Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

steaved

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2010
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
28
Πόντοι
0
αντε κ στο εδωσε θα παρεις θα σε ρωτησει ποιος εισαι
κ απ τη στιγμη που δε σε ξερει δε θα βγει κατι
Στις μέχρι σήμερα τηλεφωνικές επικοινωνίες μου δεν έχασα πάντως ούτε μία. Και φυσικά ούτε τα μαγαζιά έχασαν.  ;)
 

steaved

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2010
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
28
Πόντοι
0
πως δλδ θα δώσει τηλέφωνο έτσι χύμα ???  :think:
Ναι φίλε μου.... "χύμα". Η επικοινωνία είναι καθαρά προσωπικό θέμα του καθένα. Αν δεν τους αρέσει ο τρόπος μου ή η φωνή μου ΟΚ. Τότε να το καταλάβω. Αλλά αν δεν δοκιμάσω... δεν μπορώ να βγάλω συμπέρασμα.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Στις μέχρι σήμερα τηλεφωνικές επικοινωνίες μου δεν έχασα πάντως ούτε μία. Και φυσικά ούτε τα μαγαζιά έχασαν.  ;)
δεν ειδα ομως ν αναφερεις καμια απ τις επιτυχιες σου
εκτος αν τις κρατας για παρτυ σου
 

steaved

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2010
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
28
Πόντοι
0
δεν ειδα ομως ν αναφερεις καμια απ τις επιτυχιες σου
εκτος αν τις κρατας για παρτυ σου
το τελευταίο διάστημα προτιμώ το ΕυΖην και το Olgas που κανει ανακαινιση αυτο τον καιρο. Αλλα θα ήθελα να δοκιμάσω και κατι αλλο. Λογω του οτι δεν ειμαι απο Θεσσαλονίκη είναι λιγο δύσκολο να παρακολουθήσω τις εξελίξεις...
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
καλησπερα στην παρεα κ απο εμενα!
Αντε να μπω κ εγω σαν σφηνοπουτσα κ να γραψω κατιτις κ εγω εδω......
Ρε παιδια πως την εχουνε δει μερικα μαγαζια ηθελα να ηξερα!!???
δεν ειμαι πολυ του χωρου στα μασατζιδικα αλλα εχω καταλαβει οτι ειναι κλαματα η κατασταση κ εξηγουμε να σας πω τι εγινε.........
Με στειλανε μηνυμα απο ενα μασαντζιδικο δωδεκανησου οτι ηρθανε καινουρια κοριτσια.....αντε λεω να παω να δω!!
Περνω τηλεφωνο μ την ταδε της λεω μου εστειλες μυν οτι εφερες καινουρια κοριτσια να περασω να τα δω.....????
Ναι βεβαια τι ωρα?? Σε μιση ωρα τις λεω ειμαι εκει! ΑΑ ωραια θα ειναι κ τα κοριτσια ελευθερα!!
Να ξερεις δεν θα παρω προγραμα ερχομαι να δω τα κοριτσια σου!! ΑΑΧ γιατι μου το κανεις αυτοοο??
Τι σε κανω δηλαδι ρε φιλεναδα?? δεν μπορω να ερθω μονο να δω τα κοριτσια σου?? ΟΧΙ ΟΧΙ δεν ειπα εγω αυτο....
ΑΛΛΑ τι ειπες τι λεω?? λοιπον σε μιση ωρα μπορω να ειμαι εκει να ερθω?? ΕΛΑ μου λεει.....
Φτανω εκει τι κανεις τι κανω χερετουρες......καθομαι στο γραφειακι......
Την ρωταω γιατι σε παραξενευει που θελω να δω τα κοριτσια σου τα καινουρια????
ΕΕΕ ναααα καποιοι πελατες το κανουν συχνα καιιιι δεν ειναιιι ωραιοοοο κ πουτσες μπλε δηλαδι.......
Αφου την λεω με εστειλες μηνυμα αντε κ ηρθα τι πρεπει δηλαδι επιδη ηρθα να παρω κ προγραμμα?????
ΟΧΙ ΟΧΙ δεν ειπα κατι τετοιο.... α καλα......αντε να δουμε τα κοριτσια......
ερχετε ενα μιλφονι με πεσμενα βυζια μεχρι το πατωμα κ χαμογελασε δοντια σαν μασελα απο αλογο.....
Λοιπον αντε γεια της λεω κ αν φερεις κανα καλο με μεγαλα βυζια τοτε στειλε μου μηνυμα........
Καλα δεν εχουνε μεγαλα βυζια αυτες οι κοπελες?? αΑυτα τις λεω ειναι μεγαλα βυζια?? Μεγαλα σπυρια μπορει!!
Καλα κουκλα αντε γεια....
Με ενοχλησε ο τροπος λες κ ειμαι κανα πεδαρελι που ηρθε απο το διαστημα κ πανε να το ποιασουνε κοροιδο!!
Μπας κ αρπαξουνε κανα ρευστο για πλακα!!

Παιδες πολυ που θα με ξαναδουνε.......κ πολυ καλα θα κανουνε να αλλαξουνε νοοτροποια γιατι δεν κανουνε ετσι δουλειες!!
Παω κ στο βαρδαρακο με τα 3 μπουρδελα που μεινανε ανοιχτα κ με ενα 20αρικο βαζω την πουτσα μου σε κρεας παρα να με δουλευουν ετσι......
Αιντεεεε απο δω ρε.......συγχιστηκα!!

 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
Για πες??.. πως να το δωσω?? με email? με pm? sms? mms? morse? η παραδοσιακα με συματα καπνου?

Βρε premium ζουμε στην ψηφιακη εποχη κ εχεις μεινει ακομα εκει..........?????
Στον δυαδικο αριθμο σε παρακαλω..............να το καταλαβουμε ολοι :grin: :grin:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.141
Κριτικές
166
Like
26.979
Πόντοι
34.538
bizoholic στειλε με πμ τα τρια τελευταια νουμερα του κινητου που σου στειλε
το μηνυμα να τσεκαρω κατι...
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
540
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
Βρε premium ζουμε στην ψηφιακη εποχη κ εχεις μεινει ακομα εκει..........?????
Στον δυαδικο αριθμο σε παρακαλω..............να το καταλαβουμε ολοι :grin: :grin:

010011001001011101110101101101 αντε λοιπον μεταφραστε  :grin:
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
540
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
bizoholic στειλε με πμ τα τρια τελευταια νουμερα του κινητου που σου στειλε
το μηνυμα να τσεκαρω κατι...
Μην τσεκάρεις τίποτα Φακιρη. Η Νίκη (πρώην Ελίζα) το κάνει αυτό σε όλο το πελατολόγιό της, μέχρι να της πεις μην το κάνεις. Μεγάλη μαλακία σαν πρακτική πάντως, μπορείς να εκτεθείς στο σπίτι σου και να μπλέξεις. Και το ρόστερ του μαγαζιού της πολύ μέτριο τις περισσότερες φορές.    
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.141
Κριτικές
166
Like
26.979
Πόντοι
34.538
Μην τσεκάρεις τίποτα Φακιρη. Η Νίκη (πρώην Ελίζα) το κάνει αυτό σε όλο το πελατολόγιό της, μέχρι να της πεις μην το κάνεις. Μεγάλη μαλακία σαν πρακτική πάντως, μπορείς να εκτεθείς στο σπίτι σου και να μπλέξεις. Και το ρόστερ του μαγαζιού της πολύ μέτριο τις περισσότερες φορές.    
Κατι παρομοιο μου ρθε και μενα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom