Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (8 μέλη και 33 επισκέπτες)

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
masazomanis Ο έχων τη μύγα, ως γνωστόν, μυγιάζεται. Δεν είπα τίποτα αρνητικό για σένα, δεν είπα τίποτα αρνητικό γενικώς. Και αν δεν πιάνει κάποιος το χιούμορ μου καλό θα είναι να μην αρχίζει τις εξυπνάδες γιατί εγώ δεν κατηγόρησα ποτέ κανένα μέλος του φόρουμ πόσο μάλλον δημόσια. Μ'αρέσει που λες ότι με συμπαθείς. Έτσι συμπαθείς εσύ?

ΝΙΚ Α Η Αλεξία είναι πολύ καλή στις υπηρεσίες της και εμφανισιακά έχει αυτό το "πρόστυχο-σέξι-έλα σκίσε με" στυλάκι. Πραγματικά κι εγώ απορώ με αυτά που γράφεις. Την επόμενη φορά πάρε ένα πρόγραμμα μαζί της. Πιστεύω ότι, παρόλο που είσαι αρνητικά προκατειλειμμένος, θα περάσεις πολύ καλά. Δεν είναι το ύψος ούτε οι αναλογίες μοντέλου που κάνουν μια γυναίκα σέξι. Άλλο τα πιασίματα, και άλλο τα "πολλά πολλά κιλά" που γράφεις. Διαφορά μέρα με νύχτα. Να θυμάσαι όμως ότι οι αψεγάδιαστες συνήθως είναι κομοδίνα στο σεξ. Και όσο για το ύψος μην αρχίζω να γράφω για τα ακριβά αρώματα και τα μικρά μπουκάλια, είναι γνωστό και κλισέ... ;)

Για το μαγαζί της Βάνας που γράφουν κάποιοι πιο πάνω. Δοκιμάζοντας αρκετές μέσα σε αυτό το χρόνο, και αν θελήσουμε να κάνουμε ένα top3, στο Νο3 για μένα είναι η Άντζελα από Αλβανία που όμως έχει σταματήσει και στο Νο2 η υπέροχη Εύα που δουλεύει ακόμα. Ένα κλικ πιο πάνω, στο Νο1 δηλαδή, και ίσως η καλύτερη που γνώρισα γενικώς όσο τριγυρνάω στα εν λόγω ιδρύματα, η Σοφία που επίσης έχει σταματήσει εδώ και μήνες. Μιλάμε για άνθρωπο πάνω απ'όλα, χαμογελαστό, με χιούμορ, πολύ καλή στο socializing και πανέμορφη. Αυτό που έλεγαν οι παλιοί "κουκλάκι ζωγραφιστό". Σοφία, λείπεις. Να περνάς καλά ό,τι κι αν κάνεις. Πάντως έτσι και κάνει ότι ξαναξεκινάει ....θα πρέπει να προσλάβει η Βάνα άτομο για να σηκώνει τηλέφωνα και να κλείνει τα ραντεβού της Σοφίας μόνο! Όλα τα λεφτά!
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
αλλο αν δε σου αρεσε εμφανισιακα περι ορεξεως αλλα μην ακουμε ανακριβειες
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
masazomanis Ο έχων τη μύγα, ως γνωστόν, μυγιάζεται. Δεν είπα τίποτα αρνητικό για σένα, δεν είπα τίποτα αρνητικό γενικώς. Και αν δεν πιάνει κάποιος το χιούμορ μου καλό θα είναι να μην αρχίζει τις εξυπνάδες γιατί εγώ δεν κατηγόρησα ποτέ κανένα μέλος του φόρουμ πόσο μάλλον δημόσια. Μ'αρέσει που λες ότι με συμπαθείς. Έτσι συμπαθείς εσύ?

ΝΙΚ Α Η Αλεξία είναι πολύ καλή στις υπηρεσίες της και εμφανισιακά έχει αυτό το "πρόστυχο-σέξι-έλα σκίσε με" στυλάκι. Πραγματικά κι εγώ απορώ με αυτά που γράφεις. Την επόμενη φορά πάρε ένα πρόγραμμα μαζί της. Πιστεύω ότι, παρόλο που είσαι αρνητικά προκατειλειμμένος, θα περάσεις πολύ καλά. Δεν είναι το ύψος ούτε οι αναλογίες μοντέλου που κάνουν μια γυναίκα σέξι. Άλλο τα πιασίματα, και άλλο τα "πολλά πολλά κιλά" που γράφεις. Διαφορά μέρα με νύχτα. Να θυμάσαι όμως ότι οι αψεγάδιαστες συνήθως είναι κομοδίνα στο σεξ. Και όσο για το ύψος μην αρχίζω να γράφω για τα ακριβά αρώματα και τα μικρά μπουκάλια, είναι γνωστό και κλισέ... ;)

Για το μαγαζί της Βάνας που γράφουν κάποιοι πιο πάνω. Δοκιμάζοντας αρκετές μέσα σε αυτό το χρόνο, και αν θελήσουμε να κάνουμε ένα top3, στο Νο3 για μένα είναι η Άντζελα από Αλβανία που όμως έχει σταματήσει και στο Νο2 η υπέροχη Εύα που δουλεύει ακόμα. Ένα κλικ πιο πάνω, στο Νο1 δηλαδή, και ίσως η καλύτερη που γνώρισα γενικώς όσο τριγυρνάω στα εν λόγω ιδρύματα, η Σοφία που επίσης έχει σταματήσει εδώ και μήνες. Μιλάμε για άνθρωπο πάνω απ'όλα, χαμογελαστό, με χιούμορ, πολύ καλή στο socializing και πανέμορφη. Αυτό που έλεγαν οι παλιοί "κουκλάκι ζωγραφιστό". Σοφία, λείπεις. Να περνάς καλά ό,τι κι αν κάνεις. Πάντως έτσι και κάνει ότι ξαναξεκινάει ....θα πρέπει να προσλάβει η Βάνα άτομο για να σηκώνει τηλέφωνα και να κλείνει τα ραντεβού της Σοφίας μόνο! Όλα τα λεφτά!
masazomanis Ο έχων τη μύγα, ως γνωστόν, μυγιάζεται. Δεν είπα τίποτα αρνητικό για σένα, δεν είπα τίποτα αρνητικό γενικώς. Και αν δεν πιάνει κάποιος το χιούμορ μου καλό θα είναι να μην αρχίζει τις εξυπνάδες γιατί εγώ δεν κατηγόρησα ποτέ κανένα μέλος του φόρουμ πόσο μάλλον δημόσια. Μ'αρέσει που λες ότι με συμπαθείς. Έτσι συμπαθείς εσύ?

ΝΙΚ Α Η Αλεξία είναι πολύ καλή στις υπηρεσίες της και εμφανισιακά έχει αυτό το "πρόστυχο-σέξι-έλα σκίσε με" στυλάκι. Πραγματικά κι εγώ απορώ με αυτά που γράφεις. Την επόμενη φορά πάρε ένα πρόγραμμα μαζί της. Πιστεύω ότι, παρόλο που είσαι αρνητικά προκατειλειμμένος, θα περάσεις πολύ καλά. Δεν είναι το ύψος ούτε οι αναλογίες μοντέλου που κάνουν μια γυναίκα σέξι. Άλλο τα πιασίματα, και άλλο τα "πολλά πολλά κιλά" που γράφεις. Διαφορά μέρα με νύχτα. Να θυμάσαι όμως ότι οι αψεγάδιαστες συνήθως είναι κομοδίνα στο σεξ. Και όσο για το ύψος μην αρχίζω να γράφω για τα ακριβά αρώματα και τα μικρά μπουκάλια, είναι γνωστό και κλισέ... ;)

Για το μαγαζί της Βάνας που γράφουν κάποιοι πιο πάνω. Δοκιμάζοντας αρκετές μέσα σε αυτό το χρόνο, και αν θελήσουμε να κάνουμε ένα top3, στο Νο3 για μένα είναι η Άντζελα από Αλβανία που όμως έχει σταματήσει και στο Νο2 η υπέροχη Εύα που δουλεύει ακόμα. Ένα κλικ πιο πάνω, στο Νο1 δηλαδή, και ίσως η καλύτερη που γνώρισα γενικώς όσο τριγυρνάω στα εν λόγω ιδρύματα, η Σοφία που επίσης έχει σταματήσει εδώ και μήνες. Μιλάμε για άνθρωπο πάνω απ'όλα, χαμογελαστό, με χιούμορ, πολύ καλή στο socializing και πανέμορφη. Αυτό που έλεγαν οι παλιοί "κουκλάκι ζωγραφιστό". Σοφία, λείπεις. Να περνάς καλά ό,τι κι αν κάνεις. Πάντως έτσι και κάνει ότι ξαναξεκινάει ....θα πρέπει να προσλάβει η Βάνα άτομο για να σηκώνει τηλέφωνα και να κλείνει τα ραντεβού της Σοφίας μόνο! Όλα τα λεφτά!
ειδικα εσενα σε συμπαθω αλλα επειδη εσυ δεν εχεις δειξει εμπιστοσυνη αδερφε μ δυστυχως δεν μπορω να αποκτησω περεταιρω φιλια μαζι σου απο κει και επειτα επιλογη σου δε σε κατηγορησα εσυ αντιθετως εκρινες καποιυς που ισως εχουν αλλα γουστα και απλα δεν ειναι ωραιο οσο αφορα τη αλεξια μη τα ξαναλεμε τα ειπαμε αρκετες φορες
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Επειδη αυτο ακριβως ψαχνω, μπορεις να δωσει καποια πληροφορια; Που ακριβως ειναι, τιμες, κοπελες που να εχεις δοκιμασει κτλ;
60 80 100 τιμες τουμπα μουναρες παρε τηλ και πηγαινε
 

giorgos vazelos8

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2016
Μηνύματα
82
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες ανεβαίνω Θεσσαλονίκη θέλω την βοήθεια σας για να περάσω καλά
 

aeimisgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
127
Κριτικές
19
Like
999
Πόντοι
991
Καλησπέρα παίδες ανεβαίνω Θεσσαλονίκη θέλω την βοήθεια σας για να περάσω καλά

Με όνομα vazelos8 και θέλεις πληροφορίες για Θεσσαλονίκη?
Λοιπόν το καλύτερο μαγαζί, ΤΟΥΜΠΑ θύρα 4, μην πάρεις τηλέφωνο πάνε κατευθείαν, χτύπα και μπες......

Πλάκα κάνω... και οι Αθηναίοι έχουν ψυχή.
Χωρίς πλάκα τώρα, εάν διαβάσεις λίγο στα θέματα που αφορούν Θεσσαλονίκη, Μασάζ, Call, City, Στριπ, θα βρεις τα πάντα σε πληροφορίες. 
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
917
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716
60 80 100 τιμες τουμπα μουναρες παρε τηλ και πηγαινε

Ρε φιλε γινε λογο πιο συγκεκριμενος, τουμπα-μουναρες-60-100 τι να καταλαβουμε

Ονομα μαγαζιου, οδο, αυτα τα 60-80 κτλ για τι υπηρεσιες αντιστοιχουν.
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Ρε φιλε γινε λογο πιο συγκεκριμενος, τουμπα-μουναρες-60-100 τι να καταλαβουμε

Ονομα μαγαζιου, οδο, αυτα τα 60-80 κτλ για τι υπηρεσιες αντιστοιχουν.
παρε τηλ να στα πουν ακριβως οδο δεν θυμαμαι ρε φιλε στο 80 πιπα 60 μασαζ εκτονωση και 100 φουλ ¨)) παντως ο χωρος μεσα ειναι εντυπωσιακος σα δωματιο πριβε ξενοδοχειου
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
917
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716
παρε τηλ να στα πουν ακριβως οδο δεν θυμαμαι ρε φιλε στο 80 πιπα 60 μασαζ εκτονωση και 100 φουλ ¨)) παντως ο χωρος μεσα ειναι εντυπωσιακος σα δωματιο πριβε ξενοδοχειου

Με μια αναζητηση Αμαρυλις μασαζ τουμπα δε βρισκω κατι, οποτε για να τους παρω τηλεφωνο πρεπει και να το ξερω...
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
917
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom