Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

akismouse

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2013
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
Στο Μεταξάς είναι 40 ευρώ ο φραπές στα 45 λεπτά (πραγματικά 30) και 70 το στοματικό αλλα δέν το κάνουν όλες. Ρωτήστε πρίν περάσετε. Γενικά δεν αξίζει, αν και το μασαζάκι πιάνει την βάση και τα κορίτσια είναι νεαρά.
 

fiatpunto28

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2015
Μηνύματα
1
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Πιο στημένη "κριτική" δεν έχει. ;)


Γράφτηκε μόνο  για να μας προτείνει σε μας τους άσχετους για να μας ενημερώσει  :grin:



Το έγραψα κάτω από την κριτική μου στο αναφέρω κι εδώ.
Κανείς λάθος, παρακολουθώ το φόρουμ και αυτό το νιμα καιρο, δεν χρειάστηκε-δεν ήθελα-να ποσταρω γι αυτό και δεν έκανα εγγραφή στο φόρουμ.

Ήταν η πρώτη μου φορά σε μασαρτζιδικο. Πήγα άλλη μια φορα με την ίδια κοπέλα (χωρίς κουπόνι) αυτή την φορά.
Η κριτική μου-βαθμολογια μου-ισως ήταν λιγάκι υπερβολική αλλά αληθινή.
Είμαι εδώ για να το συζητήσουμε αν θέλεις.
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
434
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
Ρε Μητσοδημήτρη πότε θα σταματήσεις να γράφεις για πράγματα που δεν έκανες ποτέ .
Είπαμε να έχετε καλές σχέσεις με κάποια μαγαζιά αλλα οχι να μας γράφεις και για επίσκεψη που έκανες μέσω iCloud .
Ούτε η προηγούμενη αναφορά σου για το milf ούτε η σημερινή ειναι πραγματικές , ποτέ δεν έγιναν .
Φιλε μου House of Fun ειλικρινα νομιζω την υπαρξη ο ενας του αλλου στο site την ξερουμε εδω και καιρο και ειλικρινα σε εκτιμουσα!!!Θα μπορουσες να μου εξηγησεις τι σε κανει να πιστευεις κατι τετοιο?? Ησουν ολη μερα στο ιδρυμα και δεν με ειδες να μπεικα??? Με ξερεις και με παρακολουθεις και δεν ειδες να περασα απο εκει??? Το οτι ειμαι τυπος που γινμαι πελατης σε ενα μαγαζι οσο περναω καλα ετσι ειναι!Παλιοτερα αν θυμασαι πηγαινα αλλου τωρα μου αρεσει αυτο αυριο μπορει καποιο αλλο!!Μηπως σου φαινεται για επισκεψη icloud επειδη δεν γραφω λεπτομεριες τυπου "την εβαλα στα 4" "ηρθε απο πανω" "την εβαλα απο κατω" κλπ κλπ δεν ειναι του τυπου μου και γραφω με δυο λογια τι ειδα και λιγες λεπτομεριες απο αυτο! Βρεικα ενα καινουργιο κοριτσι λοιπον και ενημερωσα την παρεα.Ποτε δεν προσβαλα αμφισβητησα κανεναν ουτε επεβαλλα σε κανεναν την γνωμη μου!Θα παρακαλουσα λοιπον να απολαμβανω κι εγω του ιδιου σεβασμου που δειχνω στους υπολοιπους γιατι η δημοσια αναφορα οτι λεω "πραγματα που δεν εκανα ποτε" ειναι ευθης χαρακτηρισμος "εισαι ψευτης" και ελπιζω να το καταλαβαινεις αυτο οσο με μαλακο και πλαγιο τροπο κι αν το εκανες! Παλι καλα που κατα τον προσφιλη τροπο πολλων αλλων δεν με απεκαλεσες και καταστηματαρχη!
 

Smith Poulos

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
105
Like
32
Πόντοι
1
Επίσκεψη προ ημερών στο Elite Spa (ή Spa Elite) στην Ανδριανουπόλεως... ΜΟΝΟ μασαζάκι, το οποίο ήταν αρκετά καλό...
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Παίχτη Μητσοδημήτρη δεν έγραψα τίποτα με "πλάγιο" τρόπο.
Έγραψα ξεκάθαρα πως για τις δύο αυτές "επισκέψεις" σου λες ψέματα. Δεν συνέβησαν ποτέ. Τόσο απλά.
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Παιδιά χαλαρώστε, μην χαλάτε τις καρδιές σας για χαζομάρες. Το τι είπε ο ένας και τι είπε ο άλλος δεν έχει καμία σημασία. Λες και είστε σε περιβάλλον εργασίας. Σε ένα site για μπουρδέλα είστε και ο μόνος στόχος μας πρέπει να είναι η ανταλλαγή απόψεων και εμπειριών περι στούντιο, μασάζ, στριπ κλπ, να περνάμε καλά και αυτό είναι όλο. Τώρα, το τι είπε ο ένας και τι είπε ο άλλος να μη σας ενδιαφέρει. Ο καθένας μπορεί να λέει ό,τι θέλει. Δεν πα να σας πει και καταστηματάρχη; Μακάρι να ήμασταν καταστηματάρχες όλοι. Δε θα πληρώναμε αλλά θα μας πλήρωναν και θα είχαμε και καμιά 10ριά γκόμενες στην καθισιά μας να μας χαλαρώνουν όποτε γουστάρουμε.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Αγαπητέ psix fan γράφω ΠΑΝΤΑ για πράγματα που ξέρω, ΜΟΝΟ.

 

giannistsarkas

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2015
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Οποιος δεν πηγε ακομα Μητροπολεως 91 χανει πολλα!!!!!εχει αυτο το 1+1 που ειναι φανταστικο!!!!
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Δε διαφωνώ, απλά καλό θα είναι να λαμβάνουμε λιγότερο σοβαρά υπόψιν μας ό,τι συμβαίνει εδώ.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Όσοι βαράνε μύγες μάλλον ναι.
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Οι περισσότεροι νομίζω.
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
άρτι αφιχθείς από Αθήνα σύντροφοι, ένα έχω να πω.... μας κοροιδεύουν τα μάλα σε ότι αφορά τιμές και υπηρεσίες!!!
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
434
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
Αγαπητέ psix fan γράφω ΠΑΝΤΑ για πράγματα που ξέρω, ΜΟΝΟ.
Εχεις δικαιωμα φιλε μου να εχεις οποια γνωμη θελεις!!! Ακομη και να την εκφραζεις!!Οταν ομως η γνωμη σου αγγιζει την γνωση της δικης μου ζωης (που ημουν και ποτε) η με προσβαλει(με απεκαλεσες ψευτη) εχω ΚΑΘΕ δικαιωμα να ΑΠΑΙΤΗΣΩ να μαθω τι ειναι αυτο που σε κανει να ξεριες κατι γυρω απο τη ζωη μου!!!!ΤΟ αν δηλ πηγα καπου η οχι και μαλιστα οχι να το υποθετεις αλλα να το ξερεις!!!!!Αν λοιπον εχεις να το στοιχειοθετησεις καν'το!Αν οχι το λιγοτερο οφειλεις μια συγγνωμη!Εκτος αν εισαι και εσυ καποιος κρυφος καταστηματαρχης που οποιος λεει καλα λογια για καποιο αλλο μαγαζι σου κανει ζημια!Ειδα πριν λιγο και καποιον αλλον φιλο εκραξες που ειπε καλα λογια για ενα μαγαζι μηπως κατι τετοιο παιζει???Παντως μπραβο τοσα χρονια δεν ειχες δωσει τετοιο στιγμα!Μαλλον δεν αντεξες και φανερωνεσαι! Εδω τελεοιωνω την κουβεντα μαζι σου!Αν εχεις να πεις ΠΩΣ ξερεις για την ζωη μου που ειμαι και ποτε καντο!Αλλοιως δεν εισαι τιποτε περισσοτερο απο ενας μεγαλος κακοβουλος συκοφαντης!
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
To "θέμα" μας αγαπητέ μου εδώ δεν είναι η προσωπική σου ζωή η οποία καθόλου δε μ ενδιαφέρει.
Το να περιγράφεις όμως "συναντήσεις" που δεν έγιναν ποτέ, ναι μ ενοχλεί.
Δεν έχω κάτι προσωπικό μαζί σου, έτσι ( ή περίπου ) σου είπαν να γράψεις , έτσι έγραψες.
Ούτε ο πρώτος είσαι ούτε ο τελευταίος που πας να πουλήσεις παραμύθι χωρίς "δράκο".
Το να συνεχίζεις να υποτιμάς την νοημοσύνη των υπολοίπων εδώ μέσα όμως επίσης μ ενοχλεί.
Όσο για το τι "είμαι", ένα θα σου πω : Βουλωμένο γράμμα διαβάζεις ρε μπαγάσα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom