Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (4 μέλη και 16 επισκέπτες)

achilleasp01

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
να μην κσεχασω να σας ενημερωσω..την προηγουμενη εβδομαδα ημουν σε ενα μασαζ στην ολυμπου και σε ενα στην κασαδνρου...αισχος παιδια...αισχοσ...οσο για αυτο στην βασ.ολγασ νομιζο οτι επεσε πολυ...η μονη που αξθζει ειναι η ρενα και η λιτσα...
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
να μην κσεχασω να σας ενημερωσω..την προηγουμενη εβδομαδα ημουν σε ενα μασαζ στην ολυμπου και σε ενα στην κασαδνρου...αισχος παιδια...αισχοσ...οσο για αυτο στην βασ.ολγασ νομιζο οτι επεσε πολυ...η μονη που αξθζει ειναι η ρενα και η λιτσα...

μακριά από ολύμπου κασσάνδρου,μακριά....και β.όλγας μεγάλη βαρεμάρα οι ίδιες κοπέλες 2 χρόνια και μέτριες και το παίζουν παρθένες
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
Παιδες αξιζουν μονο μασάγια με την αφρατούλα στην συνδήκα και body free στην εγνατίας.
 

achilleasp01

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
μποντυ φρη δεν μπαινουμε...ετσι τουλαχιστον λετε...τα τηλεφωνα απο συνδικα και πλατεια δημοκρατιας μπορει να μου τα στειλει κανενα?
 

stratford

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
119
Like
0
Πόντοι
1
Ενημέρωση στο ακροατήριο, το μασατζίδικο της Π.Συνδίκα 16 μεταφέρθηκε στην Νέας Εγαντίας , πριν τη Βούλγαρη. Ο χώρος είναι κορυφή, το προσωπικό η γνωστή Μασάγια, η Εβίτα, μια ανατολική Χριστίνα και η Όλγα. Η Μασάγια στο φουλ είναι πολύ καλή για μασατζίδικο ακι αρκετά πρόθυμη. 100 Ε το φουλ. Το τηλ. είναι το ίδιο. 694...760.
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Μπορεί κάποιος εκλεκτός συναγωνιστής να μου στείλει λεπτομέρειες για το μασσατζίδικο στην είσοδο της καλαμαρίας? Είχα προσπαθήσει να το βρώ αλλά δεν τα κατάφερα.. Υπάρχει ακόμη ?
 

papacool

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2006
Μηνύματα
174
Like
46
Πόντοι
1
Ρε παιδιά πήγα πριν από 2 εβδομάδες στη Θεσσαλονίκη και επισκεύθηκα το γνωστό της Β. Όλγας, (δεν ξέρω και άλλο). Αυτή τη φορά ήταν μια κοντή πιτσιρίκα ελληνίδα (Από Θεσσαλονίκη είπε) με κοτσίδες, μαύρα μαλιά, γλυκούλα. Το πρόγραμμα φυσικά έφθανε μέχρι φραπέ. Αλλά καλό μασάζ. Ξέρει κανείς το όνομά της;
 

alxxx

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
θα παω μεσα στο σαββατοκυριακο πουακολουθει και θα σας πω την τριτη γνωμη. μηπωσ μπορω να εχω και το νουμερο για να μην ψαχνω αδικα?
 

alxxx

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
εννοω την οδο, οχι το τηλ
 

alxxx

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
το τηλ τελειωνει σε 760. μηπως το εχεις ολοκληρο αδερφε? μπορεισ να στειλεις ενα πμ? παντως για την ολγα θα παω. ολγα η τιποτα
 

papasoulis

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Μπορεί κάποιος να μου στείλει πληροφορίες και τηλ σε pm για να ενημερωθω και εγώ απο Θεσσαλονίκη εε???γιατί είμαι νέος εδώ...Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
το τηλ από αυτό της Συνδίκα που μπορώ να το βρω
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
Ενημέρωση στο ακροατήριο, το μασατζίδικο της Π.Συνδίκα 16 μεταφέρθηκε στην Νέας Εγαντίας , πριν τη Βούλγαρη. Ο χώρος είναι κορυφή, το προσωπικό η γνωστή Μασάγια, η Εβίτα, μια ανατολική Χριστίνα και η Όλγα. Η Μασάγια στο φουλ είναι πολύ καλή για μασατζίδικο ακι αρκετά πρόθυμη. 100 Ε το φουλ. Το τηλ. είναι το ίδιο. 694...760.

Αγαπητέ συναγωνιστή επειδή θα είμαι ΘΕΣ/ΚΗ αλλό ΠΣΚ για δουλειά χωρίς την "βαλίτσα" στείλε PM το νουμεράκι για να κάνω καμμία περασάδα.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

aries62

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
192
Like
0
Πόντοι
1
Τι γίνεται ρε παιδιά?
Δεν υπάρχει καμμια κίνηση στη Θεσσαλονίκη?
 

manolis2000

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2007
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Μπορείς κάποιος να μου στείλει πληροφορίες με pm για Παρασκευοπούλου. Διεύθυνση, τηλέφωνο, και τι παιζει.
 

aries62

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
192
Like
0
Πόντοι
1
Μπορείς κάποιος να μου στείλει πληροφορίες με pm για Παρασκευοπούλου. Διεύθυνση, τηλέφωνο, και τι παιζει.

Φίλε μου, μπορώ να σου δώσω τηλ/νο και διεύθυνση αλλά δεν ξέρω τι παίζει εκεί!
Μήπως κανένας συν-Θεσσαλονικιός ξέρει κάτι για το Day-Spa στην Ολγας?
 

aries62

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
192
Like
0
Πόντοι
1
ΞΑΝΘΟΣ άγγελος με πολλά προσόντα ζητά γνωριμία κι ό,τι προκυψει  69_______69 (από Αγγελιοχώρο)και "ΧΕΙΡΟΜΑΛΑΞΕΙΣ αναλαμβάνει χαλαρωτικό αισθησιακό μασάζ σε όλο το σώμα με αρωματικό λαδι διορθώνοντας την κυκλοφορία της ενέργειας στον οργανισμό. Με ραντεβού  69_______17" επίσης από Αγγελιοχώρο.
Ξέρει κανένας σύντροφος κάτι γι' αυτά?
 

jiraiya

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2006
Μηνύματα
19
Like
1
Πόντοι
0
Χαιρετώ τους συναγωνιστές!
Μόλις γύρισα από ταξίδι και θέλω να ξεδώσω.
Έχει κανείς να μου προτείνει κανένα καλό μασατζίδικο?
Παρακαλώ να μου στείλει πμ. Θα τον ευγνωμωνώ αιώνια!!!
(αν γίνεται να μου πει και τιμή παρακαλώ!)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom