Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (7 μέλη και 28 επισκέπτες)

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
πολυ ζουλιαρης εισαι κ δε σου φαινοταν :cheesy:

στειλτε κ στον μπαρμπαρα αγαπες κ λουλουδια ρε να μη ζηλευει
χαχαχαχαχαχα θα του στειλω και τουρτα αβερωφ αδερφε σταλιον ! ε μα πια !  !  χαχαχαχαχαχα !!!!!!!!για να ηρεμησει!
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
καλε μου αδερφε κι ανθρωπε χυσεα σε ευχαριστω για τα καλα κι αληθινα σου λογια να εισαι κι εσυ παντα καλα στελνω τα χαιρετισματα μου και τη θετικη μ ενεργεια και σε σενα και στο πσιχ φαν!!!
Ευχαριστώ και ανταποδίδω! Καλημέρα με χαμόγελο παίδες! Η θετική ενέργειά σου Θοδωρή είναι πολύ δυνατή να το ξέρεις. Είσαι καλό παιδί και αγαπάς όλο τον κόσμο σε αντίθεση με κάποια άλλα άτομα που προσβάλλονται με το τίποτα και δε μιλάνε ποτέ σε κάποιους, συνήθως χωρίς να έχουν σοβαρό λόγο. Μερικές φορές ξεχνάνε και το λόγο που δεν τους μιλάνε.
Καλή ιδέα η τούρτα πάντως. Θέλω κι εγώ. Για να γλυκαθούμε! :hi:
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.324
Κριτικές
3
Like
1.290
Πόντοι
216
είχα καιρό να πάω και την είδα πρώτη φορά. Από την αρχή πάντως μου είπε ότι κάνει φουλ. 
Στην αρχη η Δεσποινα δεν εκανε φουλ αλλα τωρα τελευταια αρχισε να κανει.Το φουλ ειναι στα εβδομηντα ευρο.
 

Passenger1980

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2017
Μηνύματα
66
Like
56
Πόντοι
0
Ευχαριστώ και ανταποδίδω! Καλημέρα με χαμόγελο παίδες! Η θετική ενέργειά σου Θοδωρή είναι πολύ δυνατή να το ξέρεις. Είσαι καλό παιδί και αγαπάς όλο τον κόσμο σε αντίθεση με κάποια άλλα άτομα που προσβάλλονται με το τίποτα και δε μιλάνε ποτέ σε κάποιους, συνήθως χωρίς να έχουν σοβαρό λόγο. Μερικές φορές ξεχνάνε και το λόγο που δεν τους μιλάνε.
Καλή ιδέα η τούρτα πάντως. Θέλω κι εγώ. Για να γλυκαθούμε! :hi:
Όντως ο Θοδωρής είναι ο πιο ευχάριστος, φιλικός και γενναιόδωρος τύπος εδώ μέσα. Μπράβο του. Το φόρουμ τού οφείλει πολλά.
 

Passenger1980

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2017
Μηνύματα
66
Like
56
Πόντοι
0
Στην αρχη η Δεσποινα δεν εκανε φουλ αλλα τωρα τελευταια αρχισε να κανει.Το φουλ ειναι στα εβδομηντα ευρο.
Ωστόσο, ακόμα και πριν από δύο μήνες, όταν δεν έκανε ακόμα φουλ, έδειχνε ότι ήταν έτοιμη για όλα. Η όλη της συμπεριφορά ήταν πολύ καυτή.
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
Ωστόσο, ακόμα και πριν από δύο μήνες, όταν δεν έκανε ακόμα φουλ, έδειχνε ότι ήταν έτοιμη για όλα. Η όλη της συμπεριφορά ήταν πολύ καυτή.
Το ξέρω. Στη Μάγκυ που την έπαιρνα, με το απλό πρόγραμμα αλλά και το στοματικό, πρώτα με έφτανε σε σημείο τρελής καύλας και μετά προχωρούσε στην εκτόνωση.
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Όντως ο Θοδωρής είναι ο πιο ευχάριστος, φιλικός και γενναιόδωρος τύπος εδώ μέσα. Μπράβο του. Το φόρουμ τού οφείλει πολλά.
παληκαρια με συγκινειτε αληθεια χαιρομαι ομως ταυτοχρονα γτ νιωσατε την ψυχη μου κριμα να υπαρχουν οχι μονο εδω αλλα και εξω στην κοινωνια μας ανθρωποι με εμπαθεια κακια και μισος χανουν ολη την ουσια και χαλαν κι εμας που δε φταιμε σε τπτ μονο αγαπη μας νοιαζει στη ζωη
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Ευχαριστώ και ανταποδίδω! Καλημέρα με χαμόγελο παίδες! Η θετική ενέργειά σου Θοδωρή είναι πολύ δυνατή να το ξέρεις. Είσαι καλό παιδί και αγαπάς όλο τον κόσμο σε αντίθεση με κάποια άλλα άτομα που προσβάλλονται με το τίποτα και δε μιλάνε ποτέ σε κάποιους, συνήθως χωρίς να έχουν σοβαρό λόγο. Μερικές φορές ξεχνάνε και το λόγο που δεν τους μιλάνε.
Καλή ιδέα η τούρτα πάντως. Θέλω κι εγώ. Για να γλυκαθούμε! :hi:
Ευχαριστώ και ανταποδίδω! Καλημέρα με χαμόγελο παίδες! Η θετική ενέργειά σου Θοδωρή είναι πολύ δυνατή να το ξέρεις. Είσαι καλό παιδί και αγαπάς όλο τον κόσμο σε αντίθεση με κάποια άλλα άτομα που προσβάλλονται με το τίποτα και δε μιλάνε ποτέ σε κάποιους, συνήθως χωρίς να έχουν σοβαρό λόγο. Μερικές φορές ξεχνάνε και το λόγο που δεν τους μιλάνε.
Καλή ιδέα η τούρτα πάντως. Θέλω κι εγώ. Για να γλυκαθούμε! :hi:
τα λογια σου κατευθειαν απο καρδιας στην καρδια ευχαριστω ταπεινα φιλε μου χωρισ περετερω σχολια οσο για την τουρτα ολοκληρη σοκολατινα για σενα φιλε μ
 

frank zane

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
386
Like
47
Πόντοι
1
χαλαρη επισκεψη στο angels β ολγας παρτουζα με δυο μια αλβανιδα και μια ελληνιδα μετριες εμφανισιακα αλλα καλες μεσα ομορφες στιγμες
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
  τα λογια σου κατευθειαν απο καρδιας στην καρδια ευχαριστω ταπεινα φιλε μου χωρισ περετερω σχολια οσο για την τουρτα ολοκληρη σοκολατινα για σενα φιλε μ
Και μόνο που το λες, γλυκάθηκα φίλε μου. Σ'ευχαριστώ. Να περνάς καλά!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
ρε αντε καντε καμια επιδρομη να δουμε καμια αναφορα κ αφηστε τις τουρτες γλυκατζιδες  
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
  • Like
Αντιδράσεις: P1

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
Έχει καλύτερο πράγμα από μια τούρτα σοκολάτα?  :kneel: :thumbsup:
ωχ τον γονατισες τωρα αν το δει αυτο ο θοδωρης τον πατησες εκει που ποναει

παρεπιπτοντως εχει.... γιαννα νεο αιμα στη μαριαννα αν τη πηρε κανεις ας μας πει πως περασε
 

giorgos vazelos8

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2016
Μηνύματα
82
Like
10
Πόντοι
0
ωχ τον γονατισες τωρα αν το δει αυτο ο θοδωρης τον πατησες εκει που ποναει

παρεπιπτοντως εχει.... γιαννα νεο αιμα στη μαριαννα αν τη πηρε κανεις ας μας πει πως περασε
Και τι δεν θα έδινα για να πάω στην Μαριάννα
 

giorgos vazelos8

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2016
Μηνύματα
82
Like
10
Πόντοι
0
Είμαι Θεσσαλονίκη θέλω την βοήθειά σας καμία καλή πρόταση......
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
ωχ τον γονατισες τωρα αν το δει αυτο ο θοδωρης τον πατησες εκει που ποναει

παρεπιπτοντως εχει.... γιαννα νεο αιμα στη μαριαννα αν τη πηρε κανεις ας μας πει πως περασε
Άτομα τόσο ευγενικά όσο ο Θοδωρής, είναι πολύ σπάνια.

OK mate, thanks.
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
Εγω παντως μονο σοκολατα μπορω να φαω. Τυχαιο θοδωρη? Κανε μου και μενα μια σοκολατινα δωρο.
Να ορίσουμε τιμητικά μια ημέρα σοκολάτας και αποχής από τα μασάζ. 3 ευρώ θα δώσουμε, 50 θα γλυτώσουμε. Θοδωρή, κάνε παιχνίδι.  ;)
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.450
Κριτικές
100
Like
12.356
Πόντοι
25.165
Εγω παντως μονο σοκολατα μπορω να φαω. Τυχαιο θοδωρη? Κανε μου και μενα μια σοκολατινα δωρο.
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom