Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

makis 72

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2018
Μηνύματα
68
Like
28
Πόντοι
0
Μήπως η Νατάσα που λέτε έχει περάσει από strip τύπου Fever Pulse ? Σερραία πολύ λεπτή κανονικό ύψος γύρω στα 35 με 40 με πολύ μπούρου μπούρου ; Αν είναι αυτή τότε είναι για πολλές μπάτσες όχι sex !
ειναι μολις 19 στα 20 η νατασσα
 

makis 72

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2018
Μηνύματα
68
Like
28
Πόντοι
0
Μην τα λες σε μένα αυτά! Τα γνωρίζω και τα έχω αναφέρει προ πολλού και ειδικά για το συγκεκριμένο!
Γενικά τα μαγαζιά με κλειστό πελατολόγιο  προσέχουν περισσότερο την καθαριότητα!
οποτε αν εχεις προσβαση σε μαρια λαδαδικα πηγαινε εκει απο αποψη καθαριοτητας απο τα καλυτερα στην πολη
 

1985kostasthess

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2015
Μηνύματα
121
Κριτικές
1
Like
75
Πόντοι
1
Πέρασμα προ ημερών στο βάνα με νατάσσα ..οκ ωραία κοπέλα αλλά μέχρι εκεί όλα τα άλλα μάπα
 

Mulaomerovic

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
239
Κριτικές
2
Like
270
Πόντοι
21
Σόρυ για την ασχετοσύνη,αλλα πως στελνω pm?
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Εγώ παιδιά πεθαίνω με την εκτόνωση που κάνει η Νατάσα! Επιστήμη! :heavymetalbig:
 

Mulaomerovic

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
239
Κριτικές
2
Like
270
Πόντοι
21
Τελικα στης Βανας εχει καλες ή μπαζα ρε παιχτες?
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Κ καλές κ μπάζα

Απ ολα έχει ο μπαχτσές
 

Matakiasthess

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2018
Μηνύματα
37
Like
32
Πόντοι
0
Μην τα λες σε μένα αυτά! Τα γνωρίζω και τα έχω αναφέρει προ πολλού και ειδικά για το συγκεκριμένο!
Γενικά τα μαγαζιά με κλειστό πελατολόγιο  προσέχουν περισσότερο την καθαριότητα!
Ο χωρος ειναι καθαρός κ σημαζεμενος στο Dames. Το μπανιο επισης! Οσο για την Ευα που ειχα αναφερει. Εννοώ οτι η κοπελα δεν παίρνει χ@@@@ στο στομα φιλε μου και δεν δινει κ@@@. Εσυ εαν την περασες αλλού κ της εβγαλες τη πίστη, η δεν ειχες πλυθει σωστά κτλ... μην περιμένεις να περασεις καλα.Λογικο φιλε μου.
 

Matakiasthess

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2018
Μηνύματα
37
Like
32
Πόντοι
0
Αν μας πείς ότι η Ηρα συμμετέχει και κάνει καλό πρόγραμμα, το μόνο που μπορώ να υποθέσω είναι ότι είσαι η Μαριάννα.... ή η ίδια η Ηρα
Ισως ησουν βαρετος φίλε... τι να σου πω.  Εγω περασα καλα οσες την πήρα.
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
4
Like
1.457
Πόντοι
216
Ο χωρος ειναι καθαρός κ σημαζεμενος στο Dames. Το μπανιο επισης! Οσο για την Ευα που ειχα αναφερει. Εννοώ οτι η κοπελα δεν παίρνει χ@@@@ στο στομα φιλε μου και δεν δινει κ@@@. Εσυ εαν την περασες αλλού κ της εβγαλες τη πίστη, η δεν ειχες πλυθει σωστά κτλ... μην περιμένεις να περασεις καλα.Λογικο φιλε μου.
Τώρα τι σημαίνει κ@@@ και χ@@@@ άντε βρές......
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
Προφανώς ο Μ@@@@@@@Thess μας παίρνει μάτι όλους και όταν δεν περνάμε καλά με κάποια μασαζοκoπέλα, φταίμε εμείς που είμαστε βαρετοί, τους βγάζουμε την πίστη, δεν πλενομαστε και δεν ξέρω γω τι άλλο!!!
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
Σόρυ για την ασχετοσύνη,αλλα πως στελνω pm?
Πατάς πάνω στο όνομα του μέλους που θες να στείλεις μήνυμα και στη συνέχεια επιλέγεις: αποστολή προσωπικού μηνύματος σε αυτό το μέλος
 

kalambekis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
21
Εγώ παιδιά πεθαίνω με την εκτόνωση που κάνει η Νατάσα! Επιστήμη! :heavymetalbig:
Φίλε psix_fan είσαι οπτικός τυπος; Ή μάλλον η Νατασα σου κάνει αυτό το κλικ που και μόνος σου να τον παίξεις μπροστά της εσυ θα το γουσταρεις.
Δεν έχω σκοπό να σε προσβάλω ούτε να ειρωνευτώ απλά αν εξαιρέσεις τα καλή της στα υπόλοιπα την κατατάσσω στις διεκπαιρεωτικες.
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Φίλε psix_fan είσαι οπτικός τυπος; Ή μάλλον η Νατασα σου κάνει αυτό το κλικ που και μόνος σου να τον παίξεις μπροστά της εσυ θα το γουσταρεις.
Δεν έχω σκοπό να σε προσβάλω ούτε να ειρωνευτώ απλά αν εξαιρέσεις τα καλή της στα υπόλοιπα την κατατάσσω στις διεκπαιρεωτικες.
Είμαι αρκετά οπτικός τύπος, ναι. Έχει τύχει να πάρω Νατάσα και να φύγω με ένα τεράστιο χαμόγελο αλλά έχει τύχει να φύγω και με ένα αίσθημα του "τι μαλακία κάναμε τώρα και πετάξαμε 50 ευρώ" φάση.
Εξαρτάται τη διάθεση. Ομολογουμένως είναι πολύ ωραία γυναίκα και σφύζει από νιάτα. Και στη συζήτηση βγάζει αυτό το πολύ νεανικό στυλ που γουστάρω πολύ.
 

jimgusto

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
379
Like
280
Πόντοι
21
Η Νατασα δεν αξιζει παιδια ειναι απο φυση της κρυα και εχει υφακι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom