Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

mayer

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2006
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
μπορεις να μου δωσεις μια καλη επιλογη?
 

mayer

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2006
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
η δημητρα απο ολγας που ειναι ρε παιδια? ψηλη αδυνατη γυρω στα 40. 
 

netronios

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
129
Κριτικές
1
Like
64
Πόντοι
1
φιλαρακιπληρες και σχετικα γρηγορα μπορει και απο την πρωτη φορα στην βουλγαρη.νομιζω τελειωνει σε 760
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
τζον χοσαδα που παιζει πληρε?αν μπορεις να πεις.

Όπως έχω πει, φίλε, δεν ξέρω πολλά από μασατζίδικα, μόνο στην βούλγαρη έχω πάει και εκεί με την 2η φορά έκανα πλήρες, αλλά αυτό το ξέρεις ήδη.
 

mayer

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2006
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
760 απο αγγελιοφορο? ποια να ζητησω? βουλγαρη που κοντα? ευχαριστω για τις πληροφοριες κ την υπομονη σου.
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
760 απο αγγελιοφορο? ποια να ζητησω? βουλγαρη που κοντα? ευχαριστω για τις πληροφοριες κ την υπομονη σου.

760 από αγγελιοφόρο νομίζω. Έχει 3-4 κοπέλες απ ότι κατάλαβα, εγώ δοκίμασα μία που έμοιαζε ελληνίδα που μου έκανε μόνο μασάζ και μετά την διαβόητη Μασάγια (την ταϋλανδέζα) με την οποία έκανα και πλήρες. Η γκόμενα βλεπόταν αλλά ήταν αρκετά μεγάλη και μέτρια στην φάτσα ενώ ήταν και λίγο βιαστική να με ξεπετάξει. Το χειρότερο μειονέκτημα ήταν τα 100 ευρώ που έκανε το πλήρες (υπερβολική τιμή). Ωστόσο τι άλλο να κάνει κανείς; Δεν έχουμε επιλογές στην θεσ/νίκη. Ο χώρος βρίσκεται στην Ν. Εγνατία κοντά στην Βούλγαρη
 

bianconero

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
ρε αδερφια των "βορειων προαστειων" της ελλαδας θυμαστε ενα καταπληκτικο μασατζιδικο-ρδελο που ηταν στο κεντρο της σαλονικας απεναντι απο την πλατεια αριστοτελους επι της εγνατιας οδου?ακριβως πισω απο ενα περιπτερο!Το ειχα βρει απο αγγελια στα σπορ του βορρα επι εποχης αρχες 2000 περιπου και πηγα και ειδα 6 μουνια,τα 2 ηταν σουπερ....ξανθα ψηλα με CIM-CIF και γαμησι ακαποτο εκανα εκει!Το ηθελε η μια γιατι ειχε γκαυλωσει με την παρτη μου....τιμη τοτενες....20000 χιλιαδες dracmas!Nομιζω στο νουμερο 67 ή 57 ηταν στον 1ο οροφο μιας παλιας πολυκατοικιας..... :jerking:
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

θυμαμαι και τον παιζω παλι.......
το εχουμε ξαναπει για το συγκεκριμενο μαγαζι. ηταν του τυπου που εχει το body free. ειχε αυτο και ακομα ενα στην ιωνος δραγουμη με εγνατια. κορυφαια μαγαζια
 

chrisdeberg

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2007
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
ΝΕΟΣ ΣΤΟ ΧΩΡΟ.
Στειλτε καμοια πληροφορια για κανα πληρες.τηλεφωνο, οδο, τιμη.
Διαβασα αρκετα απο το forum αλλα θελω και κανα τηλ.για να τους παρω να μαθω λεπτομεριες.
Ευχαριστω.
 

Επισκέπτης
καποιος να με στειλη κανα pm με κανα νεο μασατζιδικο φουλ!κατι πιρε το αυτη μου για μοναστηριου.γνωριζει κανενας?
 

netronios

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
129
Κριτικές
1
Like
64
Πόντοι
1
λοιπον, συντροφοι,στην αγγελια που ανφερεται ως κεντρο ευεξίας λαγκ-λαγκ ειναι η τζοαννα, για οσους την θυμουνται απο την βασ.γεωργιου.40αρα και αρκετα παιχνιδιαρα με καλα μασαζ.δοκιμαστε το.κατα τη γνωμη μου καλο και ..........αρκετο(αν ειστε τυχεροι)
 

netronios

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
129
Κριτικές
1
Like
64
Πόντοι
1
σε ενα άλλο που είναι στην περιοχη κρηνης στην οδο Σμυρνης.και μετριο μασαζ και τιποτα παραπανω (Ουτε φραπε) σε μενα τουλαχιστον(πηγα μια φορα) και ψιλομπαζο η γκομενα.τωρα αν παιζει κατι παραπανω ας ενημερωσει καποιος συναγωνιστης!
 

netronios

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
129
Κριτικές
1
Like
64
Πόντοι
1
τελος σε ενα καινουργιο στην Κασσανδρου ουτε φραπες,καλουτσικο μασαζ, καλουτσικη γκόμενα.και εκει πηγα μια φορα.αν καποιοσ συντροφος ξερει παραπανω ας δοσει τα φώτα του.μπορει ν αεφτεγε οτι πηγα πρωτη φορα
 

stofos

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2005
Μηνύματα
228
Like
8
Πόντοι
1
Κασσάνδρου είχα πάει καλά πέρυσι το καλοκαίρι. Ήτανε δύο νεαρές κοπελλίτσες ελληνίδες, μια ξανθιά και μια μελαχροινή. Μου έκανε μασάζ η ξανθιά χωρίς πετσέτα, αλλά μόνο μασάζ. Θυμάμαι χαρακτηριστικά μάλιστα ότι σε καδράκι στον τοίχο του δωματίου έλεγε κάτι περί απαγόρευσης αγγίματος και έκφρασης βωμολοχιών στις μασέρ και άλλα τέτοιες μαλακίες. Από την χαμηλή τιμή του μασάζ δηλ. € 20 ή € 30 αν έβαζε κάποια ειδικά αιθέρια έλαια, αλλά και από το καδράκι  κατάλαβα ότι δεν πρέπει να παίζει κάτι άλλο επιπλέον, οπότε και δεν ξαναπάτησα.
Την Τζοάννα από την Βασ.Γεωργίου την θυμάμαι χαρακτηριστικά. Πρέπει να ήτανε από τις πρώτες κοπέλλες στην Β.Γεωργίου μαζί με την Μάγκυ. Για την ηλικία της και όχι μόνο, βάζει κάτω αρκετές από τις περισσότερες  νεαρότερες συναδέλφισές της. Καλό σφιχτό σώμα, πλούσιο στήθος, ελαφρώς ψιλοσκυλόφατσα, πολύ καλό μασάζ και κουβεντούλα, υπομονετική κατά την εκτόνωση με την ανάλογη συνέχεια... και αρκετά παιχνιδιάρα στο πρόγραμμά της. Γενικά με πάρα πολύ καλή συμμετοχή. Συνάδελφε Netronie αν μπορείς δώσε μου σε pm το τηλέφωνο και σε ποιά περιοχή είναι το μαγαζί εκείνο. Και από μένα ότι πληροφορία άλλη θέλεις στην διάθεσή σου να σου στείλω. Ευχαριστώ.
 

mpelos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Χαιρετώ τους συναδέλφους σήμερα πήγα στη Β.Γεωργίου και έκανα διπλό με την μαύρη ( ψηλό καλή σε φάτσα ) και την Βαννεσα super κατάσταση με γαμ…τη φάση ‘αξιζε τα λεφτά της ( γαμ… τα ευρώ μου) και σκέφτομαι να δοκιμάσω ξανά μέσα στην εβδομάδα με τις άλλες 2 γκόμενες που ήταν εκεί περαιτέρω λεπτομέρειες όταν πάω , πάντως ο χώρος δεν είναι τόσο χάλια όσο λες φίλε wobasor
 

chrisdeberg

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2007
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Εχτές το πρωί πήγα στη βούλγαρη.Πολύ ωραίος χώρος και ακόμα ποιό ωραία η κοπέλα που σηκώνει το τηλέφωνο, αλλά μόνο αυτό κάνει.Έκανα με τη Μασάγια τη ταυλανδέζα.Κομπλέ.Βέβαια μου πήρε κανα τέταρτο για να τη ψύσω οτι δεν είμαι αστυνομικός αλλά μετά όλα καλά.Ωραίο μασάζ κάνει και ακόμα καλύτερο τσιμπ.... .Το καλό είναι οτι δεν σε βιάζει κανείς.Ντουζάκι με την υσυχία μου.Το κακό με αυτά τα μαγαζιά για μενα είναι οι ώρες λειτουργίας, 1100-2200, γιατί αμέσως μετά έπρεπε να πάω στη δουλειά.Λές και έσκαβα όλο το πρωί ήμουν, δεω μπορούσα να πάρω τα πόδια μου.Δεν είδα δυστηχώς και τις άλλες κοπέλες για να έχω άποψη, αν ξέρει κάποιος ας με ενημερώσει σχετικά.
 

netronios

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
129
Κριτικές
1
Like
64
Πόντοι
1
φιλε στοφος το τιλ της τζοαννα δεν το εχω.ειναι συχνα στον αγγελιοφορο και αναφερεται ως κεντρο ευεξιασ λαγκ-λαγκ.ειναι στην οδο μαυροκορδατου καθετος στην βασ.ολγασ αναμεσα σε μαρτιου κια συνδικα.αν το βρω το τηλ. θα σου το στειλω.
 

stofos

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2005
Μηνύματα
228
Like
8
Πόντοι
1
συνάδελφε netronios thanks.
Πάμε τώρα γκαρντάσια και στην δική μου εμπειρία με την περιβόητη Ταϋλανδέζα Μασάγια. Το μαγαζί στην Βούλγαρη πολύ όμορφο, καθαρό και ήσυχο. Όμως πολύ σφιγμένη ρε παιδιά η Μασάγια. Πρέπει να έχει φοβηθεί με το φόρουμ, μου έριξε κάτι υπονοούμενα για αυτό, εγώ έκανα τον χαζό βέβαια, αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί έχει μεταδωθεί η φοβία αυτή στο κορίτσι. Επιτέλους δεν είμαστε ούτε ασφαλίτες, ούτε πράκτορες των ναζί. Είμαστε Πελάτες και γουστάρουμε να χαλαρώσουμε και να διασκεδάσουμε με τα κορίτσια. Αφήστε υπεύθυνοι του μαγαζιού την κοπέλλα να κάνει άνετα και ελεύθερα το πρόγραμμά του. Μην μας κοιτάτε με μισό μάτι λές και είμαστε μυστικοί πράκτορες. Εκμεταλλευτείτε το ότι έχετε κάτι το μοναδικό στην πόλη μας δηλ. μια πολύ όμορφη ασιάτισσα μασέρ. Οι ικανοποιημένοι πελάτες θα φέρουν και άλλους στο μαγαζί, άρα τζίρος παραπάνω για όλους σας. Λές και οι ένστολοι άμα θέλαν δεν θα μπορούσαν να "παρέμβουν" στην όλη αγορά αυτού του είδους μασάζ. Προσφέρετε υπηρεσίες, βελτιώστε τις, ξεφύγετε επιτέλους από αυτήν την μυστικοπάθεια που δυστυχώς διακατέχει και την πόλη μας σε όλους τους τομείς της καθημερινότητάς μας. Αφού στο φινάλε γνωρίζετε συνειδητά και σείς και τα κορίτσια ότι ασκείτε ένα σκληρό επάγγελμα που για τον λόγο αυτό αποφέρει εύκολο και γρήγορο χρήμα, με αντίκτυπο όμως τον συνεχή φόβο και τα ψέματα που είστε αναγκασμένοι να λέτε στην προσωπική σας ζωή και στον ευρύτερο οικογενειακό-κοινωνικό σας περίγυρο για την δουλειά που τώρα κάνετε. Αυτοί είναι οι κανόνες του παιχνιδιού καλώς ή κακώς. "Προωθήστε" επιτέλους τα δυνατά "προϊόντα" του μαγαζιού και πιστέψτε με δεν θα ζημιωθείτε από αυτό.
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
ΜΗΝ ΔΙΝΕΤΕ ΛΕΦΤΑ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΒΡΩΜΙΑΡΕΣ κοροιδεύουν τον κόσμο και τσιμπάνε 50άρικα και 100άρικα...όλες μπάζα είναι ιδίως Β Γεωργίου πρέπει να έχεις να πας με γυναίκα χρόνια ή να είσαι τσομπάνης για να σκεφτείς να μπεις σε δωμάτιο εκέι μέσα με αυτά τα εκτρώματα....όσο για τη μαύρη που υπάρχει εκεί καλύτερα πούστης παρά με αυτή...σύχαμα σκέτο
Δραγούμη,Κασσάνδρου,Ολυμπιάδος,Β.Ολγας,Β. Γεωργίου μακριά....αλλά και στα άλλα που έχει φουλ μια δοκιμή και τέρμα....
Μιλάτε τώρα για τζοάννα...σας χτύπησε η ζέστη μήπως?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
ΜΗΝ ΔΙΝΕΤΕ ΛΕΦΤΑ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΒΡΩΜΙΑΡΕΣ κοροιδεύουν τον κόσμο και τσιμπάνε 50άρικα και 100άρικα...όλες μπάζα είναι ιδίως Β Γεωργίου πρέπει να έχεις να πας με γυναίκα χρόνια ή να είσαι τσομπάνης για να σκεφτείς να μπεις σε δωμάτιο εκέι μέσα με αυτά τα εκτρώματα....όσο για τη μαύρη που υπάρχει εκεί καλύτερα πούστης παρά με αυτή...σύχαμα σκέτο
Δραγούμη,Κασσάνδρου,Ολυμπιάδος,Β.Ολγας,Β. Γεωργίου μακριά....αλλά και στα άλλα που έχει φουλ μια δοκιμή και τέρμα....
Μιλάτε τώρα για τζοάννα...σας χτύπησε η ζέστη μήπως?

ΕΤΣΙ....(αν και αυτη την Ταυλενδεζα δεν την ξερω.)
 

stofos

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2005
Μηνύματα
228
Like
8
Πόντοι
1
Συνάδελφε wobasor συμφωνώ. Και η πουτανιά επαγγελματική ή μη σ' αυτούς τους χώρους ειδικά, είναι ότι χειρότερο απέναντι σε έναν πελάτη και ειδικά σε πολύ παλιούς. Ο πελάτης όμως αργά ή γρήγορα το αντιλαμβάνεται κάποια στιγμή αυτό, είτε με την πρώτη φορά είτε μετά από καιρό, δηλ. ότι τον "παιδεύεις", προσπαθώντας να του αποσπάσεις extra χρηματικά ποσά. Συγκρίνει και τα υπόλοιπα κορίτσια και έχει κρίση.
Όμως δυστυχώς η πόλη μας έχει μικρή αγορά και τα καλά κυκλώματα είναι κλειστά και ακριβά...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom