Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 54 άτομα (8 μέλη και 46 επισκέπτες)

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
330
Κριτικές
14
Like
1.674
Πόντοι
491
Τι προτείνετε για πολύ καλό χαλαρωτικό μασάζ και στοματικό με κατάποση; Ανεξαρτήτως τιμής...
 

dimitris86thess

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2018
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα πέρασα από το Βάνα στην Σταυρούπολη με την Νατάσα ..πολύ ωραίο μωρό αλλά κάπως ξυνή μέτριο μασάζ και καλή μαλακία
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
Ενα καθαρο μουνακι για γλυψιμο
Κι αυτό πολύ καλό αλλά ...τούρτα δεν είναι! :cheesy: :grin:

Τι προτείνετε για πολύ καλό χαλαρωτικό μασάζ και στοματικό με κατάποση; Ανεξαρτήτως τιμής...
Τίποτα. Μάλλον είσαι σε λάθος θρεντ. Δε νομίζω να υπάρχει κοπέλα σε μασάζ που να τα καταπίνει. Αν ξέρει κάποιος κάτι παραπάνω ας πει.
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Τρόπος του λέγειν. Εννοώ ότι κερνούσα πολύ συχνά. Όλοι είμαστε μείον φίλτατε. Φαντάζομαι έχεις λεφτά να πάρεις μια τουρτίτσα... :grin:
μαλιστα αδερφε μ ! καταλαβα ! δοξα τω θεω μια μινι τουρτιτσα την παιρνω την κερναω σε ολους τους αγαπημενουσ φιλους εδω μεσα !!!
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Αδερφε μου ζηλευω θελω και εγω τουρτα!
χυσεα για σενα ολοκληρη με κομματια μπισκοτο μεσα και απο πανω σαντιγυ και καυτη σωσ γαλακτοσ σοκολατας σαν σουφλε ενα πραμμα!!
 

kolobaristas

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2017
Μηνύματα
52
Like
52
Πόντοι
0
Καλημερα παιδια!Ηθελα να ρωτησω αν μπορει καοποιος να μου πει πως ειναι εμφανισιακα η Ηρώ απο νταμες γιατι πολυ την διαβαζω.Στηθος?κωλο?προσωπο?
συντροφε μικρο στηθος καλο προσωπο ψηλη αδυνατη και σμιλεμενο κωλαρακι.
 

kolobaristas

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2017
Μηνύματα
52
Like
52
Πόντοι
0
Μου κανει εντυπωση που κανεις δεν εχει γραψει για το dames οτι δεν αναβουν κλιματισμο. Μεσα στο δωματιο μαγκες εχει 45 βαθμους... Κανεις και σαουνα.
Επισης να ενημερωσω οτι η μιλφ καλαμαριας και τα κοριτσια στη βανα διαβαζουν αυτο το φορουμ. Μου το ειπαν οι ιδιες
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
Μου κανει εντυπωση που κανεις δεν εχει γραψει για το dames οτι δεν αναβουν κλιματισμο. Μεσα στο δωματιο μαγκες εχει 45 βαθμους... Κανεις και σαουνα.
Επισης να ενημερωσω οτι η μιλφ καλαμαριας και τα κοριτσια στη βανα διαβαζουν αυτο το φορουμ. Μου το ειπαν οι ιδιες
Για την ακρίβεια βγάλε το "μιλφ καλαμαριας και τα κοριτσια στη βανα" και πες καλύτερα όλα τα μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη διαβάζουν αυτό το φόρουμ.  :)
 

frank zane

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
386
Like
47
Πόντοι
1
δεν υπαρχει ενα σωστο μαγαζι με ωραιες κοπελλες και καλες υπηρεσιες
εχω περασει απο ολα τα στεκια κανενα δεν ανταποκρινεται ολες μπαζα
θα μου πεις γιατι περνας ετσι απο βαρεμαρα τι να πω
προσφατα περασα απο ελενη μετρια πραγματα ευτυχως που αλλαζει  συχνα
 

frank zane

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
386
Like
47
Πόντοι
1
καποτε ζητησα απο ενα μελος να με βοηθησει ια την μαριαννα προσφερθηκε ο ανθρωπος δεν βολεψε ομως καποια στιγμη μπορεσα να παω ενταξει κουλ πραγματα αλλα απορω με καποιον που εστειλε μην οτι θα κανει τα παντα για να μην παω αλλα ακομη και να μην πηγαινα υπαρχουν τοσα πολλα που στα αρχιδια μου
απορω με τον τυπο που μου εστειλε το ανωνυμο μην
ρε παλιομπινε αν εχεις αρχιδια στειλε επωνυμα
ενταξει εδω την πλακα μας κανουμε και δινουμε βοηθεια τοση κακια γιατι
 

frank zane

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
386
Like
47
Πόντοι
1
παιδια ξερει κανεις αν λειτουργει η μαριαννα διπλα στο κουιν ολγα
 

giannis

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2015
Μηνύματα
251
Like
404
Πόντοι
21
Μου κανει εντυπωση που κανεις δεν εχει γραψει για το dames οτι δεν αναβουν κλιματισμο. Μεσα στο δωματιο μαγκες εχει 45 βαθμους... Κανεις και σαουνα.
Επισης να ενημερωσω οτι η μιλφ καλαμαριας και τα κοριτσια στη βανα διαβαζουν αυτο το φορουμ. Μου το ειπαν οι ιδιες

ποια ειναι η μιλφ καλαμαριας ρε παιδια??εχουμε θεμα στην περιοχη μας και δεν το ξερα?
 

tolis29sega

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2014
Μηνύματα
84
Like
58
Πόντοι
0
δεν υπαρχει ενα σωστο μαγαζι με ωραιες κοπελλες και καλες υπηρεσιες
εχω περασει απο ολα τα στεκια κανενα δεν ανταποκρινεται ολες μπαζα
θα μου πεις γιατι περνας ετσι απο βαρεμαρα τι να πω
προσφατα περασα απο ελενη μετρια πραγματα ευτυχως που αλλαζει  συχνα
ποιά είναι ρε παιδιά η ελένη?κατηγορία prive και αυτή?
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
Τελικά μάλλον τα καλύτερα μαγαζιά λειτουργούν εντελώς πριβέ, δηλαδή ούτε καν εδώ δεν αναφέρονται. Πρέπει να υπάρχουν 5-6 στη Θεσσαλονίκη που διαδίδονται επιλεκτικά μεταξύ φίλων και μόνο από στόμα σε στόμα. Είναι σαν αυτό που διαβάζουμε συχνά στο facebook ότι οι καλύτερες στιγμές δεν έγιναν ποτέ check in.....
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
553
Like
415
Πόντοι
26
για τον φιλο μας τον χυσεα
 

Συνημμένα

  • sexy_cake2.jpg
    sexy_cake2.jpg
    26,3 KB · Εμφανίσεις: 24

Pipita

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2015
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Zesi Spa, Μοναστηρίου, λέει σε κανέναν τίποτα?
 

Πουτσαρας4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2016
Μηνύματα
183
Κριτικές
6
Like
244
Πόντοι
281
Καλησπερα. Το bodyfree στην Καραμανλη κοντα στην Μποτσαρη, βρισκεται ακομα εκει;; Γιατι περναω και στην εισοδο η ταμπελα δεν υπαρχει. Αν πηγε καπου αλλου, ας ενημερωσει καποιος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom