Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (7 μέλη και 28 επισκέπτες)

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
Εχετε ξεφύγει τελείως για επανέλθετε στις επιδρομές

Πίπα κ πούπουλα στο θοδωρή πού σας αποπροσανατόλισε

Υγ. Για να πας κάποιον σε πριβε θα πρέπει να τον γνωρίζεις καλά
γιαυτόυς πού μου στείλανε μήνυμα
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Εχετε ξεφύγει τελείως για επανέλθετε στις επιδρομές

Πίπα κ πούπουλα στο θοδωρή πού σας αποπροσανατόλισε

Υγ. Για να πας κάποιον σε πριβε θα πρέπει να τον γνωρίζεις καλά
γιαυτόυς πού μου στείλανε μήνυμα
Εγώ δλδ που δεν σε γνωρίζω, δεν μπορώ να σου στείλω μήνυμα ;;;;
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
χαχαχαχ ειστε ολοι απιθανοι χαχαχααχχαχαχαχα φιλια αγαπη μονο και θετικη ενεργεια μονο η καλη καρδια θα μεινει στο τελος θα το δειτε φιλια σε θαυμαστες και χαιτερς ολα μες τη ζωη ειναι !  ! !  ! !  ! !υγ. οσο για την τουρτα κερναω σε ολους αβερωφ σοκολατινα με μπισκοτο και σαντιγι κολαση σας λεω μμμμμμ εεππ ας επανελθουμε στισ εποδρομες τι λεει εχουμε τπτ καινουριο γτ δεν παιζει μια για επιδρομη μονο για καμια τουρτα πια !! :dancing:
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
δεν είπα σε κανένα να μη μου στείλει μήνυμα. ;)

Υγ. Ναι όντως έχεις δίκιο αντί για πίσσα έγραψα πίπα κεκτημένη ταχύτητα
Ντάξει ρε αδερφέ, μια πλάκα κάναμε, μην το παίρνεις και τοις μετρητοίς...
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
Πάντως ο Θοδωρής μας επηρέασε θετικά ως προς το να κάνουμε και λίγη οικονομία. Ξύπνησα γύρω στις 9 το πρωί (ρεπό σήμερα) με έντονη επιθυμία να πάω για κανα μασαζάκι αφού έχω χρόνο. Άρχισα να ετοιμάζομαι σιγά-σιγά, ώστε μετά τις 12 που ανοίγουν να ανηφορίσω προς κάποιο ίδρυμα. Ξαφνικά είδα τα χρήματα που θα έδινα και τα λυπήθηκα! Λέω, ρε δεν πάω σούπερ μάρκετ να ψωνίσω κάποια πράγματα που θέλουμε, να πάρω και καμιά σοκολάτα να γουστάρω? Αφού εδώ και τόσες μέρες όλο για τούρτες λέμε, έτσι θα μου μείνουν και λεφτά. Αυτό έκανα. Συμπέρασμα, ο Θοδωρής βοηθάει στην αποταμίευση. Τις καλησπέρες μου.
 

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
Οι dames  τι λενε ρε συναγωνιστες?  αξιζουν?
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
Ντάξει ρε αδερφέ, μια πλάκα κάναμε, μην το παίρνεις και τοις μετρητοίς...
τελικα ειδες πως ο γραπτος λογος ξεγελαει

δε πηρα τπτ τοις μετρητοις αλλωστε εχουμε μιλησει οι 2 μας πμ μαλλον το ξεχασες
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Πάντως ο Θοδωρής μας επηρέασε θετικά ως προς το να κάνουμε και λίγη οικονομία. Ξύπνησα γύρω στις 9 το πρωί (ρεπό σήμερα) με έντονη επιθυμία να πάω για κανα μασαζάκι αφού έχω χρόνο. Άρχισα να ετοιμάζομαι σιγά-σιγά, ώστε μετά τις 12 που ανοίγουν να ανηφορίσω προς κάποιο ίδρυμα. Ξαφνικά είδα τα χρήματα που θα έδινα και τα λυπήθηκα! Λέω, ρε δεν πάω σούπερ μάρκετ να ψωνίσω κάποια πράγματα που θέλουμε, να πάρω και καμιά σοκολάτα να γουστάρω? Αφού εδώ και τόσες μέρες όλο για τούρτες λέμε, έτσι θα μου μείνουν και λεφτά. Αυτό έκανα. Συμπέρασμα, ο Θοδωρής βοηθάει στην αποταμίευση. Τις καλησπέρες μου.
χαχαχαχαχαχαχαχααχαχα ειμαι καλος στην αποταμιευση για τους αλλους φιλε μου για εμενα παντα μενω με 0.00....
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
χαχαχαχαχαχαχαχααχαχα ειμαι καλος στην αποταμιευση για τους αλλους φιλε μου για εμενα παντα μενω με 0.00....
Αγαπημένε μου φίλε, κι εγώ παλιά έτσι ήμουν. Μέχρι που διαπίστωσα ότι όταν είχα εγώ λεφτά, είχαν όλοι. Και έγινα πιο οικονόμος. Πάλι ξοδεύω αλλά κάνω και τα κουμάντα μου.
 

ananas23

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2018
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα πέρασμα από Vana Spa πριν από λίγο καιρό και Ελισσάβετ. Ικανοποιητικό μασάζ και εκτόνωση στο τέλος. Μια σχετικά καλή επιλογή για τα δεδομένα της υποτονικής έτσι κι αλλιώς πόλης στο θέμα του μασάζ.
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
καποιος που περασε αρκετα προσφατα τσιμισκη μεταξα εχει φερει καμια καινουρια κοπελα? εκτος των κλασσικων εβελινα δεσποινα ηρω και την μιλφ την ξανθια
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Καλησπέρα πέρασμα από Vana Spa πριν από λίγο καιρό και Ελισσάβετ. Ικανοποιητικό μασάζ και εκτόνωση στο τέλος. Μια σχετικά καλή επιλογή για τα δεδομένα της υποτονικής έτσι κι αλλιώς πόλης στο θέμα του μασάζ.
ελσα εγγυηση τα φιλια μας στην ελισαβετ!!
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Αγαπημένε μου φίλε, κι εγώ παλιά έτσι ήμουν. Μέχρι που διαπίστωσα ότι όταν είχα εγώ λεφτά, είχαν όλοι. Και έγινα πιο οικονόμος. Πάλι ξοδεύω αλλά κάνω και τα κουμάντα μου.
ευγε φιλαρακο μου που το καταφερνεις αλλα τι ενοεις πως οταν ειχες εσυ ειχαν ολοι? ετσι δουλευει το οικονομικο συστημα εν ετη 2018? χαχα πσιχ φαν !! εγω ειμαι πλεον μειον απο μειον ισον εξτρα μειον ¨Π!
 

georgeleon

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2016
Μηνύματα
76
Like
62
Πόντοι
0
Καλημερα παιδια!Ηθελα να ρωτησω αν μπορει καοποιος να μου πει πως ειναι εμφανισιακα η Ηρώ απο νταμες γιατι πολυ την διαβαζω.Στηθος?κωλο?προσωπο?
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
ευγε φιλαρακο μου που το καταφερνεις αλλα τι ενοεις πως οταν ειχες εσυ ειχαν ολοι? ετσι δουλευει το οικονομικο συστημα εν ετη 2018? χαχα πσιχ φαν !! εγω ειμαι πλεον μειον απο μειον ισον εξτρα μειον ¨Π!
Τρόπος του λέγειν. Εννοώ ότι κερνούσα πολύ συχνά. Όλοι είμαστε μείον φίλτατε. Φαντάζομαι έχεις λεφτά να πάρεις μια τουρτίτσα... :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom