Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 50 άτομα (2 μέλη και 48 επισκέπτες)

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Επίσκεψη χτες το μεσημέρι γύρω στις 1 στο κατάστημα της Μαγκυς . Στο χώρο βρισκόταν η Μαγκυ και μια καινούργια κοπέλα ονοματι Αθηνα ψηλή μελαχρινή. Γύρω στις 2 θα ερχόταν και οι υπόλοιπες 2 η Κατια και μια καινούργια Έλενα την οποία δεν είδα . Έκτο από τις προαναφερόμενες κοπέλες εργάζεται και η γνωστή Σιλβη η οποια είχε ρεπό . Πέρασμα με την Αθηνα η οποία είναι όμορφη με σιλικονατο βυζί 3αρι πολύ καλό η οποια σε αφήνει να πιάνεις ελεύθερα. Τα γνωστά προγράμματα 50 φραπέ και 70 πίπα . Έχω δοκιμάσει την Κάτια την Σιλβη και την Αθηνά οι οποίες προσφέρουν πολυ καλό μασάζ και ελεύθερα πιασίματα. Το όλο προγράμματα διαρκεί 40 λεπτά το οποίο οι κοπέλες το τηρούν. Ο χώρος ενδείκνυται για λάτρεις του καλου μασάζ με φραπέ ..... Την πίπα δεν την δοκίμασα . Ελπίζω να βοήθησα .
 

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
10
Πόντοι
26
Η Νασια απο παπαφη επεστρεψε στην ενεργο δραση;
 

steaved

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2010
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
28
Πόντοι
0
Καλησπέρα, κάποιος το τηλ της Μαριανας σε PM?
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Επίσκεψη στο body free

Πήγα έναν πρωτάρη σε τέτοια φίλο
Αγγίζει πλέον την κυριολεξία το όνομα του μαγαζιού

Ελεύθερο σωμάτων είναι αφου εχει κατι μπάζα και τη νύφη τη Στεφανια

Ήταν μέσα σε δωμάτιο αυτη και υπήρχαν διαθέσιμες 2 μια ελληνίδα και μια βουλγαρα
Ήπιαμε ενα χυμό είπαμε 17 μαλακιες και ευγενικά αποχωρήσαμε

Οποιος πάει και δινει 100 ευρώ για να γαμησει εν μέσω πομπών και μικροφώνων αυτά τα μπάζα μάλλον δεν είναι πολυ καλά
 

StefNap

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2015
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα Ξανα παιδες δθστυχως την επαθα και εγω απο το Body Free !!Αλλα ετσι μαθαινεις....μπορει καποιοσ να με ενημερωσει με πμ για κατι καινουργιο διοτι εχς β ρεθει σε αδιεξοδο!!!Προσφατα πηγα στο αντζελς αρκετα καλη εξυπηρετηση και γενικα που ωραιο περιβαλλον τωρα τα κοριτσια κανουν καλη δουλεια αλλα θα ηθελα μια ανανεωση !!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.911
Πόντοι
2.356
Καλησπερα Ξανα παιδες δθστυχως την επαθα και εγω απο το Body Free !!Αλλα ετσι μαθαινεις....μπορει καποιοσ να με ενημερωσει με πμ για κατι καινουργιο διοτι εχς β ρεθει σε αδιεξοδο!!!Προσφατα πηγα στο αντζελς αρκετα καλη εξυπηρετηση και γενικα που ωραιο περιβαλλον τωρα τα κοριτσια κανουν καλη δουλεια αλλα θα ηθελα μια ανανεωση !!
για ποιο angel μιλας
πες μας λιγο για τα κοριτσια
κ οταν λες κανουν καλη δουλεια τι εννοεις
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Επίσκεψη στο body free

Πήγα έναν πρωτάρη σε τέτοια φίλο
Αγγίζει πλέον την κυριολεξία το όνομα του μαγαζιού

Ελεύθερο σωμάτων είναι αφου εχει κατι μπάζα και τη νύφη τη Στεφανια

Ήταν μέσα σε δωμάτιο αυτη και υπήρχαν διαθέσιμες 2 μια ελληνίδα και μια βουλγαρα
Ήπιαμε ενα χυμό είπαμε 17 μαλακιες και ευγενικά αποχωρήσαμε

Οποιος πάει και δινει 100 ευρώ για να γαμησει εν μέσω πομπών και μικροφώνων αυτά τα μπάζα μάλλον δεν είναι πολυ καλά

Καπος θα πρεπει να βγαλει τα λεφτα για την ''καμπανα'' ο χοντρομπαλας.
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Δε ξερω για πιο angel μιλάτε αλλά αυτο στο φοίνικα κανει μονο νύχια και αποτρίχωση. Εχω προσπαθήσει πολλές φορές και μου το ξεκαθάρισε. Τωρα αν καποιος ειναι πιο καταφερτζής καλά να περασει. Εγω το έσβησα το τηλεφωνο της. Να περνάτε καλα ολοι και καλη ανάσταση.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.911
Πόντοι
2.356
Κ  το έσβησα μετά από επικοινωνία με την Εύα
κ με είπε ότι δουλεύει μαζί με τον άνδρα της κ δε κάνει τίποτε πλέον, αλλά  ο φίλος πρέπει να λέει για το άλλο στην Όλγας

Κ μίας κ γυρίσαμε στα παλιά
η Ιωάννα στην αιγαίου με Κέρκυρας
πού ήτανε έχει πάει κανείς πρόσφατα
Γιατί κ αυτή με είχε πει ότι το έκοψε
 

nobi3000

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2011
Μηνύματα
186
Like
8
Πόντοι
1
Κ  το έσβησα μετά από επικοινωνία με την Εύα
κ με είπε ότι δουλεύει μαζί με τον άνδρα της κ δε κάνει τίποτε πλέον, αλλά  ο φίλος πρέπει να λέει για το άλλο στην Όλγας

Κ μίας κ γυρίσαμε στα παλιά
η Ιωάννα στην αιγαίου με Κέρκυρας
πού ήτανε έχει πάει κανείς πρόσφατα
Γιατί κ αυτή με είχε πει ότι το έκοψε
[/quote
Φίλε Humax, Ιωάννα στην Aιγαίου με Κέρκυρας, δεν υπάρχει, πρέπει να άλλαξε διεύθυνση, όποιος γνωρίζει τίποτε παραπάνω ας δώσει τα φώτα του!
..
 

zatsakos7

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2015
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Kαλησπερα στα παιχτρονια!βασικα σας παρακολουθω χρονια,αλλα δεν εχω κανει ρετζιστερ,ειμαι χρονια με κοπελα κ επειδη κοζαρει απο ιντερνετ,ψιλοσκιαχτηκα να κανω προφιλ!ετσι κιαλλιως αμα ξες να ψαχνς, παιρνεις αρκετες πληροφοριεσ! κ σας ευχαριστω για τα ινφος,εχω κανει αρκετες καταδρομικες!ηθελα να αναφερω τι με ετυχε τις προαλες,να μη την πατησετε,σε εισαγωγικα!γιατι αλλος ισως ψαχνει κ μονο μασαζ
Που λετε την πηρα τηλ ειδα κομμωσεις που γραφει κ λεω,μαλλον θα μας παιξει κανα γιωργο μαγκα!! :την ειπα στο τηλ οτι δε ψαχνω  :zfuck:,αν κ την ειπα τουλαχιστν κανα μαγκα,κ καπως τα μασουσε αλλα υπεθεσα οτι δεν ηθελε να μιλαει απο τηλ!(κ μια αλλη που ειχα παρει τελικα ξηγηθκε φραπα)τελος παντων ελειπε η γυναικα στους γονεις της στο χωριοκ την εφερα σπιτ,κατα της 8μης!ημουνα απο τσιπρα κ κολπα κ ειμουνα πτωμα!παιδια εσκασε κοκινομαλα θειά με ενα ολωσομο κολαν,ψιλοχοντρουλα λες κ επαιζε σε καμια παλιακια ταινια το 80,με κορδελα στο κεφαλι και μια τσαντα σαν τις διαφημιστικες του λιντλ! :rockon: :rockon:κ το κουλο οταν ανεβηκε κ εκατσε.την εκανα φραπε κ με εδωσε κ δωρο κατι ξυλινα διαφημηστικα λιπτον αισ τι,για να βαζω λογαριασμους!χαχα ξενερωσα βεβαια την ειχα για κανα καλυτερο ματουρακι αλλα κιουσπα ητανε.τεσπα με ειπε 25ε, δε κανει κατι παραπανω εκτος μασαζ.ε λεω ας το απολαυσω να δω μα αξιζει τλχστν!με τα λιγα με τα πολλα πηγα μπανιο κ ταβγαλα ολα,κ εσκασα κρεβατοκαμαρα με τον μικρο ντουρο οπου τον πηρε ματι,κ με λεει βαλε πετσετα κ εγω πηρα μια μικρη  ;)αυτη ειχε ενα λαδακι σε μπουκαλακι απο αγιασμα  :dancing:,ξεκινησε μασαζακι μπρουμητα,ηξερε απο μασαζ,δλδ αξιζει για μασαζ,μετα γυρισα ανασκελα κ με ειδε που ημουνα αναμενος κ τσιτωμενος απο τα τσιπρα κ με λεει χαλαρωσε την ειπα εχω καιρο να κανω σεξ κ παπαριες,τεσπα συνεχισε μπορω να πω πως το απολαυσα!λιγο πριν τελειωσει την ειπα τουλαχιστον να με τον παιξει,να ξεφουντωσω αλλα το παιζε δυσκολη.την ειπα αλλο ενα 10ε για  :pipa1:,κ τελικα με τα χιλια ζορια με τον επαιξε..αυτη ητανε η τελευταια εμπειρια..εν ολιγοις η τυπισσα κανμει καλο μασαζ,ευχαριστη παρεα, :jerking: κ ως εκει!για 25ε,καλα ειναι κ 20 βασικα να τις εδινα δε θαλεγε τπτ!επισης με ειπε δεχεται κ στο τριαδη στο σπιτητης...
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
Δε ξερω για πιο angel μιλάτε αλλά αυτο στο φοίνικα κανει μονο νύχια και αποτρίχωση. Εχω προσπαθήσει πολλές φορές και μου το ξεκαθάρισε. Τωρα αν καποιος ειναι πιο καταφερτζής καλά να περασει. Εγω το έσβησα το τηλεφωνο της. Να περνάτε καλα ολοι και καλη ανάσταση.

Κ  το έσβησα μετά από επικοινωνία με την Ευα ......  .....αλλά  ο φίλος πρέπει να λέει για το άλλο στην Όλγας

Έχετε δίκιο...η αναφορά ήταν σ΄αυτό:
 

StefNap

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2015
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Μιλαω για το αντζελς στην ολγας....Τα κοριτσια ειναι ξενες απο οτι καταλαβα εχω περασει με τη μια και απο μασαζ κανει πολυ καλο για εξτρα προγραμματα διαθετει τα παντα(φραπα...κτλ)Οι τιμες πιστευω ειναι λογικες (40,50)Γενικα ομως εχω περιορισμενες γνωσεις απο μασατζιδικα λογω ηλικιας,ειμαι καινουργιος στο χωρο του μασαζ αλλα λατρης.Εχω δοκιμασει αρκετα απο τον αγγελιοφορο και αλλεσ αγγελιες αλλα εχω φαει πολλες νιλες για αυτο και ψαχνω κατι καλο καθε βοηθεια ευπροσδεκτη...Και ενοιτε δινω και εγω πληροφοριες για καποιον που θελει να μαθει...Σπα Ελιτ (μακρια παιδια τουλαχιστον αυτο στην αδριανουπολεως η απολυτη ξενερα Ευχαριστω
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
540
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
Συνευρεση με Αννα από Μολδαβια στο επι τις γωνιας Αιγαιου Καλαμαρια πριν καμια 15 μερες. 27 χρονο κατα δηλωση με ωραια σφιχτη επιδερμηδα μελαχρινη με απιστευτο φυσικο στηθος (ιδιο με το στηθος της Ειρήνης ισως και ένα κλικ μεγαλυτερο), με τρελανε η απολητη εληψη υποψίας τριχας- χνουδιού από τα βλέφαρα και κατω!! :cheesy: . Στο μασαζ δε τα σπαει, αλλα προσπαθει και δεχετε οδηγιες. Στα του αγωνα στοματικο με παθος γλυψηματα παντου χωρις φοβιες και σιχασιες.  Η κοπελα μου ειπε ότι εχει λιγο καιρο (ενα μηνα) στη πολη μας , και ότι η προϋπηρεσία της είναι στα Αθηναικα (όχι οδος Στουρναρη κλπ).... Πιπινι αγαπησιαρικο GFE.
 

steaved

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2010
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
28
Πόντοι
0
Συνευρεση με Αννα από Μολδαβια στο επι τις γωνιας Αιγαιου Καλαμαρια πριν καμια 15 μερες. 27 χρονο κατα δηλωση με ωραια σφιχτη επιδερμηδα μελαχρινη με απιστευτο φυσικο στηθος (ιδιο με το στηθος της Ειρήνης ισως και ένα κλικ μεγαλυτερο), με τρελανε η απολητη εληψη υποψίας τριχας- χνουδιού από τα βλέφαρα και κατω!! :cheesy: . Στο μασαζ δε τα σπαει, αλλα προσπαθει και δεχετε οδηγιες. Στα του αγωνα στοματικο με παθος γλυψηματα παντου χωρις φοβιες και σιχασιες.  Η κοπελα μου ειπε ότι εχει λιγο καιρο (ενα μηνα) στη πολη μας , και ότι η προϋπηρεσία της είναι στα Αθηναικα (όχι οδος Στουρναρη κλπ).... Πιπινι αγαπησιαρικο GFE.
Εχεις pm
 

averkios

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
412
Like
63
Πόντοι
1
Συνευρεση με Αννα από Μολδαβια στο επι τις γωνιας Αιγαιου Καλαμαρια πριν καμια 15 μερες. 27 χρονο κατα δηλωση με ωραια σφιχτη επιδερμηδα μελαχρινη με απιστευτο φυσικο στηθος (ιδιο με το στηθος της Ειρήνης ισως και ένα κλικ μεγαλυτερο), με τρελανε η απολητη εληψη υποψίας τριχας- χνουδιού από τα βλέφαρα και κατω!! :cheesy: . Στο μασαζ δε τα σπαει, αλλα προσπαθει και δεχετε οδηγιες. Στα του αγωνα στοματικο με παθος γλυψηματα παντου χωρις φοβιες και σιχασιες.  Η κοπελα μου ειπε ότι εχει λιγο καιρο (ενα μηνα) στη πολη μας , και ότι η προϋπηρεσία της είναι στα Αθηναικα (όχι οδος Στουρναρη κλπ).... Πιπινι αγαπησιαρικο GFE.
Τι όνομα έχει αυτό αποεξω;
 

StefNap

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2015
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Συνευρεση με Αννα από Μολδαβια στο επι τις γωνιας Αιγαιου Καλαμαρια πριν καμια 15 μερες. 27 χρονο κατα δηλωση με ωραια σφιχτη επιδερμηδα μελαχρινη με απιστευτο φυσικο στηθος (ιδιο με το στηθος της Ειρήνης ισως και ένα κλικ μεγαλυτερο), με τρελανε η απολητη εληψη υποψίας τριχας- χνουδιού από τα βλέφαρα και κατω!! :cheesy: . Στο μασαζ δε τα σπαει, αλλα προσπαθει και δεχετε οδηγιες. Στα του αγωνα στοματικο με παθος γλυψηματα παντου χωρις φοβιες και σιχασιες.  Η κοπελα μου ειπε ότι εχει λιγο καιρο (ενα μηνα) στη πολη μας , και ότι η προϋπηρεσία της είναι στα Αθηναικα (όχι οδος Στουρναρη κλπ).... Πιπινι αγαπησιαρικο GFE.


Εκει διπλα μενω και εγω γινεται να εχω μια ενημερωση για το εν λόγω μασατζιδικο?? Παιδια υπαρχει καποιο θεμα με το σαιτ??διοτι μου βγαζει αρκετα κολληματα και ετσι δεν μπορω να δωσω αλλα και να παρω πληροφοριες....
 

kavler

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2009
Μηνύματα
231
Like
32
Πόντοι
1
Παντως το τηλεφωνο που τελιωνε σε 854 το εχει κλειστο...οποιος ξερει κατι ας στειλει ...βολευει ανατολικα
εγώ πάντως που την συναντώ συχνά πυκνά στο σούπερ market δεν μου είπε κάτι τέτοιο....μου είπε ότι δουλεύει σε μια εταιρία στα λογιστήριο :jerking:......και καλά...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom