Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Στο dames φουλ κανει μονο η καινουρια η Ευα( ξανθομουνα γκαβλιαρα κ δεν το δειχνει πολυ εξω οταν την δεις... μεσα ομως φωτια  :takethis:) κ η Κατερίνα.Και η Δεσποινα (χάλια μαυρα ολα κρέμονται κ ας μη φαίνεται οταν την προτοβλεπεις), κ μια αλλη δε θυμαμαι ονομα. Ηρω οχι. Συμπερασμα η καλυτερη ειναι Ευα... ολες τις εχω περασει  :tn04:
η ευα τι ηλικια εχει φιλαρακο ? εχει καλο σωμα? γτ η κατερινα ειναι και μιλφ και σαν αγελαδα το σωμα της αν ειναι σαν τησ κατερινα δε θα παρουμε
 

kavler

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2009
Μηνύματα
231
Like
32
Πόντοι
1
Επίσκεψη στην Κατερίνα στην Καλαμαριά.
Σε αντίθεση με κάνα δύο συναθλητες τού μασάζ ΓΙΑ ΑΚΌΜΑ μία φορά ευχαριστήθηκα μασάζ με εκτόνωση....
Και για να βάζουμε τα πράγματα στην θέση τούς ή αλήθεια ειναι ΜΊΑ...
ΌΛΑ είναι θέμα χημείας παιδιά και στο τι ψάχνει κάποιος...
Διάβασα για τυπικό  happy and  και αναρωτιέμαι τι πάει να πει τυπικο;
Την ατμόσφαιρά και την διάθεση στην εκάστοτε κοπέλα την φτιάχνουμε και εμείς με την συμπεριφορά μάς..
Το άν θέλεις να <<κερδίσεις>> κάποια έξτραδακια θέλει και λίγο τρόπο....
Εγώ πάντως απόλαυσα το μασάζ μού την εξαιρετική εκτόνωση και το ΙΣΠΑΝΙΚΌ δωράκι μού..
ΌΛΑ θέλουν τρόπο...

 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
η ευα τι ηλικια εχει φιλαρακο ? εχει καλο σωμα? γτ η κατερινα ειναι και μιλφ και σαν αγελαδα το σωμα της αν ειναι σαν τησ κατερινα δε θα παρουμε
Θοδωρη αδερφε μου η Ευα ειναι η Λινα που δουλεψε με αυτο το ονομα κανα τριμηνο στην Μαγκι την εποχη που δουλεψε η Νικολετα και η Ελλη.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Στο dames φουλ κανει μονο η καινουρια η Ευα( ξανθομουνα γκαβλιαρα κ δεν το δειχνει πολυ εξω οταν την δεις... μεσα ομως φωτια  :takethis:) κ η Κατερίνα.Και η Δεσποινα (χάλια μαυρα ολα κρέμονται κ ας μη φαίνεται οταν την προτοβλεπεις), κ μια αλλη δε θυμαμαι ονομα. Ηρω οχι. Συμπερασμα η καλυτερη ειναι Ευα... ολες τις εχω περασει  :tn04:
Φιλε μου εχεις πολυ δικιο.Η Ηρω δεν κανει φουλ παρα τα οσα αντιθετα γραφουν ορισμενοι συναθλητες.Περασα σημερα το μεσημερι απο το Νταμες.Παρουσες τρεις κοπελες ηΚατερινα η Ευα και η Ηρω.Περασα με την Ηρω στην οποια εχω ιδιαιτερη αδυναμια.Στο δωματιο επηρεασμενος απο τα γραφωμενα καποιον εδω μεσα της προτεινα συν πενηντα ευρο για φουλ και μου απαντησε οτι και εκατο να της δοσω δεν κανει φουλ.Οσο και να επεμεινα με πολυ ωραιο τροπο δεν καταφερα τιποτα.Παρολα αυτα για μενα παραμενει η κορυφαια επιλογη και περασα για αλλη μια φωρα πολυ ωραια.
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
377
Κριτικές
1
Like
539
Πόντοι
81
Επειδή μπαίνω σπάνια πλέον, μόλις διάβασα τις ανακρίβειες που γράφει αυτός που θεωρεί τον εαυτό του ότι κάνει διαφορετικό "μέλι" από τους άλλους....... Η παραπληροφόρηση και το τρολάρισμα σε όλο τους το μεγαλείο... Μην τον πιστεύετε και εκτεθείτε.... Καμιά δεν κάνει αυτά που γράφει το ποζέρι....Τις ξέρω προσωπικά τις περισσότερες κοπέλες.....Καμία σχέση.... Εξάλλου έχει πέσει σε τεράστιες αντιφάσεις..... Τη μια λέει ότι η Νατάσα δέχτηκε δάχτυλο την άλλη όχι δάχτυλο.... Τη μια 50 ευρώ σύνολο, την άλλη συν 30 για το "μασάζ".........

Επειδή της ξέρεις προσωπικά γιαυτο κ δ θ τις φας ποτέ..
Που γράφω εγώ ότι δέχτηκε δάχτυλο ρε γκαβουλιακα.;;
Είπα με +50 μέσα τ βγάζουν όλα...αλλά κάτι μαλακες σαν εσένα δ πιάνουν ούτε ψωφιο πουλί .. ακόμα κ ψωφιο τους γλιστράει.. και κάτι ακόμα ΗΡΩ στο μεταχα κάνει φουλ στο 100-120 ανάλογα τ κεφια
 

Bulldog77

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
5
Like
6
Πόντοι
0
Έλα ρε φιλαράκο Πες και σε μας πως πέτυχες την Ηρώ να γεμίσεις!!!
Μαζί της έχω περάσει αρκετές φορές αλλά ως γαμισι δεν έχω ακόμα... όλο λέει όχι δεν κάνει!
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Θοδωρη αδερφε μου η Ευα ειναι η Λινα που δουλεψε με αυτο το ονομα κανα τριμηνο στην Μαγκι την εποχη που δουλεψε η Νικολετα και η Ελλη.
καλε μ αδερφε χυσεα τα χαιρετισματα και την αγαπη μου καλε μ φιλε αρχικα! δευτερον δεν τη θυμαμαι την λινα που λες γτ αν δουλεψε την εποχη νικολεττασ καμια αλλη δε θα μου ειχε κεντρισει το ενδιαφερον περαν νικολετασ αδρεφε μου....ειναι καλη η δε λεει και πολλα? περαν πλακασ που να βρουμε τη νικολεταα αναπολω αδερφε
 

Matakiasthess

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2018
Μηνύματα
37
Like
32
Πόντοι
0
Η Ευα ειναι 30αρα πολυ ομορφη με καμπυλες κ πρόγραμμα γκαυλα :happy: :wanker: Καμια σχεση με Κατερινα ... πολυ καλυτερα με δερματακι κ μ@@@@ μπεμπε :tits2:
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Φιλε μου εχεις πολυ δικιο.Η Ηρω δεν κανει φουλ παρα τα οσα αντιθετα γραφουν ορισμενοι συναθλητες.Περασα σημερα το μεσημερι απο το Νταμες.Παρουσες τρεις κοπελες ηΚατερινα η Ευα και η Ηρω.Περασα με την Ηρω στην οποια εχω ιδιαιτερη αδυναμια.Στο δωματιο επηρεασμενος απο τα γραφωμενα καποιον εδω μεσα της προτεινα συν πενηντα ευρο για φουλ και μου απαντησε οτι και εκατο να της δοσω δεν κανει φουλ.Οσο και να επεμεινα με πολυ ωραιο τροπο δεν καταφερα τιποτα.Παρολα αυτα για μενα παραμενει η κορυφαια επιλογη και περασα για αλλη μια φωρα πολυ ωραια.
Η αλήθεια είναι κάπου στη μέση.....
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
καλε μ αδερφε χυσεα τα χαιρετισματα και την αγαπη μου καλε μ φιλευτερυαρχικα! δευτερον δεν τη θυμαμαι την λινα που λες γτ αν δουλεψε την εποχη νικολεττασ καμια αλλη δε θα μου ειχε κεντρισει το ενδιαφερον περαν νικολετασ αδρεφε μου....ειναι καλη η δε λεει και πολλα? περαν πλακασ που να βρουμε τη νικολεταα αναπολω αδερφε
Αδερφε μου με την Λινα περασα μονο μια φορα οταν δουλευε στην Μαγκι με το απλο τον πενηντα ευρο δεν ενθουσιαστηκα και δεν της εδωσα δευτερη ευκαιρια.Οστοσο για να ειμαστε δικαιοι με την κοπελα σαν Ευα εδω μπορει να βελτιοθηκε και στο φουλ προγραμα να ειναι πολυ καλη.Αξιζει παντος μια δοκιμη ειναι ψυλη ξανθια με πιασιματα εντυποσιακη γυναικα.
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
Θοδωρη αδερφε μου η Ευα ειναι η Λινα που δουλεψε με αυτο το ονομα κανα τριμηνο στην Μαγκι την εποχη που δουλεψε η Νικολετα και η Ελλη.
Μετά τη Μάγκυ δούλεψε κάνα 5μηνο και στη Μαριάνα ως Λία. Είναι μιλφαρα αλλά με όχι και τόσο καλή συμμετοχή στον αγώνα! Γενικά αυτές που αλλάζουν ονόματα  δεν έχουν και τις καλύτερες αποδόσεις!
 

Matakiasthess

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2018
Μηνύματα
37
Like
32
Πόντοι
0
Δεν ξερω γιατι δεν φαίνονται τα μυνήματα μου εδω. Για αυτο τα ξαναγράφω. Η Λινα φιλε μου Akarnan δεν αλλαξε το ονομα ρης μόνη, υπαρχει κ αλλη Λινα στο χώρο,οποτε της το αλλαξαν. Τοσα χρονια ειχε το ιδιο και την ψάχναμε και εμείς. Οπως και να εχει εσυ φιλε εαν θες χύμα όλα , δικο σου θέμα. Εμεις επιλέγουμε καθαριότητα  :walkingpenis:
 

john255

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
265
Κριτικές
21
Like
445
Πόντοι
4.180
απο οτι εχω καταλαβει καμια σχεση τα μασατζιδια της Θεσσαλονικης με την Αθηνα... Εκει πηγα κανανε παρελαση μπροστα καμια 6-7 κορμια διαλεγεις 1 η 2 μπαινεις μεσα και τα κανεις ολα  με 80 ευρω.
Εδω σε εμας τπτ
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Επίσκεψη στην Κατερίνα στην Καλαμαριά.
Σε αντίθεση με κάνα δύο συναθλητες τού μασάζ ΓΙΑ ΑΚΌΜΑ μία φορά ευχαριστήθηκα μασάζ με εκτόνωση....
Και για να βάζουμε τα πράγματα στην θέση τούς ή αλήθεια ειναι ΜΊΑ...
ΌΛΑ είναι θέμα χημείας παιδιά και στο τι ψάχνει κάποιος...
Διάβασα για τυπικό  happy and  και αναρωτιέμαι τι πάει να πει τυπικο;
Την ατμόσφαιρά και την διάθεση στην εκάστοτε κοπέλα την φτιάχνουμε και εμείς με την συμπεριφορά μάς..
Το άν θέλεις να <<κερδίσεις>> κάποια έξτραδακια θέλει και λίγο τρόπο....
Εγώ πάντως απόλαυσα το μασάζ μού την εξαιρετική εκτόνωση και το ΙΣΠΑΝΙΚΌ δωράκι μού..
ΌΛΑ θέλουν τρόπο...


Αδελφέ μου συναγωνιστή διαφωνώ λίγο.
Άλλο το παίζω και αλλο το μαλακίζω. Το πρωτο ειναι real pleasure ενώ το δευτερο διεκπερωτικό. Τώρα αν βρηκες το κουμπί της Κατερίνας και παίρνεις bonus μη το λες και πολυ γιατί και άλλη φορά ανοίχτηκε και μόλις τη βγάλανε στο τάκο ξανά μαζεύτηκε. Μακάρι να τα έχεις καταφέρει. Εγώ μαζί σου. Καλό καλοκαιρι.
 

Bulldog77

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
5
Like
6
Πόντοι
0
Οποίος θέλει βάζει τ 100 κ πάμε ν δει αν κάνει φουλ η ΗΡΩ..

Zippo Ψέματα λες φίλε το πρωί πέρασα από την  Ηρώ και δεν μου έκανε! Πρέπει να είσαι πολύ μάγκας Αφού μόνο εσύ χαμάς όλες.....
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Ρε παιδιά κανείς δεν μπορεί να με βάλει μαριαννα? Θέλω και γω να δοκιμάσω τις milf που έχει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom