Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (3 μέλη και 43 επισκέπτες)

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Κι αν σ' αρέσει τόσο πολύ η Γιαννιτσών, πήγαινε στο συγκεκριμένο νήμα. Έχει κάτι φιδέμπορες κι εκεί....
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Εβίτα απάτη!,DAMES φάλαινες και τσατσά κωλόγρια κουτοπόνηρη,τι δεν κατάλαβες?καλύτερα ψώνισε απο γιαννιτσών και θα σου μείνουν και λεφτά για σουβλάκια τύπε!
ανάθεμα αν ξέρεις πού πέφτει η εβίτα κ αν έχεις πάει πότε φιλαράκο αλλά δε ξέρω τι κόμπλεξ πας να βγάλεις κ από πού παίρνεις τα ληγμένα εκτός αν είσαι κανένας νταβας κ πας να πασάρεις καμία από τη πιάτσα
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
φίλε δε

δεν ειμαι νταβάς αλλα μυρίζομαι τις φόλες-μασάζ,μακαρι να τις δώσω στεγνα στους μπάτσους και να τα κλείσουνε τα φολάδικα,ξερεις σημερα πως βγαίνουν 50 ευρώ?
Νταβάς δεν είσαι. Άσχετος είσαι.
 

filox@

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2018
Μηνύματα
51
Like
30
Πόντοι
0
φίλε δε
ανάθεμα αν ξέρεις πού πέφτει η εβίτα κ αν έχεις πάει πότε φιλαράκο αλλά δε ξέρω τι κόμπλεξ πας να βγάλεις κ από πού παίρνεις τα ληγμένα εκτός αν είσαι κανένας νταβας κ πας να πασάρεις καμία από τη πιάτσα


δεν ειμαι νταβάς αλλα μυρίζομαι τις φόλες-μασάζ,μακαρι να τις δώσω στεγνα στους μπάτσους και να τα κλείσουνε τα φολάδικα,ξερεις σημερα πως βγαίνουν 50 ευρώ?
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
μια στο DAMES,αλλα ευτυχως δεν δινω λεφτα μπροστα τις εδωσα 5 ευρω εγινε φασαρια βγαζω κινητο να παρω την αστυνομια και χεστηκανε1
Είσαι και γαλαντόμος, πανάθεμά σε...
5 ευρώ; Πάλι καλά που δεν ζήτησες να σε πληρώσουν κιόλας...
 

filox@

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2018
Μηνύματα
51
Like
30
Πόντοι
0
καμένος μου ακούγεσαι ποια φολα στον έπαιξε

μια στο DAMES,αλλα ευτυχως δεν δινω λεφτα μπροστα τις εδωσα 5 ευρω εγινε φασαρια βγαζω κινητο να παρω την αστυνομια και χεστηκανε1
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Δε θυμάσαι όνομά να την έχουμε στη μπλακ λιστ??
 

filox@

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2018
Μηνύματα
51
Like
30
Πόντοι
0
Δε θυμάσαι όνομά να την έχουμε στη μπλακ λιστ??

οχι,πανε 3 μηνες,φιλε πήγα Αθήνα στο κολωνακι μασαζ σεξ με παρελαση πιπινιών 7 κορασιδων μια ωρα γεμάτη 70 ευρώ!και εδω κοροιδία!ΗΜΑΡΤΟΝ!
 

filox@

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2018
Μηνύματα
51
Like
30
Πόντοι
0

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
παίχτη Η αθήνα εχει τα πάντα σε ολα και οικονομικά εδώ σκατά με το συμπάθιο!
Αυτό είναι αλήθεια, και το ξέρω πολύ καλά, γιατί 4-5 φορές το μήνα κατεβαίνω στην Αθήνα.
Αφενός όμως σύγκριση μεταξύ των δυο πόλεων δεν μπορεί να γίνει (είναι σαν να συγκρίνεις πχ την Θεσσαλονίκη με την Ορεστιάδα), αφετέρου δε , πετάς μια ρουκέτα, και όταν σου ζητάνε λεπτομέρειες, ή δεν θυμάσαι γιατί πέρασε πολύς καιρός ή δεν απαντάς. Γιατί λοιπόν να σε θεωρήσουμε αξιόπιστο;;;
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Εχεις δίκιο καμία σχέση με αθήνα αλλά εσείς μπορείτε κ πάτε εμείς πού δε μπορούμε αναγκαστικά αρκούμαστε σε ότι υπάρχει εδώ
 

filox@

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2018
Μηνύματα
51
Like
30
Πόντοι
0
Αυτό είναι αλήθεια, και το ξέρω πολύ καλά, γιατί 4-5 φορές το μήνα κατεβαίνω στην Αθήνα.
Αφενός όμως σύγκριση μεταξύ των δυο πόλεων δεν μπορεί να γίνει (είναι σαν να συγκρίνεις πχ την Θεσσαλονίκη με την Ορεστιάδα), αφετέρου δε , πετάς μια ρουκέτα, και όταν σου ζητάνε λεπτομέρειες, ή δεν θυμάσαι γιατί πέρασε πολύς καιρός ή δεν απαντάς. Γιατί λοιπόν να σε θεωρήσουμε αξιόπιστο;;;

οπως νομίζεις διάβασε για τα μασατζιδικα στην Αθήνα επίσης μεταξουργειο αν και χαλια εχει καλ σπιτακια με 10-15 ευρω με τιμιες κοπέλες και δεν εχει και πακηδες και περνασ καλά,εδω 30 ευρω στο μύλο αποψε και όλο μπαζα ειχε και εχουν το θράσσος να ζητάνε 30 ευρώ το απλό?!και βαράνε και μύγες,σε ενα πήγα μια μυγοσκοτωστρα και με πεταξε εξω η τσατσα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:αφου δεν εχει δουλειά να βαρατε τις μυγες :2funny: :2funny: :2funny:
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Κάνα καλό από τι πιάτσα έχεις ψαρέψει οχι στο αμάξι η σπίτι η ξενοδοχείο
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
οπως νομίζεις διάβασε για τα μασατζιδικα στην Αθήνα επίσης μεταξουργειο αν και χαλια εχει καλ σπιτακια με 10-15 ευρω με τιμιες κοπέλες και δεν εχει και πακηδες και περνασ καλά,εδω 30 ευρω στο μύλο αποψε και όλο μπαζα ειχε και εχουν το θράσσος να ζητάνε 30 ευρώ το απλό?!και βαράνε και μύγες,σε ενα πήγα μια μυγοσκοτωστρα και με πεταξε εξω η τσατσα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:αφου δεν εχει δουλειά να βαρατε τις μυγες :2funny: :2funny: :2funny:
Αδερφέ, είμαι 48 χρονών, και η πρώτη μου φορά σε μπουρδέλο ήταν το 1986, στην Αγαπηνού 2 στην Σούλα. Εγώ βλέπεις θυμάμαι, κι ας πέρασαν πάνω από 3 μήνες.
Σε μασατζίδικο στην Αθήνα πήγα πρώτη φορά το 1998, οπότε περιττό να μου λες για μασατζίδικα εκεί.
Σε μπουρδέλα δεν πηγαίνω, εδώ και πάνω από 20 χρόνια, και δεν πρόκειται να πάω , ακόμη και τσάμπα.
Το αυτό ισχύει και για τις πεζοδρομιακές (οι λεγόμενες και καλντεριμιτζούδες).
ΥΓ,. Καλά όλα αυτά , αλλά δεν απάντησες σε αυτό που σε ρώτησα...
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
μια στο DAMES,αλλα ευτυχως δεν δινω λεφτα μπροστα τις εδωσα 5 ευρω εγινε φασαρια βγαζω κινητο να παρω την αστυνομια και χεστηκανε1
Φιλε μου κανενας δεν δινει λεφτα μπροστα ολοι πριν φυγουμε πληρονουμε στην πορτα.Τουλάχιστον εγω ετσι πληροσα παντα.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Αυτά πού είχε να πει τα είπε κ ησύχασε τώρα μπορεί να πάει για ύπνο ξαλαφρωμενος

Ο άνθρωπος έχει θέμα ...... με τις πεοπαιχτρες
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Φιλε μου κανενας δεν δινει λεφτα μπροστα ολοι πριν φυγουμε πληρονουμε στην πορτα.Τουλάχιστον εγω ετσι πληροσα παντα.
Έτσι είναι αδερφέ. Όλοι πάντα στο τέλος πληρώνουμε. Αν πας να πληρώσεις στην αρχή, θα σε περάσουνε για μπάτσο.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Εβίτα απάτη!,DAMES φάλαινες και τσατσά κωλόγριαβ κουτοπόνηρη,τι δεν κατάλαβες?καλύτερα ψώνισε απο γιαννιτσών και θα σου μείνουν και λεφτά για σουβλάκια τύπε!
Επίσης οσες φορές πηγα Dames ποτε δεν ετυχα τσατσα παρα μονο τα κοριτσια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom