Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Ο blizardeye ότι "χρειάζεται" το έχει ήδη παίχτη. ;)
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
79.852
Κριτικές
40
Like
22.823
Πόντοι
26.096
Την ιδια μερα το ιδιο ποστ με διαφορα 5 ωρων!!!Βαλ'το και μια τριτη και ισως σου δωσουν το τηλ.και τη διευθυνση που δεν εχεις!Καλο να γλυφεις  :kissass2: αλλα μην ξεπερνας και τον εαυτο σου το δηλωσες το πρωι αντε και το μεσημερι υπενθυμητικα???? Παντως παει χαμενο μιας και ειμαστε "κλωνοι"
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μάλιστα!
Το ακούσαμε και αυτό.
Δε πειράζει. Όταν παλιώσετε εδώ μέσα, θα καταλάβετε ...
In HoF we trust!
:headbang2: :headbang2: :headbang2:
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
434
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
Μάλιστα!
Το ακούσαμε και αυτό.
Δε πειράζει. Όταν παλιώσετε εδώ μέσα, θα καταλάβετε ...
In HoF we trust!
:headbang2: :headbang2: :headbang2:
επεσαν οι μασκες!!!
Όνομα: blizardeye
Μηνύματα: 6537 (16.101 ανά ημέρα)
Αξίωμα: Ο παλιός, είν' αλλιώς

Ημερομηνία εγγραφής: 27/12/13, 09:09

Δηλ με 14 μηνες εδω μεσα εσυ θεωρεισαι παλιος????  Εγω γραφτεικα στις 25102011!!! τουλαχιστον βλεπε πριν μιλησεις γιατι εκτιθεσαι! Το οτι εχεις βεβαια 6500+ μνμ δεν σε κανει παλιο απλα δειχνει οτι ασχολεισαι πολλες ωρες τη μερα και επ'αυτου δεν πεφτει λογος σε κανεναν!Αλλα να μας πεις "αν θα παλιωσουμε θα μαθουμε" δεν εχεις ακομη αποκτησει δικαιωμα μιας και το "ο παλιος ειναι αλλοιως" δεν το πηρες απο χρονο αλλα απο μνμ!Αρα θα πρεπει να βγαλουμε και το ο καμμενος ειν'αλλοιως!
Ναι φιλε μου HoF ξερω οτι εχει τα παντα οι "γλυφτες" παντα τα εχουν μεσα σε λιγους μηνες οσα οι αξιπρεπεις δεν μπορουν να εχουν σε 3 χρονια!!!!!!!!!!!
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
HOF officially endorsed !!!
jorgekavlares
ATHENS BUTT FUCKING CELEBRITY...
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.478
Κριτικές
53
Like
9.295
Πόντοι
25.786
House of fun, Κύριος, Άψογος, Γνώστης.

Όποιος έχει μιλήσει έστω και μία φορά μαζί του, ξέρει.
 

KOSTASAKMI

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2005
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
επεσαν οι μασκες!!!
Όνομα: blizardeye
Μηνύματα: 6537 (16.101 ανά ημέρα)
Αξίωμα: Ο παλιός, είν' αλλιώς

Ημερομηνία εγγραφής: 27/12/13, 09:09

Δηλ με 14 μηνες εδω μεσα εσυ θεωρεισαι παλιος????  Εγω γραφτεικα στις 25102011!!! τουλαχιστον βλεπε πριν μιλησεις γιατι εκτιθεσαι! Το οτι εχεις βεβαια 6500+ μνμ δεν σε κανει παλιο απλα δειχνει οτι ασχολεισαι πολλες ωρες τη μερα και επ'αυτου δεν πεφτει λογος σε κανεναν!Αλλα να μας πεις "αν θα παλιωσουμε θα μαθουμε" δεν εχεις ακομη αποκτησει δικαιωμα μιας και το "ο παλιος ειναι αλλοιως" δεν το πηρες απο χρονο αλλα απο μνμ!Αρα θα πρεπει να βγαλουμε και το ο καμμενος ειν'αλλοιως!
Ναι φιλε μου HoF ξερω οτι εχει τα παντα οι "γλυφτες" παντα τα εχουν μεσα σε λιγους μηνες οσα οι αξιπρεπεις δεν μπορουν να εχουν σε 3 χρονια!!!!!!!!!!!
Χαλαρωσε επιτέλους ρε φιλε. Παρακολουθώ μερες αλλα δεν γραφω γιατι ετσι κι αλλιως σπανια γραφω. Εγω δηλαδή που γραφτηκα στις 23/12/2005 θα πρεπει να σε βαλω να μου μιλας στο πληθυντικό ή να γραφω και να λεω ότι θελω. Απλα να σεβόμαστε τους ανθρώπους που ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΑ τόσο καιρο κρατανε,στηρίζουνε και δινουν σωστες πληροφοριες στο φορουμ και δεν εχουν δωσει και κανενα δικαιωμα.
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
Απλα να σεβόμαστε τους ανθρώπους που ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΑ τόσο καιρο κρατανε,στηρίζουνε και δινουν σωστες πληροφοριες στο φορουμ και δεν εχουν δωσει και κανενα δικαιωμα.
Μπορείς να μου πεις σε ποιούς αναφέρεσαι?
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
434
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
House of fun, Κύριος, Άψογος, Γνώστης.

Όποιος έχει μιλήσει έστω και μία φορά μαζί του, ξέρει.
αυτο φιλε το εχω γραψει κι εγω ο ιδιος οτι μεχρι χθες τον ειχα σε εκτιμηση εκφραζοντας την απορεια ΓΙΑΤΙ να μου επιυτεθει και "βρισει" με αυτον τον τροπο την στιγμη που βασιζεται μονο σε προσωπικες υποθεσεις !Δεν μπορει να ειναι συγουρος για το που πηγα και που οχι μιας και δεν εχουμε προσωπικη φιλια!
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
434
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
Χαλαρωσε επιτέλους ρε φιλε. Παρακολουθώ μερες αλλα δεν γραφω γιατι ετσι κι αλλιως σπανια γραφω. Εγω δηλαδή που γραφτηκα στις 23/12/2005 θα πρεπει να σε βαλω να μου μιλας στο πληθυντικό ή να γραφω και να λεω ότι θελω. Απλα να σεβόμαστε τους ανθρώπους που ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΑ τόσο καιρο κρατανε,στηρίζουνε και δινουν σωστες πληροφοριες στο φορουμ και δεν εχουν δωσει και κανενα δικαιωμα.
Δηλ το βρεισκεις λογικο να γραφει "οταν παλιωσετε θα μαθετε"????? Η οσα θελεις διαβαζεις και σε οποιον θελεις μονο απευθυνεσαι??
 

loveforyour69

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2011
Μηνύματα
404
Κριτικές
1
Like
117
Πόντοι
1
αυτο φιλε το εχω γραψει κι εγω ο ιδιος οτι μεχρι χθες τον ειχα σε εκτιμηση εκφραζοντας την απορεια ΓΙΑΤΙ να μου επιυτεθει και "βρισει" με αυτον τον τροπο την στιγμη που βασιζεται μονο σε προσωπικες υποθεσεις !Δεν μπορει να ειναι συγουρος για το που πηγα και που οχι μιας και δεν εχουμε προσωπικη φιλια!
Μηπως σε ειδε στην γυαλινη σφαιρα?....μπορει ο House να διαβαζει το κρυσταλο  :dunno:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Ρε συ Μήτσο στο έγραψα ρε μάγκα το πως το ξέρω, τι δεν κατάλαβες?
Το "κουράσαμε" το θεματάκι που ούτε για μονόστηλο δεν είναι.
Μη το συνεχίζεις.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Για ποια Ηλέκτρα λες παίχτη?
 

aristos 45 sec

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
3
Like
21
Πόντοι
16

Συνημμένα

  • Saruman.png
    Saruman.png
    163,3 KB · Εμφανίσεις: 27

koker5616

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2014
Μηνύματα
132
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
1
Ευζωνων 3....απιθανο  :tits:με agapi
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
επισκεψη στην Ελιζα-Νικη στη δωδεκανησου, εκεινη τη στιγμη ηταν και οι 5 ελευθερες οποτε τις ειδα, εχουμε και λεμε, Ελιζα (οχι το αφεντικο) ξανθια ψηλη αδυνατη μικρο βυζι με τατου στο ποδι, Αρετη μιλφ με πεσμενο βυζι ψιλογεματουλα, Λενα η περιφημη που γραψαν καποιοι καλα σχολια μιλφ ξανθια αλλα προσωπο τρομαξα, βυζι μικρο, ψηλη, Ελενα μια μελαχροινη με βυζι στητο ψιλοκαλουλα, και η Κλαιρη αδυνατη μιλφ εως skinny. η επισκεψη εγινε περιπου προ 20-25 ημερων. προγραμματα 40-60-80 η 70 λογω κρισης. καταθεση δεν εγινε απο μερους μου λογω βιασυνης :2funny:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.141
Κριτικές
166
Like
26.981
Πόντοι
34.538
επισκεψη στην Ελιζα-Νικη στη δωδεκανησου, εκεινη τη στιγμη ηταν και οι 5 ελευθερες οποτε τις ειδα, εχουμε και λεμε, Ελιζα (οχι το αφεντικο) ξανθια ψηλη αδυνατη μικρο βυζι με τατου στο ποδι, Αρετη μιλφ με πεσμενο βυζι ψιλογεματουλα, Λενα η περιφημη που γραψαν καποιοι καλα σχολια μιλφ ξανθια αλλα προσωπο τρομαξα, βυζι μικρο, ψηλη, Ελενα μια μελαχροινη με βυζι στητο ψιλοκαλουλα, και η Κλαιρη αδυνατη μιλφ εως skinny. η επισκεψη εγινε περιπου προ 20-25 ημερων. προγραμματα 40-60-80 η 70 λογω κρισης. καταθεση δεν εγινε απο μερους μου λογω βιασυνης :2funny:
Καλα ρε,πηγες ειδες τα βυζια κα την κοπάνησες???

Δεν παιζεσαι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom