Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (5 μέλη και 22 επισκέπτες)

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Τίποτα !!  Αλλά έτσι θέλει να νομίζουμε!
ρε ακαρναν τι θεμα εχεις μαζι μου ρε τυπε μας τα χεις πρηξει συνελθε λιγο καθε φορα πεταγεσαι σε οτι λεω ετσι μονο και μονο για να μου την πεις σοβαρεψου λιγο συνελθε
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
και στη καραμανλη 75 καποτε ειχε μονο μασαζ [[αν δε σε ξερανε]] οπως ειναι και στο 60 που ενας φιλος εδω το επιβεβαιωσε.. :s&m_2:
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
520
Like
476
Πόντοι
26
και στη καραμανλη 75 καποτε ειχε μονο μασαζ [[αν δε σε ξερανε]] οπως ειναι και στο 60 που ενας φιλος εδω το επιβεβαιωσε.. :s&m_2:
Φίλε θοδωρη το spa prive ειναι μαγαζι 10-15 χρονια κ ποτε δεν εχει ακουστει κατι. Σκεψου πηγαινουν κ ζευγαρια για μασαζ. Μην τα συγκρινεις με τα αλλα που ανοιγουν κ κλεινουν συνεχεια. Τωρα αν εισαι κολλητος του αφεντικου κ αυτος μπορει να σου κανονισει κατι δεν θα το μαθουμε ποτε
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Φίλε θοδωρη το spa prive ειναι μαγαζι 10-15 χρονια κ ποτε δεν εχει ακουστει κατι. Σκεψου πηγαινουν κ ζευγαρια για μασαζ. Μην τα συγκρινεις με τα αλλα που ανοιγουν κ κλεινουν συνεχεια. Τωρα αν εισαι κολλητος του αφεντικου κ αυτος μπορει να σου κανονισει κατι δεν θα το μαθουμε ποτε
σωστα μιλας φιλε ζακ  !
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
990
Κριτικές
14
Like
2.046
Πόντοι
496
σωστα μιλας φιλε ζακ  !
έχω πάει πολλές φορές  στο πριβε σπα κ έχει μόνο μασάζ.  Έχω δοκιμάσει να προτείνω κάτι παραπάνω αλλά απλά ρεζιλευτικα. Κρίμα παντός γιατί έχει ωραία κοριτσάκια.
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.323
Κριτικές
4
Like
1.465
Πόντοι
216
έχω πάει πολλές φορές  στο πριβε σπα κ έχει μόνο μασάζ.  Έχω δοκιμάσει να προτείνω κάτι παραπάνω αλλά απλά ρεζιλευτικα. Κρίμα παντός γιατί έχει ωραία κοριτσάκια.
Εγώ απλά ντρέπομαι να πάω έστω και για μασάζ εκεί. Φαίνεται πολύ κυριλέ.....
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.323
Κριτικές
4
Like
1.465
Πόντοι
216
Το ίδιο και σε εκείνο στην Ανδρέου Γεωργίου
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.295
Like
799
Πόντοι
96
ρε ακαρναν τι θεμα εχεις μαζι μου ρε τυπε μας τα χεις πρηξει συνελθε λιγο καθε φορα πεταγεσαι σε οτι λεω ετσι μονο και μονο για να μου την πεις σοβαρεψου λιγο συνελθε
Όσο δεν απαντάς στην ερώτηση που σου έκανε ο συνάδελφος απλά με επιβεβαιώνεις!
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.324
Κριτικές
3
Like
1.290
Πόντοι
216

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Όσο δεν απαντάς στην ερώτηση που σου έκανε ο συνάδελφος απλά με επιβεβαιώνεις!
ξεκολλα λεμε μηπως θες να γραψω και τη διευθυνση ολων των πριβε εδω φατσα φορα? συνελθε λιγακι επιτελους
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
η εμπαθεια σου εχει φανει προς το προσωπο μου κι ειναι κριμα διοτι δε θα πρεπε να χεις λογο ...προς ακαρναν αυτο ...
 

nickthegreek7777

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2013
Μηνύματα
32
Like
8
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους.

Πέρασμα από Σοφούλη 2 φορές πριν κανένα μήνα, πετσέτα και μασαζ μετριο. Αν ξέρει κανείς κάτι διαφορετικό θα ήταν χρήσιμο, μιας και οι κοπέλες ήταν και οι δυο (δεν θυμάμαι όνομα) πολύ καλές εμφανισιακά. Επίσης, στο καινούριο νταμες δεν πέρασα ακόμα, αλλά θα δοκιμάσω γιατί αρκετοί συνάδελφοι λένε καλά λόγια ;-)

Βρίσκομαι ακόμα σε αναζήτηση μιλφάρας που είναι η αδυναμία μου, οπότε όποιος έχει κάτι να προτείνει είναι ευπρόσδεκτος!! Εκτός από Κατερίνα (αρετσου) με το περίεργο μηχάνημα..

Καλή συνέχεια παίδες
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
399
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
21
έφυγε η Νίνα απο aqua spa  αν μάθει κανείς αν πήγε κάπου ας ενημερώσει
 

Fotis Panagiwtou

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
41
Like
20
Πόντοι
0
:kissass: ::επισκεψη σε γνωστο ιδρυμα παρουσες αλεξανδρα σοφια ηρα γιαννα, αφροδιτη απον,καλο το καινουργιο ψηλη αδυνατη 35αρα. μια και το καινουργιο ηταν κλεισμενο περασα με ηρα και δεν το μετανιωσα καθολου τρελη η γκομενα στο κρεβατι μπραβο ηρα....  
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
5
Like
705
Πόντοι
96
:kissass: ::επισκεψη σε γνωστο ιδρυμα παρουσες αλεξανδρα σοφια ηρα γιαννα, αφροδιτη απον,καλο το καινουργιο ψηλη αδυνατη 35αρα. μια και το καινουργιο ηταν κλεισμενο περασα με ηρα και δεν το μετανιωσα καθολου τρελη η γκομενα στο κρεβατι μπραβο ηρα.... 
ποιο αν επιτρεπεται?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom