Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jimgusto

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
379
Like
280
Πόντοι
21
Επειδη γυρναω αρκετά στα μαγαζια. Ας κανουμε μια πληροφόρηση λοιπον.
Dames: ανοιχτό τηλ απλα περνεις τηλ και πας η πας απλα ετσι. Κοπέλες απο καλυτερη σε χειρότερη:
1. ΕΥΑ ξανθια ψηλη με καμπυλες,μπολικο βυζι στητο,γαμογελαστη παντα,απίστευτο παρουσιαστικο και προσωπο φεγγαρι που ξεχωρίζει. Σωμα με πιασιματακια οπως πρεπει, δερμα 20χρονης και στενο μ@@@@.Πολυ καλο πρόγραμμα που τα δίνει όλα ... εαν δεν την πιέζεις θα περασεις τέλεια (1η φορα την πιεζα και μου την ειπε...ξαναπηγα και τοτε ηταν αλλιώς). Βαθύ λαρύγγι, σκληρο γ@@@@@ κτλ... Δεν τα περνει στο στομα με τιποτα. Φιλιά σπάνια, μονο πεταχτά. Η καλυτερη μακράν.
2. Δεσποινα.κοκκινομάλλα. Ομορφούλα, ψηλη,λιγο βυζι... πέφτει αλλα καλη στο πρόγραμμα της. Καλο μασαζ. Καλο σ@@@ αλλά μεχρι εκεί. Με λιγα παρα πανω το κανει και χωρις προφύλαξη...
3. Κατερίνα. Ξανθια, μακρι μαλλί, όμορφη. Αλλα απλα γ@@@@ και φεύγεις. Βυζια αγγελαδας... και δεν συμμετέχει.
4. Ηρω. Καστανή. Γεματη τατουάζ και το παιζει ντίβα. Χαμογελαστή οταν θελει!Στεκετε σαν άντρας.Κανενα παρουσιαστικό. Σ@@@ εκανε παλιοτερα... με 100Ε και για καποιο λογο σταμάτησε (ζητουσε σιγουρα παρα πανω απο 80Ε χαχαχα)...τωρα μονο στοματικό. Εξω ομως θα την βρεις. Πρόγραμμα απλό φαση ξεπετα, στομα που μοιριζει, δοντια άστο. Τιποτα το ιδιαίτερο... και πουλανε καποιοι παραμύθια. Πηγαιντε και δειτε απλα!Χώρια που σνομπάρει!
5. Μια μελαχρινή χοντρη δε θυμαμαι όνομα. Αυτη παρουσιαζει τα προγράμματα και τις τιμες με την 4η. Παρόλο που εχει κιλα ειναι καλη στο πρόγραμμα της.
Μαριάνα.
1. Ηρα. Μελαχρινη ψηλή. Αριστο πρόγραμμα και συμμετέχει πολυ. Περνας τέλεια.
2. Αφροδίτη. Εχει αδυνατίσει. Πρόγραμμα απλο. Αλλα το εχει δει ντίβα.
3. Σοφία. Καρε μαλλι. Ψωνισμενη,ασχημο στομα. Σωμα καλό αλλα μεχρι εκει. Μειωνει τον πελάτη.
4. Καινουρια δεν θυμαμαι ονομα. 45χρονών περιπου. Μελαχρινή.Σωμα καλό. Αριστο πρόγραμμα.
5. Αλλη καινουρια. Δεν ξερω δεν εχω παει.
6 Αλεξανδρα. 45+ και ας το παιζει 40. Παρουσιαση χαλια. Σαν άντρας σωμα. Τα κανει ολα και τα περνει όλα.
Βανα σπα
Ολες για τα μπαζα. Κανουν και παζάρια μεσα. Δεν αξιζει.
Νικος
Άρπα κόλλα!
Μαρία Λαδάδικα
Πολυ ωραιο μαγαζι αλλα πανακριβο... 100Ε!! Αστο. Κοπελες καλες αλλα κουρασμενες.
Εβιτα
Πολλες αλλοδαπες. Αρπα κόλλα και χειρότερα.
Τιμες γενικα ειναι 60Ε στοματικο και 80Ε σ@@@. Εκτος Μαρια Λαδάδικα. Γενικα,Κοπέλες γενικα που ζητανε παρα πάνω μέσα και ζούνε σε αλλο πλανήτη. Εκτος καποιες ελάχιστες οπως ανεφερα σε αλλο μου ποστ.
Αυτα παιδες!
 

οι 2 καινουριες απο Μαριαννα ειναι η Γιαννα και η Φαιδρα 35 κ 25 περιπου και ειναι πολυ καλες και οι 2
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
Επειδη γυρναω αρκετά στα μαγαζια. Ας κανουμε μια πληροφόρηση λοιπον.
Dames: ανοιχτό τηλ απλα περνεις τηλ και πας η πας απλα ετσι. Κοπέλες απο καλυτερη σε χειρότερη:
1. ΕΥΑ ξανθια ψηλη με καμπυλες,μπολικο βυζι στητο,γαμογελαστη παντα,απίστευτο παρουσιαστικο και προσωπο φεγγαρι που ξεχωρίζει. Σωμα με πιασιματακια οπως πρεπει, δερμα 20χρονης και στενο μ@@@@.Πολυ καλο πρόγραμμα που τα δίνει όλα ... εαν δεν την πιέζεις θα περασεις τέλεια (1η φορα την πιεζα και μου την ειπε...ξαναπηγα και τοτε ηταν αλλιώς). Βαθύ λαρύγγι, σκληρο γ@@@@@ κτλ... Δεν τα περνει στο στομα με τιποτα. Φιλιά σπάνια, μονο πεταχτά. Η καλυτερη μακράν.
2. Δεσποινα.κοκκινομάλλα. Ομορφούλα, ψηλη,λιγο βυζι... πέφτει αλλα καλη στο πρόγραμμα της. Καλο μασαζ. Καλο σ@@@ αλλά μεχρι εκεί. Με λιγα παρα πανω το κανει και χωρις προφύλαξη...
3. Κατερίνα. Ξανθια, μακρι μαλλί, όμορφη. Αλλα απλα γ@@@@ και φεύγεις. Βυζια αγγελαδας... και δεν συμμετέχει.
4. Ηρω. Καστανή. Γεματη τατουάζ και το παιζει ντίβα. Χαμογελαστή οταν θελει!Στεκετε σαν άντρας.Κανενα παρουσιαστικό. Σ@@@ εκανε παλιοτερα... με 100Ε και για καποιο λογο σταμάτησε (ζητουσε σιγουρα παρα πανω απο 80Ε χαχαχα)...τωρα μονο στοματικό. Εξω ομως θα την βρεις. Πρόγραμμα απλό φαση ξεπετα, στομα που μοιριζει, δοντια άστο. Τιποτα το ιδιαίτερο... και πουλανε καποιοι παραμύθια. Πηγαιντε και δειτε απλα!Χώρια που σνομπάρει!
5. Μια μελαχρινή χοντρη δε θυμαμαι όνομα. Αυτη παρουσιαζει τα προγράμματα και τις τιμες με την 4η. Παρόλο που εχει κιλα ειναι καλη στο πρόγραμμα της.
Μαριάνα.
1. Ηρα. Μελαχρινη ψηλή. Αριστο πρόγραμμα και συμμετέχει πολυ. Περνας τέλεια.
2. Αφροδίτη. Εχει αδυνατίσει. Πρόγραμμα απλο. Αλλα το εχει δει ντίβα.
3. Σοφία. Καρε μαλλι. Ψωνισμενη,ασχημο στομα. Σωμα καλό αλλα μεχρι εκει. Μειωνει τον πελάτη.
4. Καινουρια δεν θυμαμαι ονομα. 45χρονών περιπου. Μελαχρινή.Σωμα καλό. Αριστο πρόγραμμα.
5. Αλλη καινουρια. Δεν ξερω δεν εχω παει.
6 Αλεξανδρα. 45+ και ας το παιζει 40. Παρουσιαση χαλια. Σαν άντρας σωμα. Τα κανει ολα και τα περνει όλα.
Βανα σπα
Ολες για τα μπαζα. Κανουν και παζάρια μεσα. Δεν αξιζει.
Νικος
Άρπα κόλλα!
Μαρία Λαδάδικα
Πολυ ωραιο μαγαζι αλλα πανακριβο... 100Ε!! Αστο. Κοπελες καλες αλλα κουρασμενες.
Εβιτα
Πολλες αλλοδαπες. Αρπα κόλλα και χειρότερα.
Τιμες γενικα ειναι 60Ε στοματικο και 80Ε σ@@@. Εκτος Μαρια Λαδάδικα. Γενικα,Κοπέλες γενικα που ζητανε παρα πάνω μέσα και ζούνε σε αλλο πλανήτη. Εκτος καποιες ελάχιστες οπως ανεφερα σε αλλο μου ποστ.
Αυτα παιδες!
Καλησπέρα

Χαίρομαι που επ αφορμή της παραπάνω αναφοράς το νήμα ξαναπήρε ενημερωτικό χαρακτήρα!

Σε προηγούμενη αναφορα σου έγραψες ξανά για την Ευα και απευθυνόμενος σε μένα είπες οτι προτιμάς την καθαριότητα!!
Σε ρώτησα τι εννοούσες αλλά δεν μου απάντησες. Επειδή κι εμένα μου αρέσει η καθαριότητα θα ήθελα να μου πείς και τη γνώμη σου για την καθαριότητα γενικότερα στο Dames!
2.Eπειδή έγραψες οτι η Ευα τα δίνει όλα: συμπεριλαμβάνεται και ο κώλος της σε όλα??
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
Επίσκεψη σε Angels Spa πρόσφατα:
Παρουσίες 3 πλέον:
Ευη (RU) ξανθιά για καλές :pipa1:
Άννυ (ΑL) μελαχροινή με ωραία  :tits:
Κατερίνα (GR) ξανθιά κοντή και με προϋπηρεσία στη Mαρία Λαδάδικα.
 

makis 72

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2018
Μηνύματα
68
Like
28
Πόντοι
0
Με λίγα χιλιαρικάκια (3.000-4000), φέρνω την Μαρτίνα (το καλύτερο σίτιτουρ έβερ), και περνάω ένα Σ/Κ αξέχαστο. Όχι την Νατάσσα από το μασατζίδικο... Μην τρελλαθούμε τελείως...
εγω παλι με τα λιγα 4000 χιλιαρικακια που λες παντρευομαι κι ανοιγω μαγαζι στην ινδια
 

makis 72

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2018
Μηνύματα
68
Like
28
Πόντοι
0
Καλησπέρα

Χαίρομαι που επ αφορμή της παραπάνω αναφοράς το νήμα ξαναπήρε ενημερωτικό χαρακτήρα!

Σε προηγούμενη αναφορα σου έγραψες ξανά για την Ευα και απευθυνόμενος σε μένα είπες οτι προτιμάς την καθαριότητα!!
Σε ρώτησα τι εννοούσες αλλά δεν μου απάντησες. Επειδή κι εμένα μου αρέσει η καθαριότητα θα ήθελα να μου πείς και τη γνώμη σου για την καθαριότητα γενικότερα στο Dames!
2.Eπειδή έγραψες οτι η Ευα τα δίνει όλα: συμπεριλαμβάνεται και ο κώλος της σε όλα??
τι καθαριοτητα ζητας σε ενα μπουρδελο  ειδικα οταν ηταν ολγας ηταν απαραδεκτα τα πραγματα βρωμουσαν τα δωματια απο τον προηγουμενο λες και βρισκεσαι δικαστηρια στα παλια μπυρδελα τωρα τσιμισκη λιγο καλυτερα καθαριοτητες στα ξενοδοχεια πολυτελειας μονο
 

makis 72

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2018
Μηνύματα
68
Like
28
Πόντοι
0
επισκεψη σε μαρια λαδαδικα περασμα με ιωαννα μιλφ με πολυ καλο ντιπ θροατ και αρκετα εμπειρη αδυνατη μελαχρινη το κοστος 100 ευρω σε εναν χωρο εξαιρετικο ακριβο μεν εξαιρετικο περιβαλλον δε
 

makis 72

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2018
Μηνύματα
68
Like
28
Πόντοι
0
Καλησπέρα

Χαίρομαι που επ αφορμή της παραπάνω αναφοράς το νήμα ξαναπήρε ενημερωτικό χαρακτήρα!

Σε προηγούμενη αναφορα σου έγραψες ξανά για την Ευα και απευθυνόμενος σε μένα είπες οτι προτιμάς την καθαριότητα!!
Σε ρώτησα τι εννοούσες αλλά δεν μου απάντησες. Επειδή κι εμένα μου αρέσει η καθαριότητα θα ήθελα να μου πείς και τη γνώμη σου για την καθαριότητα γενικότερα στο Dames!
2.Eπειδή έγραψες οτι η Ευα τα δίνει όλα: συμπεριλαμβάνεται και ο κώλος της σε όλα??
ξεχασες να αναφερεις τον μακη-στελιο αντιστρες που εχει μερικα καλα κατα καιρους με στανταρ ιουλια κι αλλη μια που μου διαφευγει ονομα σε τιμη 80 για 1 ωρα τουλαχιστον τοσα δινω εγω για το φουλ προγραμμα
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
 

οι 2 καινουριες απο Μαριαννα ειναι η Γιαννα και η Φαιδρα 35 κ 25 περιπου και ειναι πολυ καλες και οι 2
την έχεις πάρει τη Γιάννα κ λες καλή η μιλάς για εμφάνιση μόνο

Ρωτάω γιατί την έχω δει αλλά δε τη πήρα
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.432
Κριτικές
217
Like
17.592
Πόντοι
38.177

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Σε πρόλαβε άλλος και σου 'πα μην αργείς με τις βέρες,εσύ νόμιζες είχες χρόνο...
αργησε να ρθει το μουνοπετρο ρε δε φταιω εγω

παρεπτιπτοντως δες στο viber  μεσουλα που εκανε το μωρο
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
τι καθαριοτητα ζητας σε ενα μπουρδελο  ειδικα οταν ηταν ολγας ηταν απαραδεκτα τα πραγματα βρωμουσαν τα δωματια απο τον προηγουμενο λες και βρισκεσαι δικαστηρια στα παλια μπυρδελα τωρα τσιμισκη λιγο καλυτερα καθαριοτητες στα ξενοδοχεια πολυτελειας μονο
Μην τα λες σε μένα αυτά! Τα γνωρίζω και τα έχω αναφέρει προ πολλού και ειδικά για το συγκεκριμένο!
Γενικά τα μαγαζιά με κλειστό πελατολόγιο  προσέχουν περισσότερο την καθαριότητα!
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
837
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
86
Μήπως η Νατάσα που λέτε έχει περάσει από strip τύπου Fever Pulse ? Σερραία πολύ λεπτή κανονικό ύψος γύρω στα 35 με 40 με πολύ μπούρου μπούρου ; Αν είναι αυτή τότε είναι για πολλές μπάτσες όχι sex !
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Τι να σας πω ρε παιδιά, εγώ η μόνη Γιάννα που ξέρω είναι μια μπαζόλα φίλη της γυναίκας μου. :cheesy:

Το νέο ντάμες όντως πολύ καλό αλλά και της όλγας μου άρεσε πολύ, ήταν σε πιο κρυμμένη περιοχή. Απορώ όμως γιατί κάποιοι λέτε ότι το βρίσκατε βρώμικο. Εγώ όποτε πήγαινα μοσχοβολούσε ένα αρωματικό χώρου που είχανε και το δωμάτιο ήταν πολύ εντάξει από καθαριότητα, με τις καθαρές του πετσέτες και με τα όλα του.

Τη Νατάσα μην την μπερδεύετε κάποιοι. Είναι μόνο 19 ετών. Πότε πρόλαβε να αποκτήσει τόση πείρα στα στριπ και τα κωλόμπαρα? Αυτό που έχει πλάκα με τη Νατάσα είναι ότι χτυπάς το κουδούνι να έρθει και δεν έρχεται. Μετά από 5 λεπτά το ξαναχτυπάς, αργεί άλλα 5 και τότε έρχεται και σου λέει "χτύπησες?". :2funny:

Καλό απόγευμα σε όλους και όλες (τις κοπέλες των μασάζ)
 

giannis

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2015
Μηνύματα
251
Like
404
Πόντοι
21
επισκεψη σε μαρια λαδαδικα περασμα με ιωαννα μιλφ με πολυ καλο ντιπ θροατ και αρκετα εμπειρη αδυνατη μελαχρινη το κοστος 100 ευρω σε εναν χωρο εξαιρετικο ακριβο μεν εξαιρετικο περιβαλλον δε

αυτο πριβε ειναι παιδια ή ελευθερο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom