Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 101 άτομα (4 μέλη και 97 επισκέπτες)

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Παιδιά χαλαρώστε με το dames....τι ωραίο Έχει????Έχει ωραίες κοπέλες έχει καθαρό μπάνιο καθαρο δωματιο όλα είναι κάτω του μετρίου...δηλαδη να δώσεις σε μια χοντρή και μια γριά κανονικά όμως 60 ευρώ να στον παίξουν???και άντε εσένα σου αρέσει πως το προτείνεις???θα πάμε οι άλλοι θα χάσουν το 60ευρω και θα σε βρίζουν...γιατι δεν κάνεις κονέ να πας σε κάποιο άλλο με τα ίδια τα λεφτά??? Amaryllis Μαρία Λαδάδικα angels spa μόνο ευη????
ωπα ρε φιλε εδω μαρια λαδαδικα δεν μπαινουμε εμεις που ειμαστε σχεδον 20 χρονια στο χωρο λιγο κοολ..
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Αυτή η κουβέντα ξεκίνησε επειδή ο συνάδελφος Kounel@ μου ζήτησε μέσω μηνύματος ένα καλό μασατζίδικο κι εγώ του πρότεινα να πάει στο Dames και να ζητήσει την Αλεξία.
Πήγε, μου έγραψε ότι δεν του άρεσαν οι κοπέλες και το μαγαζί, οκ γνώμη του, τι να κάνουμε τώρα? Ο κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός και έχει διαφορετικά γούστα. Σε άλλους αρέσει, σε άλλους δεν αρέσει. Δε θα το κάνουμε ανατολικό ζήτημα.
Βασικά δεν κατάλαβα αν τελικά πήρε πρόγραμμα ή όχι.
Αυτά. Φιλικά πάντα.
ααα εσυ ρε μπαγασα του το προτεινες εεε αν τον εστειλες συστημενα στην αλεξια καλα εκανες γτ αξιζει !!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
Mε 90 παιζει και σουμο στο εν λογω μαγαζι απο οτι καταλαβα.
χαχαχα έτσι πέστα δε μπορώ να ακούω παπαριες

Ούτε σαν χώρος αξίζει κ από γυναίκες μόνο αν σας πληρώσουν να πάτε

Μη ακούτε τους βαλτούς κ σας παραμύθιαζουν
 

Mainaki3

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2017
Μηνύματα
57
Like
38
Πόντοι
0
Δεν χρειάζεται κόπο και χρήμα φίλε θέλει τρόπο και γνωριμίες...cool ειμαι...20 Χρόνια χωρίς ουσία και γω ειμαι δέκα αλλά κανέναν δεν ρωτάω από δω μέσα για τηλ...οι καλές πληροφορίες είναι αλλού...
 

Kounel@

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2016
Μηνύματα
339
Κριτικές
50
Like
3.111
Πόντοι
7.191
Καλημερα σ ολους!!να χαλαρωσουμε λιγο παιδια οκ εγραψα μια κριτικη για ενα χωρο που μου προτεινε καποιος συναδελφος απο δω!!σιγουρα ολοι οι ανθρωποι δεν.εχουμε τα ιδια γουστα!!οι φωτογραφιες που εχουν στο site ειναι ετη φωτος απο την πραγματικοτητα εγραψα μια κριτικη απο εκει κ περα να ξερει καποιος αν σκεφτετε να παει να ξερει τι θα δει!!
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Δεν χρειάζεται κόπο και χρήμα φίλε θέλει τρόπο και γνωριμίες...cool ειμαι...20 Χρόνια χωρίς ουσία και γω ειμαι δέκα αλλά κανέναν δεν ρωτάω από δω μέσα για τηλ...οι καλές πληροφορίες είναι αλλού...
τοτε εδω τι κανεις θα μας τρελανεις ρε φιλε πηγαινε εκει π ειναι οι πληροφιριες σου κρατα τες για σενα περνα καλα και τελος ιστοριας
 

Mainaki3

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2017
Μηνύματα
57
Like
38
Πόντοι
0
Γιατί έχεις φάει κόλλημα ρε μεγάλε που έθιξα το dames???άποψη μου είναι να πω ότι θέλω...χαλαρωσε....
 

Robyman82

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2011
Μηνύματα
264
Like
72
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλους!
Έχει δοκιμάσει κανείς το μαγαζί που άνοιξε Sofouli 18?
Μια φορά πήγα, 4 κοπέλες, πολύ καλό μασάζ, ροζ τοίχοι, μεγάλο, αλλά δεν έκανα "κίνηση".
Παίζει τίποτα?
Από μασάζ πάντως, πολύ καλό!
15€/45 λεπτά
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Καλημέρα σε όλους!
Έχει δοκιμάσει κανείς το μαγαζί που άνοιξε Sofouli 18?
Μια φορά πήγα, 4 κοπέλες, πολύ καλό μασάζ, ροζ τοίχοι, μεγάλο, αλλά δεν έκανα "κίνηση".
Παίζει τίποτα?
Από μασάζ πάντως, πολύ καλό!
15€/45 λεπτά
αμαν αδελφε ψηθηκα να παω χμμμ λες να παιζει εκτονωση? και στο βενουσ σπα δεν επαιζε στην αρχη ομως τωρα πια κανονικα...εσυ πως το κοψες τον χωρο και τις γυναικες ωσ εμπειρος? με εσωρουχα το μασαζ???
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Γιατί έχεις φάει κόλλημα ρε μεγάλε που έθιξα το dames???άποψη μου είναι να πω ότι θέλω...χαλαρωσε....
δικαιωμα σου να λες τη γνωμη σου οπως κι εγω να λεω τη δικη μ διαφωνουμε μα δεν εθιξες το νταμες για συγκεκριμενη κοπελα που οι υπηρεσιες της αξιζουν αναφερθηκες και μιλησες γθια αλλες με καλα λογια που ειναι οτι να ναι δε βγαινει ακρη οπως ειπςς κι εσυ πανε εκει παιρνεςι πληροφοριες και καλοπερνασ κι ασε το φορμουμ εδω ειμαστε της παιδικης χαρας ακομα εσυ εισαι προχω αντε καλημερα
 

giannis_alefragkis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
264
Like
311
Πόντοι
21
Μάγκες τι νέα? να σας πω καν νέο από τη γυναίκα στην Αρετσού έχουμε? την εχιε επισκεφτει κανείς ?
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
Μάγκες τι νέα? να σας πω καν νέο από τη γυναίκα στην Αρετσού έχουμε? την εχιε επισκεφτει κανείς ?
αν δεις λίγο πιο πίσω έχουν αναφερθεί σ αυτήν

Αλλά κ συ έχει κανένα δίμηνο πού ρωτάς δε την βρήκες ακόμα??
 

Kauliaris27

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2014
Μηνύματα
151
Like
70
Πόντοι
1
αν δεις λίγο πιο πίσω έχουν αναφερθεί σ αυτήν

Αλλά κ συ έχει κανένα δίμηνο πού ρωτάς δε την βρήκες ακόμα??
Βασικα δεν ρωταει που ειναι που σημαινει οτι την βρηκε, απλα ρωταει εαν πηγε κανεις προσφατα και εαν αλλαξε κατι στις υπηρεσιες και τιμες απο οτι καταλαβα. Παντως εαν ειχαμε καμια αλλαγη και εγω ψηνομαι να μαθω γιατι μου εχει λειψει το "βουρ-βουρ" μηχανημα...  :headbaning2:
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
414
Πόντοι
26
Βασικα δεν ρωταει που ειναι που σημαινει οτι την βρηκε, απλα ρωταει εαν πηγε κανεις προσφατα και εαν αλλαξε κατι στις υπηρεσιες και τιμες απο οτι καταλαβα. Παντως εαν ειχαμε καμια αλλαγη και εγω ψηνομαι να μαθω γιατι μου εχει λειψει το "βουρ-βουρ" μηχανημα...  :headbaning2:

το βουρ-βουρ μηχάνημα το εχει αντικαταστησει με μια SEGA....
ψηνεσε??  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Kauliaris27

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2014
Μηνύματα
151
Like
70
Πόντοι
1
το βουρ-βουρ μηχάνημα το εχει αντικαταστησει με μια SEGA....
ψηνεσε??  :2funny: :2funny: :2funny:
Κοιταξε η SEGA (οπως και η εν λογω κυρια) μπορει να ειναι παλια παιχνιδομηχανη αλλα εγω εχω μεγαλωσει με τετοια "παιχνιδια" που μπορει να ειναι απλα αλλα για μενα ειναι κλασικα...  :s&m_1:
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Επίσκεψη Παπαναστασίου. Ετιμήθη milf Αλεξάνδρα. What happens in Vegas stays in Vegas μου είπε !!!

Τι σημαίνει Παπαναστασίου αδελφέ. Για εξήγησε και σε εμάς τους ανήξερους.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom