Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Υπάρχουν κι άλλα πολλά προφίλ που φτιάχνονται γι'αυτό το λόγο. Μου έχουν στείλει και πμ κάποιοι. Και το αστείο είναι ότι δεν ξέρουν να γράψουν όπως εμείς που είμαστε πελάτες, καρφώνονται από τον επαγγελματισμό τους. :cheesy:
Το επαγγελματισμός σε "" παρακαλώ.
 

adela9

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2014
Μηνύματα
37
Like
6
Πόντοι
0
Exω απελπιστει με την κατασταση στα μασατζιδικα,ενα χαος μηδεν πληροφοριες κ 9/10 φορες τρωμε φολα λογω ελειψης ενημερωσης κ πιεσης χρονου.
Το εχω γυρισει στα κολ-γκερλ κ τουλαχιστον εκει απο το 9/10 εχουμε πεσει στο 5/10 αλλα κ παλι θελει πολυ ψαξιμο κ αρκετα λεφτα παραπανω για να παρεις κατι αξιολογο.
Τιποτα αξιοπιστο τελικα υπαρχει η τζαμπα ψαχνουμε?δεκτα κ πμ  :grin:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Exω απελπιστει με την κατασταση στα μασατζιδικα,ενα χαος μηδεν πληροφοριες κ 9/10 φορες τρωμε φολα λογω ελειψης ενημερωσης κ πιεσης χρονου.
Το εχω γυρισει στα κολ-γκερλ κ τουλαχιστον εκει απο το 9/10 εχουμε πεσει στο 5/10 αλλα κ παλι θελει πολυ ψαξιμο κ αρκετα λεφτα παραπανω για να παρεις κατι αξιολογο.
Τιποτα αξιοπιστο τελικα υπαρχει η τζαμπα ψαχνουμε?δεκτα κ πμ  :grin:

Και στις δυο κατηγορίες που αναφέρεις υπάρχουν αξιόλογα και αξιόπιστα πράγματα,το θέμα ειναι κατα ποσο εσυ εχεις όρεξη για διάβασμα!!!
 

marcusAlevrius

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2014
Μηνύματα
57
Like
6
Πόντοι
0
καρντασια καμια εξτρα πληροφορια για Ευζωνων εχουμε γιατι κατι ψυλα βρηκα ποιο πισω
 

pantelis24p

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2015
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Για Θαλεια που ρωτουσε καποιος φιλος,δυο βδομαδες πριν ηταν στη Μαριανα στη χοντρη στην Παπαναστασιου.ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ !!!

οσο για καποια σχολια...................

εγω ελειπα απο Θεσνικη 8 χρονια.γυρισα και τα βρηκα ολα...αλλιως!!!

Πολυ στημενα βρε παιδια,κανετε μμπαμ,ματια βγαζετε μερικοι γι αυτα που εξυπηρετητε!!!!!

Εχω φιλους που μου τα πανε ποιοι ακριβως απο σας και για ποιους γραφουν ομορφα λογια!!!!

Και με τι ανταλαγμα......

Ο.Κ.  Μαλλον τωρα στα 55 μου,ειμαι πολυ μεγαλος γι αυτο το forum

Εσεις ειστε ακομα τρυφερουδια!!!!!!!!!!!!!!


      ΑΡΝΑΚΙ ΑΣΠΡΟ ΚΑΙ ΠΑΧΥ.......ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΤΟ ΚΑΜΑΡΙ
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Πέστα και σε μας ρε μάγκα να μαθαίνουμε οι άσχετοι.
 

darkabio

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2008
Μηνύματα
85
Like
4
Πόντοι
0
ελίτ σπα στην ανδριανουπόλεως ...γνωρίζουμε κάτι ? Χαιρετίσματα σε όλους κ κυρίως στους παλιούς
 

aristos 45 sec

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
3
Like
21
Πόντοι
16
Για Θαλεια που ρωτουσε καποιος φιλος,δυο βδομαδες πριν ηταν στη Μαριανα στη χοντρη στην Παπαναστασιου.ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ !!!

οσο για καποια σχολια...................

εγω ελειπα απο Θεσνικη 8 χρονια.γυρισα και τα βρηκα ολα...αλλιως!!!

Πολυ στημενα βρε παιδια,κανετε μμπαμ,ματια βγαζετε μερικοι γι αυτα που εξυπηρετητε!!!!!

Εχω φιλους που μου τα πανε ποιοι ακριβως απο σας και για ποιους γραφουν ομορφα λογια!!!!

Και με τι ανταλαγμα......

Ο.Κ.  Μαλλον τωρα στα 55 μου,ειμαι πολυ μεγαλος γι αυτο το forum

Εσεις ειστε ακομα τρυφερουδια!!!!!!!!!!!!!!


      ΑΡΝΑΚΙ ΑΣΠΡΟ ΚΑΙ ΠΑΧΥ.......ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΤΟ ΚΑΜΑΡΙ

:2funny:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Γελάνε και τα τσιμέντα της Τούμπας αγαπητέ μου Γιώργο.
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
519
Like
476
Πόντοι
26
ελίτ σπα στην ανδριανουπόλεως ...γνωρίζουμε κάτι ? Χαιρετίσματα σε όλους κ κυρίως στους παλιούς
Αν εννοουμε το ιδιο ανηκει στη γνωστη αλυσιδα του κυρ Σταυρου. Δηλαδη μασαζακι κυριως
 

koker5616

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2014
Μηνύματα
132
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
1
nai agies oles sto elit spa andrianoupoleos...i alli aplomeno xeri san zitiana zitaei filodorima gia glifomouni
 

adela9

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2014
Μηνύματα
37
Like
6
Πόντοι
0
Και στις δυο κατηγορίες που αναφέρεις υπάρχουν αξιόλογα και αξιόπιστα πράγματα,το θέμα ειναι κατα ποσο εσυ εχεις όρεξη για διάβασμα!!!
Δεν ειπα οτι δεν υπαρχουν αξιολογα πραγματα ειδικα στα cg,στο μασαζ εχουμε προβλημα.....
Κ θα το θεσω πολυ απλα κ ομορφα,αν κανω μια ερωτηση στο τοπικ των cg αν εχουν κατι να προτεινουν θα μου στειλουν κ 5-6 πμ,ενω εδω στην αντιστοιχη ερωτηση θα λαβω 1-2....
Το να μου λες οτι πρεπει να διαβασεις το δεχομαι κ οντως διαβαζω αλλα ειλικρινα στο εν λογω τοπικ ποτε ηταν η τελευταια φορα που ειδες αξιολογη κριτικη κ αρκετες πληροφοριες για το εν λογω μαγαζι?(δεν ειπαμε να δωσει κ γεωγραφικο μηκος κ πλατος)
 

cynorth

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
35
Like
6
Πόντοι
0
Καλημέρα!

Θα εκτιμούσα ιδιαίτερα εάν κάποιος φίλος μου έστελνε σε pm (μόνο σε pm) το νέο τηλ. του ανθού...
Τα υπόλοιπα τα κανονίζω με την Εύα.

Ευχαριστώ
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Δεν ειπα οτι δεν υπαρχουν αξιολογα πραγματα ειδικα στα cg,στο μασαζ εχουμε προβλημα.....
Κ θα το θεσω πολυ απλα κ ομορφα,αν κανω μια ερωτηση στο τοπικ των cg αν εχουν κατι να προτεινουν θα μου στειλουν κ 5-6 πμ,ενω εδω στην αντιστοιχη ερωτηση θα λαβω 1-2....
Το να μου λες οτι πρεπει να διαβασεις το δεχομαι κ οντως διαβαζω αλλα ειλικρινα στο εν λογω τοπικ ποτε ηταν η τελευταια φορα που ειδες αξιολογη κριτικη κ αρκετες πληροφοριες για το εν λογω μαγαζι?(δεν ειπαμε να δωσει κ γεωγραφικο μηκος κ πλατος)

Να στο πω ποιο απλα μπας και το καταλαβεις!!!
Ετοιμη τροφη απο δω μεσα δεν θα παρεις,οποτε ανοιξε ενα αγγελιοφορο και κανε καταδρομικες  :idiot:
Ολοι ετσι ξεκινησαμε  :-*
 

KOSTASAKMI

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2005
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Θα μπορούσε κάποιος να μου στείλει το τηλέφωνο από Δωδεκανήσου και τι τιμές παιζουν?
 

darkabio

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2008
Μηνύματα
85
Like
4
Πόντοι
0
παιδιά θα δοκιμάσω ανδριανουπόλεως κ θα σας πω τα νέα ευχαριστώ όσους σχολίασαν.
 

darkabio

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2008
Μηνύματα
85
Like
4
Πόντοι
0
Επίσκεψη στις θείες gilf στη σοφούλη...τρεις 45 αρες γειτόνισες που σε κάνουν να σκιάζεσαι...πήρα το μπούλο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom