Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

makis 72

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2018
Μηνύματα
68
Like
28
Πόντοι
0
40-60-80 εκτονωση-στοματικο με προφυλαξη-σεξ..σαν μαγαζι δεν μου αρεσει γιατι οι κοπελες προσπαθουν να σε ξεπεταξουν στο 20λεπτο και οχι στην 1ωρα οπως θα επρεπε κανονικα..
καλυτερα πανε ακουα σπα μπορει να μην εχει τελικο προγραμμα μα ειναι πιο καθαρο σταρτερ μαγαζι
 

Matakiasthess

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2018
Μηνύματα
37
Like
32
Πόντοι
0
το νταμες ειναι το μοναδικο μαγαζι στην πολη που το κανει αυτο απο νοοτροπια και κατ εξακολουθηση το να σε αναγκαζει να τελειωσεις στο 20λεπτο..πεταμενα λεφτα..μακρια παιδια!!!Εχει και αλλου μαγαζια..δεν αξιζει να σε κοροιδευουνε..
Τι λετε ρε παιδια? Ποια ξεπετα και βλακιες? Εγω κανονικα 40' καθομαι. Η κοπελα σου λεει οτι ειναι μεχρι 40' και οχι ωρα. Θες ωρα? Πηγαινε αλλού. Και οσο για την Ευα ειναι η μονη που δεν ξεπεταει. Τωρα ισως έτυχε σε σενα και δεν ήθελες πολυ μασαζ,τι να σ πω...
 

makis 72

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2018
Μηνύματα
68
Like
28
Πόντοι
0
Τι λετε ρε παιδια? Ποια ξεπετα και βλακιες? Εγω κανονικα 40' καθομαι. Η κοπελα σου λεει οτι ειναι μεχρι 40' και οχι ωρα. Θες ωρα? Πηγαινε αλλού. Και οσο για την Ευα ειναι η μονη που δεν ξεπεταει. Τωρα ισως έτυχε σε σενα και δεν ήθελες πολυ μασαζ,τι να σ πω...
απαξ και τελειωσεις και στο 5 λεπτο εφυγε η κοπελα στο νταμες ειναι κατι παραπλησιο με μποουρδελο ενω πχ σε μαγαζια τυπου βανας δεν ειναι ετσι τα πραγματα..φυσικα δεν εχει στη βανα φουλ προγραμματα
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26
Aπ'τη μικρή μου εμειρία στο φορουμ,αντιλαμβανομαι πως πιο πιθανο είναι να σταματησουν οι σκορπιονς απο το να βοηθησει καποιος για προσβαση σε πριβε...
απο την μεγαλη μου εμπειρια στο φορουμ,(πανω απο 10 χρονια)αντιλαμβάνομαι πως το πιο πιθανο ειναι να παρει ο αρις το πρωτάθλημα απο το να βοηθήσει καποιος για την Μαριαννα.....
 

Matakiasthess

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2018
Μηνύματα
37
Like
32
Πόντοι
0
απαξ και τελειωσεις και στο 5 λεπτο εφυγε η κοπελα στο νταμες ειναι κατι παραπλησιο με μποουρδελο ενω πχ σε μαγαζια τυπου βανας δεν ειναι ετσι τα πραγματα..φυσικα δεν εχει στη βανα φουλ προγραμματα
Αν τελειωσεις γρηγορα σου κανει μασαζ η συγκεκριμένη, εκτος κ εαν εσυ δεν θες αλλο αυτο. Αλλα για 2η φορα ειναι αλλη χρέωση.
 

makis 72

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2018
Μηνύματα
68
Like
28
Πόντοι
0
απο την μεγαλη μου εμπειρια στο φορουμ,(πανω απο 10 χρονια)αντιλαμβάνομαι πως το πιο πιθανο ειναι να παρει ο αρις το πρωτάθλημα απο το να βοηθήσει καποιος για την Μαριαννα.....
που ξερεις γινονται και θαυματα..
 

makis 72

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2018
Μηνύματα
68
Like
28
Πόντοι
0
Αν τελειωσεις γρηγορα σου κανει μασαζ η συγκεκριμένη, εκτος κ εαν εσυ δεν θες αλλο αυτο. Αλλα για 2η φορα ειναι αλλη χρέωση.
στη βανα για παραδειγμα ειναι μια ολοκληρη ωρα που ειναι υποχρεωμενη η κοπελα να ναι μεσα μαζι σου μια γεματη ωρα υπεροχου μασαζ και λατρειας και ηδονισμου
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
στη βανα για παραδειγμα ειναι μια ολοκληρη ωρα που ειναι υποχρεωμενη η κοπελα να ναι μεσα μαζι σου μια γεματη ωρα υπεροχου μασαζ και λατρειας και ηδονισμου
καλά μη παίρνεις κ όρκο για το υπέροχο μασάζ

Πες μου μία πού κάνει υπέροχο μασάζ στη βάνα
 

makis 72

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2018
Μηνύματα
68
Like
28
Πόντοι
0
καλά μη παίρνεις κ όρκο για το υπέροχο μασάζ

Πες μου μία πού κάνει υπέροχο μασάζ στη βάνα
ανεφερα και τον ηδονισμο και την λατρεια και το πως πρεπει μια ωρα να ναι μαζι με τον πελατη μεσα η καθε κοπελα στο εν λογω ιδρυμα
 

georgeleon

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2016
Μηνύματα
76
Like
62
Πόντοι
0
Επίσκεψη σε Angels Spa πρόσφατα:
Παρουσίες 3 πλέον:
Ευη (RU) ξανθιά για καλές :pipa1:
Άννυ (ΑL) μελαχροινή με ωραία  :tits:
Κατερίνα (GR) ξανθιά κοντή και με προϋπηρεσία στη Mαρία Λαδάδικα.

Που είναι το Angels?Ενα που υπαρχει καιρο κοντα στο Carrefour?
Απο μασάζ καλο η χαιδεμα?
 

crzdds

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2012
Μηνύματα
138
Κριτικές
5
Like
137
Πόντοι
281
Καλημέρα σε όλους. Επειδή λόγω δουλειάς περνάω πολύ καιρό πια στην Αθήνα όπου και γίνονται οι περισσότερες εξορμήσεις μου. Πολύ μεγαλύτερη ποικιλία σε πολύ καλύτερες τιμές. Εδω ψάχνω κάτι πολύ συγκεκριμένο. Μασαζοκόρη που να δουλεύει ΜΟΝΗ της με ΚΑΛΟ μασάζ και χειρομαλαξη στι τελος. Όπως ήταν η Έλενα αν θυμάμαι καλά στη Β. Ηρακλείου. Δεν με ενδιαφέρει φουλ πρόγραμμα. Αν υπάρχει κάποιος που μπορεί και θέλει να βοηθήσει ευχαριστώ εκ των προτέρων. Και όποιος θέλει πληροφορίες για Αθήνα είμαι στη διάθεσή του.
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Μετά από μια μίνι έρευνα που έχω κάνει, έχω διαπιστώσει ότι πολλά από αυτά που γράφονται εδώ μέσα είναι ασύστολα ψέματα. Από τα 100 που διαβάζετε να πιστεύετε μόνο τα 20 και πολλά είπα. Δεν ξέρω τι σκοπό έχουν οι φίλοι που το κάνουν αυτό, προφανώς έχουν απωθημένα με κάποιες κοπέλες που δεν τους κάθισαν στο τζάμπα και προσπαθούν να τις βγάλουν τρελά πορνίδια. Αν δε δείτε κάτι, μην το πιστέψετε. Αν δεν ισχύει σε σας, δεν ισχύει σε κανένα...ή σχεδόν σε κανένα. Από τους πιο φερέγγυους και φιλαλήθεις του θρεντ είναι ο Θοδωρής αλλά και οι Χυσέας, Καρδινάλιος, Akarnan και stallion41. Λένε τα πράγματα ως έχουν χωρίς υπερβολές και φαντασιοπληξίες.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
ετσι ειναι psix fan πολλα παραμυθια που δε ξερω που αποσκοπουν

αλλα κ πολλοι κλωνοι ας εχει το νου του ο αντισθενης ;)

ακουσα στο μακη αντιστρες νεο αιμα πηγε κανεις να μας πει??
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.432
Κριτικές
217
Like
17.592
Πόντοι
38.177
ετσι ειναι psix fan πολλα παραμυθια που δε ξερω που αποσκοπουν

αλλα κ πολλοι κλωνοι ας εχει το νου του ο αντισθενης ;)

ακουσα στο μακη αντιστρες νεο αιμα πηγε κανεις να μας πει??

Αυτο με τους κλωνους εχει παραγινει τυπε..
Θυμαμαι εναν Χιουμαξ,παλι καλα που προλαβαν και τον μπαναραν και δεν γραφει αλλο εδω μεσα  :embarrased:
 

crzdds

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2012
Μηνύματα
138
Κριτικές
5
Like
137
Πόντοι
281
Μετά από μια μίνι έρευνα που έχω κάνει, έχω διαπιστώσει ότι πολλά από αυτά που γράφονται εδώ μέσα είναι ασύστολα ψέματα. Από τα 100 που διαβάζετε να πιστεύετε μόνο τα 20 και πολλά είπα. Δεν ξέρω τι σκοπό έχουν οι φίλοι που το κάνουν αυτό, προφανώς έχουν απωθημένα με κάποιες κοπέλες που δεν τους κάθισαν στο τζάμπα και προσπαθούν να τις βγάλουν τρελά πορνίδια. Αν δε δείτε κάτι, μην το πιστέψετε. Αν δεν ισχύει σε σας, δεν ισχύει σε κανένα...ή σχεδόν σε κανένα. Από τους πιο φερέγγυους και φιλαλήθεις του θρεντ είναι ο Θοδωρής αλλά και οι Χυσέας, Καρδινάλιος, Akarnan και stallion41. Λένε τα πράγματα ως έχουν χωρίς υπερβολές και φαντασιοπληξίες.
Να προσθέσω επίσης οτι σε αντίθεση με τα αντίστοιχα θρεντς τξς Αθήνας εδω οι πληροφορίες δίνονται με το σταγονόμετρο. Ισως επειδή εδώ τα prive είναι πολλά και τα free πολυ λίγα. Στην Αθήνα ένα ρωτάς πέντε σου λένε.
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96

...αναφεςρομαι σε  ενα αλλο μελοσ στεφ που μαλον στημμενοσ ειναι αν δεν ειναι ο ιιδιοσ ο ακαρναν ...θα παω βανα να περασω με νατασσα και να ενημερωσω πολυ συντομα τι αξιζει και τι οχι η συγκεκριμενη κοπελα .

Καλά έχετε πολύ πλάκα τελικά βγήκε ο άλλος με 3 ποστ κ σας έκανε ανω κάτω πού μπορεί κάλλιστα  να είναι κλώνος μη πω τίνος κάνει μπαμ πιστεύω
αλλα κ πολλοι κλωνοι ας εχει το νου του ο αντισθενης ;)
Θα μας πεις τίνος ή να περιμένουμε τον Αντισθένη?
 

vasagia

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
70
Κριτικές
6
Like
156
Πόντοι
280
Να προσθέσω επίσης οτι σε αντίθεση με τα αντίστοιχα θρεντς τξς Αθήνας εδω οι πληροφορίες δίνονται με το σταγονόμετρο. Ισως επειδή εδώ τα prive είναι πολλά και τα free πολυ λίγα. Στην Αθήνα ένα ρωτάς πέντε σου λένε.

Είμαι μέλος από το 2014. Αν δεν βαριέσαι, αναζήτησε το ιστορικό μηνυμάτων μου στο forum. Δεν είναι και πολλά καθώς γράφω σπάνια. Τα πρώτα δύο χρόνια σχεδόν παρακαλούσα να μου δοθεί πληροφορία για κάποιο ίδρυμα. Προσπάθησα μέσω PM ή μέσω γνωριμιών αλλά τίποτα. Το μόνο που κατάφερα είναι 1-2 επισκέψεις στην Μάγκυ πριν κλείσει στην Εγνατία. Έπειτα κουράστικα, βαρέθηκα κι άρχισα να παρακολουθώ τα της Αθήνας. Εκεί που είναι να δώσω 60€-70€ στην Θεσσαλονίκη, μια φορά στους δύο μήνες που κατεβαίνω Αθήνα για δουλειές, τα χώνω εκεί που έχω ποικιλία κι αφθονία σε κριτικές.

Καταλαβαίνω τους λόγους του να διατηρηθούν κάποια ιδρύματα PRIVE αλλά στην Θεσσαλονίκη το βγάζουμε τα μάτια. Τα κρατικά μυστικά πιο εύκολα τα μαθαίνεις. Anyway. Η αλήθεια κρύβεται στο post του Καρδινάλιου κι όχι στους SEX PISTOLS.

Peace.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom