Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (5 μέλη και 16 επισκέπτες)

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
βενους σπα νατασσαρα εγγυηση μονιμη ! ! ! ! !
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.295
Like
799
Πόντοι
96
:kissass: ::επισκεψη σε γνωστο ιδρυμα παρουσες αλεξανδρα σοφια ηρα γιαννα, αφροδιτη απον,καλο το καινουργιο ψηλη αδυνατη 35αρα. μια και το καινουργιο ηταν κλεισμενο περασα με ηρα και δεν το μετανιωσα καθολου τρελη η γκομενα στο κρεβατι μπραβο ηρα....  
...και η καινούρια καλή αλλά, δεκτική αλλά όχι τόσο τρελή σαν την Ήρα αλλά με λίγη εκπαίδευση μπορεί να τη φτάσει!!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
...και η καινούρια καλή αλλά, δεκτική αλλά όχι τόσο τρελή σαν την Ήρα αλλά με λίγη εκπαίδευση μπορεί να τη φτάσει!!
η καινούργια είναι νέα στη πιάτσα απ ότι έχω μάθει ισχύει???
 

Passenger1980

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2017
Μηνύματα
66
Like
56
Πόντοι
0
Έχει κάνει κανείς φουλ με Ηρώ στις Dames; Εμένα μού είπε ότι δεν κάνει
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.057
Like
363
Πόντοι
36
έχω πάει πολλές φορές  στο πριβε σπα κ έχει μόνο μασάζ.  Έχω δοκιμάσει να προτείνω κάτι παραπάνω αλλά απλά ρεζιλευτικα. Κρίμα παντός γιατί έχει ωραία κοριτσάκια.

Εγω το μονο που καταφερα εκει ηταν μετα απο καμμια 10ρια φορες ισως και παραπανω με την ιδια να μου κανει χωρις πετσετα, μονο με το εσωρουχο. Αλλα εν γνωση μου πηγαινα για κανονικο μασαζ

 

Gerostoymoria

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2018
Μηνύματα
13
Like
16
Πόντοι
0
καυλωτικες καταστασεις με νατασσαρα! εντυπωσιακα καυλωτικες!χαχα

καλησπερα θοδωρή σαν νεο μελος με ενθουσιασες!!!, θελω να παω τις επομενες μερες στο venus , με Νατασα πως παει το προγραμμα της καυλωτικης καταστασης?
με 30 και + 50 γίνεται τιποτα καλό?
ή θα κλαιω το σχεδον 100ευρω
 

Gerostoymoria

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2018
Μηνύματα
13
Like
16
Πόντοι
0

καλησπερα p1 εχω ενθουσιαστεί απο την περιγραφή της Νατασας , λογικά θα είναι αρκετά εμφανίσιμη.

θέλω να παω μεσα στο ΣΚ , το - πρόγραμμα πως ειναι? ειναι φουλ?
επειδή διαβάζω διάφορα, άλλες κοπέλες κάνουν αυτο άλλες δεν κάνουν.
σε παρακαλώ δωσε τα φωτα σου σε ενα νέο μελος
ευχαριστώ
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
καλησπερα θοδωρή σαν νεο μελος με ενθουσιασες!!!, θελω να παω τις επομενες μερες στο venus , με Νατασα πως παει το προγραμμα της καυλωτικης καταστασης?
με 30 και + 50 γίνεται τιποτα καλό?
ή θα κλαιω το σχεδον 100ευρω
30 συν 20 εκτονωση φιλε μου καλα να περασεις η νατασσα ειναι εντυπωσιακο θηλυκο !!!!!!!
 

Gerostoymoria

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2018
Μηνύματα
13
Like
16
Πόντοι
0
30 συν 20 εκτονωση φιλε μου καλα να περασεις η νατασσα ειναι εντυπωσιακο θηλυκο !!!!!!!
             
  Ευχαριστώ θοδωρη κριμα όμως εγω περιμενα να εχει και στοματικο. Μήπως γνωρίζεις. Καμιά. Κοπελα να κανει στοματικο στοvenus.  Mηπως με συχνες παρουσιες και +euro μπορει να κανει στοματικο και η Νατάσα?
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
             
  Ευχαριστώ θοδωρη κριμα όμως εγω περιμενα να εχει και στοματικο. Μήπως γνωρίζεις. Καμιά. Κοπελα να κανει στοματικο στοvenus.  Mηπως με συχνες παρουσιες και +euro μπορει να κανει στοματικο και η Νατάσα?
μία δοκιμή θα πείσει κ εσένα κ εμάς
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
553
Πόντοι
81
καλησπερα θοδωρή σαν νεο μελος με ενθουσιασες!!!, θελω να παω τις επομενες μερες στο venus , με Νατασα πως παει το προγραμμα της καυλωτικης καταστασης?
με 30 και + 50 γίνεται τιποτα καλό?
ή θα κλαιω το σχεδον 100ευρω

Σιγά τ ωααααααα...δίνετε αξία στο φαντασμαααα..
Υπάρχουν πολύ όμορφα κοριτσακια κ ποιο καλά παιδιά εκεί μέσα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom