Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Ρε μαγκες κουρασατε με τις κοντρες σας...11 χρονια στο site δεν εχω πετυχει τετοιο πραγμα.

Μη μιλατε ο ενας για τον αλλον κι αφηστε κι εμας να καταλαβαινουμε τι γινεται.

Και οι δυο παιχτες ειστε, αλλου τυπου, αλλα παιχτες.

Φιλικα.
Συμφωνώ με τον Gagarin. Μπήκα να διαβάσω καμιά κριτική, και 3 σελίδες βλέπω κόντρες και ξεκατινιάσματα.
Ας το λήξουμε εδώ παιδιά. Πιστεύω ότι είναι καλύτερα για όλους μας.
 

Kauliaris27

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2014
Μηνύματα
151
Like
70
Πόντοι
1
Τελικά βρήκα την ηρεμία μου όταν πήγα στο Studio Paradise (Σφαγεία) μετά τις 8 το βράδυ καθαριότητα, μανάρι νομίζω άρχιζε το όνομά της άπω A, επαγγελματίας με 50 ευρώ φραπές, πίπα και σεξάκι, με χουφτώματα και όχι παρακάλια και παζάρια.
Παντως μασαζ δεν εκανες... χα!
 

chao(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν συνοπτικά υπάρχουν τα κάτωθι free:

1. Dames ή Μεταξας (όπως το είχα βαφτίσει παλιότερα): Η απόλυτη ξεπέτα . Πληροφορίες εδώ:
2. Vana Spa Για πρωτάρηδες καλό ειναι. Πληροφορίες εδώ:
3. Venus Spa . Της ίδιας συνομοταξίας με το προηγούμενο Πληροφορίες εδώ:
4. Zeta's . Τιμια επιλογή. Πληροφορίες εδώ:
5. Αqua Spa : Καλή επιλογή το τρέχον διάστημα. Πληροφορίες εδώ:
...και για bonus σας δίνω πληροφορίες για ένα prive : Η πρώτη αγγελία στην κατηγορία ΥΓΕΙΑ
Υγειαίνετε!

Ευχαριστω παρα πολυ για το χρονο και το κοπο! Επειδη λογο ΣΚ το ευρω πεταξε με το που δοκιμασω κατι απο αυτα θα ενημερωσω.
καλη συνεχεια
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Αφου θες να μιλησεις για την ουσια ενημερωσε κι εμας:
1ον: Ποια κοπελα βγαζει τα ρουχα της στη Vana;
2oν: Ποια πονηρη σου ζητησε εξτρα χρηματα στο aqua για στανταρ υπηρεσιες;
3ον:Μηπως το γεγονος οτι συμφωνουμε στην εκτιμησή μας για την Ελισάβετ σε καθιστά κλώνο μου;
δε θα τις εκθετα δημοσιως[[παροτι θα επρεπε ειδικα για την νουμερο 2 ερωτηση να το κανω]] εαν θελεις ινμποξ να σου δωσω απαντησεις για τα πρωτα δυο ερωτηματα ξεκαθαρες και θες οντως να μαθεις στειλε μου!! ! παντως εφτασα ποσο χρονων και τετοιο συνολικα κακεντρεχη και ζηλοφθονο ανθρωπο δεν εχω γνωρισει στη ζωη μου περα απο σενα και τους κλωνους σου ...κριμα..!
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Ρε μαγκες κουρασατε με τις κοντρες σας...11 χρονια στο site δεν εχω πετυχει τετοιο πραγμα.

Μη μιλατε ο ενας για τον αλλον κι αφηστε κι εμας να καταλαβαινουμε τι γινεται.

Και οι δυο παιχτες ειστε, αλλου τυπου, αλλα παιχτες.

Φιλικα.
ποσο δικιο εχεις ...
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Συμφωνώ με τον Gagarin. Μπήκα να διαβάσω καμιά κριτική, και 3 σελίδες βλέπω κόντρες και ξεκατινιάσματα.
Ας το λήξουμε εδώ παιδιά. Πιστεύω ότι είναι καλύτερα για όλους μας.
αιδοιολειχε μου ποσο δικιο εχεις κι εσυ !
 

plouton

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2006
Μηνύματα
246
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
ετσι ειναι πλουτων και η ζετα και το αντζελσ σπα δουλευουν κλειστα πλεον!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Τελευταια φορά που αναφερθηκα σε σενα σε ειρωνευτηκα αλλά μονο εσυ δεν το κατάλαβες!
Οταν ρωτησα το φιλο σου το stalion να μας πει τινος κλωνος ειναι ο stef, οπως ο ίδιος υποννοησε, δεν πήρα καμία απάντηση. Τωρα εσυ συνεχίζεις τα ιδια υποννοούμενα!
Ειναι η τελευταία φορά που ασχολούμαι μαζί σου!
Σε παρακαλώ να κανεις το ίδιο!!
Οταν περάσουν χρόνια πολλά και κανεις ενημερώσεις στο φορουμ και δωσεις καποια ουσιαστική βοήθεια ισως τα ξαναπούμε!
Καληνύχτα!!!
οταν είχες μιλήσει για κλώνο ήταν ένας (αν ήταν κ αυτός)μετά ξεφύτρωσαν άλλοι 2 πού αν τους παρατηρήσεις κάνουν μπαμ ποιοι είναι τώρα εσύ γιατί μυγιαστηκες δε ξέρω δε νομίζω να αναφέρθηκα σε σένα εγώ κ φτάνει με τους κλώνους γιατί το ξεφτυλίσατε μερικοί
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
3 πουλακια καθονταν και επλεκαν πουλοβερ..καλα κρασια  :jerking:
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
Καλησπέρα σε όλους! Παρακολουθώ το φόρουμ εδώ και πολλά χρόνια και αποφάσισα να συμμετάσχω και εγώ.Θα ενημερώνω και εγώ αλλά πιο πολύ θα έχω και μια κριτική άποψη σε αυτά που λέγονται από προσωπική φυσικά εμπειρία. Καταρχήν μια πρώτη υποκειμενική άποψη είναι ότι ο akarman είναι το μέλος με την πιο σωστή , αληθινή και χωρίς φανφάρες ενημέρωση!! Λιτός και κατατοπιστικός. Όταν γράφει δώστε του προσοχή! Εν αντιθέσει με το μέλος Θοδωρή    ο οποίος μάλλον από ενθουσιασμό , από απειρία ...δεν ξέρω , λέει παρά πολλά και στην ουσία προσφέρει λίγα. Χαρακτηριστικότερο παράδειγμα η περίφημη Νατάσα από Βάνα σπα  ......
καλησπερα απο εμενα ....θα συνεχισω με μια μικρη αλλα ουσιαστικη και σημαντικη παρατηρηση το μελος θοδωρης ειναι ενα απο τα πιο αξιοσεβαστα μελη του φορουμ που αληθινα θελει να βοηθαει και κανειτα μεγιστα για να ενημερωσει και να προσφερει το χει αποδειξει καιρο τωρα αυτο το ελαχιστο ιεροσυλια προσ μελη σα τον θοδωρη τοσο παλιους και σοβαρους ανθρωπους να μπαινει καποιος μονο για να τους κραξει αναφεςρομαι σε  ενα αλλο μελοσ στεφ που μαλον στημμενοσ ειναι αν δεν ειναι ο ιιδιοσ ο ακαρναν τωρα οτι αφορα τον ακαρναν ακομα κι αν ειναι ενημερωσεις του ειναι σωστες και γω προσωπικα δεν τισ αμφισβητω εχει φανερωσει μια εμπαθεια προσ το μελον θοδωρη ανευ λογου και αιτιας...
Καλά έχετε πολύ πλάκα τελικά βγήκε ο άλλος με 3 ποστ κ σας έκανε ανω κάτω πού μπορεί κάλλιστα  να είναι κλώνος μη πω τίνος κάνει μπαμ πιστεύω για χαλαρώστε λίγο κ απλά μη ασχολείστε
Θα μας πεις τίνος ή να περιμένουμε τον Αντισθένη?
οταν είχες μιλήσει για κλώνο ήταν ένας (αν ήταν κ αυτός)μετά ξεφύτρωσαν άλλοι 2 πού αν τους παρατηρήσεις κάνουν μπαμ ποιοι είναι τώρα εσύ γιατί μυγιαστηκες δε ξέρω δε νομίζω να αναφέρθηκα σε σένα εγώ κ φτάνει με τους κλώνους γιατί το ξεφτυλίσατε μερικοί

Μπορεί  να είμαι εμπαθής, κακεντρεχής και ζηλόθφονος αλλά τουλάχιστον θυμάμαι καλά:
Ο πρώτος που μιλησε για κλώνους δεν ήμουν εγώ! Εσύ ήσουν ! Και σε ρώτησα, 2 φορές, ποιός είναι κλώνος τίνος και δεν απάντησες (παρόλο που κάνει μπάμ όπως λές)!
Και σε ξαναρωτάω: Ποιός είναι κλώνος τίνος? Και ποιοί είναι οι "μερικοί που το ξεφτίλισαν"
Στο ζητάω και σαν ενημέρωση αν θες....
Περιμένω!!!
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.163
Κριτικές
10
Like
6.200
Πόντοι
7.095
E μας ζαλισατε τα αρχιδια και οι τρεις...τραγικοτατοι.
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.163
Κριτικές
10
Like
6.200
Πόντοι
7.095
O χαρακτηρισμός αυτός απευθύνεται και με μένα, συνάδελφε?
Αν το συνεχισεις ναι...εισαι παλιος παιχτης εδω μεσα, οπως και ο stallion41. Σταματηστε το.
Δεν βγαζει καπου...Με το που ηρεμει ο ενας αρχιζει ο αλλος. Εσυ ειδικα εχεις την εκτιμηση πολυ κοσμου εδω μεσα. Μη τη γαμας. Ουτε ο stallion41 που ειναι 10+ χρονια.
Και ντομπρα, επειδη δεν ειμαι καμια πουστρα που μασαει τα λογια της, ο Θοδωρης κι εμενα μου φαινεται καποιες φορες και υπερβολικος και αγαπουλης και πολλα αλλα, αλλα προφανως αυτο ειναι το στυλ του. Τι θα γινει τωρα, θα ξεκατινιαζεστε για αιωνες?
Κι εσυ κι αυτος κανατε μια αρχη με τα ποστ για τα "οχι πριβε" ωστε να ωντανεψει το thread.
Στην τελικη υπαρχουν και τα pm.
Αν ξανααναφερθειτε στα μεταξυ σας πατε και...φατε πετσετα.
Φτανει πια.
Τιμια, το λεω καλοπροαιρετα...
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
Αν το συνεχισεις ναι...εισαι παλιος παιχτης εδω μεσα, οπως και ο stallion41. Σταματηστε το.
Δεν βγαζει καπου...Με το που ηρεμει ο ενας αρχιζει ο αλλος. Εσυ ειδικα εχεις την εκτιμηση πολυ κοσμου εδω μεσα. Μη τη γαμας. Ουτε ο stallion41 που ειναι 10+ χρονια.
Και ντομπρα, επειδη δεν ειμαι καμια πουστρα που μασαει τα λογια της, ο Θοδωρης κι εμενα μου φαινεται καποιες φορες και υπερβολικος και αγαπουλης και πολλα αλλα, αλλα προφανως αυτο ειναι το στυλ του. Τι θα γινει τωρα, θα ξεκατινιαζεστε για αιωνες?
Κι εσυ κι αυτος κανατε μια αρχη με τα ποστ για τα "οχι πριβε" ωστε να ωντανεψει το thread.
Στην τελικη υπαρχουν και τα pm.
Αν ξανααναφερθειτε στα μεταξυ σας πατε και...φατε πετσετα.
Φτανει πια.
Τιμια, το λεω καλοπροαιρετα...
Προφανώς δεν έχεις καταλάβει τι διεμηνύθει!
Δεν με ενδιαφέρει να κρίνω ή να χαρακτηρίσω κανέναν εδώ μέσα!
Όταν όμως με κρίνουν οι άλλοι και αφήνουν υπονοούμενα ότι έχω κλωνοποιηθεί έχω κάθε δικαίωμα να ζητώ εξηγήσεις, ακόμα κι αν ζαλίζω τ αρχιδια σ' ένα ήρωα της ΕΣΣΔ που είμαι και νοσταλγός!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Μήπως θες να γράψω κ ip για να πεισθείς ποιος είναι τίνος
Αλλο τι θα ακούσουμε η
μήπως θες να βάλω κ μαύρη κουκούλα κ να δείξω με το δάχτυλο
Από μένα τέλος καλά είπε ο gagarin τους πριξατε πριξαμε τα παπαρια φτάνει _
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Επειδή είμαι αρκετά μεγάλος για να κάνω τον παιδονόμο, εγώ την κάνω από το νήμα. Όταν καταλαγιάσει το θέμα και βρείτε την άκρη, στείλτε πμ να επιστρέψω (αν θέλετε, φυσικά).
Hasta la vista, babies....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom