Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 73 άτομα (9 μέλη και 64 επισκέπτες)

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Τώρα να εκφράσω ένα παράπονο...

εντόπισε ο House κάτι καλό, θα το μοιραστεί με azazel και φακίρη (και δικαίως αφού γνωρίζονται τα παιδια) κι εμείς οι outsiders θα τον κάνουμε πάλι σφεντόνα...

:'(

kostas K. συνεχισε να εισαι ενεργο μελος εδω μεσα και δεν θα χασεις  ;)
Εισαι ωραιος σε παω...
Ελπιζω να τα πουμε και σε καμια συναντηση στο μελλον  :grin:
 

quantum_block

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2015
Μηνύματα
213
Κριτικές
6
Like
4
Πόντοι
1
kostas K. συνεχισε να εισαι ενεργο μελος εδω μεσα και δεν θα χασεις  ;)
Εισαι ωραιος σε παω...
Ελπιζω να τα πουμε και σε καμια συναντηση στο μελλον  :grin:

Η συμπάθεια είναι αμοιβαία φιλε μου.  :)

Θα χαρώ να σε γνωρίσω από κοντά. Οταν κανονίσετε κάτι χτύπα μου ένα pm.  ;)
 

adela9

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2014
Μηνύματα
37
Like
6
Πόντοι
0
Κωστα ο House ειναι κ γαμω τα παιδια με εχει βοηθησει χωρις πολλα πολλα κ ηταν κ ακριβεστατος σε αυτα που ελεγε  :)
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Να είστε καλά ρε μάγκες .Ευχαριστώ για τα καλα σας λόγια.
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Άντε και για δήμαρχος !Μια ψήφο από μένα.
 

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
10
Like
467
Πόντοι
3.245
Περασμα αναγνωριστικο από εγνατια (αυτό που εχει δυο στο ιδιο μεγαρο).Τρεις μετριες μια καλη.πηρα την καλη.Πετσετα κανονικη,καποια στιγμη μου λεει¨"Γυρισε ανασκελα να κανουμε από μπροστα"Νομισα καλα παμε αλλα δεν...ο αυστηρος της τροπος δεν αφηνε περιθωρια.(πολύ ευγενικη αλλα αυστηρη).Το μασαζ όμως πολύ καλο.25 ευρω. Δεν πειραζει... :'(
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.206
Κριτικές
166
Like
27.092
Πόντοι
34.538
Περασμα αναγνωριστικο από εγνατια (αυτό που εχει δυο στο ιδιο μεγαρο).Τρεις μετριες μια καλη.πηρα την καλη.Πετσετα κανονικη,καποια στιγμη μου λεει¨"Γυρισε ανασκελα να κανουμε από μπροστα"Νομισα καλα παμε αλλα δεν...ο αυστηρος της τροπος δεν αφηνε περιθωρια.(πολύ ευγενικη αλλα αυστηρη).Το μασαζ όμως πολύ καλο.25 ευρω. Δεν πειραζει... :'(
Ριξε και συ τη πετσετα κατω...κατά λαθος!!!!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
φοβηθηκε ο ανθρωπος μη φαει κανα μπουκετο

αν ηταν αυστηρη οπως ειπε  :tickedoff:


υγ ποιο ειναι αυτο το μεγαρο που ταχει δυο-δυο
 

Robyman82

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2011
Μηνύματα
264
Like
72
Πόντοι
1
Εχθες  το  απόγευμα περνούσα από την Λαμπράκη και  ειδα σε μια είσοδο χαλαροτικο  μασαζ  και κέντρο αισθητικης. Ανέβηκα από περιέργεια. Μου ανοίγει μια γύρω στα 45 και μου λεει 25ευρω για  40 λεπτά από περιέργεια πέρασα. Ο χώρος καθαρά για νύχια και για αποτρίχωση. Άρχισε να κάνει μασαζ με πετσέτα και εσώρουχο  μου μετά  από κανένα  δεκάλεπτο μου λέει  δεν βγάζεις το μποξερακι μην γίνει με λάδι κρίμα είναι  και συνεχίζει. Μου λέει  να γυρίσω από μπροστα και κόλπο ρίχνω την πετσέτα κάτω και λέει  θα την χρειαστείς να στη δωσω όχι και συνεχίζει  το μασαζ.οπως ανεβαίνει προς τα επάνω άρχισα να σφυγκω και με κλειστά μάτια απολαβανα. Σε κάποια στιγμή έφτασε ανανεσα στα μπούτια και εγώ δαγκωνομουν με πιάνει σε κάποια στιγμή και κάνει και στο εργαλείο  μασάζ και αφορμή τα την λέω όχι με το χέρι και τον βάζει στο  στόμα και αρχίζει. Την λέω μετά από δέκα λεπτά σταματήστε θα τελειώσω και τελειώνω στο στόμα. Φεύγοντας λέω τι χρωστάω και 25 και λειτουργεί χαλάρωσες και λέω είμαι πιασμενως πολύ για να ξανά έρθω και λέει ναι. Πείρα τηλ οπότε από εβδομάδα μία βόλτα  παλι
Δε με λέτε?
Ξέρουμε κάτι για αυτό?
Τελευταία μέρα στην πόλη αύριο πριν την άδεια και θέλω μασαζάκι..
 

dddd001x

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
106
Like
8
Πόντοι
1
Ακούω πολλά για 40 ,45,25
«Ο πελάτης μπορεί να έχει πάντα δίκιο». Σε ένα πράγμα δεν έχει δίκιο, να μη θέλει να πληρώσει.
Και σ` αυτήν την περίπτωση δεν θα περνάει καλά. Μέχρι τώρα γιατί δεν μπόρεσε κανένας να μας περιορίσει ουσιαστικά; Η απάντηση είναι γιατί ο χρηματοδότης ενός χώρου, δηλαδή αυτός που φέρνει τα χρήματα στο χώρο από άλλη πηγή , αργά ή γρήγορα επιβάλει την γνώμη του,  ακόμη και είναι φτωχότερος από τα στελέχη του χώρου.
Ένα πράγμα δεν θα μπορέσουμε να κάνουμε ποτέ. Να πληρώνουμε λιγότερο από τις τιμές της αγοράς.
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
ηθελα να επιβεβαιωσω αυτα που ειπε ο παλερμο λιγο πριν τις γιορτες  2funny

καλο το ρωσακι στο edelweiss αλλα δε μιλαει καθολου ελληνικα η αγγλικα

γυρω στο 1.70 καλο κορμακι πολυ καλο βυζι αλλα μικρη ρογιτσα

Ου να μου χαθείς πρόστυχε...  :2funny: :2funny: :2funny:

House καλως όρισες ξανά... Είσαι από τα καλύτερα παιδιά εδώ μέσα. Και ο humax εννοείται...

Εγώ πάλι μόνο σας διαβάζω σποραδικά... Έχω κρεμάσει τις πετσέτες μου...
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Καλημέρα σ όλους.
Τι να πρωτοσχολιασω Απ ότι διάβασα απ όταν έχω να μπω στο νήμα ? Καλύτερα τίποτα.
Αντε να ρίξω Και ένα μικρό κουίζ.
Θα το εβαζα σε άλλο νήμα αλλά εδώ βλέπω έχει τηλεθέαση: το ξέρετε πως υπάρχει ελληνίδα 18χρονη μελαχρινη λεπτή κορμάρα πολυ ωραιο πρόσωπο που το δίνει από 20.ευρώ ?( Παλέρμο δεν είναι για σένα δεν έχει μεγάλο βυζι ).
Και δεν είναι μόνη έχει και ανάλογες "φίλες ".

ρε συ τώρα τα λες αυτά που γύρισα Αθήνα...
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Πλάκα πλακα Χόρχε εκεί που το βρήκα μόνο εσύ και εγώ θα μπορούσαμε να το έχουμε.ανακαλύψει φίλε. Στις 3 το πρωί και εντελώς άσχετο μαγαζί.
Θα γκρινιαξουν κάποιοι ίσως μ αυτό που έγραψα μόλις αλλά ευτυχώς η δυστυχώς είναι η αλήθεια.
Κι εσύ είσαι απ τους ελάχιστους εδώ μέσα που.μπορείς να καταλάβεις και το πώς και το γιατί και το ευτυχώς αλλά κυρίως και το δυστυχώς .
Θα σου πω το σκηνικό κάποια στιγμή .
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Ου να μου χαθείς πρόστυχε...  :2funny: :2funny: :2funny:

House καλως όρισες ξανά... Είσαι από τα καλύτερα παιδιά εδώ μέσα. Και ο humax εννοείται...

Εγώ πάλι μόνο σας διαβάζω σποραδικά... Έχω κρεμάσει τις πετσέτες μου...
Αγαπημένε φίλε δοκιμαστη χαίρομαι που σε διαβάζω ξανά .
Δεν έφυγα και πότε απλά ξαποστασα λίγο να ξεκουραστώ . Είμαι και γέρος άνθρωπος.
Κανόνισε ν; πιούμε καμία.μπύρα σύντομα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom