Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (8 μέλη και 43 επισκέπτες)

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Οχι παιδια η Αθανασια ηταν 25 χρονων μπουμπουκακι ψηλη αδυνατη και φοβερο προσωπο. Εκανε παρεα με τη Λιλα, τα διπλα μασαζ τα εκαναν μαζι
ισως να μπερδευτηκα τοτε φιλε μου ))
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Αν είναι ρε φίλε να παω μονο για το μασαζ και να πληρώσω 30 ευρω και να φύγω,
γιατι να μην πάω σε ενα κανονικό μασατζίδικο που έχει επαγγελματίες μασεζ;
Και πιο φθηνα θα μου βγει και πολύ καλύτερ μασάζ απο το εξαιρετικό μασαζ που αναφέρεις θα μου κάνουν.
Γιατί αγαπητέ το αυτονόητο είναι δύσκολα αντιληπτό, με σποτέλεσμα είτε οι σαύρες να γίνονται μουνάρες, είτε οι τιμές να ανεβαίνουν αντιστρόφως ανάλογα των υπηρεσιών.
 

DeliveryMan

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
77
Like
2
Πόντοι
0
Μιας και άκρη με την Εβίτα δεν έβγαλα παρά την βοήθεια του συναγωνιστή Αιδιωλιχου πήγα 2 φορές στο vanas spa στην Σταυρούπολη με 20 ευρώ την ώρα+το έξτρα της κοπέλας ένα 10ευρω. Μέτριο προς χάλια μασάζ και απλή εκτόνωση με μαλάκια. Την πρώτη φορά με μία Αλβανή που δεν είχε ιδέα, την δευτέρη με την μελαχρινή μιλφ ονόματα δεν θυμάμαι. Έπαιζε και ένα πιπινι αλλά ήταν πιασμένο
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Μιας και άκρη με την Εβίτα δεν έβγαλα παρά την βοήθεια του συναγωνιστή Αιδιωλιχου πήγα 2 φορές στο vanas spa στην Σταυρούπολη με 20 ευρώ την ώρα+το έξτρα της κοπέλας ένα 10ευρω. Μέτριο προς χάλια μασάζ και απλή εκτόνωση με μαλάκια. Την πρώτη φορά με μία Αλβανή που δεν είχε ιδέα, την δευτέρη με την μελαχρινή μιλφ ονόματα δεν θυμάμαι. Έπαιζε και ένα πιπινι αλλά ήταν πιασμένο
αν πηγες σημερα το πιπινι ηταν η νατασσα -μουναρα ειναι επισης η μιλφ ειναι η ελσα πολυ καλο ..το παραξενο ειναι η τιμη που λες 20 συν 10? συνολο 30 με εκτονωση???????????
 

DeliveryMan

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
77
Like
2
Πόντοι
0
αν πηγες σημερα το πιπινι ηταν η νατασσα -μουναρα ειναι επισης η μιλφ ειναι η ελσα πολυ καλο ..το παραξενο ειναι η τιμη που λες 20 συν 10? συνολο 30 με εκτονωση???????????
Κι εμένα εντύπωση μου έκανε.. η συνεννόηση έγινε με την κοπέλα 20 Ε το μασάζ για μία ώρα και όσα θέλεις για δώρο Πρώτη φορά πήγα στο ίδρυμα
 

Papardelas69

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2018
Μηνύματα
20
Like
2
Πόντοι
0
Εχει ακουση κανεις για νεα κοριτσια στο venus spa η στο βανα σπα;;
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Εχει ακουση κανεις για νεα κοριτσια στο venus spa η στο βανα σπα;;
κατι ακουστηκε νεα ονοματα σε βενους αρα λογικα και σε βανα μιας και εναλλασονται ηρθε η ωρα για επιδρομη συντροφε
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Κι εμένα εντύπωση μου έκανε.. η συνεννόηση έγινε με την κοπέλα 20 Ε το μασάζ για μία ώρα και όσα θέλεις για δώρο Πρώτη φορά πήγα στο ίδρυμα
φιλαρακο πολυ μυστηριο μιας και οι τιμες ειναι φιχ εδω και χρονια 30 συν 20....πολυ μυστηριο σοβαρα......κανεις αλλος παιδια που του τυχαν αυτες οι τιμες βανα????????????????? μην ειμαστε κοροιδα εμεις που δινουμε 50ρικο..
 

xr1sros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
194
Κριτικές
16
Like
345
Πόντοι
291
εγω απλα να πω πως οταν πηγα στην βανα προ ημερων μου ειπαν 30 για μασαζ και οτι θες για την κοπελα για την εκτονωση...
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
εγω απλα να πω πως οταν πηγα στην βανα προ ημερων μου ειπαν 30 για μασαζ και οτι θες για την κοπελα για την εκτονωση...
ελα ρε φιλε ριχνουν τις τιμες αρα...χμ.....γτ ηταν ταριφα 30 συν 20 τι εχει αλλαξει? καποιος αλλος απο το σαιτ να επιβεβαιωσει αυτο παιδια να ξερουμε μην πεταμε το 50ρικο ετσι αν οι τιμεσ πλεον δεν ειναι οι γνωστες
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
Επειδή ξέρω ότι συχνά εμφανίζονται στο θρεντ άτομα που γράφουν ανακρίβειες για να γίνει τζερτζελές, καλύτερα όποιος έχει απορία για το αν οι τιμές κατέβηκαν ας πάρει ένα τηλέφωνο στο μαγαζί να ρωτήσει πόσο έχει το μασάζ. Κι εγώ πήγα πρόσφατα και πλήρωσα 30+20.
 

akosdi

Μέγας
Εγγρ.
14 Μαρ 2008
Μηνύματα
171
Κριτικές
71
Like
3.063
Πόντοι
4.581
Καλησπέρα παιδιά
Ανεβαίνω Θεσσαλονίκη την Δευτέρα και μπήκα να διαβάσω τις επιλογές που υπάρχουν, μιας και στην Αθήνα είμαι αρκετά τακτικός στα μασατζίδικα.
Άν έχω καταλάβει είναι δύσκολο ή αδύνατο να βρεις μασάζ με φουλ πρόγραμμα;
Διαβάζω για €50 με habdjob και μου κάνει εντύπωση, όταν εδώ με €50-€60 έχει φουλ πρόγραμμα και πολλές επιλογές.
Υπάρχει κάπου μαγαζί με φουλ πρόγραμμα;
Ευχαριστώ!
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.324
Κριτικές
3
Like
1.290
Πόντοι
216
Καλησπέρα παιδιά
Ανεβαίνω Θεσσαλονίκη την Δευτέρα και μπήκα να διαβάσω τις επιλογές που υπάρχουν, μιας και στην Αθήνα είμαι αρκετά τακτικός στα μασατζίδικα.
Άν έχω καταλάβει είναι δύσκολο ή αδύνατο να βρεις μασάζ με φουλ πρόγραμμα;
Διαβάζω για €50 με habdjob και μου κάνει εντύπωση, όταν εδώ με €50-€60 έχει φουλ πρόγραμμα και πολλές επιλογές.
Υπάρχει κάπου μαγαζί με φουλ πρόγραμμα;
Ευχαριστώ!
Μαγαζια με φουλ προγραμμα υπαρχουν αρκετα αλλα τα πιο πολλα ειναι πριβε.Απο τα ελευθερα που ξερω και κανουν φουλ θα σου προτεινα το Νταμες που εχει το φουλ στα εβδομηντα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: akosdi

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.324
Κριτικές
3
Like
1.290
Πόντοι
216
Δε το ζητησα φιλε πιστευω επρεπε να ειναι ηδη αναμμενο οταν πηγαινεις. Ξερει κανεις που εχει παει η Αθανασια απ'το Dames? Δουλευε περσι το καλοκαιρι τρελο μωρο κριμα που σταματησε
Επισκεψη σημερα κατα τις μια το μεσημερι στο Νταμες.Παρουσες δυο κοπελε η Ηρω και η Δεσποινα θα ερχοταν μετα η Κατερινα και η Εβελινα.Προτιμηθηκε η Ηρω που φορουσε ενα τζιν σορτσακι και τα εσπαγε το κοριτσι.Για ακομα μια φορα περασα τελεια.
 

kolobaristas

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2017
Μηνύματα
52
Like
52
Πόντοι
0
Να δωσω και εγω +1 στη Δεσποινα, πολυ καλο μασαζ και φραπα. Επισης αναψαν το air condition πλεον :cheesy:
Η Κατερινα στο dames ειναι καλη? Ξερει κανεις? Επισης μου ειπαν οτι δουλευει ακομη η Λιλα εκει αλλα δε την εχω πετυχει ποτε
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
στελλα νεο αιμα στο βενους καλο επισης νατασσαρα νεο αιμα για βανα μιας και πλεον πιο πολυ εκει ειναι ! :rockon:
 

frank zane

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
386
Like
47
Πόντοι
1
 ρε παιδια θελω να εκφρασω μια αποψη γιατι δινουμε 60 και 80 ευρω για φουλ προγραμμα στο μασαζ και δεν παιρνουμε ενα αστερι call girl με 90 και να περασουμε σουπερ εγω αυτο εκανα σημερα και το σκεφτηκα
γιατι ρε πουστη μου να φωρτωνομαι τις σαυρες γιατι μηνμου πειτε καμια σουπερ δεν ειδα και δεν παιρνω την ρωσιδουλα που ειναι και αστερι
για σκεφτειτε το
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
ρε παιδια θελω να εκφρασω μια αποψη γιατι δινουμε 60 και 80 ευρω για φουλ προγραμμα στο μασαζ και δεν παιρνουμε ενα αστερι call girl με 90 και να περασουμε σουπερ εγω αυτο εκανα σημερα και το σκεφτηκα
γιατι ρε πουστη μου να φωρτωνομαι τις σαυρες γιατι μηνμου πειτε καμια σουπερ δεν ειδα και δεν παιρνω την ρωσιδουλα που ειναι και αστερι
για σκεφτειτε το
τα καλα της νυχτας ηταν καποτε φιλαρακο τοτε που το γραφειο του πατρινου ακομα λειτουργουσε κι υπηρχε η αναστασια η αλισια και τα αλλα αστερια που πανελλαδικα τετοια μωρα δε θα ξαναυπαρξουν η νυχτα πεθανε δυστυχως για την πολη μας στο κομματι εσκορτ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom