Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

chao(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα σας,
καινουργιος στα του αγωνα και θα ηθελα να ρωτησω για το μαγαζι dames που γραφεται τις περισσοτερες φορες κι απ οτι καταλαβα ειναι και το πιο δημοφιλες τι ακριβως παιζει. Δηλαδη ειναι απλα σα τις βιλες και τιποτα περισσοτερο απλα με διαφορετικο ωραριο η οντως γινεται και καποιο εστω στοιχειωδες μασαζ? Επισης αν ξερει καποιος τις τιμες και τι περιλεμβανουν (αν υπαρχουν) τα προγραμματα. Συγγνωμη για ολη τη περιεργεια αλλα στο site του μαγαζιου δεν αναφερουν τιποτα. Πειρα τηλεφωνο μου εδωσαν απλα τη διευθυνση και φοβαμαι οτι αμα παω ετσι ασχετος θα αναγκαστω να περασω λογω ευγενειας και μπορει να μην ειναι αυτο που εχω στο μυαλο μου. Ευχαριστω προκαταβολικα!
 

jimgusto

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
379
Like
280
Πόντοι
21
Καλησπερα σας,
καινουργιος στα του αγωνα και θα ηθελα να ρωτησω για το μαγαζι dames που γραφεται τις περισσοτερες φορες κι απ οτι καταλαβα ειναι και το πιο δημοφιλες τι ακριβως παιζει. Δηλαδη ειναι απλα σα τις βιλες και τιποτα περισσοτερο απλα με διαφορετικο ωραριο η οντως γινεται και καποιο εστω στοιχειωδες μασαζ? Επισης αν ξερει καποιος τις τιμες και τι περιλεμβανουν (αν υπαρχουν) τα προγραμματα. Συγγνωμη για ολη τη περιεργεια αλλα στο site του μαγαζιου δεν αναφερουν τιποτα. Πειρα τηλεφωνο μου εδωσαν απλα τη διευθυνση και φοβαμαι οτι αμα παω ετσι ασχετος θα αναγκαστω να περασω λογω ευγενειας και μπορει να μην ειναι αυτο που εχω στο μυαλο μου. Ευχαριστω προκαταβολικα!

40-60-80 εκτονωση-στοματικο με προφυλαξη-σεξ..σαν μαγαζι δεν μου αρεσει γιατι οι κοπελες προσπαθουν να σε ξεπεταξουν στο 20λεπτο και οχι στην 1ωρα οπως θα επρεπε κανονικα..
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
254
Πόντοι
21
Καλημέρα! Έχει πάει τελευταία κανένας στο Sofouli Spa? Είχα πάει πριν χρόνια αλλά δεν είχα καταφέρει να κάνω κάτι έξτρα.
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Πέρασμα αυτές τις μέρες από Εβίτα παρούσες 3. Σοφία, αλεξια, κατια. Σοφία milf μουνετο και με πολύ καλο προγραμμα, αλεξια μελαχροινή ψιλό milf ίσως? Κατια κοκκινομάλλα milf με κοντό μαλλί. Πέρασα με Σοφία με ξεζουμισε, πίπα turbo, στο :knockinb: αχ βαχ, και κουνήματα λες και έπαιζα σε τσόντα. Έφυγα ανανεωμένος και  :happy:. Για τις άλλες δε μπορώ να πω γνώμη διότι δεν έχω περάσει ακόμη μαζί τους.
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Και μια καταδρομική αυτό το καιρό στο περίφημο dames. Παρών 3 κοπέλες, Εβελίνα μελαχροινή Μπαμπάτσικη αλλά δε με κάνε το κλικ, Δέσποινα κοκκινομάλλα αδύνατη αλλά το ύφος της με έδειχνε σαν να με λέει εγώ δεν ήθελα να ρθω με φέρανε με το ζόρι. Εύα ξανθιά όμορφη με πιασίματα όπου τελικα πέρασα με αυτην αν και τελικα κακώς πέρασα, με είπαν ότι έχουν ακόμη 2 κοπέλες αλλά έχουν ρεπό σήμερα. Εύα τώρα στο προγραμμα οχι τίποτα το ιδιαίτερο λίγο μασάζ, λίγο  :pipa1: λίγο  :knockinb: και αιντε δρόμο. Και 80 ευρώ παρακαλώ για 30 λεπτά max νομιζω ίσως και λιγότερο. Εγώ πάντως δεν ξαναπατάω
 

jimgusto

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
379
Like
280
Πόντοι
21
Και μια καταδρομική αυτό το καιρό στο περίφημο dames. Παρών 3 κοπέλες, Εβελίνα μελαχροινή Μπαμπάτσικη αλλά δε με κάνε το κλικ, Δέσποινα κοκκινομάλλα αδύνατη αλλά το ύφος της με έδειχνε σαν να με λέει εγώ δεν ήθελα να ρθω με φέρανε με το ζόρι. Εύα ξανθιά όμορφη με πιασίματα όπου τελικα πέρασα με αυτην αν και τελικα κακώς πέρασα, με είπαν ότι έχουν ακόμη 2 κοπέλες αλλά έχουν ρεπό σήμερα. Εύα τώρα στο προγραμμα οχι τίποτα το ιδιαίτερο λίγο μασάζ, λίγο  :pipa1: λίγο  :knockinb: και αιντε δρόμο. Και 80 ευρώ παρακαλώ για 30 λεπτά max νομιζω ίσως και λιγότερο. Εγώ πάντως δεν ξαναπατάω


το νταμες ειναι το μοναδικο μαγαζι στην πολη που το κανει αυτο απο νοοτροπια και κατ εξακολουθηση το να σε αναγκαζει να τελειωσεις στο 20λεπτο..πεταμενα λεφτα..μακρια παιδια!!!Εχει και αλλου μαγαζια..δεν αξιζει να σε κοροιδευουνε..
 

chao(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστω πολυ jimgusto την απαντηση! Υπαρχει στη πολη μας καποια αλλη επιλογη με λιγακι καλυτερη αντιμετωση, αν οχι προς εμας αλλα τουλαχιστον στα χρηματα που/θα προσφερουμε? Και παλι ευχαριστω!
 

Mulaomerovic

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
239
Κριτικές
2
Like
270
Πόντοι
21
Aπ'τη μικρή μου εμειρία στο φορουμ,αντιλαμβανομαι πως πιο πιθανο είναι να σταματησουν οι σκορπιονς απο το να βοηθησει καποιος για προσβαση σε πριβε...
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
για να αποκτησεις την εμπιστοσυνη καποιου πρεπει να συμμετεχεις στις συζητησεις να κανεις καποιες αναφορες κ μετα εχει ο θεος γενικα μιλαω δεν απευθυνομαι σε κανενα
ετσι καναμε κ εμεις αυτο ισχυει κ τωρα τωρα αν ο αλλος θελει να μπει στα πριβε με 10 ποστ ανουσια αυτο ειναι απιθανο
 
  • Like
Αντιδράσεις: azazel

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.432
Κριτικές
217
Like
17.592
Πόντοι
38.177
για να αποκτησεις την εμπιστοσυνη καποιου πρεπει να συμμετεχεις στις συζητησεις να κανεις καποιες αναφορες κ μετα εχει ο θεος γενικα μιλαω δεν απευθυνομαι σε κανενα
ετσι καναμε κ εμεις αυτο ισχυει κ τωρα τωρα αν ο αλλος θελει να μπει στα πριβε με 10 ποστ ανουσια αυτο ειναι απιθανο

Θα πάμε για κανένα μπυροσωληνα?
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Τελικα στης Βανας εχει καλες ή μπαζα ρε παιχτες?
μια χαρα ειναι στη  βανα το καλυτερο στην πολη για οσους ξερουν τι ζητουν απειρες φορες προτιμω να παω βανα η βενους παρα στα πριβε που στα περισσοτερα εχω προσβαση ολα θεμα επιλογων ...για διαφορετικο λογο πας στο καθε μαγαζι )!
 

makis 72

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2018
Μηνύματα
68
Like
28
Πόντοι
0
Πέρασμα αυτές τις μέρες από Εβίτα παρούσες 3. Σοφία, αλεξια, κατια. Σοφία milf μουνετο και με πολύ καλο προγραμμα, αλεξια μελαχροινή ψιλό milf ίσως? Κατια κοκκινομάλλα milf με κοντό μαλλί. Πέρασα με Σοφία με ξεζουμισε, πίπα turbo, στο :knockinb: αχ βαχ, και κουνήματα λες και έπαιζα σε τσόντα. Έφυγα ανανεωμένος και  :happy:. Για τις άλλες δε μπορώ να πω γνώμη διότι δεν έχω περάσει ακόμη μαζί τους.
ειχε η εβιτα παλιοτερα μερικα πιο δυνατα 19χρονα με κορμια τρελα χαλασε τελευταια νομιζω εχει αρκετες ξενες και μπαζωλες αποψη μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom