Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

anal-lytis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
159
Κριτικές
6
Like
261
Πόντοι
281
τιμες 30 και 40 στο αμαριλις τουμπα δεν παιζουν απο 60 και πανω
Παίζει τίποτα παραπάνω ή μόνο πετσέτα;;

Γιατί η σελίδα σας φαίνεται να λέει ότι προσφέρει και φουλ προγραμμα?
Είναι κάλυψη απλά για τα μάτια  του κόσμου που δεν ξέρει
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
ειδικα εσενα σε συμπαθω αλλα επειδη εσυ δεν εχεις δειξει εμπιστοσυνη αδερφε μ δυστυχως δεν μπορω να αποκτησω περεταιρω φιλια μαζι σου απο κει και επειτα επιλογη σου δε σε κατηγορησα εσυ αντιθετως εκρινες καποιυς που ισως εχουν αλλα γουστα και απλα δεν ειναι ωραιο οσο αφορα τη αλεξια μη τα ξαναλεμε τα ειπαμε αρκετες φορες
Καταρχήν μη μου κουνάς το δάχτυλο σαν δάσκαλος που μαλώνει το μαθητή του. Περαιτέρω φιλία αν θυμάμαι καλά εγώ σου αρνήθηκα, όχι εσύ. Κι επειδή δε θέλησα να πάμε για καφέ το πήρες προσωπικά. Τέλος συζήτησης, δεν είναι του επιπέδου μου. Μίλα μόνος σου. Εξάλλου μόνο εσύ γράφεις πλέον στο θρεντ και αυτοί που ρωτάν τα ίδια πράγματα απλώς για να περάσει η ώρα τους.
 

giorgos vazelos8

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2016
Μηνύματα
82
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά έχω δύο επιλογές Αμαρυλις και Μαγγυ. Στην μαγγυ έχει καινούργιες ποια να διαλέξω το ίδιο ισχύει και για το Αμαρυλις που θα πάω πρώτη φορά. Θέλω την βοήθεια σας
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.129
Κριτικές
166
Like
26.946
Πόντοι
34.538
Καλησπέρα παιδιά έχω δύο επιλογές Αμαρυλις και Μαγγυ. Στην μαγγυ έχει καινούργιες ποια να διαλέξω το ίδιο ισχύει και για το Αμαρυλις που θα πάω πρώτη φορά. Θέλω την βοήθεια σας
Οποια σου αρεσει..
 

giorgos vazelos8

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2016
Μηνύματα
82
Like
10
Πόντοι
0
Αν ήσουν λίγο πιο σαφής. ...Θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα. Αν και τώρα σέβομαι την απάντηση
 

giorgos vazelos8

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2016
Μηνύματα
82
Like
10
Πόντοι
0
Με ποια να περάσω στο Αμαρυλις; μου αρέσουν οι αδυνατες
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Καταρχήν μη μου κουνάς το δάχτυλο σαν δάσκαλος που μαλώνει το μαθητή του. Περαιτέρω φιλία αν θυμάμαι καλά εγώ σου αρνήθηκα, όχι εσύ. Κι επειδή δε θέλησα να πάμε για καφέ το πήρες προσωπικά. Τέλος συζήτησης, δεν είναι του επιπέδου μου. Μίλα μόνος σου. Εξάλλου μόνο εσύ γράφεις πλέον στο θρεντ και αυτοί που ρωτάν τα ίδια πράγματα απλώς για να περάσει η ώρα τους.
επειδη δεν εδειξες ουδεμια εμπιστοσυνη και κρυβεσαι γι αυτο απο οσα λες και μονο καταλαβαινω και το περαιτερω ποιον σου και μιλα πιο κοσμια ασε τα εριστικα μη μου κουνας το δαχτυλο και τετοια αυτα ελα να τα πεις απο κοντα τις μαγκιες αλλου αντε τωρα τελειωνε
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
sory που ρωταω δεν εχω παει εκει βασιζομαι στα λεγομενα σου...ηλικια η κυρια?
ηλικια ξερω γω 30 καπου εκει πανω κατω σημασια εχει βγαζει κατι καυλωτικο πηγαινεις μονος σου και κρινεις φυσικα
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.661
Κριτικές
5
Like
693
Πόντοι
96
ηλικια ξερω γω 30 καπου εκει πανω κατω σημασια εχει βγαζει κατι καυλωτικο πηγαινεις μονος σου και κρινεις φυσικα
οκ ευχαριστω θα το δοκιμασω...ελπιζω να με δεχτει για φουλ...στα 100 ειναι?
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.294
Like
8.899
Πόντοι
2.356
masazomanis ποτε πηγες τελευταια??

προχτες που τη πηρα τηλ με ειπε πως κατι καλο και μικρο περιμενε αυτες τις μερες



 

aeimisgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
127
Κριτικές
19
Like
999
Πόντοι
991
ηλικια ξερω γω 30 καπου εκει πανω κατω σημασια εχει βγαζει κατι καυλωτικο πηγαινεις μονος σου και κρινεις φυσικα

Ελπίζω να είσαι καλά, ΧΑΛΑΡΑ.
Στο amarylise παίζουν όλα τα κορίτσια ή κάποιες είναι μόνο μασάζ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom