Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (5 μέλη και 19 επισκέπτες)

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
Ετσι ακριβως εχουν τα πραγματα.Για τη ιστορια,το μαγαζι στην Αναγεννησεως λειτουργει ακομη με αλλη διευθυνση,κρατωντας και ενημερωνοντας επιλεκτικα καποιους παλιους πελατες της Νικης.Δεν εχω παει,μα φιλος μου ειπε πως δεν αξιζει ουτε απο γυναικες,ουτε απο τιμες,και πως γενικα δεν κανει καλες εξηγησεις το νεο αφεντικο.
αρα καλα εκανα κ δε πηγα η τζενη η τζεσυ νομιζω πως τη λενε
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Ετσι ακριβως εχουν τα πραγματα.Για τη ιστορια,το μαγαζι στην Αναγεννησεως λειτουργει ακομη με αλλη διευθυνση,κρατωντας και ενημερωνοντας επιλεκτικα καποιους παλιους πελατες της Νικης.Δεν εχω παει,μα φιλος μου ειπε πως δεν αξιζει ουτε απο γυναικες,ουτε απο τιμες,και πως γενικα δεν κανει καλες εξηγησεις το νεο αφεντικο.
οι τιμες δε μας νοιαζουν απο γυναικες τι εχει δλδ ? εχουμε δει τα χειροτερα στην πολη μας τοσο χαλια δλδ εκει???
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
αυτος ειναι ο ιδιοκτητης του σπα πριβε..γνωριζει κανεις αν εχει εκτονωση εστω? ειναι ανοιχτο και ξημερωματα ακομη 3 και 4 πρωι............  :s&m_3:
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356

444

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2007
Μηνύματα
29
Like
34
Πόντοι
0
οι τιμες δε μας νοιαζουν απο γυναικες τι εχει δλδ ? εχουμε δει τα χειροτερα στην πολη μας τοσο χαλια δλδ εκει???
Δυο τρεις χοντρουλες και μια αδυνατη ψιλοκαλη μου ειχε πει,και αδιαφορες γενικα.Δε γνωριζω παραπανω Θοδωρη,δεν πηγα ακομη.
 

444

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2007
Μηνύματα
29
Like
34
Πόντοι
0
οχι μόνο πραγματικό μασάζ οχι πασαλειματα
Επαληθευω και εγω τον stallion,μονο καλο,πολυ καλο και επαγγελματικο μασαζ εχει,με τη διαφορα πως σου το κανουν καποιες πολυ εμφανισημες γυναικες.
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
553
Like
415
Πόντοι
26
αυτος ειναι ο ιδιοκτητης του σπα πριβε..γνωριζει κανεις αν εχει εκτονωση εστω? ειναι ανοιχτο και ξημερωματα ακομη 3 και 4 πρωι............  :s&m_3:

πηγα 3-4 φορες,πριν χρονια.
μονο καλο μασαζ με βρακακι μιας χρήσης..
πριν χρονια,ειχε ανοιξει αλλο ενα ,προς Περαια αλλα εκλεισε μετα απο λιγο καιρο...
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
36
Η Νίκη (δούλευε στην Εβίτα με το όνομα Λάουρα και μετά στην Μαριάννα ως Ελίζα) συνεταιρίστηκε με την Βάσια και ανοίξανε μαγαζί , πρώτα στην Δωδεκανήσου, και μετά στην Στρατηγού Μπραντούνα (πίσω από την παλιά Β' Δ.Ο.Υ.). Πριν 3 χρόνια χωρίσανε τα τσανάκια τους, αλλά ήταν τόσο χαζές που για εκδικητικούς λόγους, η μια έστελνε στην άλλη τους μπάτσους μια φορά τον μήνα. Πριν 1.5-2 χρόνια περίπου μεταφέρθηκε στην Αναγεννήσεως και μετά έκλεισε τελείως, ύστερα από ένα πέσιμο.
Αυτά για την ιστορία...
Wikipedia είστε εδώ μέσα ρε πούστη
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.450
Κριτικές
99
Like
12.336
Πόντοι
25.165
Περασμα πριν μερικες μερες με την σισυ στην εβιτα. Περασα μουρλια.
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
837
Κριτικές
1
Like
621
Πόντοι
86
Περασμα πριν μερικες μερες με την σισυ στην εβιτα. Περασα μουρλια.

Δρα λίγο μηχανικά στο κρεβάτι και κάνει το πρόγραμμά της
Από εκεί και πέρα αντέχει σε ζοριλίκια π.χ. ανελέητο mouth fuck !
Στα αρνητικά το ανύπαρκτο βυζί και η ηλικία (Περί τα 50) !
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.450
Κριτικές
99
Like
12.336
Πόντοι
25.165
Δρα λίγο μηχανικά στο κρεβάτι και κάνει το πρόγραμμά της
Από εκεί και πέρα αντέχει σε ζοριλίκια π.χ. ανελέητο mouth fuck !
Στα αρνητικά το ανύπαρκτο βυζί και η ηλικία (Περί τα 50) !
Μια χαρα κραταει για την ηλικια της. Παει απο οσο μου ειπε γυμναστηριο.
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Δυο τρεις χοντρουλες και μια αδυνατη ψιλοκαλη μου ειχε πει,και αδιαφορες γενικα.Δε γνωριζω παραπανω Θοδωρη,δεν πηγα ακομη.
αλλωστε η πολη μας παρακμαζει απο μασαζ φιλε μου
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Δρα λίγο μηχανικά στο κρεβάτι και κάνει το πρόγραμμά της
Από εκεί και πέρα αντέχει σε ζοριλίκια π.χ. ανελέητο mouth fuck !
Στα αρνητικά το ανύπαρκτο βυζί και η ηλικία (Περί τα 50) !
Μήπως μπερδεύεσαι φίλε; Βυζί εντάξει δεν έχει μεγάλο, αλλά όχι και ανύπαρκτο (2αρι και μια χαρά στητό), και από ηλικία, είναι 40αρα.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
Μήπως μπερδεύεσαι φίλε; Βυζί εντάξει δεν έχει μεγάλο, αλλά όχι και ανύπαρκτο (2αρι και μια χαρά στητό), και από ηλικία, είναι 40αρα.
ετσι ειναι 40 το πολυ κ βυζακι μικρο οσο για γυμναστηριο σιγα μη παει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom