Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
εγω για την βυζαρού πήγα , στις άλλες με τα γυαλιά και τα γατιά μεταβολή και καπνός... 
Όσες φορές θυμάμαι τι μπάζα έχω πληρώσει κατά καιρούς (όχι μόνο εκεί αλλά και αλλού), σκέφτομαι ότι θα μπορούσα να είχα χτίσει τετραόροφη πολυκατοικία...
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
Όσες φορές θυμάμαι τι μπάζα έχω πληρώσει κατά καιρούς (όχι μόνο εκεί αλλά και αλλού), σκέφτομαι ότι θα μπορούσα να είχα χτίσει τετραόροφη πολυκατοικία...

ναι αλλά τι ΕΝΦΙΑ και φόρους θα πλήρωνες τώρα ... αχαχαχαχαχα  :heavymetalbig:
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
άμα δεν μπαζώσεις δεν χτίζεις
το ίδιο και άμα δεν σαβουρογαμήσεις ....
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Αν μιλάμε για το ίδιο στο 220 της Μοναστηρίου (είσοδος από το στενάκι από πίσω - 3ος ή 4ος όροφος), μιλάμε για μεγάλη καλτίλα, τέλη 90'ς αρχές 00΄ς. Ενίοτε "φιλοξενούσε" εκεί και μια Άννα, εγχειρισμένη, που έκανε διπλό είτε με την Μαρία, είτε με την Χριστίνα, και κατά καιρούς και διάφορες άλλες "τελειωμένες"...
χαχα τρελη καλτ-ιλα χαχαχα ειχε και καλα κατα καιρους ομως !!
 

a.nesti

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2014
Μηνύματα
145
Like
128
Πόντοι
1
Καλησπέρα παιδιά.
Αύριο ψήνομαι για Vana Spa επειδή είναι και τέλος εβδομάδας αλλά και το μασάζ εκεί είναι ωριαιο όπερ και σημαίνει φουλ χαλαρωτικό. Ποία κορασίδα μου προτείνετε ρε καρντασια που να υδρωνει τη φανέλα?
Καλησπέρα παιδιά.
Αύριο ψήνομαι για Vana Spa επειδή είναι και τέλος εβδομάδας αλλά και το μασάζ εκεί είναι ωριαιο όπερ και σημαίνει φουλ χαλαρωτικό. Ποία κορασίδα μου προτείνετε ρε καρντασια που να υδρωνει τη φανέλα?
Εύγε φίλε Θοδωρή.
 

amateursalonica

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2017
Μηνύματα
25
Like
20
Πόντοι
0
Kαλησπέρα
Επίσκεψη πρόσφατη σε Angels Spa (B. Όλγας): Παρουσίες πλέον 2:
Έυη (RU) milf ξανθιά με καλές δεξιότητες στο μασαζ αλλά και στην :pipa2:
Άννυ (ΑL) milf μελαχροινή με μέτριες ικανότητες λιγα παραπάνω κιλά αλλά σφιχτό σωμα
Τιμές:  40 - 60 - 80

που είναι αυτό? είναι φρι?
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
το ελιτ σπα εγνατια 112 εκλεισε οριστικα ? επισης το καραμανλη 60 ειναι ιδιας ιδιοκτησιας η απλα συνωνυμια? :takethis:
 

Kauliaris27

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2014
Μηνύματα
151
Like
70
Πόντοι
1

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom