Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 133 άτομα (7 μέλη και 126 επισκέπτες)

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
878
Like
608
Πόντοι
86
Quiz:  Βρείτε τις διαφορές


μερικές ήσαστε απατεώνισες όπως,περνετε τα φραγκα μπροστα( εγω δεν τα δίνω μπροστά).αλλα λετε αλλα κανετε,πασαλίφετε κρεμα το βρωμερό μουνί σας,εγω οταν δω τετοια συμπεριφορα δ΄νο 5 ευρω σε κερματα την πορνη και την πετάω εξω ,βρίζοντας!

μια στο DAMES,αλλα ευτυχως δεν δινω λεφτα μπροστα τις εδωσα 5 ευρω εγινε φασαρια βγαζω κινητο να παρω την αστυνομια και χεστηκανε1
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
878
Like
608
Πόντοι
86
Αδερφέ, είμαι 48 χρονών, και η πρώτη μου φορά σε μπουρδέλο ήταν το 1986, στην Αγαπηνού 2 στην Σούλα.

Αυτή δεν ήταν που είχε ένα λάστιχο στην βρύση και μόλις τελείωνε με τον πελάτη το χωνε στο μουνι για να το πλύνει??
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Τελικά όλοι οι ψεκασμενοι εδώ έρχονται???





 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
καλημερα σε ολους περασμα χθες με γιωτα στο βενους σπα. παρουσες 3 γιωτα νατασσα εμυ ,, επιλεχθηκε η γιωτα μιας και με νατασσα εχω περασει καμποσες φορες. ολα τα κοριτσια μια χαρα η εμυ εχει γλυκο προσωπο μα ειναι αρκετα παχουλη για τα δικα μ γουστα. να στε καλα παιδια και να μασαζοχαλαρωνετε !! :headbaning2:
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
878
Like
608
Πόντοι
86
πήγαινέ κ πες ότι είσαι 21 στις γριές πού λες κ ελα να μας πεις το αποτέλεσμά

Ρε συ stallion τι ασχολείσαι;;

Ο Filox@ είναι.
15:30 χθες τον μπαναραν και 16:30 είχε νέο προφίλ.

PS:
Καλημέρα φίλε μου
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Εγω πέρασα απ' όλα τα μαγαζιά της πόλης, ενδιαφέρει κανένα;
Μην γράφουμε ποστ μόνο για να γράφουμε....
Που είναι η ενημέρωση φίλε Θοδωρή;
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Εγω πέρασα απ' όλα τα μαγαζιά της πόλης, ενδιαφέρει κανένα;
Μην γράφουμε ποστ μόνο για να γράφουμε....
Που είναι η ενημέρωση φίλε Θοδωρή;
καλημερα φιλε μ καρδιναλιε! ενημερωνουμε για ολους! οχι μονο για μας τους παλαιοτερους που τα χουμε βαρεθει !!οσοι δεν γνωριζουν πχ την γιωτα θα το ψαξουν τωρα εαν θελουν θα περασουν..! δεν κατανοω την παρατηρηση σου αυτη την φορα ! ομορφη μερα να εχεις!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Ρε συ stallion τι ασχολείσαι;;

Ο Filox@ είναι.
15:30 χθες τον μπαναραν και 16:30 είχε νέο προφίλ.

PS:
Καλημέρα φίλε μου
κ αύριο θα κάνει άλλο προφίλ να πει τι μαλακία του

Καλημέρα black πως απ τα λημέρια μας ποιος καλός άνεμος σ έφερε o άνεμος filox????

Οπου ναναι θα σκάσει κ ο Azazel
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
878
Like
608
Πόντοι
86
κ αύριο θα κάνει άλλο προφίλ να πει τι μαλακία του

Καλημέρα black πως απ τα λημέρια μας ποιος καλός άνεμος σ έφερε o άνεμος filox????

Οπου ναναι θα σκάσει κ ο Azazel

Ναι φίλε μου, διάβασα τις μαλακιες που έγραφε, και δεν κρατήθηκα, για αυτό τον έβγαλα κάρτα στο θρεντ πιο πίσω.

Έχει μιάμιση ώρα που έπιασε δουλειά ο αζα, βγάζει το μεροκάματο τώρα.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.432
Κριτικές
217
Like
17.592
Πόντοι
38.177
Ναι φίλε μου, διάβασα τις μαλακιες που έγραφε, και δεν κρατήθηκα, για αυτό τον έβγαλα κάρτα στο θρεντ πιο πίσω.

Έχει μιάμιση ώρα που έπιασε δουλειά ο αζα, βγάζει το μεροκάματο τώρα.

Καλημέρα, 3μιση ώρες έχει που έπιασα δουλειά  :idiot:
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Ούτε να χαζεύουμε τις φοιτήτριες πού περνάνε

Φακίρη λες να τον πιστέψουμε ότι δουλεύει τόσες ώρες
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
καλημερα φιλε μ καρδιναλιε! ενημερωνουμε για ολους! οχι μονο για μας τους παλαιοτερους που τα χουμε βαρεθει !!οσοι δεν γνωριζουν πχ την γιωτα θα το ψαξουν τωρα εαν θελουν θα περασουν..! δεν κατανοω την παρατηρηση σου αυτη την φορα ! ομορφη μερα να εχεις!
Επισημαίνοντας οτι, η παρατήρηση ήταν καλοπροαίρετη, αυτό ακριβώς τόνισα, οτι δεν υπήρχε ενημέρωση, αλλα απλή αναφορά.
Πέρασες με την αναφερόμενη, πως ήταν; τι πρόγραμμα έκανε; ήταν καλή στην δουλειά της; άξιζε το πολύτιμο όβολο σου;
Κάθε νέο μέλος αυτά θέλει να μάθει, ώστε να μην σπαταλάει χρήμα και χρόνο σε άχρηστες εκμεταλλεύτριες της αρσενικής υποτέλειας στο αιδοίο.

 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Αυτή δεν ήταν που είχε ένα λάστιχο στην βρύση και μόλις τελείωνε με τον πελάτη το χωνε στο μουνι για να το πλύνει??
Αυτή ήταν η Χριστίνα, Αγαπηνού 2 αριστερά. Η Σούλα ήταν Αγαπηνού 2 , δεξιά.
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Άκυρη η προηγούμενη απάντηση. Περνάνε τα χρόνια και το μυαλό αρχίζει να ρετάρει... Η κοπέλα που είπες ήταν η Κάτια, στην Πρίγκηπος Νικολάου (τώρα την λένε Αλ. Σβώλου), στην πάροδο δεξιά (μέτωπο προς Αγ. Σοφία), απέναντι από το ουφάδικο 2010 και το Έσπερος.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Χριστίνα ήταν μία με ωραίο πρόσωπο αλλά με κοιλίτσα πού στις αρχές νόμιζες πως σε έκανε πίπα αλλά αυτή έπεφτε πάνω σου να μη βλέπεις κ σε έκανε με το χέρι τι με θυμίσατε τώρα χαχαχα μαθουσαλες γίναμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom