Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (4 μέλη και 21 επισκέπτες)

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Παιδιά σε κάποιες αγγελίες εφημερίδων που απαντάνε με καλά ελληνικά και εξυπηρετικότατες λες και πήρες στο Χίλτον να κλείσεις δωμάτιο και λένε "είμαστε κέντρο σπα και κάνουμε μασάζ κλπ. κλπ. κλπ." πχ ένα που λέει ότι είναι κοντά στην Βούλγαρη, παίζει κι εκεί "φραπές" και είναι όπως τα μασατζίδικα που περιγράφετε εδώ, ή είναι κανονικό μασάζ;;;
Προσωπικά από περιέργεια πήρα, δεν έχω δοκιμάσει ποτέ να πάω σε μασατζίδικο και με παραξένεψε η σοβαρότητά τους στο τηλέφωνο. Αν πουλάνε βιτρίνα κάνουν πιστική δουλειά πάντως!
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
Λοιπόν ενημέρωση
Β όλγας πάνω από ΣΕΒΕΝ....πέθανε το μαγαζί...κανένα ενδιαφέρον,ίδιες μέτριες γκόμενες που το παίζουν παρθένες,μάπα πρόγραμμα...
Βούλγαρη πρώην Π συνδίκα....η Ταυλανδέζα,μία 50αρα με μεγάλο στήθος αρκετά σπασμένη και μία νεαρή μέτρια...
Β Γεωργίου....ΜΑΚΡΥΑ ΜΑΚΡΥΑ τέτοια μπάζα δεν έχω ξαναδεί,χώρος παλιός και βρώμικος...είχε και μία μαύρη αφροαμερικάνα-τσιγγάνα με φάτσα δεκαετίας 60-70 τραγωδία σκέτη....
Βαρδάρη...συγκριτικά το καλύτερο αυτή τη στιγμή με καλούτσικα κομμάτια και καλό πρόγραμμα....
Μπόντι φρι...πρέπει να έχει καλά κομμάτια αλλά και κάμερα την ώρα που γαμάς ο άλλος σε βλέπει από το γραφείο....
Μαρτίου...δεν πήγα πρόσφατα,αλλά έχει παράδοση σε μεγάλα μπάζα....
Ράδιο Σίτι...λένε ότι είναι παράρτημα του Βαρδαρίου,αλλά 2 φορές που πήγα είχε μπάζα,καμία σχέση με αυτά του Βαρδαρίου...
 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
πού είναι αυτό στο βαρδάρι φίλε?
 

aries62

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
192
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά, δώστε περισσότερες πληροφορίες για Π. Συνδίκα και Βαρδάρη!
 

stofos

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2005
Μηνύματα
228
Like
8
Πόντοι
1
Κατά την γνώμη μου, του Βαρδάρη (Πλ.Δημοκρατίας αρ.4, τηλ. 6973-***408 - το τηλ. είναι στον "Αγγελιοφόρο")το μαγαζί είναι μακράν το καλύτερο. Όλα τα κορίτσια είναι περιποιητικά, πολύ καλά στο μασάζ, αλλά και στο υπόλοιπο πρόγραμμά τους. Το μόνο που με χαλάει εκεί είναι ο σχετικά μικρός χώρος αναμονής που δεν είναι και το ότι το καλύτερο ειδικά όταν πλακώνει πολύς κόσμος. Νομίζω ότι ένας μεγαλύτερος και πιο κυριλέ χώρος πάντα στην περιοχή του κέντρου βέβαια, θα "ανέβαζε" ακόμα ακόμα περισσότερο το ήδη πρώτο και με διαφορά studio στην πόλη μας. Ελπίζω ότι θα υπάρξει μέριμνα και για αυτό. 
 

aries62

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
192
Like
0
Πόντοι
1
Σύντροφοι το υπόλοιπο πρόγραμμα είναι "πλήρες"?
Πόσες καταθέσεις πρέπει να κάνεις προηγουμένως για να το πάρεις?
 

stratford

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
119
Like
0
Πόντοι
1
Όπως είπε ο γκουρού wobasor , επιβεβαιών και εγώ ότι της Παρασκευοπούλου είναι παράτημα της Πλ.Βαρδαρίου όπου παίζει και φουλ (μου το έχει πει η Λίζα της Πλ.Βαρδαρίου). ΕΠίσης στην παρασκευοπούλου δουλεύει η χαζοβιόλα βυζοπούλα της πρωην Π.Συνδίκα Εβίτα, δεν ξέρω αν κάνει φουλ.
Αυτό της ρώην Π.Συνδίκα έχει παέι Νέα Εγνατία (πρίν τη Βούλγαρη).
 

nikolg15

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
154
Like
2
Πόντοι
1
ωπα ρε μαγκες γιατι θα τρελαθω....σας διαβαζω τοσο καιρο να λετε για το βαρδαρη. παω λοιπον πριν απο 3 μερες και πηρα μεγαλη πικρα. οκ μπορω να καταλαβω οτι μπορει να μην ειδα ολα τα κοριτσια αλλα αυτα που ειδα (παντα κατα τη γνωμη μου) ηταν πολυ μπαζα... ποιο καλη ηταν η κοπελα στην πορτα παρα οι αλλες... μπορει τωρα να μου πειτε οτι ειναι τα καλυτερα που υπαρχουν αυτη τη στιγμη στη θεσσαλονικη αλλα δεν θα συμφωνησω. νομιζω οτι κατα καιρους παιζουν πολυ καλυτερα κοματια σε αλλα μαγαζια αλλα θελει ψαξιμο και συνεχη παρουσια.
 

stofos

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2005
Μηνύματα
228
Like
8
Πόντοι
1
τα γούστα σίγουρα διαφέρουν κάθε φορά για τον καθένα μας και μιλώ για το μαγαζί στο Βαρδάρη. Προσωπική μου γνώμη και εμπειρία ως τώρα είναι ότι εκεί όλα τα κορίτσια, πέραν βέβαια της φάσης της εκτόνωσης, είναι πραγματικά πολύ καλά και στο μασάζ. Τώρα από θέμα εμφάνισης που λές, νομίζω ότι οι δύο μελαχροινές κοπέλλες  (ειδικά η πιο παλιά στο μαγαζί - ονόματα δεν λέμε στον "αέρα" για ευνόητους λόγους - )είναι κούκλες, πολύ ωραία σώματα και βεβαίως πολύ καλές στο όλο πρόγραμμά τους. Σίγουρα πάντως εξαρτάται και με το ανάλογα και το τι ψάχνει ο καθένας, πόσο τακτικός πελάτης είναι στο κάθε μαγαζί κλπ.
 

Επισκέπτης
Για σας είμαι καινούργιος στο site αλλά παλιός στην ιστορία αυτή στο χώρο, των studio και call girl. Διαπιστώνει κανείς εύκολα ότι στη Θεσσαλονίκη, δεν καταπολέμησαν απλώς το trafficking (διαβάστε τι εκθέσεις του state department) αλλά ουσιαστικά εξαφάνισαν και την συνηθισμένη κλασική αλλά ποιοτική πορνεία.

Οι πολιτικοί τις πόλης μας που είναι τώρα στα πράματα έπαιξαν πολύ μεγάλο ρόλο Τώρα έχουν βελτιωθεί λίγο η κατάσταση. Υπήρξε μια χρονική περίοδος που είχαν εξαφανίσει ακόμη και τα μπάζα. Τότε ταξίδευα συνέχεια στην Αθήνα και στο Σαντάνσκι που τότε ήταν καλό.

Η πολιτική και οικονομική πίεση που δήχθηκε η πόλη τότε έφερε την βελτίωση.   
 

Επισκέπτης
γεια σας μαγκες ωραιοι.λοιπον οι γνωμες του καθενος ειναι διαφορετικες.βαρδαρης το 4 ασ πουμε καλα εεε μαπα μασαζ αλλα καλος φραπες.βασ γεωργιου καλο εως πολυ καλο με κανανε στοματικο χωρις παραπανο λεφτα 50!αλλα τελευταια ηρθε και μια χοντρη εκει.πηγα και στην ι.δραγουμη εκει καλο μασαζ αλλα πολη αιμοβορος αυτος και οι γκομενεσ επισης τιποτα!μακρια!θελω ενα μασατζιδικο με ωραιο μασαζ+φραπε αλλα και τα 2 να ειναι τελεια!προς το παρων δεν το βρηκα
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.346
Κριτικές
6
Like
1.096
Πόντοι
376
Ρε παιδιά κάπου διάβασα οτι συλλάβανε 2 αφεντικά και 2 γκόμενες από μασάζ της Καλαμαριάς διότι λέει εκπορνεύονταν εκτός μαγαζιού, δίνοντας τα τηλέφωνά τους σε πελάτες;  Ισχύει;  Ξέρει κανείς τίποτα;
 

braveheart_thess

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
41
Like
6
Πόντοι
0
Συνάδερφοι, έχω κλείσει για 17:00 μία Νατάσσα, 25 χρονών, top model, γράφει ο Αγγελιοφόρος, το τηλέφωνο τελειώνει σε 922. Γνωρίζει κανείς κάτι για να μην φάω καμία φόλα;;;
 

stofos

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2005
Μηνύματα
228
Like
8
Πόντοι
1
περίεργο συνάδελφε thesspunter για την καλαμαριά που λές. Μα το ίδιο δεν κάνουν και αρκετές άλλες κοπέλλες από μασάζ (είτε προσφέρουν "πλήρες" πρόγραμμα εντός μαγαζιού, είτε όχι - άλλωστε και αυτές δεν έχουν γκάβλες - που να προλάβουν να έχουν κανονική σχέση οι πιο πολλές με την δουλειά αυτή);... Τις κάρφωσαν από άλλα μαγαζιά μήπως; Άρχισε μήπως καμιά επιχείρηση "σκούπας" και δεν το μάθαμε;...
 

bazoukas

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
95
Like
6
Πόντοι
0
Ξερει κανεις που βρισκεται η εβιτα που ειχε το μασατζιδικο στην συνδικα???
 

stofos

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2005
Μηνύματα
228
Like
8
Πόντοι
1
Η τρελλο-Εβίτα είναι πλέον στην Παρασκευοπούλου (παράρτημα του μαγαζιού του Βαρδαρίου) όπου το μαγαζί εκεί παίζει και φούλ πρόγραμμα με τις κλασσικές τιμές. Οι κριτικές όμως που άκουσα από άλλους φίλους που πήγαν εκεί μιλάνε για μπάζα(δεν έχω όμως προσωπική εμπειρία).
 

stofos

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2005
Μηνύματα
228
Like
8
Πόντοι
1
Δυστυχώς δεν το ξέρω φίλε. Σου στέλνω με ρμ το τηλέφωνο στου Βαρδάρη να σου το πούνε από κει.
 

co0p

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπον καιγομαι για αυριο...ΠΛηροφοριες γρηγορα...ΕΙμαι ασχετος οποτε θελω διευθυνσεις και ονοματα :P...ΠΡοτεινετε μου κατι καλο, πειτε και τιμη...thnx
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom