Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (6 μέλη και 24 επισκέπτες)

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
συμφωνω. Καλο ειναι όμως. Σαν νεος ,""πριν γραψεις- συνταξεις μια προταση"" να σου πει και ενας παλιος ""δυο λογια για το αλφαβητο""
τα 2 λογια στα ειπαμε οποτε τωρα μπορεις να συνεχισεις εσυ κ να μας ενημερωσεις για τα υπολοιπα
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
             
Mηπως με συχνες παρουσιες και +euro μπορει να κανει στοματικο και η Νατάσα?
Ούτε μία στο εκατομμύριο. Άδικος κόπος και άσκοπο χρήμα. Πήγαινε ένα ταξίδι καλύτερα με έναν κολλητό σου.

Γενικά σε αυτά τα ιδρύματα το 30+20 είναι πολλά λεφτά για μια απλή εκτόνωση. Πιστεύω ότι αν ήταν 20+10 θα έκαναν ουρά οι πελάτες και θα χρειαζόσουν 1-2 μέρες για να κάνεις κράτηση και να βρεις δωμάτιο και κοπέλα ελεύθερη.
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Ούτε μία στο εκατομμύριο. Άδικος κόπος και άσκοπο χρήμα. Πήγαινε ένα ταξίδι καλύτερα με έναν κολλητό σου.

Γενικά σε αυτά τα ιδρύματα το 30+20 είναι πολλά λεφτά για μια απλή εκτόνωση. Πιστεύω ότι αν ήταν 20+10 θα έκαναν ουρά οι πελάτες και θα χρειαζόσουν 1-2 μέρες για να κάνεις κράτηση και να βρεις δωμάτιο και κοπέλα ελεύθερη.
καλησπερα πσιχ φαν φιλε μ ! καλο τριημερο με υγεια να εχουμε!!!!!
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Επειδή θα είμαι επισκέπτης στην πόλη, εχετε να μου προτείνετε κάποιο που να έχει σιγουρα τουλάχιστον φραπέ και θεραπεύτρια με πιασίματα; Ευχαριστώ
 

alex351

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2015
Μηνύματα
11
Κριτικές
4
Like
112
Πόντοι
280
Επίσκεψη στο Μεταξά σήμερα, πολύ καλύτερος χώρος, μεγαλύτερος και επιτέλους ευχαριστήθηκα μασάζ και φουλ πρόγραμμα με Δέσποινα. Έχω εντυπωσιαστεί από την αναβάθμιση και θα την ξανά προτιμήσω σίγουρα. Εντωμεταξύ είναι γαμάτο το ότι πηδάς με φόντο την βιβλιοθήκη javascript:void(0); και αν το συνδυάσεις με μεσημεριανή επίσκεψη είναι ότι ποιο κοντά σε officefuck.
 

sinistergr

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
64
Like
36
Πόντοι
0
Εμενα η δεσποινα μου ειχε πει οτι δεν κανει φουλ. αλλαξε κατι?
 

frank zane

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
386
Like
47
Πόντοι
1
τις προαλλες ειχα παει στην νικη για οσους ξερουν και πηρα μια απο τις ελληνιδες που ειχε μετριο μασαζακι αλλαωραια πιπα εντυπωση μου εκανε που τα καταπιε ολα σπανιο πραγμα στα 60 ευρω θυμηθηκα παλιες εποχες που ειχα παρει την νικη τοτε πιο νεαρη
 

xr1sros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
194
Κριτικές
16
Like
345
Πόντοι
291
τις προαλλες ειχα παει στην νικη για οσους ξερουν και πηρα μια απο τις ελληνιδες που ειχε μετριο μασαζακι αλλαωραια πιπα εντυπωση μου εκανε που τα καταπιε ολα σπανιο πραγμα στα 60 ευρω θυμηθηκα παλιες εποχες που ειχα παρει την νικη τοτε πιο νεαρη
μπορεις να δωσεις παραπανω πληροφοριες?
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
τις προαλλες ειχα παει στην νικη για οσους ξερουν και πηρα μια απο τις ελληνιδες που ειχε μετριο μασαζακι αλλαωραια πιπα εντυπωση μου εκανε που τα καταπιε ολα σπανιο πραγμα στα 60 ευρω θυμηθηκα παλιες εποχες που ειχα παρει την νικη τοτε πιο νεαρη

η Νίκη όμως σπάνια τα κατάπινε .  :pipa1: :cool2:
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
36
Η Νίκη τι έχει από κοπέλες τώρα?
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
Στο ελιτ στη καραμανλή το έχει προχωρήσει κάνεις κ αν ναι με ποια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom