Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (2 μέλη και 46 επισκέπτες)

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.911
Πόντοι
2.356
κοινες φιλες ακουω για πες psix_fan

με το γατο εχουμε κοινα γουστα

που ξερεις μπορει να γινει κ δικη μου φιλη  :dancing:
 
Εγγρ.
28 Νοε 2013
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα μετα από μεγαλο διαστημα.

Αω θπαρχει εωδιαφερον μπορω να στειλω θποκειμενικη φυσικα πληροφορηση

για πολλα υδρηματα (ΕΛΕΝΑ,ΤΣΙΜΙΣΚΗ,SMILE,ANTISTRESS,ΕΒΙΤΑ,ΜΑΡΙΑΝΝΑ,ΧΑΡΡΙΣ,ΜΑΡΙΑ ΛΑΔΑΔΙΚΑ...).

Αν καποιος σθναδελφος μπορει ας μου στειλει σε p.m. το τηλεφωνο της ΕΥΑΣ- αλλαξε

διευθυνση QUEEN ...6 μετακομησε λογω προβλήματος,και εχει και την ΖΕΤΑ από ΕΒΙΤΑ.

Θα εκτιμησω πολύ οποιος μου στειλει τηλεφωνο από ΚΩΛΕΤΤΗ δουλευε παλια η ΜΑΡΙΑΝΝΑ εκει.

θα ΑΝΤΑΠΟΔΟΣΩ την οποια βοηθεια σε p.m.

Ιδιαιτερες προτιμήσεις σε ΒΒW, PAWG, ....

thanks

 
Εγγρ.
28 Νοε 2013
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Η Ευα που θελω μονο το τηλεφονο που εχασα (τη γνωριζω) την λετε και EDELWAIS νομιζω
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Βελτιώθηκες πάντως Πετροηλία, σταμάτησες να γράφεις με κεφαλαία μόνο.
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Αλλα νόημα πάλι δε βγαζεις.....
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
μ εστειλαν μηνυμα λεγοντας μου πως το edelweiss ανοιξε βασ. ολγας αλλα οχι ποσο με νεο τηλεφωνο μαλλον.ας με στειλει καποιος το παλιο τηλεφωνο του edelweiss για να το διασταυρωσω
 

plouton

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2006
Μηνύματα
246
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
μ εστειλαν μηνυμα λεγοντας μου πως το edelweiss ανοιξε βασ. ολγας αλλα οχι ποσο με νεο τηλεφωνο μαλλον.ας με στειλει καποιος το παλιο τηλεφωνο του edelweiss για να το διασταυρωσω
φίλε μου το edelweiss  είναι πλέον αεροδρόμιο μεριά. Λαθος πληροφόρηση έχεις ..
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
μ εστειλαν μηνυμα λεγοντας μου πως το edelweiss ανοιξε βασ. ολγας αλλα οχι ποσο με νεο τηλεφωνο μαλλον.ας με στειλει καποιος το παλιο τηλεφωνο του edelweiss για να το διασταυρωσω
Δεν καταλαβαίνω τι το θές το παλιο τηλέφωνο! :think: Πάρε τηλ. στο νούμερο που σου έστειλε το μηνυμα για να μάθεις και την ακριβή διευθυνση!

φίλε μου το edelweiss  είναι πλέον αεροδρόμιο μεριά. Λαθος πληροφόρηση έχεις ..
Μην είσαι τόσο απόλυτος για τις πληροφορίες του συναδέλφου, φίλε plouton. Ο Πετροηλίας έχει σωστή πληροφόρηση.
 

giannistsarkas

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2015
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Η Ελενα ειναι...καγκελο!!!!!!!!!!!!!!!
Αν ειναι αληθεια αυτο που ακουστηκε,πολυ γρηγορα θα δουμε τις φατσες μας στο ιντερνετ.
Πηγα κι εγω τεσσερις φορες,με ραντεβου,ταχα πριβε!!!που να ηξερα οτι με...ζουμαραν οι καμερες!!!!
 

giannistsarkas

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2015
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Τιεγινε ρε ψευτομαγκες??????
Το κρυβουμε για την Ελενα Τσιμισκη 19???????
Γιατι δε λετε στους κοκομοιρηδεςτου σαιτ αυτου(κι εγω μεσα σ αυτους!!!) οτι την Ελενα την μπουζουριασανε και την βαλανε βαθια μεσα στο κελι?????????
Και τον ακριβη λογο που την μαζεψανε??????
Δεν ειναι δικαιο για μας που δεν εχουμε κανενα ΣΥΜΦΕΡΟΝ!!!! απο το σαιτ αυτο!!!!

ΝΤΡΟΠΗ...
 

giannistsarkas

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2015
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Υπάρχει περίπτωση να μου στείλετε σε πμ σχετικές πληροφορίες και επικοινωνία μπας και δούμε προκοπή;
Η Ελενα ειναι...καγκελο!!!!!!!!!!!!!!!
Αν ειναι αληθεια αυτο που ακουστηκε,πολυ γρηγορα θα δουμε τις φατσες μας στο ιντερνετ.
Πηγα κι εγω τεσσερις φορες,με ραντεβου,ταχα πριβε!!!που να ηξερα οτι με...ζουμαραν οι καμερες!!!!
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
663
Like
1.008
Πόντοι
206
πηρα στην μαρριαννα τηλεφωνο και μου ειπε για  2 καινουργιες αφιξεις ......ξερει καποιος συναγωνιστης τιποτα  ....ευχαριστω
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.911
Πόντοι
2.356
ειναι η δευτερη φορα που το ρωτας

κ εμενα μου ειπε για 2 νεες αφιξεις εδω κ ενα μηνα περιπου

Δαφνη κ Εφη νομιζω δε πας απο κει να πεις κ μας τι εστι
 

kyska7

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
332
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
απορία ακόμα δεν καταλάβατε ότι η Έλενα-βασιλική Τσιμισκή έφαγε πέσιμο την δεύτερα 18 του μίνα άλλα το περάσανε στα ψιλά  :police: γιατί?? :police: :police: :police: :orchestra:
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
540
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
απορία ακόμα δεν καταλάβατε ότι η Έλενα-βασιλική Τσιμισκή έφαγε πέσιμο την δεύτερα 18 του μίνα άλλα το περάσανε στα ψιλά  :police: γιατί?? :police: :police: :police: :orchestra:

Πως το καταλαβες ρε θεριο?. Και γιατι το αναφερεις 6 μερες μετα? 
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16
Θα συνεφερε πολλους και , κυριως , πολλες να ανακινειται ενα δυσφημιστικο θεμα για το εν λογω μαγαζι ...
 

agricol

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2014
Μηνύματα
113
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
1
Καλημέρα και καλή Καθαρά Δευτέρα συνφορουμίτες!! Μια πληροφορία αν είναι εύκολο. Μετά  από αγωνιώδεις προσπάθειες επικοινωνίας προ μηνός με την Εύα-Γιαννιτσών και αφού μετά από καιρό που το είχε κλειστό επιτέλους σήκωσε το τηλ, επισκέφτηκα το ΄χωρο αλλά έλειπε η αγάπη μου  :birdman: η Νεφάλη. Λέω δε γαμιεται θα την πετύχω ξανά λίαν συντόμως... Έλα όμως που τις τελευταίες 3 βδομάδες, μιλώ μόνο με τον τηλεφωνητή!!! >:( >:( Μπορεί κανείς να δώσει info καθώς και το καινούριο τηλ σε περίπτωση αλλαγής??
Υ.γ: Έκανα στο εν λόγω διάστημα καταδρομικές στις πρώην συνεταίρες αλλά η μετριότητα (για να μη χειρότερα λόγια )των αθλητριών με ανάγκασε να ανακρούσω πρύμνα..
Καλή Σαρακοστή σε όλους, κι αν έχει κανέις καμιά πρόταση θα εκτιμηθεί.  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom