Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (4 μέλη και 28 επισκέπτες)

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Επισημαίνοντας οτι, η παρατήρηση ήταν καλοπροαίρετη, αυτό ακριβώς τόνισα, οτι δεν υπήρχε ενημέρωση, αλλα απλή αναφορά.
Πέρασες με την αναφερόμενη, πως ήταν; τι πρόγραμμα έκανε; ήταν καλή στην δουλειά της; άξιζε το πολύτιμο όβολο σου;
Κάθε νέο μέλος αυτά θέλει να μάθει, ώστε να μην σπαταλάει χρήμα και χρόνο σε άχρηστες εκμεταλλεύτριες της αρσενικής υποτέλειας στο αιδοίο.
γιωτα λοιπον ετων 24 μια ωρα ωραιο μασαζ χαλαρωτικο με τελειωμα εκτονωσησ στις βυζαρες με συν 20 εχτρα μεσα ! 30 η τιμη του μασαζ!!! για να ειναι ολοκληρωμενη η ενημερωση και ναι εχεις δικιο ξεχασα να τα αναφερω κυριε καρδιναλιε-φιλτατε φιλε!!υγ. παντως θεωρω πως αρκετες κοπελες απο βανα και βενους αλλα και ακουα με το αντιστοιχο αντιτιμο, αν λιγο το κυνηγησεις επειτα απο μερικες φορες θα πηγαιναν και χοτελ για πιο ολοκληρωμενο προγραμμα !!!
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Χριστίνα ήταν μία με ωραίο πρόσωπο αλλά με κοιλίτσα πού στις αρχές νόμιζες πως σε έκανε πίπα αλλά αυτή έπεφτε πάνω σου να μη βλέπεις κ σε έκανε με το χέρι τι με θυμίσατε τώρα χαχαχα μαθουσαλες γίναμε
40αρα, ξανθιά, πράσινα μάτια, φαφούτα.
Και φυσικά πίπα με καπότα....
Άνοιξε , αρχές του 90, ένα κωλόμπαρο στο Ηράκλειο, αλλά της το κάψανε.
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
για οσους λατρεις του bdsm βρισκεται στην πολη μας για λιγες ημερες απο εχθες ως και αυριο η και μεθαυριο η κυρια κιριτση απο αττικη ..οσοι ενδιαφερονται μπορουν να την βρουν στο φβ ως αναστασια κιριτση και να στειλουν μηνυμα για ραντεβου! τονιμζω bdsm φαση! :lheel:
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
γιωτα λοιπον ετων 24 μια ωρα ωραιο μασαζ χαλαρωτικο με τελειωμα εκτονωσησ στις βυζαρες με συν 20 εχτρα μεσα ! 30 η τιμη του μασαζ!!! για να ειναι ολοκληρωμενη η ενημερωση και ναι εχεις δικιο ξεχασα να τα αναφερω κυριε καρδιναλιε-φιλτατε φιλε!!υγ. παντως θεωρω πως αρκετες κοπελες απο βανα και βενους αλλα και ακουα με το αντιστοιχο αντιτιμο, αν λιγο το κυνηγησεις επειτα απο μερικες φορες θα πηγαιναν και χοτελ για πιο ολοκληρωμενο προγραμμα !!!
οσο για την εμφανιση των κορασιδων που ηταν παρουσες εχθες εχουμε και λεμε΄ εμυ με γλυκο προσωπο αρκετα παχουλη 20 ετων ! γιωτα που περασα 24 μετριο αναστημα κανονικη στα κιλα με στητο ωραιο στηθος! νατασσα  μουναρος εντυπωσιακο μελαχρινο 19χρονο !!!
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
για οσους λατρεις του bdsm βρισκεται στην πολη μας για λιγες ημερες απο εχθες ως και αυριο η και μεθαυριο η κυρια κιριτση απο αττικη ..οσοι ενδιαφερονται μπορουν να την βρουν στο φβ ως αναστασια κιριτση και να στειλουν μηνυμα για ραντεβου! τονιμζω bdsm φαση! :lheel:
Την βρήκα στο fb αλλά όχι, δεν είμαι οπαδός του σπορ. Βασικά θα την έπαιρνα αν ήθελε ακριβώς το αντίθετο. Υποτακτική αυτή, κυρίαρχος ο πελάτης.  ;) Αλλά ο καθένας έχει τον τρόπο του να περνάει καλά στο κρεβάτι και οφείλουμε να το σεβόμαστε και να το τιμάμε. Πέρασες καλά άρχοντα?

οσο για την εμφανιση των κορασιδων που ηταν παρουσες εχθες εχουμε και λεμε΄ εμυ με γλυκο προσωπο αρκετα παχουλη 20 ετων ! γιωτα που περασα 24 μετριο αναστημα κανονικη στα κιλα με στητο ωραιο στηθος! νατασσα  μουναρος εντυπωσιακο μελαχρινο 19χρονο !!!
Επέστρεψε η Έμυ Θεσσαλονίκη?
Η Γιώτα έχει βελτιωθεί εδώ και αρκετό καιρό. Παίρνει ένα μεγάλο συν από εμένα. Η Νατάσα, εντάξει, δεν υπάρχει το κορίτσι. Απλά τα σπάει!
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26
για οσους λατρεις του bdsm βρισκεται στην πολη μας για λιγες ημερες απο εχθες ως και αυριο η και μεθαυριο η κυρια κιριτση απο αττικη ..οσοι ενδιαφερονται μπορουν να την βρουν στο φβ ως αναστασια κιριτση και να στειλουν μηνυμα για ραντεβου! τονιμζω bdsm φαση! :lheel:
Εχει 13 ατομα με αυτο το ονομα...να στειλω σε ολλες?? :2funny: :2funny: :2funny:
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Την βρήκα στο fb αλλά όχι, δεν είμαι οπαδός του σπορ. Βασικά θα την έπαιρνα αν ήθελε ακριβώς το αντίθετο. Υποτακτική αυτή, κυρίαρχος ο πελάτης.  ;) Αλλά ο καθένας έχει τον τρόπο του να περνάει καλά στο κρεβάτι και οφείλουμε να το σεβόμαστε και να το τιμάμε. Πέρασες καλά άρχοντα?
Επέστρεψε η Έμυ Θεσσαλονίκη?
Η Γιώτα έχει βελτιωθεί εδώ και αρκετό καιρό. Παίρνει ένα μεγάλο συν από εμένα. Η Νατάσα, εντάξει, δεν υπάρχει το κορίτσι. Απλά τα σπάει!
πσιχ φαν μου που να δεις τη γιωτα με ψηλοτακουνο και καλοντυμενη σε νυκτερινη εξοδο πολυ δυνατο ! !
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
πσιχ φαν μου που να δεις τη γιωτα με ψηλοτακουνο και καλοντυμενη σε νυκτερινη εξοδο πολυ δυνατο ! !
ναι ναι πσιχ φαν μου αφεντη εσυ ! χαχα πολυ καλη η κιριτση και ωραιο ατομο αλλα και επι του εργου σε χωραφια bδσμ αυστηρα!
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
πσιχ φαν μου που να δεις τη γιωτα με ψηλοτακουνο και καλοντυμενη σε νυκτερινη εξοδο πολυ δυνατο ! !
Την έχω δει έξω μεσημέρι. Πάλι δυνατό ήταν!

ναι ναι πσιχ φαν μου αφεντη εσυ ! χαχα πολυ καλη η κιριτση και ωραιο ατομο αλλα και επι του εργου σε χωραφια bδσμ αυστηρα!
Όπως η Ηλέκτρα. Δεν κάνει απλές συνεδρίες, είναι αποκλειστικά και μόνο για bdsm. Κρίμα πάντως, τόσο ωραίες γυναίκες θα έπρεπε να έχουν ποικιλία προγραμμάτων για να εξυπηρετούν όλο το φάσμα των πελατών.
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Την έχω δει έξω μεσημέρι. Πάλι δυνατό ήταν!
Όπως η Ηλέκτρα. Δεν κάνει απλές συνεδρίες, είναι αποκλειστικά και μόνο για bdsm. Κρίμα πάντως, τόσο ωραίες γυναίκες θα έπρεπε να έχουν ποικιλία προγραμμάτων για να εξυπηρετούν όλο το φάσμα των πελατών.
ηλεκτρα γαλανου φοβερη κι αυτη ! μμ ! η ηλεκτρα εκανε σεχ μονο στις τσοντες χαχα !!!
 

kosts

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
748
Like
235
Πόντοι
26
Καλησπέρα
Επίσκεψη σήμερα στην Εβίτα που έχει και  :knockinb:
Επιλογή η Σάσα από belarus{από τι με είπε κατέβει Αθήνα και Λάρισα και ξαναέρχεται Θεσσαλονίκη} πολύ δυνατό εργαλείο ξέρει να αφήνει ευχαριστημενο τον πελάτη.. Θα ξανάπροτιμηθει..
Τα κορίτσια που ήταν εκεί ήταν η Σοφία, η σαντρα, η Σάσα και η Τζούλια..
Κόστος συνάντησης 50 ευρώ...
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Καλησπέρα
Επίσκεψη σήμερα στην Εβίτα που έχει και  :knockinb:
Επιλογή η Σάσα από belarus{από τι με είπε κατέβει Αθήνα και Λάρισα και ξαναέρχεται Θεσσαλονίκη} πολύ δυνατό εργαλείο ξέρει να αφήνει ευχαριστημενο τον πελάτη.. Θα ξανάπροτιμηθει..
Τα κορίτσια που ήταν εκεί ήταν η Σοφία, η σαντρα, η Σάσα και η Τζούλια..
Κόστος συνάντησης 50 ευρώ...
σωστός

Μπορείς να περιγράψεις σασα κ Τζούλια κ ηλικίες??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom