Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (6 μέλη και 19 επισκέπτες)

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.222
Κριτικές
166
Like
27.118
Πόντοι
34.538
όχι γιατί έβρεχε εκείνη την ώρα  Αλλά την έχω στα υπ'όψιν όταν βολέψει.
Δεν το πιασαμε αυτο ρε φιλε..

Και τι εγινε που εβρεχε..εξω στο μπαλκονι θα γινονταν η συνεδρια?
Και θα βρεχοσασταν?

:think: :think: :think:
 

a.nesti

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2014
Μηνύματα
145
Like
128
Πόντοι
1
Απλά δεν γουστάρω όταν βρέχει. Γούστα είναι αυτά. Δεν πιστεύω να υπάρχει πρόβλημα.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
Τι πρόβλημα να έχει απλά του φάνηκε παράξενο πού είπες πως έβρεχε όπως φάνηκε κ σε μένα αλλά αν δε σ αρέσει οταν βρέχει εσύ ξέρεις
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.323
Κριτικές
4
Like
1.465
Πόντοι
216
Πέρασα σήμερα απο Τσιμισκή Ντάμες. Κινούμενος με κατεύθυνση από Δωδεκανήσου προς την ΧΑΝΘ με το αμάξι, όλοι με χαιρετούσαν με ανοιχτά τα χέρια. Είχα κι έναν φίλο μαζί μου και αναρωτιόταν από πού έχω τόσους γνωστούς. Τέλος πάντων πήρα πρόγραμμα 40Ε με χέρι. Καλή φάση αν και το έκανα πρώτη φορά.
Το περίεργο είναι ότι όλα τα φανάρια ήταν ανάποδα. Δηλαδή για να δώ τι χρώμα έχει, έπρεπε πρώρα αν το περάσω και να γυρίσω το κεφάλι προς τα πίσω.
Την άλλη φορά θα το κάνω με την όπισθεν.......
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.450
Κριτικές
99
Like
12.336
Πόντοι
25.165
Πέρασα σήμερα απο Τσιμισκή Ντάμες. Κινούμενος με κατεύθυνση από Δωδεκανήσου προς την ΧΑΝΘ με το αμάξι, όλοι με χαιρετούσαν με ανοιχτά τα χέρια. Είχα κι έναν φίλο μαζί μου και αναρωτιόταν από πού έχω τόσους γνωστούς. Τέλος πάντων πήρα πρόγραμμα 40Ε με χέρι. Καλή φάση αν και το έκανα πρώτη φορά.
Το περίεργο είναι ότι όλα τα φανάρια ήταν ανάποδα. Δηλαδή για να δώ τι χρώμα έχει, έπρεπε πρώρα αν το περάσω και να γυρίσω το κεφάλι προς τα πίσω.
Την άλλη φορά θα το κάνω με την όπισθεν.......
Τι περνεις τυπε?
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
36
Ξέρει κανείς που μπορώ να βρω τη μαργαρίτα που είχε δουλέψει ένα φεγγάρι στη Βάσια?
 

Kauliaris27

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2014
Μηνύματα
151
Like
70
Πόντοι
1
Πέρασα σήμερα απο Τσιμισκή Ντάμες. Κινούμενος με κατεύθυνση από Δωδεκανήσου προς την ΧΑΝΘ με το αμάξι, όλοι με χαιρετούσαν με ανοιχτά τα χέρια. Είχα κι έναν φίλο μαζί μου και αναρωτιόταν από πού έχω τόσους γνωστούς. Τέλος πάντων πήρα πρόγραμμα 40Ε με χέρι. Καλή φάση αν και το έκανα πρώτη φορά.
Το περίεργο είναι ότι όλα τα φανάρια ήταν ανάποδα. Δηλαδή για να δώ τι χρώμα έχει, έπρεπε πρώρα αν το περάσω και να γυρίσω το κεφάλι προς τα πίσω.
Την άλλη φορά θα το κάνω με την όπισθεν.......


Μαλλον περνει πολλες δοσεις Ραδιο Αρβυλα και του ειπα του Κανακη κρατα το μια φορα την εβδομαδα δεν θα τα αντεξουμε...  :s&m_1: , ενταξει χιουμορ κανει το παλικαρι...  :happy:
Α και τωρα που τον θυμηθηκα, εθεαθει χθες ο Κωστακης του Αρβυλα με 5-6 κοριτσακια αλλα τον ειδα πεσμενο, λετε να του λειπει ο Αντωνης...?  :gay:
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Μαλλον περνει πολλες δοσεις Ραδιο Αρβυλα και του ειπα του Κανακη κρατα το μια φορα την εβδομαδα δεν θα τα αντεξουμε...  :s&m_1: , ενταξει χιουμορ κανει το παλικαρι...  :happy:
Α και τωρα που τον θυμηθηκα, εθεαθει χθες ο Κωστακης του Αρβυλα με 5-6 κοριτσακια αλλα τον ειδα πεσμενο, λετε να του λειπει ο Αντωνης...?  :gay:
χαχαχαχααχαχαχαχχααχαχαχαχ
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Δεν το πιασαμε αυτο ρε φιλε..

Και τι εγινε που εβρεχε..εξω στο μπαλκονι θα γινονταν η συνεδρια?
Και θα βρεχοσασταν?

:think: :think: :think:
πεθαινω φακιρη θοδωρης εδω χαχαχααχχα χαχααχ χααχαχχααχ χαχαχααχαχ χααχαχαχαχχααχχαχαχααχχα  !!  ! !
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
36
Στη Βάσια ήταν συνέταιρος με την Νίκη και τώρα είναι χωριστά
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Στη Βάσια ήταν συνέταιρος με την Νίκη και τώρα είναι χωριστά
ναι ναι κατι εχω ακουσει φιλαρακο αν και με το ιδρυμα αυτο δεν ειχα ποτε επαφες εχει τπτ καλα ? ελληνιδες?
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
Η μεν νίκη τα παράτησε η δε βασια τελευταία υπολειτουργούσε
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Στη Βάσια ήταν συνέταιρος με την Νίκη και τώρα είναι χωριστά
Η Νίκη (δούλευε στην Εβίτα με το όνομα Λάουρα και μετά στην Μαριάννα ως Ελίζα) συνεταιρίστηκε με την Βάσια και ανοίξανε μαγαζί , πρώτα στην Δωδεκανήσου, και μετά στην Στρατηγού Μπραντούνα (πίσω από την παλιά Β' Δ.Ο.Υ.). Πριν 3 χρόνια χωρίσανε τα τσανάκια τους, αλλά ήταν τόσο χαζές που για εκδικητικούς λόγους, η μια έστελνε στην άλλη τους μπάτσους μια φορά τον μήνα. Πριν 1.5-2 χρόνια περίπου μεταφέρθηκε στην Αναγεννήσεως και μετά έκλεισε τελείως, ύστερα από ένα πέσιμο.
Αυτά για την ιστορία...
 

commandante

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες και καλή εβδομάδα! Επειδή σήμερα θα πάω στο dames, ποια προτείνετε ως καλύτερη για στοματικό!
Σας ευχαριστώ αδέρφια μου
 

444

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2007
Μηνύματα
29
Like
34
Πόντοι
0
Η Νίκη (δούλευε στην Εβίτα με το όνομα Λάουρα και μετά στην Μαριάννα ως Ελίζα) συνεταιρίστηκε με την Βάσια και ανοίξανε μαγαζί , πρώτα στην Δωδεκανήσου, και μετά στην Στρατηγού Μπραντούνα (πίσω από την παλιά Β' Δ.Ο.Υ.). Πριν 3 χρόνια χωρίσανε τα τσανάκια τους, αλλά ήταν τόσο χαζές που για εκδικητικούς λόγους, η μια έστελνε στην άλλη τους μπάτσους μια φορά τον μήνα. Πριν 1.5-2 χρόνια περίπου μεταφέρθηκε στην Αναγεννήσεως και μετά έκλεισε τελείως, ύστερα από ένα πέσιμο.
Αυτά για την ιστορία...
Ετσι ακριβως εχουν τα πραγματα.Για τη ιστορια,το μαγαζι στην Αναγεννησεως λειτουργει ακομη με αλλη διευθυνση,κρατωντας και ενημερωνοντας επιλεκτικα καποιους παλιους πελατες της Νικης.Δεν εχω παει,μα φιλος μου ειπε πως δεν αξιζει ουτε απο γυναικες,ουτε απο τιμες,και πως γενικα δεν κανει καλες εξηγησεις το νεο αφεντικο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom