Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
434
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1

Και πανω που γυρισα απο Δωδεκαννησου!! Μαγκες εχει ενα καινουργιο μωρο!Ελιζα συστηθεικε ,κατι μου θυμησε πρεπει καπου αλλου να την πετυχα αλλα 56 τα χρονια και ο σκληρος παλαιας τεχνολογιας!Ξανθουλα με ολα νορμαλ επανω της ουτε βυζαρου ουτε πλακα νορμαλ υψος αστερι! Εγω πηγα για 2ο γυρο με τη milfara αλλα μπεικα σε κολασιμο πειρασμο και ευτυχως δικαιωθεικα!!!!τα υπολοιπα οπως εχω γραψει πριν καμμια 10αρια μερες οταν ειχα παρει τη μιλφαρα τη Λενα  :fuck2:  :fuck1:  :pipa2: :pipa1:
 

asfasp

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Μπορει καποιος να βοηθησει, Δωδεκανησου ποσο ειναι ακριβως, το εν λογω ιδρυμα;
 

asfasp

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
κανονικα ολο ειναι: ας φας πετσετα!!!!!!
 

loveforyour69

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2011
Μηνύματα
404
Κριτικές
1
Like
117
Πόντοι
1
Μπορει να μου πει καποιος αν το τηλ. της Δωδεκανησου τελειωνει σε 121?
 

asfasp

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
ή Ασφαλτοστρώσεις ο 'Πετρος'
 

adela9

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2014
Μηνύματα
37
Like
6
Πόντοι
0
Να στο πω ποιο απλα μπας και το καταλαβεις!!!
Ετοιμη τροφη απο δω μεσα δεν θα παρεις,οποτε ανοιξε ενα αγγελιοφορο και κανε καταδρομικες  :idiot:
Ολοι ετσι ξεκινησαμε  :-*
Κ εμεις ετσι ξεκινησαμε κ απο στομα σε στομα....
Το θεμα ειναι οτι αυτο το τοπικ υπαρχει για να μας βοηθαει (λεμε τωρα) κ δεν το κανει σε κανεναν βαθμο,ενω το αντιστοιχο των cg ειναι αρκετα κατατοπιστικο.
Το οτι πρεπει να παρεις εφημεριδα η να κοιταξεις σε σαιτ γνωριμιων ειναι το λογικο,το πως θα παρεις εξτρα πληροφοριες για αυτες τις συγκεκριμενες αγγελιες ειναι κ ο λογος που υπαρχει το τοπικ,ετσι δεν ειναι?
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Κ εμεις ετσι ξεκινησαμε κ απο στομα σε στομα....
Το θεμα ειναι οτι αυτο το τοπικ υπαρχει για να μας βοηθαει (λεμε τωρα) κ δεν το κανει σε κανεναν βαθμο,ενω το αντιστοιχο των cg ειναι αρκετα κατατοπιστικο.
Το οτι πρεπει να παρεις εφημεριδα η να κοιταξεις σε σαιτ γνωριμιων ειναι το λογικο,το πως θα παρεις εξτρα πληροφοριες για αυτες τις συγκεκριμενες αγγελιες ειναι κ ο λογος που υπαρχει το τοπικ,ετσι δεν ειναι?

Ναι αλλα δες στις τελευταιες 20 σελιδες ποσα νεα μελη ερχονται και ρωτανε εδω μεσα για πληροφοριες.
Ξαφνικα ολοι γιναν φαν του μασαζ,η το μυαλο σου δεν παει στο πονηρο μιας και σε αυτη τη χωρα οτι λεει ο καθ' ενας αυτο ισχυει!!!  :jerking:
Δες και ποσα μαγαζια φαγανε πεσιμο το τελευταιο 6αμηνο και πες μου μετα πως πρεπει να λειτουργει το θρεντ αυτο!!!
Εξω απο το χορο ολα ευκολα ειναι...
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Ρε Μητσοδημήτρη πότε θα σταματήσεις να γράφεις για πράγματα που δεν έκανες ποτέ .
Είπαμε να έχετε καλές σχέσεις με κάποια μαγαζιά αλλα οχι να μας γράφεις και για επίσκεψη που έκανες μέσω iCloud .
Ούτε η προηγούμενη αναφορά σου για το milf ούτε η σημερινή ειναι πραγματικές , ποτέ δεν έγιναν .
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Ναι αλλα δες στις τελευταιες 20 σελιδες ποσα νεα μελη ερχονται και ρωτανε εδω μεσα για πληροφοριες.
Ξαφνικα ολοι γιναν φαν του μασαζ,η το μυαλο σου δεν παει στο πονηρο μιας και σε αυτη τη χωρα οτι λεει ο καθ' ενας αυτο ισχυει!!!  :jerking:
Δες και ποσα μαγαζια φαγανε πεσιμο το τελευταιο 6αμηνο και πες μου μετα πως πρεπει να λειτουργει το θρεντ αυτο!!!
Εξω απο το χορο ολα ευκολα ειναι...
Συμφωνώ απόλυτα !
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Καλημερα φιλαρακι  :kneel:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Καλημερα παίχτη azazel !
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
446
Like
462
Πόντοι
21
Ρε Μητσοδημήτρη πότε θα σταματήσεις να γράφεις για πράγματα που δεν έκανες ποτέ .
Είπαμε να έχετε καλές σχέσεις με κάποια μαγαζιά αλλα οχι να μας γράφεις και για επίσκεψη που έκανες μέσω iCloud .
Ούτε η προηγούμενη αναφορά σου για το milf ούτε η σημερινή ειναι πραγματικές , ποτέ δεν έγιναν .

Καλημέρα, μπορει να μην ειμαι ο Μητσοδημήτρης αλλά σε παρακαλώ πηγαινε άμεσα στα π.μ. σου
 

stofos

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2005
Μηνύματα
228
Like
8
Πόντοι
1
καλησπέρα

να αναφέρω τις προσωπικές μου εμπειρίες από το μασατζίδικο ¨μεταξά" επί της Μητροπόλεως. Επίσκεψη πριν από δύο μήνες, απόγευμα αργά και παρούσες ήτανε δύο κοντούλες μελαχρινούλες ελληνίδες πιτσιρίκες, πολύ γλυκές στο πρόσωπο με όμορφα σώματα. Η αφεντικίνα η χοντρούλα ξανθιά η Τζούλια δεν βρισκόταν στο μαγαζί. Μιας και πάει καιρός δεν κράτησα ονόματα. Πέρασα με την μια κοπέλλα της οποίας το μασάζ ήτανε σχετικά καλό για τα δεδομένα τέτοιων χώρων. Τα προγράμματα: 50 € φραπές αλλά η κοπέλλα μένει με τα ρούχα (από προσωπικές εμπειρίες γενικά εκεί), 70 € στοματικό (δεν ξέρω αν είναι ανευ ή με σκούφο, διότι δεν έχω πάρει τέτοιο πρόγραμμα), 70 € εκτόνωση και η κοπέλλα μένει ανευ ρούχων τελείως και τέλος υπάρχει και το πρόγραμμα με δύο κοπέλλες μαζί αλλά δεν θυμάμαι την τιμή του. Τρίτο πρόγραμμα φούλ δηλαδή δεν παίζει, ίσως είναι η πολιτική του καταστήματος.

Επίσης επισκέφτηκα και το μαγαζί στην Εγνατίας κοντά στην διασταύρωση με την Αγ. Σοφίας πρώην ιδιοκτησίας του κυρίου Σταύρου, μπας και άλλαξε κάτι στα προγράμματα, αλλά τα πράγματα μένουν ως έχει, δηλαδή πετσέτα κατά την συνεδρία που έκανα με την πιτσιρίκα ελληνίδα μελαχρινούλα την Ρένα.

Να περνάμε όλοι καλά.

Ιδιαιτέρως σε σένα φίλε house τα χαιρετίσματά μου.
 

stofos

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2005
Μηνύματα
228
Like
8
Πόντοι
1
να διορθώσω για την τιμή στο πρώτο πρόγραμμα στο "μεταξά" ότι είναι στα € 40 με φραπέ για μισή ώρα και αν δεν κάνω λάθος στα € 50 πάλι φραπές στα 45 λεπτά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom