Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
περασα απο Ελενα τσιμισκη ειχε 3 κοπελες, Ζωη με την οποια θα περνουσα αλλα η Ελενα με ενημερωσε οτι κανει μονο μασαζ, ομορφη, βυζαρες καστανοξανθη, Κλειω, ψιλογεματουλα, βυζαρες φυσικες, και Εφη αδυνατη μελαχροινη σγουρομαλλα, εψαξα για Βαλερια η για Χριστινα αλλα δεν ηταν τοτε εκει,αρα το ροστερ εχει ως εξης: Σονια ξανθια, μετριου αναστηματος, ομορφη αλλα βυζι πλακα, Χριστινα μιλφ ξανθια, το ιδιο πανω κατω με Σονια, Εφη αδυνατη, μελαχροινη σγουρομαλλα, Ζωη η κανονικη μασερ, πολυ ομορφη ωραιες βυζαρες, Κλειω που ανεφερα και Βαλερια ψηλη ξανθια βυζαρες πολυ ομορφη κι αυτη, εκεινη τη μερα περασα με Κλειω με φουλ προγραμμα στα 80
Να συμπληρώσω:
Η Κλειώ είναι σούπερ, τα δίνει όλα στον αγώνα (δεν εννοώ πίσω σύστημα), πολύ παθιασμένο μωρό. Για αυτούς που τους αρέσουν τα λίγα πιασίματα.
Η Βαλέρια έχει κορμί θανατηφόρο και κάνει επίσης πολύ καλό πρόγραμμα.
Η Έφη είναι έμπειρο παιδί, καλό σώμα και επίσης καλό πρόγραμμα.
Η Σόνια επίσης γνωστή από παλιά, από άλλα καταστήματα, μέτρια όλα.
:knockinb: :rockon:  
 

kokinoskoufitsa

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
165
Κριτικές
1
Like
140
Πόντοι
1
Αν θελει καποιος συναγωνιστης το τηλ απο Ελενα τσιμισκη με πμ  please! :kneel:
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
...πάντως Ευζώνων δεν έπαιξε τίποτα (τουλάχιστον για μένα), πέραν του μασάζ, 25 Ευρώ/45'...  :headbang:

Αν δε σου βάλανε πετσέτα είσαι απο τους τυχερους

ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΤΙΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΕΥΖΩΝΩΝ

Αφήστε τον αλλον να λεει για γλυφοκώλια και διάφορα. Θα θέλει να κανει πλακα σε καμμια εκει μεσα και τα λεει. Να πηγαινουν ολοι και να της την πέφτουνε....
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Or maybe something else αγαπητέ μου φίλε. ;)
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Εσύ είσαι "γάτα" Σμιθόπουλε, δε το λέω ειρωνικά, ίσα ίσα. ;)
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
446
Like
462
Πόντοι
21
Γεια σου φίλε. Περιμενε να δεις τις θα σας γραψω σε λίγο.
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
446
Like
462
Πόντοι
21
Φιλαρακια θα σας πω τωρα εμπειρία (πολύ πρόσφατη) για κάτι που απασχόλησε και αυτό το νήμα (να μιλαμε και λίγο ελληνικά) αλλα και το άλλο. Ο λόγος για την nefelithessaloniki. Μπαίνεις στο της site  και λες "ρε πούστη μου με ποια θα κλείσω ραντεβου με τη Τζούλια;" , επιχειρείς επικοινωνία και σου σπάει τ' αρχίδια και τοτε λες "μπα πρεπει να ειναι ανώτερη από τη Τζούλια". Τα ξέρετε αυτα τι τα γράφω; Τέλος πάντων. Έλα όμως που μου έστειλε φωτο και την έπαθα με τη σωματάρα της; Κι έτσι το αποφάσισα. Μέσα; Ξεχάστε ό,τι ξέρατε από πριν. Το πιο βολικό πλάσμα. Χαμογελαστο και ομιλιτικό. Και κυρίως;  στην :pipa2: καθηγήτρια. Και το έχει πει ο θυμόσοφος λαός. ¨"Τα φαινόμενα (πολλάκις, θα ΄προσέθετα εγω) απατούν"
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
446
Like
462
Πόντοι
21
Πίπα με σκούφο γάτε?
Για μαλακες μας περνας; (βεβαια αυτο συζητιέται το ποιοι ειναι οι μαλάκες αυτοί που τον θέλουν το σκούφο και έχουν ησυχο το κεφάλι τους; ή αυτοί που δεν τον θέλουν;)
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
446
Like
462
Πόντοι
21
Αν εννοείς τα πιασίματα, τότε σου αρέσουν οι μοντέλες, ενώ εμένα οι καμπυλωτές...
Μοντέλα δεν τη λες. Και τις βυζάρες της έχει, και τις μπουτάρες της κ.λπ., αλλά γούστα είναι αυτά φίλε.
Καλά που ειναι ετσι τα πράγματα για να βρίσκει ο καθενας ότι θέλει.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Για μαλακες μας περνας; (βεβαια αυτο συζητιέται το ποιοι ειναι οι μαλάκες αυτοί που τον θέλουν το σκούφο και έχουν ησυχο το κεφάλι τους; ή αυτοί που δεν τον θέλουν;)
"Γράψε μου διεύθυνση, κουδούνι, όροφο, κινητό τηλέφωνο και τι ώρα θέλεις να γίνει ραντεβού.
Φωτογραφία μου μπορείς να δεις σου βάζω συνημμένο αρχείο.
Για να γίνει το ραντεβού θα πρέπει να μου στείλεις μια φωτογραφία σου πραγματική φάτσα μόνο όχι σώμα και γυμνά, για να δω αν πέσω σε γνωστό ή συγγενή.
Hλικία σου:
Επάγγελμα σου:

Περιμένω"


Aκόμα περιμένει και θα περιμένει από μένα πολύ γάτε.
Αυτή ήταν η απάντησή της πριν κανά μήνα. Μάλλον δεν κατάλαβε πως εγώ είμαι ο πελάτης.

Άντε με τον κάθε νταβατζάκο της πλάκας. ;)

 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.800
Πόντοι
3.665
"Γράψε μου διεύθυνση, κουδούνι, όροφο, κινητό τηλέφωνο και τι ώρα θέλεις να γίνει ραντεβού.
Φωτογραφία μου μπορείς να δεις σου βάζω συνημμένο αρχείο.
Για να γίνει το ραντεβού θα πρέπει να μου στείλεις μια φωτογραφία σου πραγματική φάτσα μόνο όχι σώμα και γυμνά, για να δω αν πέσω σε γνωστό ή συγγενή.
Hλικία σου:
Επάγγελμα σου:

Περιμένω"


Aκόμα περιμένει και θα περιμένει από μένα πολύ γάτε.
Αυτή ήταν η απάντησή της πριν κανά μήνα. Μάλλον δεν κατάλαβε πως εγώ είμαι ο πελάτης.

Άντε με τον κάθε νταβατζάκο της πλάκας. ;)
Σιγά μην τους δώσουμε και το Ε9... Καλά, έχουν τρελαθεί;;;;;;;;;;
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
663
Like
1.008
Πόντοι
206
πηρα στην μαρριαννα τηλεφωνο και μου ειπε για  2 καινουργιες αφιξεις ......ξερει καποιος συναγωνιστης τιποτα  ....ευχαριστω
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
446
Like
462
Πόντοι
21
"Γράψε μου διεύθυνση, κουδούνι, όροφο, κινητό τηλέφωνο και τι ώρα θέλεις να γίνει ραντεβού.
Φωτογραφία μου μπορείς να δεις σου βάζω συνημμένο αρχείο.
Για να γίνει το ραντεβού θα πρέπει να μου στείλεις μια φωτογραφία σου πραγματική φάτσα μόνο όχι σώμα και γυμνά, για να δω αν πέσω σε γνωστό ή συγγενή.
Hλικία σου:
Επάγγελμα σου:

Περιμένω"


Aκόμα περιμένει και θα περιμένει από μένα πολύ γάτε.
Αυτή ήταν η απάντησή της πριν κανά μήνα. Μάλλον δεν κατάλαβε πως εγώ είμαι ο πελάτης.

Άντε με τον κάθε νταβατζάκο της πλάκας. ;)


Spiler
Σιγά μην τους δώσουμε και το Ε9... Καλά, έχουν τρελαθεί;;;;;;;;;;

Τις ιδιες 3 φωτο έχει στείλει σε όλους μας. Και το ιδιο μηνυμα ζητώντας αυτα που ζητάει.
Ούτε φωτο βεβαια της έστειλα, ουτε κουδούνι, ούτε όροφο, ούτε κινητό τηλέφωνο ούτε Ε1 ούτε βεβαια Ε9 (φοβομουνα μηπως πει με τετοιο φτωχομπινε δεν πηδιέμαι).
Έχετε απόλυτο δικηο φίλοι μου, το είπα κι εγώ. Όλα όσα προηγούνται της συνάντησης είναι εξοργιστηκά έως ψυχωσικά.
'Ελα όμως που με έπιασε κάτι με τις φωτο; Έλα που μου αρέσουν και τα δύσκολα;
Έστειλα sms με πήρε πίσω η ίδια για να πούμε την ακριβή ώρα και.....τόσο απλά έγιναν όλα.
Να περνάμε όλοι καλά.
 

pa2004

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2012
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα συνάδελφοι μπορεί να με βοηθήσει κάποιος με το τηλ της Ελενας (πρώην Δωδεκανήσου?)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom