τους φαν απωλεια η Δεσποινα η οποια με ενημερωσαν οτι κατα 90% τελος.κριμα ενα απ τα καλυτερα φουλ που πηρα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom