Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 52 άτομα (7 μέλη και 45 επισκέπτες)

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
τα καλα της νυχτας ηταν καποτε φιλαρακο τοτε που το γραφειο του πατρινου ακομα λειτουργουσε κι υπηρχε η αναστασια η αλισια και τα αλλα αστερια που πανελλαδικα τετοια μωρα δε θα ξαναυπαρξουν η νυχτα πεθανε δυστυχως για την πολη μας στο κομματι εσκορτ
Καλά τα λες δάσκαλε. Γι'αυτό κι εμείς το'χουμε ρίξει στις τούρτες! :rockon: :cheesy:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
 ρε παιδια θελω να εκφρασω μια αποψη γιατι δινουμε 60 και 80 ευρω για φουλ προγραμμα στο μασαζ και δεν παιρνουμε ενα αστερι call girl με 90 και να περασουμε σουπερ εγω αυτο εκανα σημερα και το σκεφτηκα
γιατι ρε πουστη μου να φωρτωνομαι τις σαυρες γιατι μηνμου πειτε καμια σουπερ δεν ειδα και δεν παιρνω την ρωσιδουλα που ειναι και αστερι
για σκεφτειτε το

Με το ίδιο σκεπτικό γιατί να πληρώνεις 90€/ώρα χωρίς cim για μια Ουκρανη (μην τρως τον παπά ότι είναι Ρωσιδες)η οποια εχει σιγουρα παιδι η παιδια και δεν πας στην Ουκρανια που τις ψωνιζεις με 70€ για όλο το βράδυ?
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
837
Κριτικές
1
Like
621
Πόντοι
86
Γραφείο του Πατρινού - Γραφείο Φαλάκρα ? Γιατί και εκεί είχε μια Alicia !
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Γραφείο του Πατρινού - Γραφείο Φαλάκρα ? Γιατί και εκεί είχε μια Alicia !
μιλαω εν ετη 2004-2005 εποχες παχιων αγελαδων..τυχεροι οσοι γνωρισαν την 19χρονη τοτε αλισια πισογυρισμα μετα απο τετοιο μωρο δεν υπαρχει ολα τα αλλα υποκαταστατα....ναι πατρινου ποπη τηλεφωνιτρια για οσους γνωστες θυμουνται
 
  • Like
Αντιδράσεις: dig

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.324
Κριτικές
3
Like
1.290
Πόντοι
216
Με το ίδιο σκεπτικό γιατί να πληρώνεις 90€/ώρα χωρίς cim για μια Ουκρανη (μην τρως τον παπά ότι είναι Ρωσιδες)η οποια εχει σιγουρα παιδι η παιδια και δεν πας στην Ουκρανια που τις ψωνιζεις με 70€ για όλο το βράδυ?
Φιλε μου Αζα μαλον 90ευρο το μισαωρο ηθελες να πεις
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
5
Like
705
Πόντοι
96
κυριακη ποια μαγαζια ειναι ανοιχτα?
 

kalambekis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
170
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
21
Αδερφια η Εβιτα αξιζει για μασαζ η μονο για την ερωτικη πραξη?Προσφατα απεκτησα κονε εκει και το σκεφτομαι.

Ρε φιλαράκι μας δουλεύεις έχεις πρόσβαση και το σκέφτεσαι; Εδώ εγώ κάνω κρα για τέτοιο κονε. Κι ας κάτσω νηστικός τρεις μέρες.
 

kalambekis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
170
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
21
Ο χρόνος είναι περιορισμένος και πάντα σκέφτομαι να ενημερώσω το μπου αλλά όλο κάτι μου τυχαίνει.
Έχουμε και λέμε βανασπα καλό μασατζιδικο αν και το θεωρώ ολίγον ακριβο. (Πχ θα μπορούσε να κάνει 40€ το σύνολο με την μαλακια) εκεί μεσα θα βρεις την Νατασα (δυνατό στο μάτι, ξενερωτο στο μεσα αλλά πάντα πιστεύω ότι όλοι οι άνθρωποι έχουν το κλειδί τους. Εγώ πάντως δεν βρήκα το κλειδί της), ελισαβετ (αυτή μου θυμίζει την Γειτονισσα που ενώ δεν λέει και πολλά όλοι θέλουν να την πηδήξουν.) , την Θεώνη (ζουμερό, μικρουλι γλυκό αλλά διεκπεραιωτικά)

Στην συνέχεια μεταξύ. Καινούριο μαγαζί δεν το ήξερα αλλά το έμαθα. Κλασικό entrymasaz και καλά. Αν θέλεις να ξεφύγεις από τα μπουδρελα και τα στουντιο  είναι σούπερ. Εκεί βρήκα την ΗΡΩ και την Δεσποινα. Και οι δυο μ άρεσαν αλλά δοκίμασα Ηρω. Πιπινακι με αρκετή δόση τρέλας αλλά δεν πηρα αυτό που ήθελα.

Αυτά τα λίγα έλλειψη γνωριμιών.
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Ο χρόνος είναι περιορισμένος και πάντα σκέφτομαι να ενημερώσω το μπου αλλά όλο κάτι μου τυχαίνει.
Έχουμε και λέμε βανασπα καλό μασατζιδικο αν και το θεωρώ ολίγον ακριβο. (Πχ θα μπορούσε να κάνει 40€ το σύνολο με την μαλακια) εκεί μεσα θα βρεις την Νατασα (δυνατό στο μάτι, ξενερωτο στο μεσα αλλά πάντα πιστεύω ότι όλοι οι άνθρωποι έχουν το κλειδί τους. Εγώ πάντως δεν βρήκα το κλειδί της), ελισαβετ (αυτή μου θυμίζει την Γειτονισσα που ενώ δεν λέει και πολλά όλοι θέλουν να την πηδήξουν.) , την Θεώνη (ζουμερό, μικρουλι γλυκό αλλά διεκπεραιωτικά)

Στην συνέχεια μεταξύ. Καινούριο μαγαζί δεν το ήξερα αλλά το έμαθα. Κλασικό entrymasaz και καλά. Αν θέλεις να ξεφύγεις από τα μπουδρελα και τα στουντιο  είναι σούπερ. Εκεί βρήκα την ΗΡΩ και την Δεσποινα. Και οι δυο μ άρεσαν αλλά δοκίμασα Ηρω. Πιπινακι με αρκετή δόση τρέλας αλλά δεν πηρα αυτό που ήθελα.

Αυτά τα λίγα έλλειψη γνωριμιών.
βανα πληρωσες 50 με την εκτονωση προσφατα? 30 συν 20??? βενους πηγες τελευταια?? στην καραμανλη?
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Ρε φιλαράκι μας δουλεύεις έχεις πρόσβαση και το σκέφτεσαι; Εδώ εγώ κάνω κρα για τέτοιο κονε. Κι ας κάτσω νηστικός τρεις μέρες.
τα πριβε ειναι πριβε ακριβως για τον εξης λογο " ερωτικη πραξη'' οποτε καλα να περασεις
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.451
Κριτικές
100
Like
12.368
Πόντοι
25.165
Για μια νατασσα που λετε ειναι πριβε η φαση? Πως μπορω να μπω?
 

panagiotis3

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
72
Like
9
Πόντοι
0
Παιδια στον Μεταξα το Φουλ στα 70€ ειναι με μια εκτόνωση η δυο; Ευχαριστω!
Στο βάνασπα και εγω 30+20 πλήρωσα πρόσφατα
 

kalambekis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
170
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
21
βανα πληρωσες 50 με την εκτονωση προσφατα? 30 συν 20??? βενους πηγες τελευταια?? στην καραμανλη?

Ναι ακριβώς 30+ 20 και στο βανα σπα και στο βένους. Εκεί πάλι βρήκα την Γιώτα την και μια άλλη μάλλον για βουλγάρα την έκοψα. Η γιώτα είναι ελληνίδα ωραιο κορμάκι και τα κάνει όλα μια χαρά. αλλα μέχρι εκεί.
 

kalambekis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
170
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
21
Για μια νατασσα που λετε ειναι πριβε η φαση? Πως μπορω να μπω?

Αν κατάλαβα καλα μιλάς για την Νατασα στο Βένους που πλέον είναι στο Βανα σπα. Αν θέλεις να σε μασαζαρει θα πληρωσεις 30 και άμα θέλεις να στον παιξει θα δώσεις άλλα 20. αυτο.
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Ναι ακριβώς 30+ 20 και στο βανα σπα και στο βένους. Εκεί πάλι βρήκα την Γιώτα την και μια άλλη μάλλον για βουλγάρα την έκοψα. Η γιώτα είναι ελληνίδα ωραιο κορμάκι και τα κάνει όλα μια χαρά. αλλα μέχρι εκεί.
μαλιστα φιλε μου γτ καποια μελη πιο πανω ανεφεραν και τιμες με εκτονωση 20 η και 30 σε βενους και βανα γι αυτο )) οσο για τη νατασσα ναι την ιδια νατασσα λεμε φιλαρακο !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom