Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Τις ιδιες 3 φωτο έχει στείλει σε όλους μας. Και το ιδιο μηνυμα ζητώντας αυτα που ζητάει.
Ούτε φωτο βεβαια της έστειλα, ουτε κουδούνι, ούτε όροφο, ούτε κινητό τηλέφωνο ούτε Ε1 ούτε βεβαια Ε9 (φοβομουνα μηπως πει με τετοιο φτωχομπινε δεν πηδιέμαι).
Έχετε απόλυτο δικηο φίλοι μου, το είπα κι εγώ. Όλα όσα προηγούνται της συνάντησης είναι εξοργιστηκά έως ψυχωσικά.
'Ελα όμως που με έπιασε κάτι με τις φωτο; Έλα που μου αρέσουν και τα δύσκολα;
Έστειλα sms με πήρε πίσω η ίδια για να πούμε την ακριβή ώρα και.....τόσο απλά έγιναν όλα.
Να περνάμε όλοι καλά.
Άρα σου έστειλε τηλέφωνο? Τι δεν κατάλαβα?
 

angelkat

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
57
Πόντοι
1
Eπισκεψη προ μηνος στην Σοφουλη. Ημουν φουλ καυλα και δεν κρατιομουν οποτε λεω ας παω να δω τι γινεται να την βγαλουμε φτηνα με κανα 20Ε. Μπαινω μεσΑ κρυο παγωνια φουλ χιονιας 2 κυριες και ενας κυριος καθισα τα ειπαμε μασαζακι με τελειωμα χερακι απλλα και περιεκτικα. 2 κυριες εκεινη την στιγμη μια ξαανθια στρουμπουλη ανω των 40 και μια μελαχροινη αδυνατη επισης δεν τρελλαθηκα και ευχαριστησα και απηλθα ειπαν οτι υπαρχουν και αλλες αλλα δεν ηταν εκει εκεινη τη στιγμη...
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.141
Κριτικές
166
Like
26.979
Πόντοι
34.538
Πριν Καιρο Επισκεψη Στη Βουλγαρη στο Στελακο. Για να δειτε τη νταβατσιλικη μου ζητησε το Βικακη πελατης 2 χρονια. Οτι γιατι τελειωνω δυσκολα και την ταλαιπωρω να της δωσω 100 ευρω.Ρε αυτοι δεν πανε καθολου καλα νομιζουν ειναι στην Αυστρια.
Καυ συ ρε φιλε μια ωρα γαμας...
Λογικα σου λεει η άλλη τι είναι αυτος??
 

Michelakoss

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
Πριν Καιρο Επισκεψη Στη Βουλγαρη στο Στελακο. Για να δειτε τη νταβατσιλικη μου ζητησε το Βικακη πελατης 2 χρονια. Οτι γιατι τελειωνω δυσκολα και την ταλαιπωρω να της δωσω 100 ευρω.Ρε αυτοι δεν πανε καθολου καλα νομιζουν ειναι στην Αυστρια.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Γάτε γράψε λάθος φίλε, στη Νατάσσα αναφερόμουν.
 
Εγγρ.
6 Νοε 2014
Μηνύματα
75
Like
12
Πόντοι
0
καλημεροι συντροφοι(πως θα ελεγε και ο Αλεξης)χθες απόγευμα βολτα στην τσιμισκη.1η σταση καφεδακι από mikel,για να περασει η ωρα και μετα βουρ στο νουμερο 19....τελικα τα τριβεια,δεν τα εχει χτυπησει ακομη η κριση...ειχε 4κοριτσια μια μαυρομαλλα με σγουρο μαλλι,ομορφουλα,μια ξανθια μετρια μια άλλη που δεν την ειδα γιατι εκανε δουλεια και την...Κλειω!!!αφου εκανα το ντουζ μου,περασε η εν λογω υπαρξη εντος του δωματιου.λιγο παχουλη,με ωραια τροφαντα βυζια και σπουδαιο κωλο.μεσα στο ναζι και στο σκερτσο,και ναζακια και σχολια και μομφες...και ξαφνικα αρχισαν να αγροευουν τα πραγματα...μεχρι και γλυφοκωλια είχαμε...διαλεξα το πριγραμμα των 60ευρω.που ειχε  :pipa2: ακαποτη φυσικα και τελειωμα μεσα στοστομα!!!!!!!φιλοι μου,η κοπελα είναι μερακλού,τιμαει τη δουλεια της με το παραπανω...σας την προτείνω ανεπιφύλακτα!!!!
 

nobi3000

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2011
Μηνύματα
186
Like
8
Πόντοι
1
καλημεροι συντροφοι(πως θα ελεγε και ο Αλεξης)χθες απόγευμα βολτα στην τσιμισκη.1η σταση καφεδακι από mikel,για να περασει η ωρα και μετα βουρ στο νουμερο 19....τελικα τα τριβεια,δεν τα εχει χτυπησει ακομη η κριση...ειχε 4κοριτσια μια μαυρομαλλα με σγουρο μαλλι,ομορφουλα,μια ξανθια μετρια μια άλλη που δεν την ειδα γιατι εκανε δουλεια και την...Κλειω!!!αφου εκανα το ντουζ μου,περασε η εν λογω υπαρξη εντος του δωματιου.λιγο παχουλη,με ωραια τροφαντα βυζια και σπουδαιο κωλο.μεσα στο ναζι και στο σκερτσο,και ναζακια και σχολια και μομφες...και ξαφνικα αρχισαν να αγροευουν τα πραγματα...μεχρι και γλυφοκωλια είχαμε...διαλεξα το πριγραμμα των 60ευρω.που ειχε  :pipa2: ακαποτη φυσικα και τελειωμα μεσα στοστομα!!!!!!!φιλοι μου,η κοπελα είναι μερακλού,τιμαει τη δουλεια της με το παραπανω...σας την προτείνω ανεπιφύλακτα!!!!
Έλενα, πρώην Δωδεκαν...κιν. σε .......998;
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
Εσείς που είστε μάστορες κι ο νους σας κατεβάζει ήθελα να πείτε και σε μένα τον άπειρο επί του μασάζ πού μπορώ να βρω τροφαντές/παχουλές/χοντρούλες/ultra χοντρούλες στη Θεσσαλονίκη.
Συνάδελφε νομίζω οτι ένα από τα μαγαζιά που ενδεχομένως θα κάλυπτε τα γούστα σου είναι έναι αυτό: .
To κατάστημα διαθέτει 4 νεανίδες εκ των οποίων οι 2 είναι τροφαντές και ακούν στα ονόματα Ρένα και Εβελίνα.
Το μασάζ με  :jerking: είναι στα 40 Ε ενώ το μασαζ με  :pipa1: στα 70 Ε. Μεχρι εκεί.
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.662
Κριτικές
5
Like
695
Πόντοι
96
καλημεροι συντροφοι(πως θα ελεγε και ο Αλεξης)χθες απόγευμα βολτα στην τσιμισκη.1η σταση καφεδακι από mikel,για να περασει η ωρα και μετα βουρ στο νουμερο 19....τελικα τα τριβεια,δεν τα εχει χτυπησει ακομη η κριση...ειχε 4κοριτσια μια μαυρομαλλα με σγουρο μαλλι,ομορφουλα,μια ξανθια μετρια μια άλλη που δεν την ειδα γιατι εκανε δουλεια και την...Κλειω!!!αφου εκανα το ντουζ μου,περασε η εν λογω υπαρξη εντος του δωματιου.λιγο παχουλη,με ωραια τροφαντα βυζια και σπουδαιο κωλο.μεσα στο ναζι και στο σκερτσο,και ναζακια και σχολια και μομφες...και ξαφνικα αρχισαν να αγροευουν τα πραγματα...μεχρι και γλυφοκωλια είχαμε...διαλεξα το πριγραμμα των 60ευρω.που ειχε  :pipa2: ακαποτη φυσικα και τελειωμα μεσα στοστομα!!!!!!!φιλοι μου,η κοπελα είναι μερακλού,τιμαει τη δουλεια της με το παραπανω...σας την προτείνω ανεπιφύλακτα!!!!
ωραιο καφε ηπιες..χαχαχα
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Συνάδελφε νομίζω οτι ένα από τα μαγαζιά που ενδεχομένως θα κάλυπτε τα γούστα σου είναι έναι αυτό: .
To κατάστημα διαθέτει 4 νεανίδες εκ των οποίων οι 2 είναι τροφαντές και ακούν στα ονόματα Ρένα και Εβελίνα.
Το μασάζ με  :jerking: είναι στα 40 Ε ενώ το μασαζ με  :pipa1: στα 70 Ε. Μεχρι εκεί.
Πεσ του όμως πως δε θα δει τις γεματούλες των alitines photo αλλά άλλα θηλαστικά αν και δε νομίζω να πτοηθεί ο "μερακλής" φίλος μας  :grin:
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
399
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
21
Συνάδελφε νομίζω οτι ένα από τα μαγαζιά που ενδεχομένως θα κάλυπτε τα γούστα σου είναι έναι αυτό: .
To κατάστημα διαθέτει 4 νεανίδες εκ των οποίων οι 2 είναι τροφαντές και ακούν στα ονόματα Ρένα και Εβελίνα.
Το μασάζ με  :jerking: είναι στα 40 Ε ενώ το μασαζ με  :pipa1: στα 70 Ε. Μεχρι εκεί.

Πρώτη φορά το βλέπω. Εκτός απο τις τροφαντές οι άλλες τι λένε;
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Με 25 ευρώ πας-γυρνάς με Ryan στα Χανιά και είσαι και στα γούστα. Τα 50άρικα και τα 100ρικα που θέλουν αυτά τα μαγαζιά για μια μαλακία ή μια πίπα είναι πάαααρα πολλά. Βρείτε όλοι γκόμενες, εκτός από τον chris33 που νομίζει ότι είναι δύσκολο, και ρίξτε μαύρο στα κωλομάγαζα. Μήπως έτσι, καιρό μετά, βγουν κάποιοι μερακλήδες και φτιάξουν μαγαζιά που πλησιάζουν την ποιότητα και τις κλασάτες υπηρεσίες του εξωτερικού. :hi:
 

angelkat

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
57
Πόντοι
1
Συνάδελφε νομίζω οτι ένα από τα μαγαζιά που ενδεχομένως θα κάλυπτε τα γούστα σου είναι έναι αυτό: .
To κατάστημα διαθέτει 4 νεανίδες εκ των οποίων οι 2 είναι τροφαντές και ακούν στα ονόματα Ρένα και Εβελίνα.
Το μασάζ με  :jerking: είναι στα 40 Ε ενώ το μασαζ με  :pipa1: στα 70 Ε. Μεχρι εκεί.

Ετσι εντελως πληροφοριακα μιλαμε για ανατολικα η δυτικα?
 

Daniellos

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2013
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
0
Καλημέρα σας,

Επίσκεψη σε ίδρυμα της Εγνατίας(κάπου εκεί δίπλα) στο κέντρο της πόλης.
Τα τυπικά στην αρχή,γνωριμία και βολιδοσκόπηση ανάγκης
2 κορασίδες Ελληνίδες παρούσες (είχαν τα ρούχα τους)εκ των οποίων
μόνο η μία δεχόταν foul πρόγραμμα(στα καλά της).
Προτίμησα την άλλη για μασάζ(πλάκα πλάκα καλό μασάζακι έκανε)
και χειρομάλαξη μετά εκτονώσεως οπού το ευχαριστήθηκα,
κατέθεσα το αντίτιμο fifty euros και αποχώρησα με το κεφάλι ψηλά.

Υ.Γ Το μπάνιο και όλος ο εσωτερικός διάκοσμος χρήζουν άμεσης ανακαίνισης
λόγω παλαιότητας.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
για να δεις προκοπη πρεπει να σε ξερει η να σε συστησει καποιος

αλλιως μενεις ανεπροκοπος δυστυχως
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom