Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 100 άτομα (7 μέλη και 93 επισκέπτες)

Leopard80

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2011
Μηνύματα
204
Like
136
Πόντοι
1
Πήρα και εγώ τηλέφωνο στο κινητό που τελειώνει σε 621..Στο στενό Αγίου Δημητρίου που είναι.. Εκεί δούλευε μια έφη χοντρουλα. Τώρα μου απάντησε μια άλλη κοπέλα μ όνομα ελπίδα. Κ ότι δουλεύει αυτή πλέον μαζί με μια άλλη κοπέλα και η έφη σταμάτησε. Γνωρίζει κανείς συνάδελφος πως είναι εμφανισιακά;; Να μην πηγαίνω τζάμπα

Καλησπέρα φιλε!την θυμαμαι την Εφη ... εχεις την αγγελια σε λινκ της καινουριας?Σ ευχαριστω..
 

jimgusto

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
379
Like
280
Πόντοι
21
απο μασαζ καλο αλλα απο κει κ περα δε ξερω γιατι εχει παραπανω καμπυλες απ οτι πρεπει :P

αν δεις στο fb venus spa την εχει φωτο προσφατη η μοιαζει αρκετα τουλαχιστον

μηπως εννοεις μια Μαιρη καινουρια νταρντανουλα μελαχρινη?
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
Δεν παίζει να είναι δύο διαφορετικές? Να υπάρχει και Καλυψώ και Μαίρη δηλαδή...? :think:
 

jimgusto

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
379
Like
280
Πόντοι
21
Δεν παίζει να είναι δύο διαφορετικές? Να υπάρχει και Καλυψώ και Μαίρη δηλαδή...? :think:

ναι παιζει να ειναι δυο διαφορετικες Μαιρη και Καλυψω..την Μαιρη την δοκιμασα..δεν ενθουσιαστηκα κ ολας..
 

AIRONAUT

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2015
Μηνύματα
96
Like
156
Πόντοι
0
Αγαπητέ φίλε kavler Αν δεν κάνω λάθος για τη συγκεκριμένη Κορασίδα έχει αναφερθεί ο συνάδελφος bizoholik στο νήμα γυναίκες με δικό τους χώρο σελίδα 13 στο τέλος
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
ναι παιζει να ειναι δυο διαφορετικες Μαιρη και Καλυψω..την Μαιρη την δοκιμασα..δεν ενθουσιαστηκα κ ολας..
Προφανώς είναι δύο διαφορετικές, εννοείται. :) Όποιος έχει δοκιμάσει την Καλυψώ ας μας πει αν αξίζει ή όχι. Εγώ δεν έχω σκοπό να δοκιμάσω καμία απ'τις δύο. Έχω στανταράκι. ;)
Εκτός κι αν η Καλυψώ είναι το νέο αστέρι της Βάνας. Εκεί πάσο.
 

GREECE_1981

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2006
Μηνύματα
93
Like
333
Πόντοι
20
καλημερα φιλτατοι. επεσε στην αντιληψη μου το παρακατω μασαζ σρη θεσσαλονικη. μιας κ δεν ειδα κατι καταχωρημενο, καινουριο ειναι; θα ανεβω το αλλο σ/κ. κ ελεγα εαν υπαρχει κατι αξιολογο.
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
καλημερα φιλτατοι. επεσε στην αντιληψη μου το παρακατω μασαζ σρη θεσσαλονικη. μιας κ δεν ειδα κατι καταχωρημενο, καινουριο ειναι; θα ανεβω το αλλο σ/κ. κ ελεγα εαν υπαρχει κατι αξιολογο.
να το επισκεφτεις και να περασεις με την αλεξια τιμαει τα χρηματα που παιρνει
 

Kavliaris14

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2018
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες δοκιμαστηκε η Καλειψώ άπαιχτη κοπέλα και καλό παιδί ! Η μόνη χαμογελαστή εκει μεσααα !! Η ΛΕΝΑ Η ΠΑΛΙΟΓΡΙΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ;;;;;;;;;;;;;;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom