Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (7 μέλη και 27 επισκέπτες)

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Παιδες δοκιμαστηκε η Καλειψώ άπαιχτη κοπέλα και καλό παιδί ! Η μόνη χαμογελαστή εκει μεσααα !! Η ΛΕΝΑ Η ΠΑΛΙΟΓΡΙΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ;;;;;;;;;;;;;;;;
εμφανισιακα αξιζει ομως αδερφε??
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Πρώτο μήνυμα και καλα λογια για την Καλυψω.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Nikick

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2018
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες. Καινούριος εδώ. Θα ήθελα πληροφορίες για vana spa. Για την καινουρια την μαγκυ που ανεβάσανε σε φωτό στο fb κιόλας . Επίσης τιμές και τι προσφέρουν . Επειδή πρώτη φορά ενδιαφέρομαι για τον χώρο δώστε μου τα φώτα σας
 

jimgusto

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
379
Like
280
Πόντοι
21
οτα
Παιδες δοκιμαστηκε η Καλειψώ άπαιχτη κοπέλα και καλό παιδί ! Η μόνη χαμογελαστή εκει μεσααα !! Η ΛΕΝΑ Η ΠΑΛΙΟΓΡΙΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ;;;;;;;;;;;;;;;;

οταν λες δοκιμαστηκε εννοεις φραπεδακι?δηλαδη αξιζει?ποσο χρονων ειναι?
 

Mainaki3

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2017
Μηνύματα
57
Like
38
Πόντοι
0
Ρε παιδιά η Αλεξία από το DAMES που αναφέρεστε ότι αξίζει τα λεφτά της πείτε μου τι έχει ωραίο??σώμα ύψος φάτσα???είναι ο ορισμός του κοντοπουτανου και χοντροπουτανο....ξεπετα κάνει..σε ένα τέταρτο με ξεπέταξε..και το δωράκι κανονικότατα άσε που το μπάνιο είναι στην άλλη πλευρά και για να μπεις στο δωμάτιο κάνεις παρέλαση.....ελεοςεχει αλλά καλυτερα
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Ρε παιδιά η Αλεξία από το DAMES που αναφέρεστε ότι αξίζει τα λεφτά της πείτε μου τι έχει ωραίο??σώμα ύψος φάτσα???είναι ο ορισμός του κοντοπουτανου και χοντροπουτανο....ξεπετα κάνει..σε ένα τέταρτο με ξεπέταξε..και το δωράκι κανονικότατα άσε που το μπάνιο είναι στην άλλη πλευρά και για να μπεις στο δωμάτιο κάνεις παρέλαση.....ελεοςεχει αλλά καλυτερα
αποψη σου φιλαρακο αν εσενα δε σου αρεσε οκ για σενα δεν αξιζε γνωμη σου για μενα ειναι τρομερη ειδικα στις υπηρεσιες περαν του εμφανισιακου
 

ilikegirlsss

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Δυο είναι οι καινούργιες κοπέλες στο vanaspa Καλυψώ και Μαίρη. Και οι δυο εμφανισιακα δεν λένε, οι δυο τοφάλες εκεί μέσα!!! Απορώ πως η Βάνα τις πήρε στο μαγαζί της. κατά τη γνώμη μου υστερούν σε σχέση με τις υπόλοιπες σε παρουσία. Πέρασα και δοκίμασα ΚΑλυψώ, μικρή ηλικιακά αλλά ξενερωτο. Ούτε φραπάρει καλά ούτε το έχει με το μασάζ ούτε με τον αισθησιασμό. Καλύτερα να πάει σχολείο δεν είναι για αυτή τη δουλειά. ήθελα να δοκιμάσω κάτι πιο όμορφο εμφανισιακά σεξι και με ναζι. Όσο για την Λένα θεωρώ ότι είναι καλή όπως και οι περισσότερες εκεί. Αυτά παίδες
 

Nikick

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2018
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες το νταμες όμορφες κοπέλες; υπηρεσίες πίπα δίνουν; τιμές;
Επίσης για vana spa Μαγκί καμία πληροφορία ;
 

Christw793

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
41
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους.. Πριν κανα δεκαημερο περασα απο bodyfree.. Μου ζητησανε 80€ για μασαζ και πιπα αλλα παιδια δεν τα εδωσα.. Μου φανηκανε πολλα.. Στα θετικα να πω οτι ηταν απλα ευγενεστατη και αυτο μου αρεσε. Επισης καποιος να με ενημερωσει με καποια αλλη προταση ακομα και με πμ.
 

Christw793

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
41
Like
12
Πόντοι
0
Επισης στο openday.gr εχει αγγελια για εγνατιας 57 απο μασαζ μεχρι οτι αλλο θελεις. Αλλα δεν βρισκω καποιο σχολιασμο εδω και δεν μαρεσει αυτο. Εκτος αν φταιει οτι ειμαι καινουριος.
 

Kavliaris14

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2018
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Γούστα είναι αυτά ρε φηλε , εμένα με σιναρμολογισε γιατί πήγα διαλυμένος  από την δουλειά τέλεια στο μασαζ!
 

Kavliaris14

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2018
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Στο venus δεν ξαναπαω θα πέσει κανα ταβάνι όπου να ναι !
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
Παιδες δοκιμαστηκε η Καλειψώ άπαιχτη κοπέλα και καλό παιδί ! Η μόνη χαμογελαστή εκει μεσααα !! Η ΛΕΝΑ Η ΠΑΛΙΟΓΡΙΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ;;;;;;;;;;;;;;;;
Τώρα, ποιος κλώνος είσαι εσύ και τι απωθημένα κουβαλάς...?
 

jimgusto

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
379
Like
280
Πόντοι
21
Επισης στο openday.gr εχει αγγελια για εγνατιας 57 απο μασαζ μεχρι οτι αλλο θελεις. Αλλα δεν βρισκω καποιο σχολιασμο εδω και δεν μαρεσει αυτο. Εκτος αν φταιει οτι ειμαι καινουριος.


εχουμε μιλησει για το συγκεκριμενο..τραβελ ειναι μακρια..
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Καλησπερα σε ολους.. Πριν κανα δεκαημερο περασα απο bodyfree.. Μου ζητησανε 80€ για μασαζ και πιπα αλλα παιδια δεν τα εδωσα.. Μου φανηκανε πολλα.. Στα θετικα να πω οτι ηταν απλα ευγενεστατη και αυτο μου αρεσε. Επισης καποιος να με ενημερωσει με καποια αλλη προταση ακομα και με πμ.
χαχα στην υποδοχη ηταν γυναικες ? δεν ηταν ο νικος ο παγωτατζης εκει? περιεργο...
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
Παιδες δοκιμαστηκε η Καλειψώ άπαιχτη κοπέλα και καλό παιδί ! Η μόνη χαμογελαστή εκει μεσααα !! Η ΛΕΝΑ Η ΠΑΛΙΟΓΡΙΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ;;;;;;;;;;;;;;;;
αν εννοεις για το μασαζ καλη οχι κ απαιχτη φυσικα

αλλα για τα υπολοιπα δε μπηκα στο πειρασμο να κανω κατι γιατι δε λεει κ τπτ απο εμφανιση κ απο ογκο εγινα κακος το ξερω

οσο για τη λενα συμφωνω  :headbang: 
 

Nikick

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2018
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά τιμές και πληροφορία για νταμες; βοήθεια σε έναν καινούριο και ναυτιλομένο!!!
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Τώρα, ποιος κλώνος είσαι εσύ και τι απωθημένα κουβαλάς...?
πσιχ φαν αδελφε μαγκυ για δεσποινα λες η εβιτα για τις κλασσικες σε ενα απο τα δυο λεω εξορμηση..τη δεσποινα δε τη θυμαμαι απο τα παλια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom