Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (1 μέλη και 30 επισκέπτες)

bullet73

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
428
Like
29
Πόντοι
1
πιο απ τα 3 προτείνεις και με πια .
γεράσαμε για πετσέτες και τέτοια .
 

chao(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Κυριοι συγγνωμη κιολας αλλα δε παρακαλουθω πολυ καιρο τωρα το site κι εχω χασει τη μπαλα... Θα μπορουσε καποιος με εμπειρια στα εν λογω μαγαζια που εχει τη διαθεση και το χρονο να τα αναφερει με τα κανονικα τους ονοματα η να παραθεσει καποιο site τους ωστε να ξερουμε κι εμεις οι καινουργιοι για τι πραγμα γινεται συζητηση? Δηλαδη γραφεται συνεχεια βανα σπα και βενους σπα και νταμες κτλ και δεν εχω τη παραμικρη ιδεα πως να βρω το καθενα η εστω σε ποια γειτονια ειναι. Δεν εχω δοκιμασει ακομα το οτιδηποτε στο συγκεκριμενο ειδος γι αυτο και δεν εχω κανει καποια κριτικη. Ολοι αλλωστε ξεκιναμε καπως. Να ευχαριστησω θερμα και προκαταβολικα τον κυριο-φιλο που θα μπει στο κοπο!
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
τωρα σε οτι αφορα την ουσια οσων λες για τα εν λογω ιδρυματα¨ σε μενα εχει βγαλει τα ρουχα της αφου το ζητησα χωρισ κατι εχτρα περαν του 20ρικου κοπελα του ιδρυματος.συμφωνω ομως για την ελισαβετ πως ναι και σε υπηρεσιες αλλα και σε εμφανιση αν τη δεισ καλοφτιαγμενη μετραει!οσο για το ακουα κι εκει ειναι 50 μεν αλλα στο δωματιο μερικες πονηρες ζητουν εχτρα χαρτζιλικακι...να μαστε αντικειμενικοι και λογικοι !!!!! μιας και με θελετε λογικο κι οχι συναισθηματικο σας δινω αυτο που ζητατε!!
Αφου θες να μιλησεις για την ουσια ενημερωσε κι εμας:
1ον: Ποια κοπελα βγαζει τα ρουχα της στη Vana;
2oν: Ποια πονηρη σου ζητησε εξτρα χρηματα στο aqua για στανταρ υπηρεσιες;
3ον:Μηπως το γεγονος οτι συμφωνουμε στην εκτιμησή μας για την Ελισάβετ σε καθιστά κλώνο μου;
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
καποιος κλωνος που βγηκε καποτε να σε υποστηριξει ακαρναν στην πρωτη του ενημερωση στην ομαδα στη βαλια ανφερθηκε ! τυχαιΟ? ..δεν εχω κατι μαζι σου ακαρναν ποτε δεν ειχα...συναδελφοι ειμαστε οχι εχθροι!!!
Τελευταια φορά που αναφερθηκα σε σενα σε ειρωνευτηκα αλλά μονο εσυ δεν το κατάλαβες!
Οταν ρωτησα το φιλο σου το stalion να μας πει τινος κλωνος ειναι ο stef, οπως ο ίδιος υποννοησε, δεν πήρα καμία απάντηση. Τωρα εσυ συνεχίζεις τα ιδια υποννοούμενα!
Ειναι η τελευταία φορά που ασχολούμαι μαζί σου!
Σε παρακαλώ να κανεις το ίδιο!!
Οταν περάσουν χρόνια πολλά και κανεις ενημερώσεις στο φορουμ και δωσεις καποια ουσιαστική βοήθεια ισως τα ξαναπούμε!
Καληνύχτα!!!
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
ρε φίλε μην ξαναμασας τα ίδια , δεν είμαι ο akarman πόσες φορές να στο γράψω!! Αλλά εδώ φταίει και ο ίδιος που δεν βγήκε μια φορά (οχι να με υποστηρίξει) , αλλά να επιβεβαιώσει αυτό που γράφω! Παρόλα αυτά πάλι θα συμφωνήσω μαζί του για τα εν λόγω μαγαζιά που έκανε κριτική. Όσο για σένα συνέχισε να τα χώνεις κανονικότητα στις κορασίδες που σε δουλεύουν ώστε πραγματικά μια μέρα να .....πέσουν και οι τιμές
Συναδελφε πιστεψε με δεν χρειάζεσαι καμια υποστηριξη! Αν καποιοι σε θεωρουν κλώνο ας κανουν αναφορά! Οι περισσότεροι εδω μέσα καταλαβαινουν αυτα που χρειάζεται! Ο καθενας έχει τη γνωμη του για τα μαγαζια και τις υπηρεσίες τους και κανει τις επιλογες του! Ας ασχοληθουμε περισσότερο με την ενημερωση κι ας μην κρινουμε τις αποψεις ή τα γούστα των άλλων.
 

frank zane

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
386
Like
47
Πόντοι
1
παιδια ξερει κανεις για το elite τι παιζει στη καραμανλη,πηγα σημερα αλλα ηταν κλειστο
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Τελευταια φορά που αναφερθηκα σε σενα σε ειρωνευτηκα αλλά μονο εσυ δεν το κατάλαβες!
Οταν ρωτησα το φιλο σου το stalion να μας πει τινος κλωνος ειναι ο stef, οπως ο ίδιος υποννοησε, δεν πήρα καμία απάντηση. Τωρα εσυ συνεχίζεις τα ιδια υποννοούμενα!
Ειναι η τελευταία φορά που ασχολούμαι μαζί σου!
Σε παρακαλώ να κανεις το ίδιο!!
Οταν περάσουν χρόνια πολλά και κανεις ενημερώσεις στο φορουμ και δωσεις καποια ουσιαστική βοήθεια ισως τα ξαναπούμε!
Καληνύχτα!!!
ρε ακαρναν σε μενα τωρα εσυ? μικροι μεγαλοι στο ιδιο καφενειο...δε με νοιαζει ρε για τους κλωνους..με νοιαζει η ουσια χωρισ συναισθηματα...η ουσια ειναι δινουμε βοηθεια στο σαιτ αυτο τρομερη και προσωπικα εγω ..εσυ καθε φορα καιρο τωρα εκανεσ παραθεσεισ σε οτι ελεγα μονο και μονο για να ειρωνευτεις..κανε μου τη χαρη λοιπον ..απαντα λοιπον στην ουσια τησ αρχικγσ σου παραθεσησ αν θεσ για τα μασατζιδικα που σου απαντγσα κι ασε τα ξεκατινιασματα αυτα για μενα τελειωσαν. και κακως ειχα μπει στον κοπο αυτο με κλωνους ακυρους! κριμα να το κανεισ κι εσυ...σ ειπα μικροι μεγαλοι στο ιδιο καφενειο δεν λεει!!! συνελθε λοιπον λιγο κι εσυ και συνεχισε να μιλας για τα μασαζ.ασε τα αλλα στην ακρη τα ανυπαρκτα!!!!!!!
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
πιο απ τα 3 προτείνεις και με πια .
γεράσαμε για πετσέτες και τέτοια .
να πας σε ολα ! ! πετσεττα δε θα φασ σε κανενα απο τα 3 ! απλα στο μεταξα εχει και το κατι παραπανω εαν ενδιαφερεσαι φιλε!!
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Κυριοι συγγνωμη κιολας αλλα δε παρακαλουθω πολυ καιρο τωρα το site κι εχω χασει τη μπαλα... Θα μπορουσε καποιος με εμπειρια στα εν λογω μαγαζια που εχει τη διαθεση και το χρονο να τα αναφερει με τα κανονικα τους ονοματα η να παραθεσει καποιο site τους ωστε να ξερουμε κι εμεις οι καινουργιοι για τι πραγμα γινεται συζητηση? Δηλαδη γραφεται συνεχεια βανα σπα και βενους σπα και νταμες κτλ και δεν εχω τη παραμικρη ιδεα πως να βρω το καθενα η εστω σε ποια γειτονια ειναι. Δεν εχω δοκιμασει ακομα το οτιδηποτε στο συγκεκριμενο ειδος γι αυτο και δεν εχω κανει καποια κριτικη. Ολοι αλλωστε ξεκιναμε καπως. Να ευχαριστησω θερμα και προκαταβολικα τον κυριο-φιλο που θα μπει στο κοπο!
εγω θα μπω στον  κοπο ρε φιλαρακι ! λοιπον βενουσ σπα καραμανλη 75 μασαζ συν εκτονωση 50ευρω!  βανα σταυρουπολη ακριβως ρα ιδια!! μεταξα-νταμεσ τσιμισκη 70 εχει και φουλ στα 80 !! ακουα σπα β.ολγας 126 50 μασαζ συν εκτονωση!! ξεκινα απο οπου αγαπας!!! καλα να περασεις φιλαρακο!!!
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
παιδια ξερει κανεις για το elite τι παιζει στη καραμανλη,πηγα σημερα αλλα ηταν κλειστο
χμ ισωσ σκ κλεινει κι αυτο...αν ομως οχι πολυ πιθανο και διακοπες πχ τα σκ του καλοκαιριου κλειστο..δεν ειμαι σιγουροσ για το εν λογω ιδρυμα 100 τα 100!
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
και στο κατω κατω ρε ακαρναν εσυ ξεκινησες μια ατυπη κοντρα μαζι μου οταν εκανες παραθεσεις μονο και μονο για να μου την λες! εγω δε σε πειραξα ουτε σε ενοχλησα...οσοι εσπευσαν να με υποστηριξουν εχουν ματια και βλεπουν το δικαιο..γτ να ειρωνευτεις? εγω σε ειχα ειρωνευτει? εσυ γτ να το κανεις? μην πειραζεις αμα δε σε πειραξουν λοιπον ! η ζωη εχει την ταση να επιστρεφει εκαστοτε συμπεριφορες κι ειναι κριμα..το σταματαω εδω δεν εχει νοημα ..υγ. και μην αναμασας τα λογια μου προς κλωνους περι ουσιαστικης βοηθειας ειναι το ελαχιστο τραγελαφικο προσ εμενα αυτο,,βλεπει πολυς κοσμοσ εδω και ξερει τι δινει ο καθενας !!
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26
Πολύ σωστά τα τα λές συνάδελφε! Και στα δύο αδελφοποιημένα ιδρύματα (Vana & Venus) γενικά είναι : Πάρε τη μια και βάρα την άλλη!! με εξαίρεση τις 2 μιλφ (Βάλια & Ελισαβετ). Και δεν αναφέρομαι στο θέμα της εμφάνισης τους αλλά στο θέμα της συμπεριφοράς προς στον πελάτη και στις υπηρεσίες που παρέχουν. Μόνο αυτές οι δύο κάνουν καλύτερο μασαζ και περιποιημένο happy ending!! Επίσης στα 50 ευρώ δεν βγάζει καμία τα ρούχα της.
Αντιθέτως στο με τα κορίτσια (Ρένα & Ρίτα) στα 50 ευρώ κάνεις μασαζάκι, θηλάζεις, θωπεύεις  ελευθερα και εκτονώνεσαι! και με +30 ευρώ σου παίρνουν και μια περιποιημένη πίπα!! Σε πρόσφατη επίσκεψη διαπίστωσα οτι το ρόστερ ενισχύθηκε από pettite skiny μελαχροινή τριαντάρα ονόματι Ιωάννα. Αν δοκιμάσει κανείς ας ενημερώσει! Η Ευα μας τελείωσε από το συγκεκριμένο μαγαζί!
περασμα με την Ελισαβετ απο Βανα,καλο μασαζ και καλο Happy ending.Αλλα  το μασαζ τις Βερονικα ειναι αρκετα καλυτερο θα ελεγα...
τωρα για το Aqua η Ρενα σταθερη αξια  :pipa2:για χρονια αλλα και η Ριτα(πρώην Μαργαριτα απο Μαγκυ)απο τα ...καλα παιδια  :pipa3:του χωρου!
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
Κυριοι συγγνωμη κιολας αλλα δε παρακαλουθω πολυ καιρο τωρα το site κι εχω χασει τη μπαλα... Θα μπορουσε καποιος με εμπειρια στα εν λογω μαγαζια που εχει τη διαθεση και το χρονο να τα αναφερει με τα κανονικα τους ονοματα η να παραθεσει καποιο site τους ωστε να ξερουμε κι εμεις οι καινουργιοι για τι πραγμα γινεται συζητηση? Δηλαδη γραφεται συνεχεια βανα σπα και βενους σπα και νταμες κτλ και δεν εχω τη παραμικρη ιδεα πως να βρω το καθενα η εστω σε ποια γειτονια ειναι. Δεν εχω δοκιμασει ακομα το οτιδηποτε στο συγκεκριμενο ειδος γι αυτο και δεν εχω κανει καποια κριτικη. Ολοι αλλωστε ξεκιναμε καπως. Να ευχαριστησω θερμα και προκαταβολικα τον κυριο-φιλο που θα μπει στο κοπο!
Λοιπόν συνοπτικά υπάρχουν τα κάτωθι free:

1. Dames ή Μεταξας (όπως το είχα βαφτίσει παλιότερα): Η απόλυτη ξεπέτα . Πληροφορίες εδώ:
2. Vana Spa Για πρωτάρηδες καλό ειναι. Πληροφορίες εδώ:
3. Venus Spa . Της ίδιας συνομοταξίας με το προηγούμενο Πληροφορίες εδώ:
4. Zeta's . Τιμια επιλογή. Πληροφορίες εδώ:
5. Αqua Spa : Καλή επιλογή το τρέχον διάστημα. Πληροφορίες εδώ:
...και για bonus σας δίνω πληροφορίες για ένα prive : Η πρώτη αγγελία στην κατηγορία ΥΓΕΙΑ
Υγειαίνετε!
 

Litmanen13

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2014
Μηνύματα
30
Κριτικές
2
Like
45
Πόντοι
0
Πολύ σωστά τα τα λές συνάδελφε! Και στα δύο αδελφοποιημένα ιδρύματα (Vana & Venus) γενικά είναι : Πάρε τη μια και βάρα την άλλη!! με εξαίρεση τις 2 μιλφ (Βάλια & Ελισαβετ). Και δεν αναφέρομαι στο θέμα της εμφάνισης τους αλλά στο θέμα της συμπεριφοράς προς στον πελάτη και στις υπηρεσίες που παρέχουν. Μόνο αυτές οι δύο κάνουν καλύτερο μασαζ και περιποιημένο happy ending!! Επίσης στα 50 ευρώ δεν βγάζει καμία τα ρούχα της.
Αντιθέτως στο με τα κορίτσια (Ρένα & Ρίτα) στα 50 ευρώ κάνεις μασαζάκι, θηλάζεις, θωπεύεις  ελευθερα και εκτονώνεσαι! και με +30 ευρώ σου παίρνουν και μια περιποιημένη πίπα!! Σε πρόσφατη επίσκεψη διαπίστωσα οτι το ρόστερ ενισχύθηκε από pettite skiny μελαχροινή τριαντάρα ονόματι Ιωάννα. Αν δοκιμάσει κανείς ας ενημερώσει! Η Ευα μας τελείωσε από το συγκεκριμένο μαγαζί!
Αλήθεια σταμάτησε η Ευα;
Δεν είδα να αναφέρεις την Νίνα, τι γίνεται με αυτή την καυλοφατσα;
Γενικά έχω καιρό να περάσω απο εκεί και έχω χάσει επεισόδια.
Και την Ρίτα δεν την ξέρω.
 

Litmanen13

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2014
Μηνύματα
30
Κριτικές
2
Like
45
Πόντοι
0
Αφου θες να μιλησεις για την ουσια ενημερωσε κι εμας:
1ον: Ποια κοπελα βγαζει τα ρουχα της στη Vana;
2oν: Ποια πονηρη σου ζητησε εξτρα χρηματα στο aqua για στανταρ υπηρεσιες;
3ον:Μηπως το γεγονος οτι συμφωνουμε στην εκτιμησή μας για την Ελισάβετ σε καθιστά κλώνο μου;

Κι εγώ συμφωνώ για την Ελισάβετ, βρε μήπως είμαι κι εγώ κλώνος σας;
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.163
Κριτικές
10
Like
6.200
Πόντοι
7.095
Ρε μαγκες κουρασατε με τις κοντρες σας...11 χρονια στο site δεν εχω πετυχει τετοιο πραγμα.

Μη μιλατε ο ενας για τον αλλον κι αφηστε κι εμας να καταλαβαινουμε τι γινεται.

Και οι δυο παιχτες ειστε, αλλου τυπου, αλλα παιχτες.

Φιλικα.
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
837
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
86
Αυτό που είναι επί της Β. Όλγας στην περιοχή Σαλαμίνα Μπότσαρη ποιό είναι ;
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
378
Κριτικές
1
Like
543
Πόντοι
81
g t jessy spa kanenas kamia enimerosi.? Pou briskete.??
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Λοιπόν συνοπτικά υπάρχουν τα κάτωθι free:

1. Dames ή Μεταξας (όπως το είχα βαφτίσει παλιότερα): Η απόλυτη ξεπέτα . Πληροφορίες εδώ:
2. Vana Spa Για πρωτάρηδες καλό ειναι. Πληροφορίες εδώ:
3. Venus Spa . Της ίδιας συνομοταξίας με το προηγούμενο Πληροφορίες εδώ:
4. Zeta's . Τιμια επιλογή. Πληροφορίες εδώ:
5. Αqua Spa : Καλή επιλογή το τρέχον διάστημα. Πληροφορίες εδώ:
...και για bonus σας δίνω πληροφορίες για ένα prive : Η πρώτη αγγελία στην κατηγορία ΥΓΕΙΑ
Υγειαίνετε!
Το τελευταίο, για όσους δεν αναγνώρισαν το τηλέφωνο, είναι το Angels στην Β.Όλγας (Εύη , Άννα, κλπ), όταν ακόμα έβαζε αγγελίες. Σωστά το λέει ο Άκαρμαν, το μαγαζί , εδώ και καιρό, είναι πριβέ. Έχει αναφερθεί αυτό άλλωστε, πολλάκις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom